رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

نزديکان مجتبي مي گويند که او دوست ندارد جراحي کند و مي خواهد با انجام مراحل درماني مصدوميتش را بهبود ببخشد.حالا بايد ديد شرايط او به کجا خواهد رسيد.

مجتبي جباري هافبك بازيساز استقلال در حال بررسي شرايط پاي مصدومش است و دوست ندارد که دوباره زانويش را به تيغ جراحان بسپرد.

به گزارش سايت گل، جباري چند بار زانوي خود را زير تيغ جراحي سپرده تا هرطور شده مشكل مصدوميتش را حل کند ولي آسيب ديگي هيچ وقت از او دور نمي شود.در روزهاي گذشته هم پزشکان استقلال گفته اند که جباري احتمالا بايد جراحي کند و دو تا سه ماه دور از ميادين خواهد بود ولي نزديکان مجتبي مي گويند که او دوست ندارد جراحي کند و مي خواهد با انجام مراحل درماني مصدوميتش را بهبود ببخشد.حالا بايد ديد شرايط او به کجا خواهد رسيد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آرش در يکي، دو بازي قبلي هم روي نيمکت نشست ولي هيچ مشکلي به وجود نيامد

آرش برهاني، مهاجم سرعتي استقلال در بازي با مس کرمان هم در ترکيب ثابت اين تيم حضور نداشت و رفتن او به رختکن قبل از نيمه‌ اول باعث شد تا شايعه قهر برهاني بابت نيمکت‌نشيني شنيده شود.

مي‌گويند برهاني قهر کرده و به رختکن رفته ولي کريم بوستاني مربي استقلال به رختکن رفته تا او را دوباره روي نيمکت بياورد. بوستاني اما اين خبر را فقط در حد شايعه مي‌داند و در اين خصوص به خبرنگار سايت گل مي‌گويد: «خبر قهر برهاني شايعه است و به اين موضوع به هيچ عنوان صحت ندارد.

قبل از پايان نيمه اول آرش به رختکن رفت ولي او قهر نکرده بود و مي‌خواست به دستشويي برود.» بوستاني ادامه مي‌دهد: «اميرخان قبل از پايان نيمه‌اول به ما گفت که آرش گرم کند تا در نيمه دوم به ميدان برود ولي به يک‌باره ديديم که آرش روي نيمکت نيست و متوجه شديم که به دستشويي رفته است. من هم رفتم او را صدا زدم و آرش دوباره برگشت. اين خبرها فقط شايعه است و مگر در تيم قلعه‌نويي کسي مي‌تواند قهر کند، آيا بازيکني که قهر کند واقعاً مي‌تواند به نيمکت برگردد؟ آرش در يکي، دو بازي قبلي هم روي نيمکت نشست ولي هيچ مشکلي به وجود نيامد.»

لینک به دیدگاه

مدير عامل باشگاه استقلال با انتقاد و ابراز تاسف نسبت به نحوه برگزاري ليگ، گفت: پرسپوليس به لحاظ جذب بازيکن نسبت به فصل قبل تقويت شده و روي کاغذ قوي‌تر شده است اما در شرايط فعلي به لحاظ بازي تفاوتي نکرده و خوب بازي نمي‌کند.

مدير عامل باشگاه استقلال با انتقاد و ابراز تاسف نسبت به نحوه برگزاري ليگ، گفت: پرسپوليس به لحاظ جذب بازيکن نسبت به فصل قبل تقويت شده و روي کاغذ قوي‌تر شده است اما در شرايط فعلي به لحاظ بازي تفاوتي نکرده و خوب بازي نمي‌کند.

علي فتح الله زاده در گفتگو با مهر در خصوص تغيير برنامه‌هاي ليگ ضمن بيان مطلب فوق گفت: تازه داشتيم به برگزاري رقابت‌هاي ليگ برتر عادت مي‌کرديم که اطلاع دادند به خاطر اردوي تيم ملي برنامه بازي‌هاي هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ برتر تغيير کرده است.

ليگ را تعطيل کنيم بهتر است

وي افزود: اين تغييرات بي‌‎برنامه تاثير منفي بر عملکرد تيم‌ها، از جمله روند رو به رشد تيم استقلال مي‌گذارد. رقابت‌هاي ليگ حدود 10 روز تعطيل مي‌شود، سپس دو هفته از بازي‌هاي ليگ برتر برگزار شده و باز دوباره اين باز‌ي‌ها براي حدود 10 روز ديگر تعطيل مي‌شود. ليگ کدام کشور صاحب فوتبال بدين شکل بدون برنامه تغيير مي‌کند؟ اگر بدين شکل بخواهيم برنامه‌ريزي کنيم، ليگ را تعطيل کنيم بهتر است!

براي اين نحوه برگزاري ليگ برتر متاسفم

مديرعامل باشگاه استقلال با طرح اين پرسش‌ که مگر کشورهاي ديگر تيم ملي ندارند؟، ادامه داد: آيا تنها ما تيم ملي داريم؟ يعني يک تيم ملي فوتبال روي کره زمين وجود دارد و آنهم ايران است؟ آيا کشورهاي ديگر صاحب فوتبال آسيايي نيز بدين شکل بازي‌هاي ليگ خود را تغيير مي‌دهند؟ من واقعا براي اين نحوه برگزاري رقابت‌هاي ليگ برتر متاسفم.

