رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

آخرین نقل و انتقالات در استقلال

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
فوتبال- همشهري آنلاين:

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه 14 بازیکن این تیم قراردادشان در پایان لیگ نهم تمام شده است، به آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم اشاره کرد و گفت:با برخی بازیکنان توافق کرده‌ایم و تا روز جمعه تکلیف سایر بازیکنان را نیز مشخص خواهیم کرد.

پرویز مظلومی عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: برنامه تمرینات را تنظیم کرده‌ایم و از روز شنبه کار را شروع می‌کنیم. اما با توجه به شرایطی که باشگاه دارد نمی دانیم با چند بازیکن کارمان را آغاز خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تاکنون با هیچ بازیکنی را قطعا جذب نکرده‌ایم اما با برخی گزینه‌ها به توافق رسیده‌ایم. ضمن اینکه تا روز جمعه تکلیف بازیکنان فصل قبل

را مشخص خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه به اتمام قرارداد 14 بازیکن این تیم اشاره کرد و گفت: این کار ما برای فصل آینده را دوچندان سخت کرده است. ضمن اینکه برخی بازیکنان نیز از استقلال جدا شده اند و باید برایشان جانشین پیدا کنیم.

مظلومی خاطرنشان کرد: شرایط نسبت به 10 سال گذشته که در استقلال بودم فرق کرده است و امیدوارم بازیکنان و هواداران شرایط ما را درک کنند و کمک کنند تا بتوانیم تیم خوب و آماده ای را برای فصل آینده تدارک ببینیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه زمان زیادی در اختیار او نیست گفت: با همه سختی‌هایی که اشاره کردم بازهم به آینده استقلال خوش بین و امیدوار هستم و اگر نبودم قطعا این مسئولیت را نمی پذیرفتم.

وی در مورد وضعیت فرزاد آشوبی و پیوستنش به ذوب آهن گفت: بعید می دانم این بازیکنان به ذوب آهن برود. اگر هم مذاکره ای بوده قطعی نیست.

مظلومی در مورد شایعاتی مبنی بر جذب عادل کلاه کج بازیکن فصل پیش پرسپولیس نیز گفت: همانطور که گفتید این یک شایعه است.

سرمربی استقلال به احتمال بازگشت پیروز قربانی نیز اشاره کرد و گفت: با اینکه پیروز را بسیار دوست دارم اما اولویت اصلی ما در جذب بازیکنان هافبک و مهاجم است. ما بازیکنان خوبی می‌خواهیم که در طول فصل به دردمان بخورد.

وی در مورد حور آتیلا حجازی نیز گفت: آتیلا روز سه شنبه در باشگاه استقلال بود و روز چهارشنبه به دلیل حضور در کلاس نتوانست به باشگاه بیاید. من نمی‌دانم چرا این حرف‌ها مطرح می‌شود. اگر هم

مانع از حضور آتیلا شود برای ما قابل احترام است.

پرویز مظلومی در مورد احتمال حضور

در مجموعه استقلال نیز گفت: وظیفه من نیست که در مورد حضور ایشان صحبت کنم. اما آقای پورحیدری هر وقت کمک خواسته‌ایم یاریمان داده و همیشه یک استقلالی بوده است.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخرين وضعيت نقل و انتقالات باشگاه استقلال

مبعلي، ميداودي، عمادرضا، حيدري و برهاني در نوبت امضاي قرارداد

باشگاه استقلال براي فصل نقل و انتقالات با بازيكنان مطرحي وارد مذاكره شده است.

A0842187.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، با انتخاب علي فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال مسئولان اين تيم براي جذب بازيكن مذاكرات جديدي را آغاز كرده اند.

آخرين وضعيت نقل و انتقالاتي اين باشگاه به شرح زير است:

* تكليف مبعلي بعد از امارات مشخص مي‌شود

ايمان مبعلي براي دريافت برگه تسويه حساب خود از باشگاه الشباب راهي امارات شده و جمعه به تهران باز مي گردد.

وي كه از دو باشگاه فولاد خوزستان و استقلال با پيشنهاد جدي روبرو است بعد از اين سفر تصميم خود را خواهد گرفت.

پيش بيني براي پيوستن اين بازيكن به استقلال يا فولاد راحت نيست. مبعلي شرايط دو باشگاه را مناسب مي داند و به گفته خودش براي انتخاب تيم فصل آينده ترديد دارد.

