رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=1]قلعه‌نويي:متاسفانه اين‌بازي را فينال زودرس ناميدند[/h]

[h=2] سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه بازي با سپاهان را فينال زودرس ناميدند.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990379.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از مسابقه با سپاهان، گفت: به بازماندگان سانحه هواپیمایی و برادر پیشکسوت بزرگ فوتبال محمود خوردبین تسلیت می‌گویم. از باشگاه بزرگ سپاهان که واژه فرهنگی را به واقع یدک می‌کشد دوسال خاطرات خوبی دارم و همیشه گفته‌ام هم برای من و هم برای زندگی ورزشی من و خانواده‌ام و دو سال ورزشی خوب داشتم و همیشه در جمع خانواده‌ام اصفهان را جز خاطرات خوب زندگی‌مان می‌دانیم. سپاهان هم طلاییی بود و هم طوفانی

به گزارش فارس، وی ادامه داد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و متاسفانه برخی از دوستان با وجود اینکه 12 بازی تا پایان نیم فصل مانده این بازی را فینال زودرس نامیدند. دو تیم شش امتیازی هستند.

قلعه‌نویی گفت: این بازی را نوعی حساس کرده‌اند و امیدوارم اجازه بدهند بازی خودشان را به خوبی انجام بدهند و ما دو بازی تیم سپاهان را آنالیز کرده‌ایم و به خوبی به تغییر سیستمی که سپاهان در این فصل داده آگاهیم و 50 متر روبه جلوی خط حمله خطرناک هستند و آنها در دفاع هم تغییر سیستم داشتند و با سه دفاع فصل را شروع کردند.

وی افزود: باید از خدمات کرانچار یاد کنم که خدمات زیادی به سپاهان داده است و استقلال هم نسبت به سال‌های قبل بهتر شده است و تلفیق بازیکنان، جوان ، با انگیزه و با تجربه را دارد که این بازیکنان همگی یک خصلت دارند که همگی عاشق استقلال هستند و امیدواریم در هفته‌های آینده شرایط بهتری را برای استقلال رقم بزنند. همین الان که در هواپیما بودیم با دکتر زرگرپور استاندار اصفهان و مهندس سبحانی رئیس فولاد مبارکه و همچنین شهردار اصفهان همسفر بودیم. از آنها خواهش کردیم. درست است که دو سال در سپاهان بودم اما از شما خواهش می‌کنم تمرکزتان را بر روی ورزشگاه نقش جهان بگذارند و در زمان مربیگری من دو نفر از جوانان هوادار سپاهان جانش را از دست دادند.

سرمربی استقلال در مورد غیبت صادقی و عمران‌زاده در خط دفاع گفت: زمانی که تیم را می‌بستیم حساب ویژه‌ای روی آنها کرده بودیم و در شروع لیگ ما این دو بازیکن را از دست دادیم و در خط دفاعی دچار مشکلاتی شدیم اما استقلال با این داشته‌هایش باید ادامه بدهد تا این هفته بازیکنان به جمع ما اضافه شوند. مشکلات زیادی در خط دفاعی شاهد بودیم که با تمریناتی که داشتیم روی نقاط ضعف‌مان کار کردیم.

وی در مورد وضعیت احمد جمشیدیان گفت: این سوال حاشیه‌ای است اما پاسخش را می دهم احمد بازیکن خوبی برای ما بود بخصوص در سپاهان که بود خیلی به ما کمک کرد اما خیلی از واقعیت‌ها گفته نمی‌شود شما بررسی کنید این بازیکن به استقلال آمد نه فقط از یک ناحیه از چند ناحیه مصدوم بود حتی در یکسالی که در خدمتش بودیم زیر 500 دقیقه بازی کرد و حتی اواخر فصل که بازی به او رسید کیفیتی که انتظار داشتیم را ارایه نکرد. به این نکته هم دقت کنید که احمد با ما قرارداد نداشت و از او بپرسید چرا بدون قرارداداز تیم ما نرفت و ما صدرصد به او اطلاع داده بودیم. مدیر برنامه‌ او پیش ما آمد و خواهش کرد و تاکنون چند بازیکن را به این شکل احیا کردید و اگر امکان دارد او را هم احیا کنید و به او فرصت دیگری بدهید به مدیر برنامه‌هایش گفتم متاسفانه او در فهرست ما جایی ندارد اما بخاطر تقاضایی که شد و علاقه‌ای که به احمد داشتم به او فرصت دادم و به اردوی ترکیه بردیم اگر آدم بدی بودم چرا اینگونه عمل کردم؟ متاسفانه در دو بازی که در ترکیه داشتیم کیفیت مورد انتظار را ارایه نکرد. حتی یک فرصت دیگر به او دادیم و گفتیم می‌توانی نیم فصل در کنار استقلال تمرین کنی و با پیدا کردن شرایط ایده آل به این تیم اضافه شوی حتی پیشنهاد دادیم اگر نیاز به درمان و رفع مصدومیت در خارج از کشور دارد با کمک استقلال مشکلش را حل کنیم و حتی حاضریم حق و حقوقت را بدهیم اما نمی‌دانم چرا در مورد ما اینگونه قضاوت می‌شود. من چند بار به مدیر برنامه‌های جمشیدیان گفتم او می‌تواند به هر تیمی که می‌خواهد برود.

سرمربی استقلال با اشاره به شرایط متوسل زاده گفت: ما در مورد متوسل زاده هم همین کار را کردیم اما رسانه‌ها حتی یک دقیقه هم در مورد متوسل زاده انجام دادیم ننوشتند.

وی در مورد اینکه استقلال فقط در نیمه‌های دوم به خودش می‌اید ، گفت: سوال شما را قبول دارم و نشان می‌دهد که شما بازی ما را زیر نظر گرفته‌اید در طول هفته گذشته خصوصا در این مورد صحبت‌های لازم را کردیم تا این مشکل رفع شود.

وی در مورد اینکه جاسم کرار به بازی فردا می رسد گفت: ترکیب تیم را نمی‌توانم بگویم اما از کادر پزشکی تشکر می‌کنم تمام مصدومان را به بازی فردا رسانده است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

[h=1]قلعه‌نویی: برخی مربیان باید لال باشند!/ کمیته داوران واقعیت‌ها را بگوید

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

کد خبر: 93052411869

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۳

2

سرمربی استقلال می‌گوید به برخی از صحنه های داوری دیدار تیمش و سپاهان معترض است و فیلم این دیدار را به کمیته داوران ارسال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر قلعه‌نویی پس از شکست سه بر یک تیمش برابر سپاهان درباره این دیدار گفت: باید سه تبریک بگویم. اول بخاطر گل سپاهان، دوم بخاطر پر شدن استادیوم و سوم به دلیل بازی زیبایی که مشاهده کردیم. البته قرار شده درباره داوری صحبتی نکنیم و در مجموع ما مربیان لال باشیم. همچنین مقرر شده برخی مربیان به طور کلی لال باشند که یکی از آنها من هستم. البته امیدواریم، کمیته داوران نسبت به داوری‌ها واقعیت‌ها را بگوید. همچنین رئیس سازمان لیگ حقیقت‌ها را بیان کند چرا که ما به برخی صحنه ها معترضیم.