تمام تلاش براي شکست دادن پرسپوليس در دربي

وي با اعلام اينکه جباري براي معالجه مصدوميت خود بايد تحت عمل جراحي قرار گيرد، در مورد دربي 75 تصريح کرد: در چهار دربي به صورت پياپي و رفت و برگشت تيم پرسپوليس را شکست داديم. در آن زمان هم تيم ما به اندازه حال حاضر قدرتمند نبود اما بازي دربي همواره شرايط خاص خود را دارد. تمام تلاش خود را به کار مي‌بنديم تا يکبار ديگر پرسپوليس را در دربي شکست دهيم و باعث خرسندي و خوشحالي هواداران استقلال شويم.

پرسپوليس نياز به زمان دارد

فتح الله زاده در خصوص وضعيت تيم پرسپوليس در اين فصل ليگ برتر تصريح کرد: اين تيم به لحاظ جذب بازيکنان خوب نسبت به فصل قبل تقويت شده و روي کاغذ قوي‌تر شده است اما در شرايط فعلي به لحاظ بازي تفاوتي نکرده و خوب بازي نمي‌کند. با توجه به اينکه تيم پرسپوليس کار خود را دير شروع کرده، زمان مي‌برد تا به شرايط ايده‌آل برسد.

شرمنده بازيکنان و کادرفني هستم

وي در خصوص مشکلات مالي استقلال خاطرنشان کرد: هنوز پولي نگرفته‌ايم اما مطمئن باشيد بزودي با جذب اسپانسر، پول نيز به دست ما خواهد رسيد. بلافاصله پس از دريافت منابع مالي، به بخشي از تعهدات مالي خود به بازيکنان و کادر فني عمل مي‌کنيم زيرا تا اينجاي کار نيز در اين خصوص شرمنده آنها هستيم.

معرفي اسپانسر استقلال تا آغاز هفته پنجم

مديرعامل باشگاه استقلال با اشاره به اينکه مطمئن باشيد شرايط فعلي خسته‌اش نکرده و کنار نمي‌کشد، افزود: از آن روزي که مطمئن شدم کسي نمي‌تواند براي ما اسپانسر بگيرد، خودم دست به کار شدم و در اين راستا با سه اسپانسر نيز مذاکرات خوبي انجام داده‌ام. بزودي با يکي از اين سه اسپانسرها مذاکرات خود را نهايي مي‌کنيم تا بتوانيم از هفته پنجم ليگ با اسپانسر جديد پا به رقابت‌ها بگذاريم.

پاسخ به فرزامي

وي در خصوص اظهارات اخير فرزامي مبني بر اينکه "من و زرينچه هنوز استعفايي نداده‌ايم و تا زماني که وزير ورزش را نبينيم در جلسات هيات مديره باشگاه استقلال شرکت نمي‌کنيم"، خاطرنشان کرد: هنوز ما جلسه هيات مديره‌اي در باشگاه استقلال تشکيل نداده‌ايم که فرزامي علاقه دارد، در آن شرکت کند!

دوستان در زمان مشکلات مالي خود را نشان دهند

فتح الله زاده در پايان گفت: دوست دارم آن زمان‌هايي که مشکلات مالي داشته و پول نداريم، دوستان خود را نشان دهند، جلسه بگذارند و کمک کنند اما من هنوز چنين چيزي نديده‌ام. اميدوارم فرزامي نيز بتواند با وزير ورزش و جوانان جلسه بگذارند تا ايشان در اين خصوص تصميم گيري کنند.

لینک به دیدگاه

آسيب ديدگي مهاجم تيم فوتبال استقلال از ناحيه زانو جدي نيست و اين بازيثکن مي تواند در هفته پنجم ليگ برتر براي تيمش به ميدان برود.

سياوش اکبرپور در بازي با مس کرمان از ناحيه زانو آسيب ديد ولي مصدوميت او به هيچ عنوان جدي و نگران کننده نيست. اکبرپور به دليل همين مصدوميت جزئي صبح امروز در تمرين تيم استقلال شرکت نکرد.

گفتني است؛ در حال حاضر تنها مصدوم آبي چوشان مجتبي جباري است که به احتمال زياد بايد تحت عمل جراحي قرار بگيرد.

لینک به دیدگاه

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD][h=2]تيم فوتبال استقلال روز سه‌شنبه در ديداري دوستانه به مصاف نفت تهران خواهد رفت.[/h][/TD]

[TD=align: left]00938730.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

مسئولان باشگاه استقلال پس از رايزني‌هاي خود بازي دوستانه با نفت تهران را قطعي کردند و به اين ترتيب اين تيم روز سه‌شنبه در ورزشگاه دستگردي از ساعت 18 به مصاف شاگردان منصور ابراهيم‌زاده خواهد رفت.

* تمرين نوبت صبح تيم استقلال در غياب سياوش اکبر‌پور، آرش برهاني و امير‌حسين صادقي برگزار شد.

برهاني در تمرين روز گذشته پس از کار با مربي بدنساز با تشخيص کادر پزشکي صبح امروز در کلينيک دکتر نوروزي به تمرينات فيزيوتراپي پرداخت.

همچنين سياوش اکبر‌پور که گفته مي‌شد مصدوميتش از ناحيه رباط پا است صبح امروز با انجام فيزيوتراپي مشکلش حل شد و اين بازيکن با رفع مصدوميت از ناحيه مچ از نوبت بعد‌ازظهر پا به پاي ديگر بازيکنان تمرين خواهد کرد.

* آبي‌پوشان در تمرين صبح امروز تنها يک ساعت به کارهاي هوازي و بدنسازي پرداختند.

امير قلعه‌نويي در حاشيه تمرين امروز مدام پيگير وضعيت آزاد‌کاران تيم ملي کشتي در المپيک لندن بود و به صورت تلفني نتايج آنها را جويا مي‌شد.