* ميداودي شرايط دارد

ميلاد ميداودي كه مذاكرات تلفني با مسئولان استقلال داشته ادامه صحبت با اين باشگاه را به مشخص شدن وضعيتش در امارات موكول كرد.

با اين حال ظاهرا رفتن او به تيم هاي اماراتي منتفي شده و وي آمادگي خود براي حضور در استقلال را به اطلاع مسئولان اين باشگاه رسانده است.

اين بازيكن براي پيوستن به جمع آبي پوشان تهراني شرايطي دارد كه قرار است امروز اين شرايط را اعلام كند. در عين حال ممكن است ميداودي فصل آينده هم در استقلال اهواز بماند.

* عمادرضا با قيمتي متفاوت در استقلال

عمادرضا در شرايطي با مسئولان استقلال مذاكره داشته كه گفته مي شود مبلغ 800 ميليون تومان خواسته اما مسئولان استقلال اين موضوع را رد كرده و مدعي هستند عمادرضا با قيمتي كمتر از اين مبلغ حاضر است به استقلال بيايد.

قرار است امروز مديربرنامه هاي اين بازيكن عراقي مذاكراتي با باشگاه استقلال داشته باشد.

* خسرو حيدري در سفر شمال

خسرو حيدري هافبك ملي پوش استقلال اكنون در شمال بسر مي برد و پس از بازگشت از سفر مسئولان اين تيم بلافاصله براي تمديد قرارداد با وي وارد مذاكره مي شوند.

حيدري مورد توجه سپاهان نيز قرار دارد.

* استقلال به دنبال حفظ برهاني

آرش برهاني كه روز گذشته از تركيه به ايران بازگشته، از جمله بازيكناني است كه مسئولان استقلال مي خواهند قرارداد وي را تمديد كنند.

اين مهاجم با پيشنهاد استيل آذين هم روبرو است. به زودي مذاكرات استقلال با شماره 9 آغاز مي شود.

لینک به دیدگاه

از هواداران مي‌خواهم ما را درك كنند

مظلومي: به من تكليف شد كه سرمربي استقلال شوم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به من تكليف شد كه سرمربي استقلال شوم.

A0864492.jpg

پرويز مظلومي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره حضورش در استقلال اظهار داشت: به من تكليف شد سرمربي استقلال شوم و اين در حالي بود كه با باشگاه ديگري در حال قرارداد بستن بودم. احساس كردم ديني به استقلال دارم و شبانه‌روز تلاش مي‌كنم تا اين تيم موفق شود. براي رسيدن به موفقيت دست ياري به سوي پيشكسوتان دراز مي‌كنم. از هواداران هم مي‌خواهم ما را درك كنند.

وي درباره جذب بازيكنان گفت: تلاش ما اين است كه ابتدا بازيكنان خودمان را حفظ كنيم به خصوص آنها كه با وجود پيشنهادهاي مختلف به عشق استقلال تاكنون صبر كرده‌اند. براي باشگاه مهم است كه ابتدا تكليف آنها را روشن كنيم.

سرمربي آبي‌پوشان اضافه كرد: به دنبال جذب بازيكنان شاخص هم هستيم تا جايگزين رفته‌ها شوند. رفت و آمد بازيكنان در يك تيم كاملا طبيعي است. اگر قرار بود بازيكني جابجا نشود، هميشه مظلومي‌ها و فريباها و حجازي‌ها در استقلال مي‌مانند. نبايد ديگر به رفته‌ها فكر كرد.

مظلومي با بيان اينكه زمان زيادي را از دست داده‌اند، تاكيد كرد: طبق برنامه‌اي كه من دارم 15 روز عقب هستيم و فرصت كمي را براي بازسازي داريم. اولويت من اين است كه ابتدا تيم بسته شود سپس تمرين را شروع كنم. من با 15 بازيكن كار را شروع نمي‌كنم. مسئولان باشگاه قول داده‌اند تا پنجشنبه تيم را مي‌بنديم و ما از شنبه تمرين را آغاز مي‌كنيم.

وي در پاسخ به اين سؤال كه اردوي خارج از كشور مي‌روند يا خير، گفت: به فكر اين هستم كه اردوهاي مختلفي را در داخل برگزار كنيم چون ما زمان براي برگزاري اردوي خارج از كشور نداريم. تمام تلاش اين است تا تيم خوبي را ببنديم.

ابتدا بايد ببينيم در كدام پست‌ها مشكل داريم.