وی افزود: حق ما باخت نبود. 9 کرنر و 9 موقعیت پشت محوطه جریمه گواه به مالکیت ما در این دیدار دارد و اتفاقات به ضرر ما تمام شد. خودتان کلاه‌تان را قاضی کنید. اگر این بازی با ناداوری به نفع ما تمام می‌شد، چه می‌گفتند؟ بازهم از کمیته داوران می خواهم تا واقعیت‌ها را بیان کند. سه ماه است که زحمت کشیده‌ایم اما حق ما باخت نبود.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره فرهنگ پهلوانی و اظهارات نکونام علیه خودش گفت: فلان مربی را به دلیل حرف‌هایی که می‌زند، هفت میلیون تومان جریمه می‌کنند و یا فلان بازیکن را مورد جریمه قرار می‌دهند،با این حال امیدوارم برخلاف این رویدادها، فرهنگ پهلوانی به فوتبال هم بیاید. ما ایستاده‌ایم و مبارزه می‌کنیم. یک ماه و نیم دیگر همه چیز مشخص می‌شود. معتقدم اگر من بد هستم، باید به اشد مجازات جریمه شوم اما اتهام زدن مثل آب خوردن شده است. وقتی بازیکن را می‌خواهی همه می‌گویند مایه آرامش است ولی وقتی نمی‌خواهی، هزار حرف و حدیث پشت سرت زده می‌شود.

او با بیان اینکه دو سال در سپاهان همه گونه خدمتی کرده است، تصریح کرد: در این مدت 300 میلیون تومان خرج خیریه کرده‌ام. برای مثال وقتی در تبریز بودم، برای سقف یکی از حسینیه‌های اصفهان مبلغی را اهدا کردم. با وجود 150 میلیون طلبم، نه شکایتی کرده‌ام و تنها درخواست کرده‌ام تا پولم را بگیرم. من معتقدم باید بمانیم و مبارزه کنیم تا افرادی که فساد اخلاقی دارند مشخص شوند. همچنین از روابط عمومی سپاهان می‌خواهم اسناد مالی که نشانگر کمک های خیریه است در قالب یک کنفرانس بیان کند.

قلعه نویی درباره امید ابراهیمی اظهار کرد: این بازیکن یکی از بهترین هافبک‌های دفاعی ایران است و اگر در جام جهانی فیکس بازی می‌کرد به مرحله بعدی می رفتیم. البته برخی هواداران رفتار خوبی با او نداشتند. ما وقتی لیگ حرفه‌ای داریم باید دیدگاه حرفه‌ای هم داشته باشیم. برای مثال وقتی که تیم سپاهان با مجتبی جباری ما را شکست داد، ما از این بازیکن تجلیل کردیم.

وی درپاسخ به سوالی درباره خط دفاع تیمش در این دیدار گفت: مصدومیت بازیکنان ما در این دیدار باعث شد تا خرسندنیا را که یک هافبک دفاعی است،‌ در پست مدافع قرار دهیم. البته قبل از پنالتی توپ و میدان در دست ما بود اما در مجموع نبود مدافعان ما باعث شد شرایط سختی برای ما بوجود آید.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که افشاریان ناظر داوری این دیدار با دیدن صحنه آهسته پنالتی سرش را تکان داده است، بیان کرد: ما فیلم این دیدار را به کمیته داوران می‌فرستیم و امیدواریم تا به آن رسیدگی شود.

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=2] استقلال با برتري 3 بر 2 مقابل سايپا به رده سوم جدول صعود کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990691.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، استقلال با گلزنی یک بازیکن غیرمنتظره سایپا را شکست داد و به جدول رقابتهای لیگ بازگشت . آنها این برد را مدیون امید ابراهیمی هافبک دفاعی خود هستند که با دو گل تماشایی سه امتیاز را به حساب استقلال واریز کرد ؛ تیمی که امروز مستحق برد بود .

بازی استقلال و سایپا البته با برتری نارنجی پوشان آغاز شد . آنها با ضربه زیبای ابراهیم شکوری از استقلال پیش افتادند اما این گل را جاسم کرار با یک قیچی فوق العاده پاسخ داد . بازیکنی که امروز یکی از بهترین های تیمش بود و در میانه میدان کنترل را در دست گرفت . آبی ها که امروز شروع خوبی نداشتند ، در ابتدای بازی تحت تاثیر حرکات سایپا بودند . مجید جلالی نیز در این دیدار سیدمهدی سیدصالحی را روی نیمکت نشاند تا با توجه به ضعف خط دفاعی استقلال از کاوه رضایی مهاجم جوان و سرعتی خود بهره ببرد که این مهاجم بارها مدافعان آبی پوش را به دردسر انداخت ، با این حال بازگشت استقلال به بازی بالاخره اتفاق افتاد زمانی که حرکت سجاد شهباززاده در دقیقه 28 در نهایت به گل آکروباتیک کرار ختم شد .

در آغاز نیمه دوم آندرانیک تیموریان جانشین آرش برهانی شد تا خط میانی استقلال با قدرت بیشتری کار خود را ادامه دهد، اما باز در دقیقه 48 کاوه رضایی مهاجم سایپا با خطای مگویان در محوطه جریمه استقلال متوقف شد و شیری گل دوم سایپا را به ثمر رساند . امیر قلعه نویی که روند تیم خود را مثبت نمی دید در ادامه علیرضا رمضانی هافبک جوان و خوش تکنیک استقلال را جایگزین سجاد شهباززاده کرد. این تیم صاحب توپ و میدان بود و در نهایت هم بازی را مساوی کرد ؛ زمانی که امید ابراهیمی با شوتی تماشایی از فاصله 30 متری بازی را به تعادل کشاند . استقلال ها که نمی خواستند امتیازی در این دیدار خانگی از دست بدهند در دقایق پایانی حملات مختلفی را به روی دروازه سایپا طراحی کردند و در نهایت در دقیقه 90+1 ارسال خسرو حیدری با ضربه سر امید ابراهیمی سومین گل استقلال درون دروازه سایپا جای گرفت تا آبی پوشان تهران به یک پیروزی ارزشمند دست یابند.

استقلال با این برد 9 امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت . البته آنها فقط از نظر تفاضل گل از سپاهان و فولاد عقب هستند .

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]استقلالي‌ها خوشبخت ترين مربيان هفته[/h]

[h=2] سه سر مربي استقلا لي موفق ترين مربيان اين هفته ليگ بودند و نتايج قابل توجهي را هم به دست آوردند.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990332.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، نفت با هدایت منصوریان بهترین برد لیگ را آن هم برابر سپاهان صدر نشین به دست آورد.

قلعه‌نویی سر مربی آبی های پایتخت در دیدار حساس برابر سایپا با تیم استقلال 3-2 برنده شد و بالاخره مرفاوی در ادامه نتایج خوبش با صبا برابر نفت مسجد سلیمان0- 2برنده شد تا سه سرمربی نامدار استقلالی هر سه خوشبخت و موفق باشند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]پيکان 0 - استقلال 3؛ پرواز به صدر جدول[/h]

[h=2] استقلال با پيروزي قاطع مقابل خودروسازان 12 امتيازي شد و به صدرجدول رسيد، پيکان هم با اين شکست سنگين 2 امتيازي ماند و در قعر جدول جاي گرفت.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990802.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، استقلال با این پیروزی 12 امتیازی شد و به صدرجدول رسید.