* تمرين نوبت عصر تيم استقلال ساعت 18.30 در کمپ مرحوم حجازي برگزار مي‌شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

برگزاری تمرین استقلال با 10 بازیکن بزرگسال!

خبرگزاری فارس: تمرین تیم فوتبال استقلال با 10 بازیکن بزرگسال در حال پیگیری است.

13910426000466_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت 18:30 امروز در کمپ مرحوم حجازی تمرینات خود را پیگیری کرد. تعداد زیادی از بازیکنان این تیم در تمرین حضور ندارند که این مسئله در نوع خود عجیب است.

4 بازیکن ملی پوش استقلال به جز حیدری که مصدوم است در تمرین امروز حضور ندارند. ظاهرا آنها قصد دارند آخر هفته راهی اردوی تیم ملی شوند و از همین رو از کادر فنی اجازه گرفتند اما بازیکنانی نظیر هاشم بیک زاده و سیاوش اکبرپور در تمرین حاضر نیستند.

توزی، ساموئل و لیام ردی دروازه‌بان خارجی استقلال با 15 دقیقه تاخیر در تمرین حاضر شدند.

فابیو جانواریو به محل تمرین آمد اما پس از چند دقیقه محل را ترک کرد و گفته شد راهی کلینیک شده است. میثم بائو به دلیل سکته قلبی مادرش در تمرین امروز حضور ندارد و امیر حسین صادقی پس از چند دقیقه تاخیر خود را به محل تمرین آبی پوشان رساند.

تمرین استقلال با حضور عمران‌زاده، صادقی، زندی، برهانی، حسینی، حمودی، منوچهری، توزی، لیام ردی و ساموئل در حال برگزاری است. چند بازیکن امید نیز در تمرین آبی‌پوشان حضور دارند.

استقلال در هفته هفتم لیگ برتر باید سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان می‌رفت که این دیدار به دلیل برگزاری اجلاس سران عدم تعهد در تهران لغو و به زمان دیگری موکول شد.

لینک به دیدگاه

روادیدم برسد فردا به اردن می‌روم/استقلال در آینده بهتر می‌شود

خبرگزاری فارس: مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: بلیت پرواز به اردن را در اختیار دارم و روادیدم برسد فردا به این کشور می‌روم.

13901114000059_PhotoA.jpg

علی حمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: برای فردا ساعت 5صبح بلیت پرواز به اردن را دارم و قرار است روادیدم تا قبل از ساعت پرواز صادر شود. درصورتی که به موقع روادید به دستم برسد فردا خودم را به اردوی تیم ملی می‌رسانم. در اهواز بودم که زنگ زدند و گفتند خودم را برای سفر به اردن آماده کنم.

این بازیکن در خصوص انتقاداتی که به لیست تیم ملی شده عنوان کرد: من زیاد در جریان نیستم که چه کسانی انتقاد کردند و هیچگاه نمی‌توانم بگویم دعوت چه کسانی درست است یا غلط. کادر فنی حتماً بر اساس شناختی که از نفرات دارد بازیکنان را دعوت کرده است. من هم در دوره‌های قبلی مد نظر مربیان تیم ملی بودم و چون خسرو حیدری مصدوم شده از من خواسته شده به تیم ملی بروم. هرچند نمی‌دانم جای چه کسی دعوت شده‌ام فقط دوست دارم در تیم ملی خوب تمرین کنم و هرگز خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم.

حمودی در مورد شرایط استقلال و انتظاراتی که هنوز این تیم برآورده نکرده گفت: استقلال بازیکنان جدیدی به خدمت گرفته و با توجه به مربی بزرگی که دارد نیاز به زمان دارد. مطمئن باشید در آینده همه چیز مشخص می‌شود. با صدر جدول فاصله زیادی نداریم. شاید نوع بازی ما چهره یک تیم مدعی را نشان ندهد اما به آینده استقلال اطمینان دارم.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

معاون پزشکی باشگاه استقلال میگوید برای بازی برابر پیکان تیم فوتبال این باشگاه مصدومی ندارد.

دکتر امین نوروزی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: با تلاش بیوقفه کادر پزشکی باشگاه استقلال که لازم است به مسئولان این کادر خسته نباشید بگویم، تمام بازیکنان از نظر آسیب دیدگی در شرایط ایدهآل خوبی به سر میبرند و هیچ گونه مصدومیتی گزارش نشده است.

وی درباره مصدومیت مهدی رحمتی گفت: رحمتی از ناحیه زانو دچار ضرب خوردگی جزیی بود که این مشکل برطرف شده و در حال حاضر مشکلی برای بازی روز سهشنبه ندارد.

نوروزی همچنین در خصوص وضعیت کیانوش رحمتی، تصریح کرد: کیانوش نیز هم چنین در سلامتی کامل به سر میبرد و وضعیت سلامت وی مورد تاثیر تیم پزشکی باشگاه و خود من است. البته روز گذشته انگشت پای وی دچار ضرب خوردگی شد که مشکل خاصی را برای وی ایجاد نکرد.

معاون پزشکی باشگاه استقلال وضعیت بیک زاده را نیز مطلوب ارزیابی کرد و افزود: تمام بازیکنان استقلال در شرایط خوبی به سر میبرند و تصور میکنم اگر مشکلی به وجود نیاید امسال یکی از سالهای موفق برای این تیم و کادر پزشکی خواهد بود.