مظلومي درباره اينكه بازيكن خارجي جذب مي‌كند يا خير، اظهار داشت: من بازيكن را بايد ببينم و سپس جذب كنم. در اين صورت حرف و حديث براي جدب بازيكن خارجي كمتر مي‌شود. درست است كه زمان را از دست داده‌ايم اما خودم بايد بازيكنان را ببينم. در ابتداي تمرين هم كار بدنسازي داريم و من زياد كاري ندارم.

سرمربي استقلال با بيان اينكه ليست 10 نفره‌اي را به فتح‌الله‌زاده ارائه كرده، گفت: به غير از بازيكنان خارجي ليست 10 نفره‌اي را به باشگاه تحويل دادم. اين را هم در نظر بگيريد كه محدوديت سهميه هم داريم. از بين اين ليست 10 نفره 6 بازيكن ليگ برتري را مدنظر قرار داده‌ام و به همين دليل دست ما بسته است. تمام فكر من اين است كه وسط زمين و خط حمله را تقويت كنيم و سپس اگر جا داشتيم روي دفاع فكر كنيم. همچنين سعي مي‌كنيم از بازيكنان خارجي ليگ برتر كسي را جذب نكنيم تا سهميه ليگ برتر از دست ندهيم.

وي همچنين به حضور منصور پورحيدري در استقلال اشاره كرد و گفت: بايد با ايشان حرف بزنيم و ايشان را راضي كنيم تا از تجربياتش بتوانيم استفاده كنيم. بايد به آقاي فتح‌الله زاده هم بگويم با آقاي پورحيدري صحبت كند. استقلال خانه پورحيدري است و فكر نمي‌كنم به ما نه بگويد.

لینک به دیدگاه

نماینده عمادرضا با استقلال به توافق رسید / جواد شیرزاد آبی پوش شد نماینده مهاجم عراقی فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان پس از دیدار امروز با سرپرست استقلال برای پیوستن این بازیکن به تیم آبی پوش تهران به توافق رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، عمادرضا مهاجم گلزن تیم فوتبال سپاهان در فصل نقل و انتقالات دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر مورد تیم های مطرح ایران قرار گرفته است.

در این بین نماینده این بازیکن بعدازظهر امروز چهارشنبه با حضور در باشگاه استقلال با علی فتح الله زاده دیدار و گفتگو کرد و برای پیوستن عماد رضا به استقلال با وی به توافق رسید. تیم های سپاهان ، استیل آذین و پرسپولیس نیز خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن گلزن عراقی هستند.

از سوی دیگر جواد شیرازد بازیکن چپ پای تیم فولاد خوزستان نیز با حضور در باشگاه استقلال و توافق با سرپرست این باشگاه قراردادی دو ساله با آبی پوشان به امضا رساند.

لینک به دیدگاه

طالب‌لو، صادقي و اميرآبادي با استقلال تمديد كردند

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال قراردادش را تمديد كرد.

A0720928.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، وحيد طالب‌لو كه در پايان اين فصل قراردادش با استقلال به اتمام رسيده بود پس از مذاكره با فتح‌الله‌زاده و مسئولان اين تيم قراردادش را به مدت 2 سال ديگر تمديد كرد.

اين بازيكن در چند روز آينده با حضور در هيات فوتبال قراردادش را به ثبت مي‌رساند.

همچنين مهدي اميرآبادي پس از جلسه با علي فتح‌الله‌زاده قرارداد خود را به مدت يك فصل ديگر با استقلال تمديد كرد.

اميرحسين صادقي ديگر بازيكن اين تيم كه سال گذشته قرارداد 2 ساله‌اي با استقلال امضا كرده بود پس از توافق مالي براي فصل دوم در ليگ دهم با پيراهن آبي‌پوشان پايتخت بازي خواهد كرد.

لینک به دیدگاه

فرزاد آشوبي به استقلال پيوست

خبرگزاري فارس: هافبك اسبق تيم فوتبال پرسپوليس به استقلال پيوست.

A0504139.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، علي اميري مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال اعلام كرد فرزاد آشوبي كه فصل پيش در مس‌ كرمان عضويت داشت پس از توافق با باشگاه قرارداد 2 ساله‌اي را به امضا رساند و در ليگ دهم پيراهن تيم آبي پوش پايتخت را خواهد پوشيد.

