رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

نه.هیچ کاری نکردم :ws3:

راه حلش چیه؟؟

کش مرورگرمو پاک کنم:ws28::ws28:

راه حل کلیدی رو که هرجا استفاده نمیکنن :w02:

یعنی فقط تو اینجا فونتا ریز شده واست؟ :w58:

لینک به دیدگاه
چشمام درد گرفت.تنظیماتم چک کردم.:4564:

جدا ممکنه به کش مرورگرم ربط داشته باشه؟؟

Ctrl رو بگیر اون ماسماسک موس رو عقب جلو کن درشت بشه خب :ws3:

لینک به دیدگاه
Ctrl رو بگیر اون ماسماسک موس رو عقب جلو کن درشت بشه خب :ws3:

بعد از اینکه کش مرورگرو ، هیستوری و همه رو پاک کردم.متوجه شدم که ایراد از قسمت زومه.:4564:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

نمیشه امکانات تغییر در پست‌ها رو برای کسی که یه تاپیک رو آغاز می‌کنه یک مقدار بیشتر کرد؟

مثلا امکان تغییر تو پست اول حتی با گذشت زمان براش فراهم باشه. (یا حداقل وقتشو بیشتر کنید)

یا مثلا بتونه پست‌های اضافی بی ربط به موضوعش رو پاک کنه.(یعنی پست‌هایی که نویسنده‌ش خودش نیس و به موضوعش هم ربطی نداره)

(البته مثلا دوم شامل حالم نمیشه‌هاا همینجوری یک مثال دیگه گفتم) ws3.gif

لینک به دیدگاه

یا مثلا بتونه پست‌های اضافی بی ربط به موضوعش رو پاک کنه.(یعنی پست‌هایی که نویسنده‌ش خودش نیس و به موضوعش هم ربطی نداره)

اینو که پایم شدیددددد لطفا اگر امکانش هست توجه ویژه بشه به این درخواست:ws3: :icon_gol:

لینک به دیدگاه
نمیشه امکانات تغییر در پست‌ها رو برای کسی که یه تاپیک رو آغاز می‌کنه یک مقدار بیشتر کرد؟

مثلا امکان تغییر تو پست اول حتی با گذشت زمان براش فراهم باشه. (یا حداقل وقتشو بیشتر کنید)

(البته مثلا دوم شامل حالم نمیشه‌هاا همینجوری یک مثال دیگه گفتم) :ws3:

اینو که پایم شدیددددد لطفا اگر امکانش هست توجه ویژه بشه به این درخواست:ws3: :icon_gol:

اون دیگه میشه همون دسترسی مدیریت اون بخش دیگه. :ws3:

ولی در مورد ویرایش پست های شخصی بررسی میشه :a030:

لینک به دیدگاه
اون دیگه میشه همون دسترسی مدیریت اون بخش دیگه. :ws3:

ولی در مورد ویرایش پست های شخصی بررسی میشه :a030:

پس لطفا مدیرا وقتشونو بیشتر تو انجمن بزارن فقط مختص به شبا نباشه که کاربرا لنگ نمونن :دی :whistle:

با تشکر :ws3:

لینک به دیدگاه
پس لطفا مدیرا وقتشونو بیشتر تو انجمن بزارن فقط مختص به شبا نباشه که کاربرا لنگ نمونن :دی :whistle:

با تشکر :ws3:

اتفاقا میخواستم منم همین رو بگم :ws3:

چون بعصی از تالارا اصلا مدیر نداره.... بعضی از تالارا هم مدیراشون تقریبا نیستند... دو تا مدیر ارشد هم که بیشتر نداریم... نمیشه که هی مزاحمتون بشیم....

لینک به دیدگاه

چون بعصی از تالارا اصلا مدیر نداره.... بعضی از تالارا هم مدیراشون تقریبا نیستند... دو تا مدیر ارشد هم که بیشتر نداریم... نمیشه که هی مزاحمتون بشیم....

اوهوم ...خوب مدیر ارشدام مزاحمشون بشید نیستن یکیشون فقط شبا میا :whistle:

لینک به دیدگاه

خواستم تشکر کنم به خاطر این تغییراتی که پروفایل ها که ایجاد کردید، ممنون خیلی خوب شده...:w16:

نمیدونستم از چه کسی و کجا باید تشکر کنم ، به هر حال ببخشید اگه جای تشکر کردن اینجا نبود:icon_redface:

لینک به دیدگاه

معمولاً تو درخواستا زیاد تأخیر نیست. دیگه یه کمی تأخیرم که چیزی نیست :ws3:

هرکسی هم که دسترسی داره مسئولیتش همینه که به این درخواستا و اینکارا هم رسیدگی کنه. مزاحمت نیست :a030:

لینک به دیدگاه

سلام ، نمیدونم اینجا جاش بود بگم یا نه ...

اگه موافق هستید یه تاپیک برای معرفی پست های تکراری و مشابه که نیاز به ادغام دارن ایجاد بشه . مثال میزنم تو بخش روانشناسی بعضی از تاپیکا باید ادغام بشن.

سپاس :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام ، نمیدونم اینجا جاش بود بگم یا نه ...

اگه موافق هستید یه تاپیک برای معرفی پست های تکراری و مشابه که نیاز به ادغام دارن ایجاد بشه . مثال میزنم تو بخش روانشناسی بعضی از تاپیکا باید ادغام بشن.

سپاس :icon_gol:

بله متأسفانه به خاطر گستردگی زیاد و پراکندگی، بعضاً مطالب و پست های تکراری زیاد زده میشه. :icon_pf (34): از طریق گزارش میشه اونا رو معرفی کرد. اما حالا یه تاپیک هم تو همین بخش میزنیم که دوستان اگه این موارد رو دیدن، معرفی کنن. :w16:

لینک به دیدگاه

اقا اگه مدیرا دسترسی ویرایش عنوان تاپیک رو دارن لطفا اشتباهات تایپی یا املایی عناوین تاپیک هارو اصلاح کنن

صورت خوبی نداره بعضی اشتباهات نگارشی و املایی

ای خاک بر سر این فلسفه ای که کتک و مشق رو از مدرسه ها حذف کرد!

یکی از بیرون به عنوان تاپیک نگاه کنه خب همون قدم اول با مشت نمونه خروار راهشو میکشه ومیره

لینک به دیدگاه
اقا اگه مدیرا دسترسی ویرایش عنوان تاپیک رو دارن لطفا اشتباهات تایپی یا املایی عناوین تاپیک هارو اصلاح کنن

صورت خوبی نداره بعضی اشتباهات نگارشی و املایی

ای خاک بر سر این فلسفه ای که کتک و مشق رو از مدرسه ها حذف کرد!

یکی از بیرون به عنوان تاپیک نگاه کنه خب همون قدم اول با مشت نمونه خروار راهشو میکشه ومیره

خب راست میگی دیگه :ws3:

دستتم مرسی واسه یکیشون که معرفی کردی :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...