وی یکی از رموز موفقیت تیم استقلال را تعامل خوبی که بین کادر پزشکی و مدیریت فنی است، دانست و گفت: با اعتمادی که قلعهنویی به کادر پزشکی دارد این مساله سبب شده نیم فصل دوم فصل دوازدهم این تیم یکی از بهترین و موفقترین سالهای لیگ برتر را پشت سر بگذارد. البته کسب جایگاه نخست در لیگ کار چندان مشکلی نیست، بلکه حفظ این جایگاه کار سختی است که امیدوارم تا پایان فصل هم این رتبه با تلاش و زحمات کادر پزشکی و بازیکنان پا بر جا بماند تا این تیم قهرمانی خود را در پایان لیگ برتر جشن بگیرد.

لینک به دیدگاه

علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال گفت: به هيچ عنوان از ديالوگ‌هايي مبني بر کري‌خواني يک استقلالي براي پرسپوليسي‌ها در فيلم"آسمان زرد کم‌عمق" اطلاع نداشتم و فقط براي ديدن فيلم دعوت شده بودم.

علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال که امشب در برج ميلاد حاضر شده بود و به تماشاي فيلم "آسمان زرد کم عمق" به کارگرداني بهرام توکلي نشست به خبرنگار مهر گفت: من براي ديدن اين فيلم دعوت شده بوده‌ام و به هيچ عنوان از ديالوگ هايي مبني بر کري خواني يک استقلالي براي پرسپوليسي ها در فيلم "آسمان زرد کم عمق" اطلاع نداشتم. من فقط يک مهمان بودم.

مدير باشگاه استقلال در ادامه در ارزيابي اين فيلم گفت: "آسمان زرد کم عمق" از آن دسته از فيلم هاي خاص است که در اکران عمومي شايد مورد اقبال قرار نگيرد و شايد مخاطب عام سينما با اين فيلم ارتباط برقرار نکند. به اعتقاد من فيلم پيچيده اي بود که زمان در آن گم بود و به هيچ عنوان معلوم نبود حرف کارگردان چيست.

وي در ادامه افزود: فيلم مي توانست مسايل ديگري را براي روشن شدن ذهن مخاطب بيان کند اما متاسفانه اين اتفاق نيافتاد.

فتح الله زاده در پاسخ به اين سئوال که آيا باشگاه استقلال اسپانسر اين فيلم بوده است گفت: به هيچ عنوان چنين نبود و من اصلا خبر نداشتم که کري خواني يک استقلالي براي پرسپوليسي ها دراين فيلم وجود دارد.

مديرعامل باشگاه استقلال در ادامه صحبت هاي خود با اشاره به اين مطلب که سينماي ايران قابليت به تصوير کشيدن مسائل روز اجتماع و فرهنگ سازي در جهت ورزش فوتبال را دارد گفت: سينماي ايران مي تواند پيشرفت محسوسي در به تصوير کشيدن مسائل روز اجتماع و فرهنگسازي در جهت ورزش فوتبال داشته باشد به شرط اينکه از قابليت هاي خود به بهترين شکل ممکن استفاده کند.

علي فتح الله زاده در پايان در پاسخ به اين سئوال که باشگاه استقلال قصد سرمايه گذاري براي ساخت فيلم دارد؟ گفت: قطعا در دستور کار باشگاه ساخت فيلم هاي مرتبط با ورزش و فوتبال وجود دارد، به شرط اينکه با نگاه هنرمندانه به پديده ورزش به خصوص فوتبال و فرهنگسازي در اين زمينه نگريسته شود. بنابراين بااين نگاه باشگاه استقلال فيلم خواهد ساخت.

لینک به دیدگاه

سرپرست تيم استقلال بر اين باور است با در نظر گرفتن شرايط اين تيم در جدول رده‌بندي ليگ برتر، بازيکنان آبي‌‎پوش نيازمند دوپينگ مالي هستند.

ميرشاد ماجدي در گفتگو با مهر در مورد وضعيت تيم فوتبال استقلال ضمن بيان مطلب فوق گفت: آخرين باري که بازيکنان پاداش دريافت کردند، به بعد از بازي با مس بر مي‌گردد که مبلغ 5 ميليون تومان در اختيار آنها قرار گرفت. البته قرار بود در صورت برد در دربي نيز يک پاداش ويژه در اختيار بازيکنان قرار گيرد که تيم پيروز نشد.

وي ادامه داد: بعد از برد مقابل پيکان فتح‌‍الله‌زاده صحبتي در خصوص پاداش نکرد. به‌هرحال شرايط تيم در جدول به گونه‌اي است که بازيکنان نيازمند يک دوپينگ مالي هستند.

سرپرست تيم فوتبال استقلال اضافه کرد: خود فتح‌الله‌زاده هم اين موضوع را به خوبي مي‌داند و ان‌شاء‌الله کارايي انجام دهد تا بازيکنان بدانند مديريت در اين باره تلاش‌هاي خود را انجام مي‌دهد. تا اين لحظه که نه به طور شفاهي و نه کتبي چيزي در اين خصوص چيزي به ما اعلام نشده است.

وي در خصوص تمرينات اين تيم نيز اظهار داشت: کادر فني تيم تا روز شنبه به بازيکنان استراحت داده است. چند بازيکن ما در اردوي تيم ملي حاضر مي‌شوند و در مجموع هم کل تيم خسته هستند و قلعه‌نويي براي آنها استراحت در نظر گرفته است.

ماجدي درباره آخرين وضعيت مصدومان تيم هم گفت: خوشبختانه در بازي با پيکان مصدوم جديدي نداشتيم و فقط نکونام و موسوي مصدومان قبلي بودند که مصدوميت آنها جدي نيست

لینک به دیدگاه

سرمربي تيم استقلال تمرين نوبت عصر اين تيم را تعطيل کرد.