اين در حالي است كه اين بازيكن چند روز پيش از عدم توافق با مسئولان استقلال خبر داده بود.

آشوبي سابقه حضور در پرسپوليس را دارد

لینک به دیدگاه

مبعلي در باشگاه استقلال حاضر شد، برهاني امضا كرد

خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال الشباب امارات براي مذاكره در باشگاه استقلال حاضر شد.

A0778113.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، ايمان مبعلي كه از هفته گذشته مسئولان باشگاه استقلال وعده قرارداد با وي را داده بودند ظهر امروز در باشگاه استقلال حاضر شد تا مذاكرات با اين بازيكن شكل رسمي بگيرد.

از سوي ديگر آرش برهاني كه روز گذشته شايعه شده بود با مسئولان استيل آذين به توافق رسيده در باشگاه استقلال حاضر شد و قرارداد داخلي خود را با اين تيم امضا كرد.

لینک به دیدگاه

تمرين صبح استقلال برگزار شد

خبرگزاري فارس: نوبت صبح تمرين استقلال در مجموعه ورزشي انقلاب برگزار شد.

A0832806.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين استقلال امروز صبح در مجموعه انقلاب برگزار شد.

بازيكنان آبي‌پوش ابتدا مدت 30 دقيقه زير نظر مربي جديد بدنساز، نوشادي دويدند و بعد براي وزنه‌زدن و تقويت عضلات جسماني به سالن بدنسازي رفتند.

محسن يوسفي نيز امروز به جمع بازيكنان اضافه شد، او كه بيني‌اش را به تازگي جراحي كرده است به تمرين سبك پرداخت.

*آسيب‌ديدگي هافبك استقلال

ميلاد نوري هافبك استقلال دچار آسيب‌ديدگي شده است. وي از ناحيه مچ پا احساس درد شديدي مي‌كند و براي رسيدن به بهبودي كامل بايد به انجام تمرينات فيزيوتراپي و آب‌درماني بپردازد.

نوري كه در نيمه فصل دوم ليگ گذشته از ابومسلم به استقلال پيوست يك فصل ديگر با استقلال قرارداد دارد.

لینک به دیدگاه

تكليفم با استقلال مشخص نشود، به پيشنهادهاي ديگرم فكر مي‌كنم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: اگر باشگاه تكليفم را روشن نكند به پيشنهادهاي ديگرم فكر مي‌كنم.

A0813651.jpg

هادي شكوري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينكه مظلومي عنوان كرده وي تا دوماه ديگر نمي تواند به ميدان برود، اظهار داشت: در مذاكراتي كه با باشگاه داشتم با هم به توافق كامل رسيديم و باشگاه و آقاي مظلومي را در جريان آخرين وضعيت خود گذاشتم.

وي افزود: به آقاي مظلومي گفتم كه از هفته پنجم به بعد به بازي ها مي رسم و نمي دانم چرا ايشان مصاحبه كرده و گفته تا دو ماه ديگر نمي رسم. به هر حال من تا يكي دو روز ديگر صبر مي كنم و اگر تكليفم را روشن نكنند پيشنهادهاي ديگرم را بررسي مي كنم.

شكوري ادامه داد: ليدرها و هواداراني كه باشگاه بودند مي دانند از تيم هاي تراكتورسازي و ذوب آهن پيشنهاد دارم و مي توانستم خيلي زودتر با يكي از اين تيم ها قرارداد ببندم اما به خاطر استقلال صبر كردم.

لینک به دیدگاه

مبعلي: امروز با استقلال قرارداد مي‌بندم

خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال الشباب امارات گفت: اگر اتفاق خاصي رخ ندهد امروز با استقلال قرارداد خواهم بست.

A0194184.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، ايمان مبعلي پس از مذاكره با علي فتح الله زاده در گفت‌وگويي كوتاه درباره روند اين مذاكرات اظهار داشت: مذاكرات خوبي با آقاي فتح الله زاده داشتم و صحبت هاي مثبتي انجام داديم.

وي افزود: اگر اتفاق خاصي رخ ندهد امروز با استقلال قرارداد خواهم بست.

لینک به دیدگاه

دسوزا با استقلال ثبت كرد

خبرگزاري فارس: هافبك برزيلي تيم فوتبال استقلال قرارداد خود را در هيات فوتبال تهران ثبت كرد.