هفته پنجم لیگ برتر، ورزشگاه تختی

تماشاگر: بيش از شش هزار نفر

گل ها: خسرو حيدري (29) مهدي کريميان (53) سجاد شهباززاده‌(61) براي استقلال

کارت زرد: هاشم بيگ زاده (41) و ميلاد فخرالديني (62) استقلال - محمد نصرتي (65) و حميد ديوسالار (79) پيکان

داور: احمد صالحی

کمک داوران: بابک داوری و حسن ظهیری

پیکان: مهدی رحمتی، محمد نصرتی،علیرضا محمد، آرمان قاسمی، حمید دیوسالار، جی لوید ساموئل، محمد سوراکا،وحید حیدریه، امیرحسین فشنگچی، مجید خدابنده لو و سعید دقیقی

سرمربی: منصور ابراهیم زاده

استقلال: محسن فروزان، میلاد فخر الدینی، هرر مگویان، هاشم بیگ زاده، یعقوب کریمی، مهدی کریمیان، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، جاسم کرار و سجاد شهباززاده

سرمربی: امیر قلعه نویی

شرح بازی:

استقلال در روزی که خطری روی دروازه اش ایجاد نشد از موقعیت هایش استفاده کرد و توانست با یک پیروزی شیرین و قاطع صدرجدول را از آن خود کند. مهدی رحمتی گلر سابق استقلال که در 4 بازی گذشته تنها 3 بار دروازه اش باز شده بود در این بازی 3 گل خورد. این بازی استقلال را می توان یکی از بی نقص ترین بازی های این تیم دانست و امیر قلعه نویی باز هم نشان داد بعد از چند هفته ابتدایی پر نوسان توانسته ترکیب تیمش را پیدا کند.

شرح گل ها:

يک – صفر: حرکت بازيکنان استقلال پشت محوطه جريمه و پاسکاري بازيکنان اين تيم با اشتباه مدافعان پيکان موقعيت را براي خسرو حيدري مهيا کرد تا کاپيتان آبي‌پوشان با ضربه اي دقيق توپ را درون دروازه مهدي رحمتي جا دهد.

دو – صفر: باز هم اشتباه مدافعان پيکان و پاس فوق العاده جاسم کرار مهدي کريميان را با مهدي رحمتي تک به تک کرد و کريميان توپ را تبديل به گل کرد.

سه – صفر: روي يک ضربه کرنر سجاد شهباززاده در حالي که هيچ مزاحمي را در کنار خود نمي‌ديد با ضربه سر توپ را دور از دستان مهدي رحمتي به گل سوم تيمش تبديل کرد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[h=1] افشارزاده: چرا فضای ورزش از کی‌روش پر شده است؟/ باید به فکر تربیت مربی باشیم

[/h]

کد خبر: 93060503433

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۷

2

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید این که در حال حاضر فضای کشور از ماندن یا نماندن کی‌روش پر شده، اصلا قابل قبول نیست.

به گزارش ایسنا، بهرام افشارزاده پس از جلسه وزیر ورزش و جوانان با اعضای اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ایران در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: در این جلسه همه گرد هم آمده بودیم تا مشکلات، معضلات و چالش‌های فوتبال ایران را با حضور عالی‌ترین مقام ورزش کشور بررسی کنیم. در این جلسه موارد مهمی از جمله حق پخش تلویزیونی رقابت‌های لیگ برتر مطرح شد که باید به باشگاه‌ها پرداخت شود زیرا این امر حق مسلم آنهاست.

او تصریح کرد: همچنین در این جلسه در مورد سقف بودجه‌ای که برای باشگاه‌ها در نظر گرفته شده بود، صحبت‌هایی شد و با الزام باشگاه‌ها مبنی بر رعایت این سقف تاکید شد. همچنین در مورد مسائل اخلاقی موجود در فوتبال ایران نیز بحث‌هایی انجام شد و تاکید کردیم که این موارد باید رعایت شود.

افشارزاده با تاکید بر ثبات مدیریت در باشگاه‌ها خاطرنشان کرد: ثبات مدیریت در باشگاه‌ها و مشخص بودن مدت زمان حضور اعضای هیات مدیره از جمله دیگر مواردی بود که درباره آن بحث و تبادل نظر کردیم. اعزام مربیان خوب ایرانی به خارج برای بالا بردن سطح دانش و همچنین تربیت مربیان داخلی از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: متاسفانه در حال حاضر فضای کشور را بحث ماندن و یا رفتن کی‌روش گرفته است. تا کی می‌خواهیم به این مربیان خارجی این پول‌های کلان را بدهیم؟ ما باید مربیانی بسازیم که دیگر نیاز به حضور کی‌روش در فوتبال ایران نداشته باشیم. مربیانی که می‌توانند بهتر از کی‌روش عمل کنند.

افشارزاده در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا درباره میزان بدهی‌های استقلال نیز صحبت‌هایی شد یا خیر گفت: همان طور که قبلا نیز گفته بودیم میزان بدهی‌های استقلال 77 میلیارد تومان است که 67 میلیارد آن مربوط به بدهی‌هاست و 10 میلیارد تومان آن در راه است. از این مبلغ 35 تا 40 میلیارد تومان بدهی‌های مالیاتی است که سعی داریم با قسط بندی آن بتوانیم راحت‌تر این بدهی‌ها را پرداخت کنیم.

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا خبر جریمه 600 میلیون تومانی امیرحسین صادقی صحت دارد یا خیر گفت: نه، این مطلب صحت ندارد.

افشارزاده در مورد صحبت‌های مطرح شده در مورد کسر قرارداد بازیکنان استقلال نیز گفت: قرار بر این شده که 30 تا 35 درصد از قرارداد بازیکنان در فصل قبل کسر شود و از مبالغ قراردادهای این فصل نیز در اسرع وقت مبلغی را کسر کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بسیاری فکر می‌کردند آبی‌پوشان با حضور او نتیجه نخواهند گرفت با شوخی گفت: نمی‌دانم چرا برخی این چنین مواردی را در مورد من مطرح کرده بودند. من هر گاه در ورزش پستی را قبول می‌کنم تمام تلاش خودم را به کار می‌بندم تا در آنجا موفق شوم.

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]استقلال 3 ـ گسترش فولاد 0؛ ادامه صدرنشيني[/h]

[h=2] تيم فوتبال استقلال با پيروزي مقابل گسترش فولاد تبريز صدرنشين ليگ برتر ماند.[/h][/TD]

[TD=align: left]00991004.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، آبی ها در دومین بازی متوالی با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را شکست دادند و با قاطعیت در صدرجدول لیگ قرار گرفتند.

هفته ششم لیگ برتر، ورزشگاه آزادی، تماشاگر 12هزار نفر

داور:محمدرضا اکبریان

اخطار: آرش برهانی،امید ابراهیمی، جاسم کرار و آندرانیک تیموریان از استقلال و علیرضا نقی زاده و مرتضی اسدی از گسترش.

