رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام...

میخواستم بگم این گزینه پاسخ به موضوع که بالا و پایین هر تاپیک هست رو بردارید و جاش صفحه پاسخ به موضوع همیشه باز باشه تا کاربرای تازه وارد که میخوان پست بزارن و نا آشنا هستن بتونن راحت استفاده کنن...

نمیدونم منظورمو تونستم برسونم یا نه:w02:

اون دکمه ها هست. ولی خب این پاسخ سریعم به صورت پیشفرض بدون نیاز به کلیک، فعال کردم :a030:

لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد دارم ولی قول نمیدم باهش انجمن پیشرفت کنه :ws3:

پیشنهاد میدم افراد اکتیو و باحالی مثل من رو مدیر کنید ، بهرحال به امتحانش میارزه :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

باز هم من و باز هم پیشنهاد های چرتم...:ws3:

آقا یه پیشنهاد برا کسانی که دیر به دیر میان انجمن و کمی تنبل تشریف دارن...:icon_pf (34):

نمیشه کاری کرد که مثلاً زیر آواتار افراد یه کادر باشه که بشه اسم طرف رو اونجا بنویسیم؟

مثلاً زیر آواتار خودت(که قبلاً ممد.الف بود) بشه تو اون کادر بنویسیم "محمد عارف" تا هر وقت که یکی اسمش رو عوض کرد بتونیم بشناسیمش؟

بعد این امکان حالت کاربری خاص داشته باشه...یعنی یجورایی شبیه ابزار "یادداشت کاربری" که هر کاربر خاص برا خودش میتونه یادداشت کاربری خاص خودش رو داشته باشه...

مثلاً من میتونم برا اسمت "محمد عارف" رو تعریف کنم...کاربر دیگه ای "ادمین" و ....

مثل عکس زیر:

7sw3hmoiftaedobin92f.jpg

لینک به دیدگاه
باز هم من و باز هم پیشنهاد های چرتم...:ws3:

آقا یه پیشنهاد برا کسانی که دیر به دیر میان انجمن و کمی تنبل تشریف دارن...:icon_pf (34):

نمیشه کاری کرد که مثلاً زیر آواتار افراد یه کادر باشه که بشه اسم طرف رو اونجا بنویسیم؟

مثلاً زیر آواتار خودت(که قبلاً ممد.الف بود) بشه تو اون کادر بنویسیم "محمد عارف" تا هر وقت که یکی اسمش رو عوض کرد بتونیم بشناسیمش؟

بعد این امکان حالت کاربری خاص داشته باشه...یعنی یجورایی شبیه ابزار "یادداشت کاربری" که هر کاربر خاص برا خودش میتونه یادداشت کاربری خاص خودش رو داشته باشه...

مثلاً من میتونم برا اسمت "محمد عارف" رو تعریف کنم...کاربر دیگه ای "ادمین" و ....

مثل عکس زیر:

7sw3hmoiftaedobin92f.jpg

تو هنوز از این مدل پیشنهادای نابود میدی؟ :ws3:

اسم قبلیو زیر آواتار زدن یا اسم واقعی رو زدن یه چیزه، اما اینکه هرکس هرجور بخواد تغییر بده خیلی بیشتر از یه چیزه :w58:

نمیشه برادر من :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
تو هنوز از این مدل پیشنهادای نابود میدی؟ :ws3:

اسم قبلیو زیر آواتار زدن یا اسم واقعی رو زدن یه چیزه، اما اینکه هرکس هرجور بخواد تغییر بده خیلی بیشتر از یه چیزه :w58:

نمیشه برادر من :ws3:

یکم تلاش کن خوب...فک کنم بشه ها...هکش رو یجایی دیده بودم!:ws37:

یه چیزی مثل یادداشت کاربری منتهی تعمیم پیدا کنه واسه تمام کاربرانی که یک کاربر تو لیست "دوستان" خودش داده...:ws38:

لینک به دیدگاه
یکم تلاش کن خوب...فک کنم بشه ها...هکش رو یجایی دیده بودم!:ws37:

یه چیزی مثل یادداشت کاربری منتهی تعمیم پیدا کنه واسه تمام کاربرانی که یک کاربر تو لیست "دوستان" خودش داده...:ws38:

چطوری بوده؟w58.gif

در این حد فکر نکنما بشه:ws38:

من فقط چند تا انجمن دیدم،که در همون اطلاعات در هر پستی که یک کاربر ارسال میکنه نوشته شده: نام کاربری قبلی،همچین چیزی:ws38:

لینک به دیدگاه
چطوری بوده؟w58.gif

در این حد فکر نکنما بشه:ws38:

من فقط چند تا انجمن دیدم،که در همون اطلاعات در هر پستی که یک کاربر ارسال میکنه نوشته شده: نام کاربری قبلی،همچین چیزی:ws38:

شبیه اینجا:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

اینو هرکس واسه خودشو میتونه تغییر بده که سادس. پیشنهادی که امین داد این بود که بتونیم واسه بقیه رو تغییر بدیم. مثلاً یکی اسم منو بذاره محمد عارف. یکی دیگه بذاره محمد یکی دیگه بذاره ادمین و ..... هرکس هم اون چیزی که خودش گذاشته رو ببینه.