A0855544.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، دسوزا ظهر امروز (يكشنبه) به همراه علي اميري يكي از مسئولان نقل و انتقالات استقلال در هيات فوتبال تهران حاضر شد و براي دو سال قرارداد خود را با اين تيم به ثبت رساند.

قرار است فرزاد آشوبي و آرش برهاني نيز فردا قراردادهاي خود را با استقلال به ثبت برسانند.

لینک به دیدگاه

جباري با استقلال قرارداد مشروط امضا كرد

خبرگزاري فارس: هافبك استقلال روز گذشته با قرارداد مشروط در اين تيم ماندني شد.

A0868155.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري روز گذشته با علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال نشستي را برگزار كرد.

در اين جلسه سرپرست استقلال با اين بازيكن براي تمديد قرارداد به صورت مشروط به توافق رسيد.

قرار است مبلغي ثابت به جباري داده شود اما مابقي پول او بستگي به تعداد بازي هاي اين بازيكن در فصل آينده دارد.

گفته مي شود امروز جباري قرارداد خود را در هيات فوتبال ثبت مي كند.

قرارداد او دو ساله است.

لینک به دیدگاه

سیدصالحی و روانخواه حفظ می‌شوند/ استقلال با مصدومان مدارا می‌کند مسئولان باشگاه استقلال در راستای حفظ نفرات فصل گذشته باب مذاکره با بازیکنان مصدوم این تیم از جمله سیدمهدی سیدصالحی و امیدرضا روانخواه را باز کرده‌اند. به گزارش خبرنگار مهر، تاکنون نفراتی مانند فیلیپ آلوز دسوزا، جواد شیرزاد و فرزاد آشوبی برای فصل آینده جذب باشگاه استقلال شده‌اند اما از آنجایی که جذب بازیکنان لیگ برتری برای هر باشگاه محدود است، مسئولان استقلال به دنبال حفظ نفرات قبلی از جمله بازیکنان مصدوم هستند.

امیدرضا روانخواه و سیدمهدی سیدصالحی بازیکنان مصدوم استقلال هستند که هفته‌های ابتدایی لیگ را از دست می دهند. سیدصالحی هنوز یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد اما همچنان وضعیت روانخواه برای فصل آینده نامشخص است.

از آنجایی که مسئولان باشگاه استقلال نمی خواهند به دلیل از دست دادن برخی هافبک‌های این تیم روانخواه را نیز از دست بدهند، به دنبال جلب رضایت این بازیکن و امضای قرارداد برای یک فصل دیگر با هافبک شیرازی خود هستند. البته روانخواه قبل از امضای قرارداد جدید به دلیل مشکلات مالی دنبال وصول مطالبات فصل گذشته است تا با خاطری آسوده قرارداد جدید امضا کند.

دررابطه با سیدصالحی لازم به ذکر است این بازیکن فردا زانوی خود را به تیغ جراحان می سپارد و پس از 4 یا 5 ماه می تواند تیمش را همراهی کند.

لینک به دیدگاه

مذاكرات باشگاه استقلال با مبعلي ادامه دارد

خبرگزاري فارس: درحالي كه به نظر مي‌رسيد مذاكرات ايمان مبعلي با باشگاه استقلال نهايي شده طرفين هنوز براي عقد قرارداد به توافق نهايي نرسيده‌اند.

A0778113.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، مذاكرات روز گذشته ايمان مبعلي با باشگاه استقلال منتج به عقد قرارداد بين طرفين نشد.

مبعلي كه ظهر روز گذشته در باشگاه استقلال حاضر شد و مذاكرات اوليه خود را با اين باشگاه انجام داد در مصاحبه اي از مثبت بودن اين مذاكره و بستن قرارداد با اين تيم خبر داده بود اما در ادامه اين گفت و گوها سر مسائل مالي طرفين به نقطه نظر مشترك نرسيدند.

قرار است مذاكرات مبعلي و استقلال امروز نهايي شود.

* موسوي با استقلال قرارداد نبسته است

ايمان موسوي بازيكن فصل گذشته تيم مقاومت سپاسي از جمله بازيكناني است كه مورد توجه استقلال قرار دارد. وي مذاكراتي را با مسئولان اين تيم انجام داده اما هنوز قراردادي نبسته است.

موسوي از جمله بازيكناني است كه در تيم اميد بازي مي كند.

لینک به دیدگاه

تمرين استقلال با حضور آشوبي برگزار شد

خبرگزاري فارس: تمرين امروز تيم استقلال تهران در زمين شماره 3 مجموعه ورزشي آزادي با حضور هافبك جديد اين تيم برگزار شد.