استقلال: محسن فروزان، مگوییان، هاشم بیک زاده، میلاد فخرالدینی، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، مهدی کریمیان( 46 آندرانیک تیموریان)، جاسم کرار(80 پژمان نوری)، آرش برهانی(60 خسرو حیدری)، سجاد شهباززاده، محمد قاضی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

گسترش فولاد تبریز: رودریگو لوپز، سیدمهدی قریشی(80 محمد مهدی نظری)، سید امید نظامی‌پور، علیرضا نقی‌زاده(47 میلاد جهانی)، بهنام دادشوند، میثم نقی‌زاده، رسول پیرزاده(57 محمد امین درویشی)، مرتضی اسدی، جابر انصاری، مهرداد بایرامی و مگنو باتیستا

سرمربی: مهدی تارتار

شرح گل ها:

1 - صفر(استقلال): آرش برهانی کاپیتان استقلال خیلی زود دروازه حریف را روی پاشنه چرخاند. او پاس عرضی ارسالی از جناح چپ را با یک ضربه رو پای روماریویی به گل اول بازی تبدیل کرد.

2 - صفر(استقلال): امید ابراهیمی با به ثمر رساندن ضربه پنالتی در دقیقه 1+45 بازی را به نفع استقلال تمام کرد.

3 - صفر(استقلال): ضدحمله استقلال روی یک حرکت ترکیبی، آبی ها را صاحب موقعیت کرد و قاضی با ضربه بغل پای چپ، پاس شهباززاده را به گل سوم تیمش تبدیل کرد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[h=1] قاضی: هواداران در خرید بلیت الکترونیکی مشکل دارند

[/h]

کد خبر: 93060804714

شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۸

2

مهاجم استقلال با تشریح وضعیت فعلی خودش و این تیم گفت دوست دارد بار دیگر به تیم ملی برسد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت باشگاه استقلال، محمد قاضی درباره‌ی مسائل مختلفی صحبت کرد. این صحبتها را در ادامه می خوانید:

گسترش فولاد؟

شکر خدا استقلال روند خوب و رو به رشدی را در این چند هفته دارد. بازی خوبی داشتیم و با ریکاوری خوب آماده می‌شویم و با انجام تمرینات خوب در طول هفته آماده‌ی بازی با نفت مسجد سلیمان می‌شویم.خوشحالم که توانستم برای استقلال مثمرثمر باشم. هر روز بیشتر تلاش می‌کنم و با زحمت بیشتر دوست دارم به امید خدا باز هم به تیم ملی دعوت شوم و برای استقلال بازیهای خوبی انجام دهم.

نفت مسجد سلیمان؟

نفت تیمی خوب است. هر چند از لیگ 1 آمده اما مطمئناً جایگاهش این نخواهد بود. با گذشت زمان مطمئنا تیم بهتری خواهند شد و هر چه بیشتر به رقابتهای لیگ برتر عادت کنند تیم خطرناک‌تری می شوند. امیدوارم بتوانیم در این بازی هم یک نمایش تماشاگرپسند داشته باشیم و روند نتیجه‌گیری تیم را حفظ کنیم.

صدرنشینی؟

صحبت کردن از الان که در هفته‌ی ششم هستیم در باره‌ی صدر جدول بسیار زود است. اگر بخواهیم قهرمان شویم باید تا هفته‌ی آخر لیگ در همه‌ی بازی‌ها شرایط خوبی داشته باشیم و حداکثر امتیازها را جمع آوری کنیم. امسال در لیگ تیم‌های خوب و مدعی زیادی هستند. مهم نیست الان چه کسی در صدر است و امیدوارم در هفته‌ی پایانی مسابقات صدرنشین باشیم.

هواداران و سکوها؟

امیدوارم هواداران عزیز در بازی‌های بعدی با حضور در ورزشگاه و تشویق خود مارا حمایت کنند. حضور و حمایت هواداران باعث دلگرمی و بالا رفتن روحیه تیم می‌شود. ان‌شاءالله هواداران حاضر در ورزشگاه امسال بازیهای جذابی را شاهد خواهند بود و با تماشای این روند در بازی‌های آتی از تیم بیشتر استقبال کنند. البته یکی از دلایلی که درباره‌ی موضوع عدم استقبال کمتر پرداخته شده است مشکل در تهیه بلیت‌های الکترونیکی است که متاسفانه هواداران در تهیه این بلیت‌ها با مشکل مواجه هستند و انتقاد خود را در زمان‌های مختلف به گوش ما می‌رسانند. ان‌شاءالله سازمان لیگ در کنار بلیت الکترونیکی در خود ورزشگاه‌ها هم اقدام به بلیت فروشی کند تا هوادارانی که این مشکل را دارند راحت‌تر به ورزشگاه بیایند.

پرسپولیس و پی گیری مطالبات؟

مشکل من با باشگاه پرسپولیس یک مشکل قدیمی است. من نزدیک به 380 میلیون از این باشگاه طلب دارم اما آقای شیرینی با جعل کردن یک چک 380 میلیونی به نام من باعث ایجاد مشکل شده است. این چک وجود خارجی ندارد و متاسفانه جعل شده و در مدارک باشگاه به نام من گذاشته شده است. اداره‌ی مالیات بر اساس این مدارک از من مالیات می‌خواهد در حالی که من هیچ دریافتی نداشته‌ام. البته تا الان آقای رحیمی و منتقمی 2 جلسه با مدیر برنامه‌های من برگزار کرده‌اند تا این موضوع را حل کنند. قرار شده است اوایل هفته‌ی آتی جلسه‌ای با حضور مدیر برنامه‌های من ، آقای شیرینی ، رحیمی و مسئولان بخش مالی باشگاه پرسپولیس برگزار شود تا به نتیجه برسیم. بیشتر از یک سال است که من بازیکن این باشگاه نیستم اما هنوز به حق و حقوق خود نرسیده‌ام. ای کاش آنهایی که همواره درباره‌ی دریافتی‌های فوتبالیست‌ها صحبت می‌کنند درباره‌ی نقد نشدن مطالبات من بعد از گذشت بیش از یک سال نیز حرف بزنند. مالیات بسیار بالایی پرداخت می‌کنیم اما متاسفانه در زمان دریافت حق و حقوقمان با مشکل مواجه هستیم.

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]قلعه‌نويي: از فوتبال هم بروم، پيگير اين پرونده‌ام[/h]

[h=2] سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به بازيکنانم گفته‌ام که در 7 هفته اخير ليگ برتر، سخت‌ترين بازي ما مقابل همين تيم نفت مسجد سليمان است.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990652.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] امیر قلعه‌نویی پیش از شروع نشست خبری از چمن ورزشگاه شهید بهنام محمدی بازدید کرد و سپس در نشست خبری قبل از مسابقه با نفت مسجد سلیمان حاضر شد و اظهار داشت: خوشحالم که در شهر اولین‌های خاورمیانه هستم و می‌گویند این شهر در 76 مورد اولین‌های خاورمیانه بوده است و انشالله که دولتمردان ما هم به این شهر توجه بیشتری داشته باشند. اولین چاه نفت، اولین بیمارستان، اولین زمین گلف و ... در این شهر بوده است و آن‌طور که شایسته مردم میهمان نواز این شهر است امکانات برایش فراهم کنند. این عشق و علاقه مردم را نشان می‌دهد زیرا میهمان‌نوازی خوبی کردند و محبت کردند. معاون فرماندار آمد و این ها زیبایی فوتبال است و مردم از فوتبال می‌خواهند لذت ببرند. قهرمانی‌ها تمام می شود و اکنون دیگر تب جام جهانی تمام شده است و زیبایی‌ها فوتبال همین مسایل است.