لینک به دیدگاه
اینو هرکس واسه خودشو میتونه تغییر بده که سادس. پیشنهادی که امین داد این بود که بتونیم واسه بقیه رو تغییر بدیم. مثلاً یکی اسم منو بذاره محمد عارف. یکی دیگه بذاره محمد یکی دیگه بذاره ادمین و ..... هرکس هم اون چیزی که خودش گذاشته رو ببینه.

آره ولي چيزي كه ايشون ميگه يه ديتابيس بزرگ ميخواد تازه اگه شدني باشه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

دقیقاً!!

هدف از اینکار اینه که از دست این تعویض نام یا اجبار برای گذاشتن نام واقعیمون رها بشیم...هرکسی حریم خودش رو داشته باشه و تا اون حدی که میخواد به اطرافیانش اطلاعات بده...

شاید من نمخوام آقایان X و Y و Z اسم واقعیم رو بدونن...ولی مثلاً اسمم رو به ممل عارف گفتم...:icon_redface:

یه پیشنهاد دیگه هم به ذهنم خطور کرده...نمیشه مثل Google+ اینجا هم مثل پیاز حلقه ای بشه و برای هر حلقه دسترسی اطلاعات تعریف بشه؟:ws38:

لینک به دیدگاه
دقیقاً!!

هدف از اینکار اینه که از دست این تعویض نام یا اجبار برای گذاشتن نام واقعیمون رها بشیم...هرکسی حریم خودش رو داشته باشه و تا اون حدی که میخواد به اطرافیانش اطلاعات بده...

شاید من نمخوام آقایان X و Y و Z اسم واقعیم رو بدونن...ولی مثلاً اسمم رو به ممل عارف گفتم...:icon_redface:

یه پیشنهاد دیگه هم به ذهنم خطور کرده...نمیشه مثل Google+ اینجا هم مثل پیاز حلقه ای بشه و برای هر حلقه دسترسی اطلاعات تعریف بشه؟:ws38:

خب اگه يكي بخواد اسمشو عوض كنه كه كسي نشناسش چي؟ با اين كار تغيير نام بي معني ميشه تقريبا

منظور از دسترسي اطلاعات چيه؟ الان گروه بندي داريم ديگه. مدير، مدير ارشد، ادمين و ....

همه اينا حكم يه حلقه رو دارن ديگه با دسترسي هاي خاص

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

خب اگه يكي بخواد اسمشو عوض كنه كه كسي نشناسش چي؟ با اين كار تغيير نام بي معني ميشه تقريبا

منظور از دسترسي اطلاعات چيه؟ الان گروه بندي داريم ديگه. مدير، مدير ارشد، ادمين و ....

همه اينا حكم يه حلقه رو دارن ديگه با دسترسي هاي خاص

چرا باید یکی اسمش رو عوض کنه که دوستانی که تو لیستش دارن نشناسنش؟!:ws52:

خوب اگر می خواد دوستاشو دک کنه،راحت دوستیشو میتونه قطع کنه...نیاز به تغییر نام نیست...:ws37:

این سوالت فک نکنم به موضوعی که من مطرح کردم دخول داشته باشه...منی که دوست شمام،مسلماً بعد صمیمی تر شدن میدونم اسم واقعیت چیه...ولی بنا بعللی وقتی شما اسمت رو عوض میکنی،منم کوتاهی میکنمو دیر ب دیر میام انجمن،دیگه شناختن شما کمی برام دشوار میشه...

دقیقاً مثل همین گروهبندی مدیرا...منتهی شرایطش طوری باشه که خود کاربر بتونه حلقه ایجاد کنه...

مثل حلقه4(آشنایان)-حلقه3(دوستان)-حلقه2(دوستان صمیمی)-حلقه1(خانواده)

که برای هر حلقه حد دسترسی تعریف بشه و حلقه ها حق ورود به حلقه های دیگه رو نداشته باشن...مثلاً عکسایی بذاری که فقط حلقه 1 امکان دسترسی بهش رو داشته باشه.