A0869479.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز استقلال قرار بود از ساعت 18 در زمين شماره 3 آغاز شود كه به دليل پراكندگي حضور بازيكنان در محل تمرين با 10 دقيقه تاخير آغاز شد.

* فرزاد آشوبي كه براي اولين بار در تمرين شركت كرد، به صورت انفرادي در گوشه‌اي از محل تمرين حضور داشت كه آرش برهاني و پژمان منتظري به سمت وي رفتند و پس از خوش آمد گويي براي وي آرزوي موفقيت كردند.

* بيژن كوشكي، مهدي امير آبادي، پژمان منتظري و مجتبي محبوب مجاز از جمله چهره‌هاي جديد تمرين استقلال بودند.

* حدود 30 تماشاگر در زمين شماره 3 آزادي حضور داشتند.

* پرويز مظلومي به مدت 5 دقيقه در فضاي شاد قبل از شروع تمرين با بازيكنان به صحبت پرداخت.

* امير حسين صادقي كه پيش از اين در تيم مس كرمان با فرزاد آشوبي هم تيمي بود در اين جلسه تمريني بيش از سايرين با هافبك جديد آبي پوشان به صحبت پرداخت.

* از غايبان تمرين امروز مي‌توان به ميلاد نوري اشاره كرد كه بايد روزي 3 جلسه در كلينيك نوروزي به فيزيوترابي بپردازد.

* شنبه هفته آينده تيم استقلال به مدت يك هفته در كردان اردو خواهد زد. اين تيم روز جمعه را به استراحت مي‌پردازد.

* امروز علي فتح الله زاده، علي نظر جويباري و علي اميري در مراسم سالگرد درگذشت برادر حبيب كاشاني سرپرست باشگاه پرسپوليس شركت كردند.

* در تمرين امروز 4 بازيكني كه به تازگي به جمع آبي پوشان اضافه شدند (آشوبي، منتظري، امير آبادي و محبوب مجاز) تمرينات كششي بيشتري نسبت به سايرين انجام دادند.

لینک به دیدگاه

فتح‌الله ‌زاده: ماهي‌هاي خوبي صيد خواهيم كرد ...

فوتبال- همشهري آنلاين:

سرپرست استقلال با بيان اينكه تاكنون سازمان تربيت‌بدني يك ميليارد تومان به باشگاه كمك كرده، تاكيد كرد كه تا پايان هفته ماهي‌هاي خوبي را صيد خواهد كرد ..

به گزارش ايسنا؛ علي ‌فتح‌الله ‌زاده در خصوص مدت کوتاه حضور خود در

و کارهايي که تا اين لحظه انجام داده گفت: من حدود 12روز است که حکم گرفته‌ام در همان روز اول با مربيان مختلفي صحبت کردم که در نهايت با آقاي مظلومي به توافق رسيديم بعد از قطعي شدن سرمربي وکادر فني به سراغ جذب بازيکنان جديد رفتيم.

وي ادامه داد: قرارداد 14بازيکن ما تمام شده بود و تيم‌هاي زيادي به دنبال بازيکنان استقلال بودند که با صحبت‌هايي که با بعضي از آنها انجام دادايم قرارداد آقايان طالبلو، امير آبادي، صادقي و برهاني را براي دوسال تمديد کرديم با جباري، مجيدي وخسرو حيدري نيز صحبت کرده‌ايم و به نتايج خوبي هم رسيده‌ايم وانشاءالله تا آخر هفته با اين بازيکنان هم تمديد خواهيم کرد.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: در مورد بازيکنان جديد هم تا الان خوب كار کرده‌ايم. با فرزاد آشوبي، دسوزا، جواد شيرزاد و ميداوودي قرارداد بستيم و تا آخر هفته هم ماهي‌هاي خوبي صيد خواهيم کرد از هفته آينده هم نسبت به جذب بازيکنان خارجي اقدام خواهيم کرد.

در حال حاضر بهتاش فريبا را به برزيل فرستاده‌ايم تا از نزديک بازيکنان مد نظر ما را ببينند و اگر موافق بودند آنها را جذب کنيم خدا را شکر با توجه به اينکه خيلي دير شروع کرديم ولي کارها به خوبي پيش مي‌رود.