به گزارش فارس، وی درباره شناخت از تیم مسجد سلیمان خاطر نشان کرد: دو سه بازی این تیم را دیدم،تیم با برنامه و خوبی است. تیمی که موقعیت خلق می‌کند، خطرناک است و معتقدم جایگاهش در انتهای جدول نیست و به بازیکنانم گفته‌ام سخت‌ترین بازی ما در 7 هفته اول همین مسابقه با نفت است و مربی مثل باقری نیا دارد که هر تیمی بوده هدفش خدمت است و امیدوارم بازی خوب و تاکتیکی شود. زمین ورزشگاه هم جز زمین های خوب است و می‌توان فوتبال بازی کرد.

امیر قلعه‌نویی در ادامه نشست خبری در مورد مشکلات فنی استقلال در گلزنی، گفت: تیم استقلال در 50 متر روبه جلو خیلی خوب است.ما ضعف‌های فصل قبل را پوشش داده‌ایم و بیشترین گل زده را در لیگ این فصل داریم ولی اگر نیاز باشد در نیم فصل این مسئله را پوشش می‌دهیم. اگر نیاز باشد مهاجم می‌گیریم. برهانی، قاضی و شهبازاده گلزنی می‌کنند و از همه مهم‌تر پاسی بود که سجاد به قاضی داد.خودش هم می‌توانست گلزنی کند، اما او پاس گل داد. مشکلات ما در خط دفاع هم حل می‌شود.

وی در مورد استفاده از بازیکنان تیمش در پُست‌های غیر تخصصی، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد.با توجه به بازیکنانی که در اختیار نداریم باید جابه جایی انجام بدهیم. مثلا خرسندنیا از بازیکنان خوب هافبک دفاعی است اما به دلیل مشکلاتی که داشتیم نتوانستیم در پست تخصصی‌اش از او بازی بگیریم.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت آب و هوایی مسجد سلیمان، گفت: اگر اشتباه نکنم این شهر در شمال خوزستان است و خوش آب و هواست و دما هم کم شده است و شرایط دمایی هم خوب است.

سرمربی استقلال در مورد رای کمیته اخلاق و تبرئه شدن خودش، گفت: وقتی توکلت به خدا باشد نباید از چیزی هراس داشته باشی و این مسئله یک بازی بود. من ناراحت ایمان موسوی هستم، او یکی از بازیکنان خوب ایران است، در بازی قرار گرفت که نباید قرار می‌گرفت. اصل کار ما در دادسر است و تا انتها این مسئله را پیگیری می‌‌کنیم. قداست فوتبال ما زمانی شکسته شد که بازیکن را مقابل مدیرعامل قرار دادند، این اتفاق مربوط به 12-13 سال پیش است که یک بازیکن را مقابل امیر عابدینی قرار دادند و این مسئله فوتبال ما را به بیراهه می‌برد. حتی به قیمت کنار رفتن امیر قلعه‌نویی از فوتبال تا انتها پیش می‌روم.اگر خوب هستی ، مرد هستی یا هرچه... باید تا آخر بروم. کمیته اخلاق یک حکمی داده البته زمانی که آبروی افراد مطرح است باید محکم‌تر برخورد شود و ما در دادسرا این مسئله را پیگیری می‌کنیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که هدف‌تان در دیدار با نفت مسجد سلیمان چیست، گفت: شروع و ادامه بازی یک بحث است و هدف اول ما این است که گل نخوریم و بعد به گل برسیم. نفت تیم جوان و تکنیکی است که باید فضا را از بازیکنان تکنیکی این تیم بگیریم و در مورد نقاط ضعفش هم اجازه بدهید صحبت نکنیم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه گفته بود امیدوار رضایی و راننده‌اش در تیم استقلال نقش دارند، گفت: من چه چنین حرفی زده‌ام؟! امیدوار رضایی انسان بسیار بزرگواری است و نگاهش رنگی نبود. در حوزه انتخابیه‌اش آدم موفقی بود که نماینده شد و نیتش خدمت بود. وقتی می‌گویند همه ایران سرای من است یعنی همین او در بیمارستان لقمان من دیده‌ام که چطور خدمت می‌کند. همین که بازی‌ها در شهر مسجد سلیمان برگزار می‌شود کار کمی نیست و زحمت زیادی کشیده شده است.

سرمربی استقلال در مورد اینکه تیمش شانس اول قهرمانی است، گفت: زود است در مورد این مسایل حرف بزنیم اما شرایطمان از فصل گذشته بهتر است. ما فصل گذشته در جناح چپ حرکت لازم را نداشتیم و بحث هافبک دفاعی و مهاجمان مسایلی داشتیم اما فوتبال همین است. چه کسی فکر می کرد که منچستر یونایتد با مویس خوب نتیجه نگیرد و الان هم با فان خال هم خوب نتیجه نگرفته است، در حالی که منچستر همان است و بودجه و ساختارش عوض نشده اما نتوانسته خوب نتیجه بگیرد واکنون در رده پنجم و ششم جدول است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]افشارزاده: مشکل ساختمان استقلال حل شد[/h]

[h=2] مديرعامل باشگاه استقلال و عضو هيات رئيسه فدراسيون شنا از حل مشکل ساختمان باشگاه استقلال خبر داد و گفت: مشکلي در اين زمينه وجود نداشت. حاشيه‌هاي استقلال را رسانه‌ها درست مي‌کنند![/h][/TD]

[TD=align: left]00990897.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] بهرام افشارزاده با اشاره به اولین جلسه هیات رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: خوشحالم که به عنوان عضوی از این فدراسیون در نخستین جلسه هیات رئیسه شرکت کردم. ارزش شنا با توجه به اینکه در اسلام نیز به آن توصیه شده بسیار زیاد است و بر یادگیری آن تاکید شده است. امیدوارم ما نیز بتوانیم با تلاشی که می کنیم در رشد، پیشرفت و توسعه این رشته نقش داشته باشیم.

به نقل از مهر، وی با بیان اینکه به طور حتم به این فدراسیون کمک مالی خواهد کرد افزود: بدون شک به قول خود وفا می کنم و به عنوان اسپانسر از ورزشکاران این رشته حمایت خواهم کرد. ما برای هفدهمین دوره از بازی های آسیایی برنامه ریزی خود را آغاز خواهیم کرد و امیدوارم با همدلی و پتانسیل بالای هیات رئیسه بتوانیم در بازی ها و مسابقات آینده نتیجه خوبی کسب کنیم. من خودم پیشنهاد دادم از سه یا چهار شناگر حمایت کنم و اسپانسر آنها باشم و تا آخر خط نیز به قول خود وفادار خواهم ماند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درخصوص حل مشکل ساختمان باشگاه استقلال نیز عنوان کرد: حاشیه های استقلال را رسانه‌ها درست می کنند. مشکلی وجود نداشت. شهردار منطقه دو با دیدن تابلوی باشگاه استقلال پیش ما آمد و پس از احوالپرسی ساده رفت. من اینجا اعلام می کنم که مشکل ساختمان باشگاه استقلال صددرصد حل شده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان با بیان اینکه این باشگاه در بخش اسپانسر مشکلی ندارد عنوان کرد: به هر حال برخی محدودیت ها در مسائل مالی در ورزش قهرمانی احساس خواهد شد ولی ما سعی می کنیم از حداقل امکانات نهایت استفاده را ببریم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]نکونام به ايران بيايد درباره‌اش تصميم مي‌گيريم[/h]

[h=2] علي اکبر محمدزاده رئيس کميته اخلاق فدراسيون فوتبال، احکام ايمان موسوي و حسين کعبي را عادلانه دانست.[/h][/TD]

[TD=align: left]00957345.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]حسین کعبی و ایمان موسوی به حکم کمیته اخلاق در رابطه با متهم پرونده امیر قلعه نویی به 4 و نیم میلیون تومان جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از بازی محکوم شده اند.