*امير قلعه نويي سرمربي تيم استقلال تمرين نوبت عصر بازيکنان اين تيم را تعطيل کرد.

* آبي پوشان صبح امروز در سالن آکادمي مجموعه ورزشي انقلاب به وزنه زدن پرداختند و اين تمرين به خاطر نامه نگاري با مجموعه انقلاب با 30 دقيقه تاخير برگزار شد. در تمرين نوبت صبح، مجيدي، صادقي، عمران زاده، مهدي رحمتي و عباس محمد رضايي غايب بودند.

*کادر فني تيم استقلال در حال رايزني است تا فردا در کمپ مرحوم حجازي ديداري دوستانه برگزار کند.

* جي لوييد ساموئل هافبک تيم استقلال که براي تعطيلات به انگلستان سفر کرده است قرار بود امروز خود را به کادر فني معرفي کند اما اين بازيکن هنوز به تهران نيامده است

لینک به دیدگاه

تيم فوتبال استقلال در ديداري تدارکاتي با نتيجه 3 بر صفر پيکان را از پيش رو برداشت.

تيم استقلال از ساعت 15 امروز در ديداري تدارکاتي به مصاف پيکان تهران رفت. با توجه به اينکه پيکان روز گذشته در مقابل داماش با نتيجه 2 بر صفر در ليگ برتر باخته بود در اين بازي با ترکيب ذخيره‌هاي خود به ميدان رفت. البته استقلالي‌ها به بيشتر بازيکنان اصلي خود استراحت داده بودند.

ترکيب تيم فوتبال استقلال:

سيد حسين حسيني، عمران‌زاده، اشجاري، حمودي، بيک‌زاده، موسوي، محمدرضايي، طهماسيان، اکبرپور، رحمتي و کاماچو.

ترکيب تيم فوتبال پيکان:

آشنا، دباغ، ميکائيلي، حسيني، جلال کاملي‌مفرد، معقولي، زنيدپور، ميري، سالارخاني و بابامحمدي.

گل هاي تيم استقلال را در اين بازي محمدرضايي در دقايق 7 و 11 و ايمان موسوي در دقيقه 42 به ثمر رساندند.

*آرش برهاني به دليل مصدوميت اختصاصي دور زمين دويد، همچنين بائو، مجيدي و ساموئل نيز پس از اينکه اختصاصي دور زمين دويدند ورزشگاه را ترک کردند.

*حدود 120 هوادار بازي امروز را از نزديک تماشا کردند، نکته جالب اين بود در دقيقه 30 دروازه‌بان استقلال خطايي روي مهاجم پيکان انجام داد که داور ضربه پنالتي اعلام نکرد به همين دليل هواداران استقلال در حمايت از مهاجم پيکان فرياد مي‌زدند که اين خطا پنالتي بود.

*مهدي رحمتي در تمرين امروز شرکت نکرد. وي به دليل مصدوميت چند روزي است که فيزيوتراپي مي‌کند.

*در دقيقه 30 نيمه دوم بازي هوتن قلعه‌نويي فرزند سرمربي تيم فوتبال استقلال به جاي حمودي هافبک راست اين تيم وارد زمين شد.

*اين بازي در دو وقت 35 دقيقه‌اي برگزار شد.

در پايان بازي فيروز کريمي به سمت قلعه‌نويي رفت و از او بابت اين ديدار تدارکاتي تشکر کرد.

بازيکنان اصلي تيم فوتبال پيکان پس از بازي دوستانه امروز ريکاوري کردند.

لینک به دیدگاه

فرهاد مجيدي در تمرين امروز تيم استقلال مورد استقبال طرفداران اين تيم قرار گرفت.

تيم فوتبال استقلال پس از يک روز استراحت و در حالي که صبح امروز برنامه‌هاي بدنسازي را پشت سر گذاشته بود از ساعت 15 در کمپ زنده‌ياد حجازي تمرينات خود را پيگيري کرد. در تمرين امروز تيم ملي استقلال امير قلعه‌نويي، مجتبي جباري، خسرو حيدري و فرزاد حاتمي حضور نداشتند که حاتمي با کسب اجازه از کادر فني در کمپ استقلال حاضر نشد. دکتر نوروزي معاونت پزشکي و علوم ورزشي باشگاه استقلال در اين رابطه به فارس گفت: فرزاد حاتمي صبح امروز به دليل سرماخوردگي و البته حضور در کلينيک براي بخيه زدن دستش در تمرين شرکت نکرد ولي اين بازيکن هيچ مشکلي نداشته و مي‌تواند آبي‌پوشان را در ديدار مقابل فجر شهيد سپاسي همراهي کند.

*حدود 50 نفر از طرفداران تيم استقلال در تمرين امروز حاضر شده و به تماشاي برنامه‌هاي تاکتيکي آبي‌پوشان پرداختند.

*قبل از آغاز تمرين طرفداران تيم استقلال به شدت از فرهاد مجيدي استقبال گرمي داشتند تا جايي که يکي از هواداران دسته گل بزرگي را به کاپيتان اين تيم اهدا کرد. مجيدي حدود 10 دقيقه مقابل کمپ استقلال ايستاد تا با طرفداران اين تيم عکس يادگاري بگيرد.در اين لحظه طرفداران استقلال از مجيدي مي خواستند که با نشان دادن عدد 4 در کنار آنها عکس يادگاري بگيرد که مهاجم استقلال اين کار را انجام داد.

*در غياب سرمربي تيم استقلال مجيد صالح و ستار همداني برنامه‌هاي آماده‌سازي را پيگيري کردند.