وي گفت: تمرينات تيم نيز با بازيکنان حاضر شروع شده و با توجه به زمان کم و درخواست آقاي مظلومي ما اردوي خارجي نداريم و تيم را به اردوي سرعين و کردان خواهيم برد فعلا"تيم در ورزشگاه شماره دو استاديوم آزادي تمرين مي‌کند.

فتح الله زاده در خصوص کمکهاي سازمان تربيت بدني گفت: با مساعدت سعيدلو يک ميليارد تومان به باشگاه کمک شد تا ما بتوانيم بازيکنان مورد نظرمان را جذب کنيم ولي متاسفانه باشگاه از فصل قبل حدود دوميلياردو هفتصد ميليون فقط به بازيکنان بدهکار است و اين براي ما معظلي شده است.

وي كه با برنامه‌ راديويي جهان فوتبال در راديو ورزش سخن مي‌گفت، افزود: سعيدلو 50 درصد هزينه‌هاي ما راتامين خواهد کرد و50 درصد باقيمانده را باشگاه بايد درآمد زايي کند که ماهم قبول کرديم البته اين کار نياز به يک برنامه‌ريزي 4ساله دارد که اگر بنده ماندگار شدم در سال‌هاي بعد تا 70 درصد هزينه‌هاي باشگاه را تامين خواهم کرد.

لینک به دیدگاه

مبعلی با پیراهن آبی به باشگاه استقلال آمد هافبک ملی پوش فوتبال کشورمان دقایقی پیش برای انجام مذاکرات نهایی با مسئولان باشگاه استقلال وارد این باشگاه شد. به گزارش خبرنگار مهر، این روزها اخبار زیادی مبنی بر آبی پوش شدن ایمان مبعلی برای فصل آینده منتشر شده است. این اخبار در نهایت با حضور مبعلی در باشگاه استقلال شکلی جدی‌تر به خود گرفت.

هافبک فصل گذشته تیم‌های النصر و الشباب امارات صبح امروز برای مذاکره با علی فتح الله زاده به باشگاه استقلال آمد. هنوز خبری از نشست میان این دو به بیرون درز نکرده است اما آنطور که از شواهد پیداست ایمان مبعلی امروز استقلالی می شود.

ایمان مبعلی در اقدامی جالب با پیراهن آبی به باشگاه آمد تا خودش را به این شکل استقلالی معرفی کند.

عده‌ای از هواداران استقلال که سخت پیگیر اخبار نقل و انتقالات این تیم هستند، از ساعات ابتدایی صبح امروز مقابل درب باشگاه تجمع کرده و منتظر حضور ایمان مبعلی بودند. آمدن این بازیکن آن هم در ساعتی که اعلام کرده بود و البته حضورش با پیراهن آبی، بیش از پیش هواداران استقلال را خوشحال کرد.

لینک به دیدگاه

شکوری با استقلال به توافق رسید مدافع تیم فوتبال استقلال که صبح امروز برای مذاکره جهت تمدید قراردادش به باشگاه رفته بود، با دست پر دفتر علی فتح الله زاده را ترک کرد. به گزارش خبرنگار مهر، هادی شکوری که اواسط فصل گذشته با مصدومیت شدید از ناحیه زانو روبه‌رو شد، صبح امروز به باشگاه رفت و با علی فتح الله زاده دیدار کرد. مدافع استقلال که برای چندمین بار طی روزهای گذشته به باشگاه رفته بود، این بار موفق شد پاسخ قطعی از مسئولان استقلال بگیرد.

بدین ترتیب توافق نهایی برای یک فصل دیگر بین هادی شکوری و مسئولان باشگاه حاصل شد و این بازیکن فصل آیند نیز پیراهن استقلال را به تن می کند. مدافع استقلال که این روزها دوران نقاهت مصدومیت را سپری می کند، طبق اعلام پزشک باشگاه از هفته‌های ابتدایی می تواند تیمش را در مسابقات همراهی کند.

هادی شکوری در بازی فصل گذشته مقابل استقلال اهواز از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

لینک به دیدگاه

پورحيدري مدير فني استقلال شد ...

فوتبال- همشهري آنلاين:

منصور پورحيدري به عنوان مدير فني تيم فوتبال استقلال منصوب شد....

به گزارش فارس،طي حكمي از سوي فتح‌الله ‌زاده،
به عنوان مدير فني تيم
منصوب شد.