علی اکبر محمدزاده در گفت و گو با "ورزش سه" درباره حکم در نظر گرفته شده برای این دو بازیکن گفت: حکم در نظر گرفته شدت زیادی ندارد و برخلاف نظر برخی ها هم که می گویند با توجه به بهتان به شخص حقیقی باید جریمه سنگین تری هم در نظر گرفته می شد حکم در نظر گرفته شده کاملا عادلانه و طبق حکمیت صادر شده و مشکلی ندارد.

محمدزاده در پاسخ به این سوال که چرا درباره جواد نکونام هم که درباره متهم مربوطه مصاحبه کرده بود جلسه ای تشکیل نشده و به آن رسیدگی نمی شود پاسخ داد: پرونده جواد نکونام باز است و درباره او با توجه به اینکه درایران حضور ندارد بعد تصمیم گیری خواهد شد. مطمئنا هر زمان جواد نکونام به ایران بیاید درباره ادعاهایش جلسه و رسیدگی خواهد شد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]نفت م.سليمان 0 - استقلال 2؛ تثبيت صدرنشيني[/h]

[h=2] تيم فوتبال استقلال با برتري مقابل نفت مسجد سليمان به سه امتياز شيرين دست پيدا کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990828.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و استقلال از ساعت 18:50 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی و در حضور حدود هفت هزار تماشاگر برگزار شد.

هفته هفتم لیگ برتر، ورزشگاه شهيد بهنام محمدي، تماشاچی بيش از 10 هزار نفر

داور: شاهين حاجي بابايي کمک ها: حسين طالقاني و تورج عيوض‌محمدي

اخطار: کيومرث چراغي و محمود تيغ نورد (نفت مسجد سليمان)، ميلاد فخرالديني (استقلال)

نفت مسجد سليمان: رضا حيدري، کيومرث چراغي، سعيد سالارزاده، ميلاد شيخ سليماني، سيدجلال عبدي، حميد بوحمدان، محمود تيغ نورد، ميلاد زنيدپور (83 احسان عبدي)، ميلاد جعفري، ميلاد سليمان فلاح( 73 عباس عسگري) و رضا درويشي (83 حسين مالکي)

سرمربی: مجيد باقری‌نيا

استقلال: محسن فروزان، هاشم بيک‌زاده، محمدرضا خرسندنيا، پژمان نوري، اميد ابراهيمي، ميلاد فخرالديني (63 مهدي کريميان)، آرش برهاني، محمد قاضي، سجاد شهباززاده، آندرانيک تيموريان، جاسم کرار (76 عليرضا رمضاني)

سرمربی: امير قلعه نويي

شرح بازي:

استقلال در بازي بيرون از خانه‌اش مقابل نفت مسجد سليمان هم برنده شد تا جايگاهش در صدر جدول را فعلا به کسي تعارف نزد. شاگردان امير قلعه نويي در اين بازي باز هم هاشم بيگ زاده را در قلب دفاع به ميدان فرستادند و در حالي که در نيمه اول برتري محسوسي از نظر مالکيت توپ داشت نتوانست موقعيت خطرناکي روي دروازه شاگردان باقرنيا خلق کند. نفتي ها در اين نيمه از تک موقعيت خود که روي يک ضربه شوت به دست آمده بود نتوانستند محسن فروزان را تسليم کنند. در حالي که بازي به دقايق پاياني خود در نيمه اول مي‌رسد حرکت آرش برهاني و پاس زيباي او به محمد قاضي يخ بازي را شکست تا استقلال با برتري به رختکن برود.

در نيمه دوم استقلال بازي را بهتر آغاز کرد و فرصت هاي خوبي هم روي دروازه نفت ايجاد کرد. در حالي که نفتي ها ضربات کاشته‌اي که پشت محوطه جريمه استقلال به دست مي‌امد را با بي دقتي از دست مي‌دادند اين سجاد شهباززاده بود که در سمت مخالف تيمش را صاحب موقعيت کرد که توپش به بيرون رفت.

نفت روي يک فرصت ايده‌آل ميتوانست دروازه استقلال را باز کند و بازي را به تساوي بکشاند. اعلام خطاي پنالتي خرسندنيا روي مهاجم حريف نفتي ها را صاحب فرصت کرد اما محسن فروزان توانست تيمش را نجات دهد و با يک واکنش خوب ضربه زنيدپور را دفع کرد.

در نهايت در حالي که نفت براي زدن گل تساوي بي تابي مي کرد اين سجاد شهباززاده بود که توانست روي حرکت زيبا و پاس ديدني آرش برهاني استقلال را صاحب گل دوم کند.

نفت مسجدسلیمان در نیمه دوم موقعیت های خوبی روی دروازه فروزان خلق کرد و اگر کمی با تجربه تر بودند می توانستند با حداقل یک امتیاز از زمین خارج شوند.

استقلال با این برد 18 امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند و نفت نیز با 3 امتیاز همچنان قعر نشین ماند.

شرح گل‌ها:

1 ـ صفر(استقلال): آرش برهاني پشت محوطه جريمه نفتي‌ها صاحب توپ شد و با يک پاس عمقي محمد قاضي را صاحب توپ کرد که او موفق شد گل اول آبي‌پوشان را به نام خود و سومين گلش در ليگ برتر را ثبت کند.

2 – صفر (استقلال) فرار آرش برهاني پشت مدافعان متزلزل نفت و حرکت زيباي مهاجم استقلال، سجاد شهباززاده را صاحب توپ کرد تا او دومين گل استقلال را به ثمر برساند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]مصوبات جلسه‌ روز گذشته هيات مديره استقلال[/h]

[h=2] اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال مصوب کردند دو پاداش به خاطر برد مقابل گسترش فولاد و نفت مسجدسليمان به بازيکنان پرداخت شود.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990067.png [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه استقلال، سید سعید افجه ای ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: پیش از هرچیزی از طرف اعضای هیات مدیره میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت را به کلیه مسلمانان جهان تبریک می گویم.

