رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

این برچسب ها رو کی زیاد کرده:ws28:

اون آها دس شله کار من نیستا بقیه کار خودمه ترکوندم:Ghelyon:

من که دسترسی ندارم:ws37:

ااااااااااا شوخی میکنی؟کاربر فعالا دسترسی ندارن رو برچسب؟:w58:

ایول؛ آفرین به بانوان گیلانی:ws3:

ونوس و مینا و راپولی همگی میرن تو قوری ، قوری که در نداره هیچکی خبر نداره :ws28:

حسنی نگو موی بلند روی سیاه ناخن دراز واه واه واه نه فلفلی نه قلقلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکی باهاش رفیق نبود تنها روی سه پایه نشسته بود تو سایه باباش میگفت حسنی میای بریم حموم نه نمیام نه نمیام...:ws28:

:w963:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من به خدا لهجه ندارم دادا!

اما واس خاطر شوما چشم یه اصفهونی می حرفیم

چشه مگه لهجه اصفهانی به این باحالی :ws3:من کلا عاشق انواع لهجه ام یه مدت آموزشگاه زبان گیلکی باز کرده بودم در همین انجمن:Ghelyon:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چشه مگه لهجه اصفهانی به این باحالی :ws3:من کلا عاشق انواع لهجه ام یه مدت آموزشگاه زبان گیلکی باز کرده بودم در همین انجمن:ghelyon:

خوفه خوفه

جدا شوما اصفهانی هستید ؟!

• Like 2
لینک به دیدگاه
من اصفهان به دنیا اومدم تا 12 سالگی هم اصفهان بودم:ws3:ولی اصلالتم رشتی هست:ws3:

منم اصفهان زندگی میکنم و اصالتم مال پشت کوهه !:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

بچه ها استاد میگفت چرا دیر میای

میگفتم ما خونمون پشت کوهه تا بیایم اینور خو دیر میشه:ws28: بنده خدا مونده بود با من:ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اون آها دس شله کار من نیستا بقیه کار خودمه ترکوندم:Ghelyon:

ااااااااااا شوخی میکنی؟کاربر فعالا دسترسی ندارن رو برچسب؟:w58:

ونوس و مینا و راپولی همگی میرن تو قوری ، قوری که در نداره هیچکی خبر نداره :ws28:

حسنی نگو موی بلند روی سیاه ناخن دراز واه واه واه نه فلفلی نه قلقلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکی باهاش رفیق نبود تنها روی سه پایه نشسته بود تو سایه باباش میگفت حسنی میای بریم حموم نه نمیام نه نمیام...:ws28:

:w963:

خب دسترسی نداریم دیگه :ws3:

:w14::w14::w14:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
:ws28:وای مردم از خنده یه ربه نیشم تا بناگوش بازه ینی:ws28::icon_pf (34):

زود گفتم؛ کاش یکم بیشتر عکس میموند :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

وای خدااااااااااااااااااااااااا :w74:همین الان رفتم تو پروف یکی فوجولی تو گفت و گوی میان یک پت و یک مت متوجه یک حقیقت دردناک شدم:w821:ولی نمیتونم بگم:w821:ای خدااااااااااااااااااااا

:w821:

• Like 1
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
وای خدااااااااااااااااااااااااا :w74:همین الان رفتم تو پروف یکی فوجولی تو گفت و گوی میان یک پت و یک مت متوجه یک حقیقت دردناک شدم:w821:ولی نمیتونم بگم:w821:ای خدااااااااااااااااااااا

:w821:

:sigh:واقعا داره گریم میگیره...

هیچکی نیست یکم دلداریم بده....:hanghead:همه رفتن کسی دور و برم نیست که این بی کسی شدن در باورم نیست...:w821:

چی شده سمیرا :hanghead:

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...