به این میگن Privacy Rights... :ws3:

لینک به دیدگاه
چرا باید یکی اسمش رو عوض کنه که دوستانی که تو لیستش دارن نشناسنش؟!:ws52:

خوب اگر می خواد دوستاشو دک کنه،راحت دوستیشو میتونه قطع کنه...نیاز به تغییر نام نیست...:ws37:

این سوالت فک نکنم به موضوعی که من مطرح کردم دخول داشته باشه...منی که دوست شمام،مسلماً بعد صمیمی تر شدن میدونم اسم واقعیت چیه...ولی بنا بعللی وقتی شما اسمت رو عوض میکنی،منم کوتاهی میکنمو دیر ب دیر میام انجمن،دیگه شناختن شما کمی برام دشوار میشه...

دقیقاً مثل همین گروهبندی مدیرا...منتهی شرایطش طوری باشه که خود کاربر بتونه حلقه ایجاد کنه...

مثل حلقه4(آشنایان)-حلقه3(دوستان)-حلقه2(دوستان صمیمی)-حلقه1(خانواده)

که برای هر حلقه حد دسترسی تعریف بشه و حلقه ها حق ورود به حلقه های دیگه رو نداشته باشن...مثلاً عکسایی بذاری که فقط حلقه 1 امکان دسترسی بهش رو داشته باشه.

به این میگن Privacy Rights... :ws3:

تو اصلا نیا پیشنهاد بده :ws3:

یه چیزایی رو بوگو که قابلیتشم باشه خب :ws3:

جدای از این، کاربردش هم تو انجمن زیاد نیست. اون چیزی که تو میگی کاربردش بیشتر واسه شبکه های اجتماعی مثل همون گوگل پلاس و فیسبوک و ... هستش که صرفاً ارتباط بین افراد که حالا این ارتباط ها دسته بندی میشن. تو انجمن ارتباط یه مسئله جانبی هستش در کنار کاربرد اصلی انجمن. واسه همین به نظرم یه رده دوستان تو انجمن کفایت میکنه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
تو اصلا نیا پیشنهاد بده :ws3:

یه چیزایی رو بوگو که قابلیتشم باشه خب :ws3:

جدای از این، کاربردش هم تو انجمن زیاد نیست. اون چیزی که تو میگی کاربردش بیشتر واسه شبکه های اجتماعی مثل همون گوگل پلاس و فیسبوک و ... هستش که صرفاً ارتباط بین افراد که حالا این ارتباط ها دسته بندی میشن. تو انجمن ارتباط یه مسئله جانبی هستش در کنار کاربرد اصلی انجمن. واسه همین به نظرم یه رده دوستان تو انجمن کفایت میکنه

سخته...ولی شدنیه...:banel_smiley_4:

بترکی ممد....چند روز دیگه تعداد کاربرات میشه نیم میلیون نفر! :vahidrk:

از الان باهاس خودمون رو برای تغییرات آماده کنیم...البته اگر بخوایم پیشرفت داشته باشیم...اگر می خوای فعالیت کاربران جدیدت از یکبار سرزدن به تاپیک آموزشی یا یکبار دانلود مقاله فراتر بره و بتونی کاربراتو انجمنگیر کنی باهاس امکانات انجمون ببری بالا...

مشکل ما هم همینه دیگه...از دانشگاهامون بگیر تا وبسایتامون...موضوع بحث اگر 24ساعته علمی باشه که همه رو فراری میده...دانشگاهامون بیشتر محیط تیمارستانو دارن تا دانشگاه!!...:banel_smiley_4:

در کنار مباحث علمی،باهاس امکانات کاربری رو هم افزایش داد تا کاربر راغب بشه برا فعالیت...

میدونم برا گرفتن مجوز ، گفتن که انجمن علمیه و باهاس تو این راستا حرکت کنه...ولی تا وقتی که مباحث 30یا30 تو انجمن راه نیوفتاده میشه اینجور حرکتهای مخاطب جذب کنی رو زد تو انجمن...:ws38:

اصلاً چرا این همه وقت که من نبودم پلاگین "چت رومو" فعال نکردید؟!:w000:

لینک به دیدگاه

از الان باهاس خودمون رو برای تغییرات آماده کنیم...البته اگر بخوایم پیشرفت داشته باشیم...اگر می خوای فعالیت کاربران جدیدت از یکبار سرزدن به تاپیک آموزشی یا یکبار دانلود مقاله فراتر بره و بتونی کاربراتو انجمنگیر کنی باهاس امکانات انجمون ببری بالا...

مشکل ما هم همینه دیگه...از دانشگاهامون بگیر تا وبسایتامون...موضوع بحث اگر 24ساعته علمی باشه که همه رو فراری میده...دانشگاهامون بیشتر محیط تیمارستانو دارن تا دانشگاه!!...:banel_smiley_4:

در کنار مباحث علمی،باهاس امکانات کاربری رو هم افزایش داد تا کاربر راغب بشه برا فعالیت...