وی درباره آنچه که در جلسه روز گذشته هیات مدیره استقلال گذشته بود، گفت: بیشتر بحث‌ های جلسه هیات مدیره به مسائل داخلی باشگاه ارتباط داشت که نمی توان آنها را تا رسیدن به نتیجه نهایی رسانه‌ای کرد. با این همه یکی از بحث های اعضای هیات مدیره درباره موارد بودجه‌ای بود که در نهایت مصوباتی هم داشت. در ادامه بار دیگر آیین نامه انضباطی مطرح شد که کار بسیار زمان بر و سختی است. در نهایت اعضا تصمیم گرفتند که کار گروهی تشکیل شود و به بررسی نهایی آیین نامه انضباطی باشگاه بپردازد و نتایج آن را تا 72 ساعت دیگر به ما اعلام کند. ان‌شاءالله آیین نامه جدید انضباطی باشگاه استقلال در پایان این هفته کارش نهایی می شود و مشکلی از این جهت نیست.

سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد: چیزی حدود یک سوم زمان جلسه هیات مدیره استقلال را عموما پیگیری مصوبات قبلی تشکیل می‌دهد و جلسه قبلی هم از این قاعده مستثنی نبود. خوشبختانه اکثریت مصوبات قبلی هیات مدیره اجرایی شده و درصد اندکی از مصوبات قبلی باقی مانده است که اعضای پیگیر اجرایی شدن آنها هم هستند.

وی افزود: در جلسه روز گذشته درباره وضعیت آکادمی باشگاه استقلال هم بحث و تبادل نظر صورت گرفت. خوشبختانه سه تیم از تیم های پایه استقلال در صدر لیگ های خود قرار دارند و مصوب شد تا 30 درصد از مطالبات این تیم ها بر اساس پیشنهادات جناب آقای صادق پور پرداخت شود.

افجه ای در پاسخ به این سوال که در نهایت تصمیمی بابت کاهش قرارداد بازیکنان جهت رسیدن به سقف بودجه گرفته شد یا خیر،بیان کرد: در این باره بحث مفصلی شکل گرفت اما همانطور که قبلا گفته بودیم، نیاز به مشورت و صحبت با جناب آقای تاج را در این باره داریم و از طرفی دیگر آقای قلعه نویی هم باید نظر نهایی خود را به ما ارائه دهند تا با توجه به همه جوانب در این‌باره تصمیم نهایی را بگیریم.

او در پاسخ به این سوال که آیا اعضای هیات مدیره پاداشی برای بازیکنان استقلال در نظر گرفته اند یا نه،عنوان کرد: بله، ما دو پاداش برای پیروزی تیم برابر تیم های گسترش فولاد و نفت مسجد سلیمان در نظر گرفته ایم و این مسئله به تصویب هیات مدیره نیز رسیده است. انشاءالله در اولین فرصت این پاداش‌ ها به بازیکنان پرداخت می شود.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان ضمن تمجید از میزبانی تیم نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: اجازه دهید در پایان از مردم و مسئولان شهر مسجد سلیمان تشکر کنم، آنها با وجود همه کاستی ها تلاش کردند تا میزبانی را به نحو احسن انجام دهند. آقایان سرقلی، رباهی، دهقان و عقیل موسوی تلاش زیادی کردند تا ما کمترین کمبود و مشکلی را احساس نکنیم و همچنین از جناب آقای حسن پور بابت میزبانی مناسبشان در رستوران امپراطور کمال تشکر را دارم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD][h=1]همه مصوبات هيات مديره استقلال[/h]

[h=2] سخنگوي باشگاه استقلال با اعلام مصوبات جلسه هيات مديره اين باشگاه خبر از تکميل آيين نامه انضباطي آبي پوشان داد و گفت که اين آيين نامه با امضاي افشارزاده به کميته انضباطي باشگاهش ابلاغ مي شود.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990067.png [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] سید سعید افجه ای در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، ضمن گرامی داشت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: پیش از هر چیزی از طرف مجموعه باشگاه استقلال آغاز هفته دفاع مقدس را به کلیه ملت شریف ایران تبریک می گویم. بی شک مقاومت مردانه رزمندگان دلیر ایران و فرزندان این خاک و بوم در طول هشت سال جنگ تحمیلی تا ابد در دل تاریخ پر افتخار این کشور خواهد ماند.

وی درباره مصوبات جلسه روز گذشته هیات مدیره استقلال گفت: جدا از بحث های معمول آنچه که می توان به عنوان نتیجه آن را اعلام رسمی کرد چند مورد بود. یکی از این موارد تعریف شرح وظایف برای برخی سمت ها بود. همانطور که اطلاع دارید، چارت باشگاه استقلال تغییر پیدا کرده و طبیعتا برخی از پست ها و سمت ها باید تعریف و حدود اختیار و وظایفشان مشخص شود. نکته دیگر این است که باید مراقب بود تا تداخلی در سمت ها ایجاد نشود. درباره این مسئله و سمت ها بحث شد و بسیاری از سمت ها و پست ها را مورد بررسی قرار دادیم و شرح وظایفی برای آنها معرفی کردیم.

سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد: مسئله بعدی، تصویب نهایی آیین نامه انضباطی باشگاه استقلال بود. در این جلسه آیین نامه جدید هیات مدیره استقلال تصویب شد و تنها امضای آقای افشارزاده مانده تا آن را ابلاغ کنند. در این آیین نامه مسائل زیادی پیش بینی شده که از آن جمله می توان به فرمولی اشاره کرد که تشویقات و تنبیهات احتمالی در آن دیده شده است.

افجه ای در تشریح این فرمول بیان کرد: میزان رقم تشویق یا تنبیه بر حسب موقعیت تیم خودمان و حریف دسته بندی شده و رقم آن شناور است. هیچ رقم ثابتی وجود ندارد اما برای تنبیهات و تشویق ها سقفی را در نظر گرفته ایم. با این همه تنبیه یا تشویق را مدیرعامل پیشنهاد می دهد و در نهایت هیات مدیره آن را مصوب می کند تا اجرایی شود.

او در پاسخ به سوالی درباره ماجرای رخ داده در دیدار امیدهای استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: آقای صادق پور، مسئول آکادمی باشگاه اسقلال گزارشی در این باره در هیات مدیره ارائه دادند. همه مواردی که در گزارش آمده است به کمیته انضباطی داده شد و قرار شد تا همه کسانی که در این مسئله دست داشته اند یا اطلاعاتی درباره آن دارند به کمیته انضباطی باشگاه ارجاع داده می شوند. بدیهی است که هرکسی که تخلفی مرتکب شده باشد، به شدت با او برخورد می شود.

افجه ای در ادامه درباره دیگر موارد مطرح شده در این جلسه صحبت کرد و گفت: در این جلسه بودجه ای برای بازی با ذوب آهن مصوب شد و قرار شد آقای معینی به نمایندگی از هیات مدیره استقلال در این سفر همراه تیم باشد.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان اضافه کرد: آخرین بحثی که در این جلسه بود، ایجاد بستر مناسب برای همکاری با دولت و مجلس برای سرعت بخشیدن به خصوصی شدن باشگاه استقلال بود. امیدواریم با همکاری های لازم، این اتفاق صورت بگیرد. اعضای هیات مدیره استقلال همه تلاششان را برای سرعت بخشیدن به این اتفاق به کار بسته اند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD][h=1]بازي تاريخ ساز استقلال و ملوان[/h]

[h=2] همراه "ورزش سه" باشيد با نگاهي به 5بازي تاريخ ساز استقلال و ملوان.[/h][/TD]

[TD=align: left]00031390.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] 1-استقلال در اولین دیدار خود که سال 1352 برابر تیم ملوان انجام داد 5-1 حریف را برد نکاتی از اولین دیدار 2 تیم را با هم مرور میکنیم:

استقلال در اولین دیدار خود در تابستان 1352 انجام شد در آن دیدار تاج سابق5-1 برنده شد و اولین گل این بازی را غلامحسین مظلومی به ثمر رساند.در آن بازی عزیز اصلی سرمربی ملوان ورایکوف سرمربی تیم استقلال بودند اولین گل این بازیها را غلامحسین مظلومی به ثمر رساند.