با توجه به حضور پورحيدري در تيم شن‌ساي اراك مقرر شده است بلافاصله پس از اتمام مسابقات ليگ دسته اول، از روز شنبه منصور پورحيدري رسما در تيم استقلال آغاز به كار كند

لینک به دیدگاه

حضور مبعلي، شعار عليه دايي و شايعه حضور حيدري در سپاهان ... icon_gol.gifcap.gif

خبرگزاري فارس: هواداران استقلال در تمرين امروز در حمايت از ايمان مبعلي بارها عليه دايي شعار سر دادند...

A0869476.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين تيم استقلال از ساعت 18 در زمين شماره 3 ورزشگاه آزادي آغاز شد.

* آرش برهاني با تأخير در محل تمرين حاضر شد. وي به كادر فني توضيح داد كه به او اطلاع داده بودند تمرين ساعت 18.30 آغاز مي‌شود.

* بازيكنان استقلال قبل از اينكه وارد زمين تمرين شوند دقايقي تا پايان تمرين تيم دسته اولي داماش گيلان معطل شدند.

* بازيكنان داماش كه قصد خروج از ورزشگاه آزادي را داشتند با ديدن اتومبيل ايمان مبعلي ماشين وي را سوژه خود كردند. وي با پورشه مشكي در تمرين حضور يافته بود.

* تمرين استقلال در حضور 200 تماشاگر برگزار شد كه اين تماشاگران اكثرا براي ديدن ايمان مبعلي در زمين شماره 3 حاضر شده بودند. آنها با ديدن بازيكن جديد آبي‌پوشان به شدت وي را تشويق كردند.

* ايمان مبعلي در بدو ورود در محل تمرين استقلال با خوش آمدگويي هم‌تيمي‌هاي جديد خود روبرو شد. وي براي دقايقي با پرويز مظلومي به صحبت پرداخت.

* هواداران استقلال در تشويق‌هاي خود با سر دادن شعار "دايي يادت باشد مبعلي سرورته " باعث بالا رفتن روحيه ايمان مبعلي شدند.

* ميلاد ميداودي مهاجم جديد استقلال كه روز گذشته با اين تيم قرارداد بست با وجود غيبت در تمرين امروز از سوي هواداران استقلال تشويق شد.

* يك مهاجم ارمنستاني براي تست دادن در تمرين استقلال حاضر شده بود. گفته مي‌شود اين بازيكن دو روز پيش در تمرين استيل‌آذين بود و مورد توجه كادر فني اين تيم قرار نگرفته است.

* فرزاد آشوبي به شدت از سوي هواداران استقلال تشويق شد بطوري كه مجبور شد از فاصله دور به سمت آنها بيايد و به ابراز احساسات آنها پاسخ دهد.

* با توجه به اينكه محمد محمدي از يازدهم تير در تمرينات استقلال حضور پيدا مي‌كند و ايمان صادقي نيز در اردوي تيم جوانان بسر مي‌برد، وحيد طالب‌لو تنها دروازه‌بان استقلال است. وي در اين تمرين بشدت از سوي هواداران تشويق شد.

* در جريان تمرين هواداران استقلال نگراني شديد خود را از جدايي احتمالي خسرو حيدري به علي نظري جويباري سرپرست اين تيم اعلام كردند. نظري قاطعانه از تمديد قرارداد با خسرو حيدري سخن گفت اما يك تماس تلفني به نظري جويباري بابت خسرو حيدري وي را بشدت نگران كرد.

شايعه شده بود، خسرو حيدري به همراه جواد كاظميان در اصفهان حضور دارند و با تيم سپاهان قرارداد بستند. تماس‌هاي مكرر با حيدري و كاظميان و عدم پاسخگويي از سوي آن دو سبب شد استقلالي‌ها از ايمان مبعلي بخواهند وي با جواد كاظميان تماس بگيرد اما تلاش مبعلي هم براي پيدا كردن كاظميان بي‌نتيجه بود.

اين در حالي است كه پس از اين ماجرا اعلام شد خسرو حيدري در گفت‌وگو با برخي افراد نزديك به باشگاه گفته كه در شمال بسر مي‌برد.

*ماركار آقاجانيان مربي تيم داماش گيلان با ديدن كادرفني استقلال به سمت آنها رفت و به خوش و بش پرداخت.

* بازيكنان استقلال با نظارت پرويز مظلومي در دقايقي از تمرين هندبال بازي كردند.

* هواداران استقلال در پايان تمرين از مظلومي خواستند پيروز قرباني را به اين تيم بازگرداند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...