*ميثم بائو هافبک تيم استقلال با اندکي تاخير به محل تمرين رسيد و در ابتدا نزد کادر فني رفت و از آنها اجازه گرفت.

*حنيف عمران زاده و مهدي رحمتي دو بازيکني بودند که امروز با چهره اي جديد در تمرين شرکت کردند.

*در ابتداي تمرين بازيکنان به گرم کردن بدن هاي خود پرداخته و سپس در قالب دو گروه فوتبال درون تيمي انجام دادند. هنگامي که بازيکنان در قالب دو گروه فوتبال بازي مي کردند اين بار ايمان عالمي از محمد هوتن قلعه‌نويي خواست تا در ترکيب تيم سبز به جاي مهران قاسمي به زمين برود. در ترکيب تيم سبز حسيني، عمران زاده، صادقي، ساموئل، بيک زاده، بائو، کيانوش رحمتي، اکبرپور و مهدي شيري، مهران قاسمي، آرش برهاني بازي مي کردند که هوتن قلعه نويي به جاي مهران قاسمي وارد زمين شد.

*ميرشاد ماجدي سرپرست تيم استقلال نيز در تمرين امروز آبي‌پوشان شرکت نکرد.

*قرار است تيم استقلال ساعت 13.50 دقيقه روز پنجشنبه راهي شيراز شود. فرهاد مجيدي به دليل 3 اخطاره بودن تيم استقلال را در اين مسابقه همراه نخواهد کرد.

*ديدار تيم‌هاي فجر سپاسي و استقلال روز جمعه از ساعت 15 در ورزشگاه حافظيه برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=2] تيم فوتبال استقلال سه‌شنبه شب در ليگ قهرمانان آسيا به مصاف تيم الريان قطر مي‌رود.[/h][/TD]

[TD=align: left]00038334.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] سه‌شنبه شب تيم فوتبال استقلال در دور پنجم ليگ قهرمانان آسيا در گروه D مسابقات ميزبان تيم الريان قطر است. آبي‌پوشان تهراني که صدرنشين گروه هستند براي قطعي کردن صعودشان از گروه مرگ بايد سه امتياز را از حريف قعر جدولي خود بگيرند.

به گزارش فارس، آبي‌پوشان که در ليگ برتر يک قدم با قهرماني فاصله دارند، در بهترين شرايط روحي و رواني هستند و همه چيز براي يک پيروزي خانگي و دلچسب مهياست. استقلال مي‌تواند با اين پيروزي صعودش را از گروه مرگ ليگ قهرمانان آسيا قطعي و گره جدول را هم باز کند اما مساوي يا شکست آبي‌پوشان وضعيت اين گروه را پيچيده‌تر خواهد کرد و همه چيز به روز آخر کشيده مي‌شود.

سيدمهدي رحمتي تنها مصدوم استقلال است، البته دروازه‌بان شماره يک آبي‌پوشان قطعا به اين بازي حساس خواهد رسيد.

پيروزي سه‌شنبه شب استقلال مي‌تواند تکميل کننده جشن قهرماني احتمالي اين تيم در ليگ برتر باشد.

الريان با 9 گل خورده ضعيف‌ترين خط دفاع اين گروه را در اختيار دارد که 3 گل از اين 9 گل را از استقلال در بازي رفت دريافت کرده است. مسابقه‌اي که آبي‌پوشان به دليل اشتباه‌هاي ساده به راحتي برد را با مساوي عوض کردند اما فردا شب وضعيت فرق مي‌کند. استقلال از سوي تماشاگران خودي حمايت مي‌شود.

هر دو تيم هم با 7 گل زده بهترين خط حمله را دارند. دروازه‌بان اصلي الريان هم در اين بازي محروم است. بنابراين فرصت خوبي براي مهاجمان استقلال است که در ورزشگاه آزادي با گلباران الريان براي قطري‌ها که در مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل هم حريف ايران هستند خط و نشان بکشيم.

جدول گروه D:

1- استقلال ايران 7 امتياز

2- العين امارات 6 امتياز

3- الهلال عربستان 6 امتياز

4- الريان قطر 4 امتياز

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

[h=1] پنجمین شکست آسیایی استقلال در آزادی

[/h]

تیم استقلال تهران برای پنجمین بار در یک بازی خانگی در مسابقات آسیایی در خانه شکست خورد.

خبرآنلاین: تیم استقلال تهران برای پنجمین بار در یک بازی خانگی در مسابقات آسیایی در خانه شکست خورد.

استقلالی ها تاکنون در 3 ورزشگاه امجدیه، تختی و آزادی میزبان حریفان آسیایی بوده اند و فقط 5 بار در خانه مغلوب حریفان شده اند. استقلال اولین بار در فینال جام باشگاه های آسیا در سال 1998 به جوبیلو ایواتای ژاپن 2-1 باخت و همین نتیجه در نیمه نهایی سال 2002 مقابل الی جی کره جنوبی در آزادی تکرار شد. سومین شکست استقلال در آزادی را الجزیره امارات در فصل 2010 لیگ قهرمانان رقم زد و بازهم نتیجه 2-1 ثبت شد. استقلال در ابتدای امسال نیز 1- صفر به الهلال باخت و الشباب عربستان پنجمین شکست آبی ها را همین هفته رقم زد.