2-در سال 66 و در نیمه نهایی جام حذفی استقلال و ملوان به مصاف هم رفتند ،در بازی رفت در ورزشگاه تختی انزلی تیم ها به تساوی 2-2 رضایت دادند ابتدا احمدزاده 2گل برای ملوان زد وسپس گروسی جوان 19 ساله آبی پوشان 2گل برای استقلال به ثمر رساند،در بازی برگشت آبی پوشان در امجدیه آماده پیروزی ورسیدن به فینال بودند همزمان پرسپولیس ودارایی در استادیوم آزادی با هم بازی کردند برخلاف انتظار استقلال در دقیقه 2 گل خورد ودیگر نتوانست گل خورده را جبران کند ،بازی با گل احمدزاده 27 ساله به سود ملوان به پایان رسید.

3-در اردیبهشت 1369 بعد از تساوی استقلال و ملوان در دیدار رفت نیمه نهایی مسابقات لیگ باشگاهی قدس،ملوانی ها آماده بودند در تهران ماجرای سال 1366را تکرار کنند ودر تهران برنده باشند اما این اتفاق هیچ گاه روی نداد و این بار تیم استقلال با ارایه یک بازی قدرتمندانه برابر حریف 4-0 برنده شدند،اتفاقا این بار هم در یک سوی ماجرا تیم های پرسپولیس ودارایی حاضر بودند.

4-در آخرین بازی 2 تیم در لیگ اول حرفه ای که خرداد 1381 انجام شد و استقلال با یک تساوی هم قهرمان لیگ میشد، اتفاق عجیبی رخ داد وملوان با پیروزی 1-0 برابر حریف آبی پوش قهرمانی را از استقلال گرفت وتقدیم سرخ پوشان کرد.گل این بازی تاریخ ساز را بابک پور غلامی زد.در این بازی سرمربی استقلال پورحیدری وسرمربی ملوان محمداحمدزاده بود.

5-دربازی برگشت لیگ پارسال تیم استقلال که در تاریخ لیگ برتر نتوانسته بود در یک بازی بیش از 3گل به ملوان بزند ،ناگهان 4 گل از حریف خورد جالب اینکه 2سال قبل تر ملوان یک بار دیگر با همین نتیجه 4-2 استقلال راشکست داده بود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]برتري استقلال مقابل ملوان در نيمه نخست[/h]

[h=2] تيم فوتبال استقلال در نيمه اول مقابل ملوان پيروز شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00991014.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] در ادامه دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر استقلال از ساعت 18:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف ملوان رفت که نیمه نخست با برتری 2 بر صفر شاگردان قلعه‌نویی خاتمه یافت.

استقلال بازی را هجومی آغاز کرد و دقیقه 5 شوت محمد قاضی داخل محوطه جریمه به بیرون رفت. ضد حمله هم ترفند ملوان برای کاستن از حملات میزبان بود که دقیقه 14 جلال رافخایی با عبور از مدافعان استقلال در مصاف تک به تک با فروزان سرنگون شد اما داور اعتقادی به خطا نداشت. لحظاتی بعد میلاد فخرالدینی هم پس از سرنگونی در محوطه جریمه از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 25 شوت سجاد شهباززاده توسط صادقی دروازه بان ملوان مهار شد. دقیقه 32 تکل مازیار زارع روی پژمان نوری سبب اعلام خطای پنالتی شد که این ضربه را امید ابراهیمی تبدیل به گل کرد. دقایقی بعد شوت شهباززاده از کنار دروازه ملوان بیرون رفت.

انگیزه ملوان بعد از گل استقلال کاهش یافت و بازی در اختیار استقلال قرار گرفت تا محمد قاضی دقیقه 39 گل دوم را وارد دروازه این تیم کند و در نهایت نیمه نخست با برتری 2 بر صفر استقلال تمام شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]فرهاد مجيدي در رختکن استقلال[/h]

[h=2] همانطور که فرهاد مجيدي وعده داده بود امروز براي تماشاي بازي استقلال راهي استاديوم شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00993097.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" مجیدی به اتفاق براردرش فرزاد قبل از بازی با ملوان وارد ورزشگاه شد و برای دیدار با بازیکنان و امیرقلعه نویی به رختکن رفت. او با حضورش در ورزشگاه به حرف و حدیث های چند روز پیش پایان داد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]عمران‌زاده با استقلال به ارمنستان مي‌رود[/h]

[h=2] مدافع تيم فوتبال استقلال تيمش را در سفر به ارمنستان همراهي خواهد کرد.[/h][/TD]

[TD]00946436.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال پیش از آغاز تمرین امروز اعلام کرد در صورتی که قلعه‌نویی به وی اجازه دهد در تهران خواهد ماند و به درمان پای مصدوم خود خواهد پرداخت و تیمش را در سفر به ارمنستان همراهی نمی‌کند.

مدافع استقلال بعد از پایان تمرین امروز با قلعه‌نویی گفت‌وگو کرد و از وی خواست که در تهران بماند اما سرمربی استقلال مجوز ماندن عمران‌زاده در تهران را نداد و اعلام کرد وی باید با تیم به ارمنستان بیاید.

به گزارش فارس، به این ترتیب عمران‌زاده فردا تیمش را به همراه سایر بازیکنان در سفر به ارمنستان همراهی خواهد کرد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD][h=1]اخبار کوتاه از آبي پوشان[/h]

[h=2] اعضاي تيم فوتبال استقلال امروز در زمين استقلال خوزستان آخرين تمرين خود را پيش از ديدار با فولاد نوين برگزار خواهند کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00991264.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، اعضای تیم فوتبال استقلال صبح امروز قبل از سفر به اهواز در فرئدگاه مهرآباد با مرتضی پاشایی خواننده پاپ روبه‌رو شده و برخورد گرمی با وی داشتند.

پاشایی که در این چند شب در کنسرت هایش در تهران فرهاد مجیدی، آرش برهانی و محمد قاضی را میهمان خود دیده بود، با بازیکنان تیم استقلال برخورد گرمی داشت. این خواننده پاپ امشب در مشهد برای علاقمندانش کنسرت خواهد داشت.

* بارش باران از شب گذشته در اهواز باعث شده تا هوای این شهر خنک تر از روزهای گذشته باشد که این موضوع باعث رضایت کادر فنی استقلال بود.

*تیم استقلال امروز آخرین تمرین خود را قبل از دیدار با فولاد نوین در زمین تیم استقلال خوزستان برگزار خواهد کرد.

دیدار دو تیم استقلال و فلاد نوین فردا در ورزشگاه غدیر برگزار خواهد شد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...