میدونم برا گرفتن مجوز ، گفتن که انجمن علمیه و باهاس تو این راستا حرکت کنه...ولی تا وقتی که مباحث 30یا30 تو انجمن راه نیوفتاده میشه اینجور حرکتهای مخاطب جذب کنی رو زد تو انجمن...:ws38:

نمی دونم چرا ولی دلم ضعف رفت ازین پیامت

حرف دلمه تو گفتی :w16:

لینک به دیدگاه

چه خبره 24 ساعت فعالیت علمی :w58:

یه ساعتم فعالیت علمی داشته باشیم خیلییییه. همون نیم ساعت یه ساعت کافیه. ولی علمی باشه :ws3:

بابا جذب مخاطب به هر قیمتی که درست نیست :icon_pf (34):

مجوز چیه :w58: هدف ها رو خودمون تعیین کردیم. هر چیزی کاربرد خودشو داره دیگه.

پلاگین چت رومم خیلی وقته راه افتاده :ws3:

http://www.noandishaan.com/forums/forum825.html

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
چه خبره 24 ساعت فعالیت علمی :w58:

یه ساعتم فعالیت علمی داشته باشیم خیلییییه. همون نیم ساعت یه ساعت کافیه. ولی علمی باشه :ws3:

بابا جذب مخاطب به هر قیمتی که درست نیست :icon_pf (34):

مجوز چیه :w58: هدف ها رو خودمون تعیین کردیم. هر چیزی کاربرد خودشو داره دیگه.

پلاگین چت رومم خیلی وقته راه افتاده :ws3:

http://www.noandishaan.com/forums/forum825.html

من نگفتم 24ساعت فعالیت علمی...من گفتم انجمن 24ساعته علمی باشه! :banel_smiley_4:

دقیقاً همونه...1 ساعت فعالیت علمی...ولی به نحو درستش کافیه...اگر هرکس بتونه مسئولیت1ساعت فعالیت علمی رو به دوش بکشه برامون کافیه...ولی انجمن در ازای این فعالیت علمی چی عرضه میکنه؟:ws38:

باهاس یه انگیزه ای باشه تا کسی که مهارتی تو یه کاری داره،بیاد و مهارتش رو به دیگران انتقال بده...بیا کارمون رو با جذابتر کردن محیط دورو برمون شروع کنیم...:icon_redface:

دقیقاً کدوم قیمت؟:ws52:

===============================================

این پلاگین بدرد عمم میخوره...:ws28:

بابا چت روم زیر صفحه ای رو فعال کن...چت شخصی!:w02:

آخه من الان بخوام یچی خصوصی بگم به یکی حتماً باید پیام خصوصی بفرستم؟

میدونی فعال کردن اون چت روم چقدر از بار ذخیره داده های سایت کم میکنه؟:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من نگفتم 24ساعت فعالیت علمی...من گفتم انجمن 24ساعته علمی باشه! :banel_smiley_4:

دقیقاً همونه...1 ساعت فعالیت علمی...ولی به نحو درستش کافیه...اگر هرکس بتونه مسئولیت1ساعت فعالیت علمی رو به دوش بکشه برامون کافیه...ولی انجمن در ازای این فعالیت علمی چی عرضه میکنه؟:ws38:

باهاس یه انگیزه ای باشه تا کسی که مهارتی تو یه کاری داره،بیاد و مهارتش رو به دیگران انتقال بده...بیا کارمون رو با جذابتر کردن محیط دورو برمون شروع کنیم...:icon_redface:

دقیقاً کدوم قیمت؟:ws52:

===============================================

این پلاگین بدرد عمم میخوره...:ws28:

بابا چت روم زیر صفحه ای رو فعال کن...چت شخصی!:w02:

آخه من الان بخوام یچی خصوصی بگم به یکی حتماً باید پیام خصوصی بفرستم؟

میدونی فعال کردن اون چت روم چقدر از بار ذخیره داده های سایت کم میکنه؟:icon_pf (34):

هرچیزی جا و کاربرد خودش رو داره :banel_smiley_4:

اون چت رومی هم که تو میگی واسه انجمنای زنگ تفریح بیشتر جواب میده :ws3: نمیخوایم کاری کنیم که بیشتر از هدفامون دور شیم :icon_pf (34):

یه اپسیلون فکر اینم نکن که استفاده درست و سازنده از همچین چیزی میشه و جای پیغام خصوصی رو میگیره :ws3:

از توضیحات بیشتر معذورم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...