استقلال در مجموع 37 بازی آسیایی در ورزشگاه آزادی 22 برد و 10 تساوی و 5 باخت بدست آورده است و در مقابل 76 گل زده، 28 گل نیز دریافت کرده است. بهترین پیروزی آبی ها در این ورزشگاه مقابل حریفان آسیایی برد 7-0 مقابل هومنت من لبنان بوده است.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

[TR]

[TD][h=2] اميد ابراهيمي در تمرينات تيم فوتبال استقلال شرکت کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00977637.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]تيم فوتبال استقلال از ساعت 11 امروز تمرينات بدنسازي خود را در سالن وزنه آکادمي ملي المپيک دنبال کرد.

به نقل از فارس، اميد ابراهيمي بعد از چند روز غيبت، به تمرين استقلال اضافه شد و خود را به کادر فني معرفي کرد.

*محمد قاضي زودتر از ساير بازيکنان در مجموعه ورزشي انقلاب شرکت کرده و به وزنه‌زدن پرداخت.

*در حالي که بازيکنان استقلال کم‌کم در حال ورود به مجموعه بودند، در راهروها درخصوص ديدار ايران و نيجريه صحبت مي‌کردند و تساوي ملي‌پوشان مقابل نماينده آفريقا در جام جهاني بحث اصلي تمرين امروز استقلال بود. عملکرد آندرانيک تيموريان در ميانه ميدان در بازي شب گذشته باعث شده بود تا بازيکنان پيرامون وي صحبت کنند و تعدادي از بازيکنان استقلال هم که ديروز در مورد عليرضا حقيقي صحبت مي‌کردند به يکديگر مي‌گفتند ديديد حقيقي درون دروازه بود و ما اين موضوع را از قبل مي‌دانستيم!

*سجاد شهباززاده، ميلاد فخرالديني، اميد ابراهيمي، حنيف عمران‌زاده، پژمان نوري، آرش برهاني و محمد قاضي نفراتي بودند که امروز زير نظر کادرفني به تمرين پرداختند.

*ميرشاد ماجدي در تمرين امروز حاضر بود اما بعد از 30 دقيقه به جلسه‌اي که براي تبليغات محيطي در فدراسيون فوتبال برگزار مي‌شد رفت.

*امير قلعه‌نويي در تمرين امروز استقلال حضور نداشت و ساير اعضاي کادرفني وظيفه تمرين دادن به بازيکنان را برعهده گرفته بودند.

*مگوييان بازيکن ارمنستاني که روز گذشته با استقلال قرارداد امضا کرد در تمرين نوبت صبح حضور نداشت، اين بازيکن براي انجام امور پزشکي مربوط به قراردادش با هماهنگي در تمرين شرکت نکرده بود.

*روزبهاني ملي‌پوش بوکس کشورمان امروز در مجموعه انقلاب حضور داشت و با برخي از اعضاي استقلال خوش و بش کرد.

*قرار است که تمرينات تيم فوتبال استقلال از ساعت 18 و 30 دقيقه امروز در کمپ زنده‌ياد حجازي پيگيري شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=2] شماره پيراهن فصل گذشته جواد نکونام در استقلال را به هافبک جديد اين تيم دادند.[/h][/TD]

[TD=align: left]00945589.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] تمرين نوبت عصر تيم استقلال از ساعت 18:30 امروز (سه‌شنبه) با حضور 150 نفر از هواداران اين تيم در کمپ استقلال برگزار شد.

به نقل از تسنيم، تساوي بدون گل تيم ملي کشورمان مقابل نيجريه در جام جهاني 2014 برزيل محور اصلي بحث هواداران، مربيان و بازيکنان استقلال بود. برخي معتقد بودند ايران بازي خوبي به نمايش گذاشته و برخي ديگر اعتقاد داشتند ايران با اين شيوه مقابل آرژانتين گل‌هاي زيادي دريافت مي‌کند.

* اميد ابراهيمي، هافبک جديد تيم استقلال در تمرين نوبت صبح آبي‌پوشان شرکت کرده اما موفق به ديدن امير قلعه‌نويي سرمربي استقلال نشده بود. هنگامي که ابراهيمي در تمرين عصر امروز استقلال به سمت قلعه‌نويي رفت، سرمربي آبي‌پوشان او را در آغوش گرفت. اين صحنه که سوژه عکاسان شده بود، تشويق شديد تماشاگران را به دنبال داشت.

* ظاهراً قرار بود مسئولان استقلال براي البسه اين تيم با شرکت آل‌اشپورت به توافق برسند اما چون با برند مجيد يکسال ديگر قرارداد دارند آبي‌پوشان فصل آينده نيز به احتمال زياد البسه مجيد را بر تن مي‌کنند.

* اميد ابراهيمي در تمرين نوبت صبح امروز پيراهن شماره 13 را پوشيده بود اما در تمرين عصر پيراهن شماره 6 استقلال را که فصل گذشته بر تن جواد نکونام بود به اين بازيکن دادند.

* حميد ملک‌احمدي، بازيکن و مربي دروازه‌بانان پيشين استقلال که پيشتر ذخيره ناصر حجازي بود امروز يکي از ميهمانان ويژه تمرين استقلال بود که امير قلعه‌نويي از وي استقبال کرد.

* برخلاف روزهاي گذشته که آبي‌پوشان بيشتر عبور از موانع و فوتبال درون تيمي را انجام مي‌دادند در تمرين امروز امير قلعه‌نويي تمرينات تاکتيکي را براي شاگردانش در نظر گرفته بود و بر کار آنها نظارت مي‌کرد.

* امروز تعداد کمتري از بازيکنان تستي در تمرين استقلال حضور داشتند.

* منصور پورحيدري در تمرين آبي‌پوشان حضور داشت اما ميرشاد ماجدي غايب بود. پورحيدري دقايقي با جواد زرينچه به طور خصوصي صحبت کرد. مهدي پاشازاده هنوز در تمرينات استقلال شرکت نکرده است.

* آبي‌پوشان فردا نيز در دو نوبت صبح و بعدازظهر به تمرين مي‌پردازند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

[TR]

[TD][h=1]آندرانيک تيموريان با استقلال تمديد کرد[/h]

[h=2] آندرانيک تيموريان سرانجام قراردادش را با استقلال تمديد کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00945987.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]آندرانيک تيموريان هافبک ملي‌پوش استقلال که در اين مدت مشغول مذاکره با تيم هاي قطري بود صبح امروز به باشگاه استقلال رفت و پس از جلسه با افشارزاده و علي نظري جويباري قراردادش را به مدت دو سال ديگر با آبي پوشان تمديد کرد.

به نقل از فارس، وي که طي چند روز گذشته مذاکراتي را با استقلالي‌ها انجام داده بود طبق گفته مسئولان استقلال به اين باشگاه تخفيف داد و در اين تيم ماندني شد.

به اين ترتيب بعد از حيدري‏، بيک‌زاده و صادقي، تيموريان چهارمين ملي پوش استقلال است که فصل آينده در اين تيم توپ خواهد زد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

[TR]

[TD][h=1]پيروزي استقلال در دقايق پاياني[/h]

[h=2] تيم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادي مقابل استقلال خوزستان به پيروزي رسيد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00989885.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]استقلال از ساعت 19 و 30 دقيقه در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم استقلال خوزستان رفت که نيمه اول بازي با نتيجه يک بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.

سجاد شهباززاده در دقيقه 91 با يک شوت از داخل محوطه جريمه تک گل بازي را به ثمر رساند تا استقلال به دومين برد خود دست پيدا کند.

روح‌الله سيف‌الهي در دقيقه 6 مسابقه در موقعيت تک به تک با محسن فروزان دروازه‌بان استقلال قرار گرفت که فروزان ضربه مهاجم استقلال خوزستان را به خوبي مهار کرد.

در دقيقه 9 شوت سجاد شهباز‌زاده از پشت محوطه جريمه با اختلاف اندکي از بالاي دروازه استقلال خوزستان به بيرون رفت.

در دقيقه 20 مسابقه ضربه کاشته سيف‌الهي را فروزان مهار کرد.

از دقيقه 22 به بعد حملات استقلال بيشتر شد و در دقيقه 30 سانتر ارسالي تيموريان در محوطه جريمه روي سر محمد قاضي فرود آمد که ضربه او را دروازه‌بان استقلال خوزستان مهار کرد.

بيشتر حملات استقلال از جناح راست جايي که خسرو حيدري و ميلاد فخرالديني حضور داشتند، پايه‌ريزي مي‌شد.

در دقيقه 33 داور سقوط جاسم کرار در محوطه جريمه استقلال خوزستان را پنالتي تشخيص داد و آرش برهاني اين ضربه پنالتي را به بيرون زد تا بازي همچنان بدون گل و مساوي دنبال شود.

بعد از اين پنالتي هم باز استقلال روي دروازه استقلال خوزستان حمله کرد اما دروازه‌بان استقلال خوزستان تمام سانتر‌هاي بازيکنان استقلال را مهار کرد.

در دقيقه 44 روح‌الله سيف‌الهي مهاجم استقلال خوزستان باز هم در موقعيت تک به تک با دروازه‌بان استقلال قرار گرفت که فروزان باز هم ناجي دروازه استقلال شد.

نيمه دوم هم با حملات استقلال آغاز شد اما جدي‌ترين خطر را استقلال خوزستان روي دروازه در دقيقه 52 بازهم با محسن فروزان در موقعيت تک به تک قرار گرفت که نتوانست از اين موقعيت هم استفاده کند و توپ زير پايش قرار گرفت.

در نيمه دوم بازي افت و خيز زيادي نداشت و استقلال خوزستان بيشتر سعي در کنترل بازي داشت و حملات استقلال هم خطرناک نبود و بيشتر به همان ارسال‌ها از جناحين ختم مي‌شد.

سيدمهدي سيدعلي داور مسابقه به کولي‌بالي و هادي خنيفر از استقلال خوزستان و تيموريان از استقلال کارت زرد نشان داد.

شهباززاده در آخرين ثانيه ها گلزني کرد تا شاگردان قلعه نويي سه امتياز حساس بگيرند.

استقلال در هفته اول مقابل راه آهن به پيروزي رسيده و استقلال خوزستان هم در هفته اول برابر گسترش فولاد تبريز به نتيجه مساوي يک بر يک رسيده بود.

ترکيب استقلال:

محسن فروزان، محمدرضا خرسندنيا، خسرو حيدري( از دقيقه 88 مهدي کريميان)، آندرانيک تيموريان، هاشم بيک‌زاده، مگويان، ميلاد فخرالديني، کرار جاسم( از دقيقه 90 يعقوب کريمي)، محمد قاضي، شهباززاده و آرش برهاني( از دقيقه 68 عليرضا رمضاني)

سرمربي: امير قلعه‌نويي

ترکيب استقلال خوزستان:

پرويز کريمي، مجيد حيدري، محمد طيبي، موسي کولي‌بالي، ميثم مجيدي، هادي خنيفر، محمدرضا مهدوي( از دقيقه 80 ابراهيم خسروي)، رضا کاردوست( از دقيقه 60 ايمان باصفا)، روح‌الله سيف‌اللهي( از دقيقه 74 صادق صادقي)، ديابارا و مهدي مؤمني.

سرمربي: عبدالله ويسي

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...