رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=1]احتمال حضور پولادي در الشحانيه[/h]

[h=2] مدتي است که خبر حضور مهرداد پولادي بازيکن تيم پرسپوليس در تيم الشحانيه قطر به گوش مي رسد.اما رسمي شدن اين خبر هنوز با ابهاماتي همراه است.يکي از موانع پر بودن ليست اين تيم است.[/h][/TD]

[TD=align: left]00945444.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]در همین رابطه شهراد ناظمی مدیر برنامه های پولادی به خبرنگار "ورزش سه" گفت:« قرار هست که امروز یکی از بازیکنان از لیست تیم الشحانیه خارج شود و به جای او با مهرداد پولادی قرارداد ببندند. در حال حاضر 90 در صد راه سپری شده است و به احتمال زیاد به زودی پولادی هم تیمی مسعود شجاعی در تیم الشحانیه قطر می شود.»

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

[TR]

[TD][h=1]چپ و راست پرسپوليس در اغما[/h]

[h=2] دو بازيکن مطرح پرسپوليس به دليل مشکل خدمت سربازي امسال نمي توانند در خدمت تيمشان باشند.[/h][/TD]

[TD=align: left]00943875.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، حسین ماهینی مدافع راست ملی پوش پرسپولیس آخرین بازیکن مطرحی است که کارت پایان خدمتش مشکل دار شده و به دلیل ارائه مدارک غیرواقعی برای دریافت کارت معافیت، مجبور است از فوتبال کنار بماند.

ماهینی که ساعتی پیش خبرگزاری فارس به اختصار نام او را به عنوان آخرین فردی که کارت بازی اش باطل شده اعلام کرد، لحظاتی پیش در تمرین پرسپولیس در محاصره خبرنگاران قرار گرفت. این بازیکن بوشهری الاصل، در حال حاضر پذیرفته که مشکل بزرگی دارد و نمی تواند حضورش را در پرسپولیس ادامه بدهد. این در حالی است که مهرداد پولادی دفاع چپ ملی پوش پرسپولیس هم، همین مشکل را دارد و به همین دلیل ترجیح می‌ دهد تحت هر شرایطی فوتبالش را در خارج از ایران ادامه بدهد.

جدایی قطعی حسین ماهینی یکی از مشکلاتی است که حمید درخشان از آن اطلاع داشت اما پیدا کردن بازیکنی به کیفیت او و پولادی تقریبا برای پرسپولیس غیرممکن است. در حال حاضر در پرسپولیس چاره ای جز استفاده از چهره هایی مثل میثم حسینی و محمدرضا خانزاده در این دو پست وجود ندارد. تازه پرسپولیس باید شانس بیاورد و خانزاده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تنبیه انضباطی نشود.

در حال حاضر حمیدرضا علی عسگر که در اصل وینگر چپ و راست است، مهره کلیدی این دو پست محسوب می‌ شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD][h=1]نامه پرسپوليس به فدراسيون کاستاريکا[/h]

[h=2] باشگاه پرسپوليس طي نامه‌اي از فدراسيون فوتبال کاستاريکا درخواست کرد تا مايکل اومانا به اردوي تيم ملي کشورش نرود.[/h][/TD]

[TD=align: left]00990642.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] بهروز منتقمی با اعلام اینکه باشگاه پرسپولیس خواهان حفظ مدافع کاستاریکایی اش در این برهه است گفت: فدراسیون فوتبال کاستاریکا با اعلام اینکه اومانا به تیم ملی کشورش دعوت شده، خواسته‌ است تا برای بازی‌های دوستانه برود.

وی که با سایت باشگاه پرسپولیس صحبت می‎کرد، افزود: موضوع به حمید درخشان منتقل شد و ایشان با اعلام اینکه با باشگاه برای اقدام طبق قوانین بین‌المللی همکاری خواهد داشت، با توجه به شرایط موجود ابراز تمایل کردند که در صورت امکان اومانا را در این مقطع داشته باشیم. بر همین اساس، نامه‌ای را برای فدراسیون فوتبال کاستاریکا آماده کرده و ارسال می‌کنیم.

سرپرست باشگاه در ادامه تصریح کرد: در این نامه با تاکید بر اینکه باشگاه پرسپولیس احترام به قوانین را در دستور کار خود دارد، عنوان شده است علاوه بر این، برای خواست بازیکن هم ارزش قائل هستیم.

منتقمی همچنین گفت: بر این اساس برای حضور مایکل اومانا در بازی‌های تیم ملی کاستاریکا طبق برنامه فیفا کمال همکاری را خواهیم داشت اما این درخواست را هم مطرح کردیم که با توجه به شرایط بازی‌ها، مصدومیت‌ها و محرومیت‌های بازیکنانمان، در صورت امکان اومانا با ما همراه بماند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]افشاگري جنجالي مرتضي فنوني زاده[/h]

[h=2] مرتضي فنوني زاده هميشه جالب صحبت مي کند و واقعيت ها را به زبان مي آورد. او اين بار درباره شرايط پرسپوليس صحبت مي کند و البته پرده از يک اتفاق عجيب برمي دارد.[/h][/TD]

[TD]00943898.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]او در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" می گوید:« این پرسپولیس را هیچ کس دوست ندارد. به نظر من خوب بسته نشده و بازیکنان قدرتمندی در تیم حضور ندارند. در پرسپولیس کسانی بازی می کنند که باید در سه دقیقه پایانی به زمین بیایند. آن هم وقتی تیم 5- صفر از حریف جلو است و نیازی به گل ندارد. در پرسپولیس اومانا زحمت می کشد و ذره ای محمد نوری. بقیه اصلا انگار نه انگار که در پرسپولیس بازی می کنند. به خدا یکی از مربیان پرسپولیس به من گفت که بازیکنان تازه ساعت 4 صبح به رختخواب مکی روند تا بخوابند! بازیکن 4 می آید و تا بخوابد می شود 6،7 صبح. آیا او در این شرایط می تواند برای پرسپولیس خوب بازی کند؟»

فنونی زاده در ادامه درباره مصاحبه افشین پیروانی می گوید:« از نظر من پیروانی حق دارد. او پیشکسوت پرسپولیس است و دانش فنی بالایی هم دارد. درخشان باید او را نگه می داشت و از نقطه نطراتش استفاده می کرد. البته اگر من جای درخشان بودم این تیم را نیم فصل تحویل می گرفتم و یا اصلا سرمربی این تیم نمی شدم. او نباید به تیمی می آمد که بازیکن ندارد. اینطوری اعتبارش زیر سوال می رود اما باید دید در آینده چه پیش می آید»

فنونی زاده در پایان می گوید:« ما همه سرباز پرسپولیس هستیم. الان در تیم نوجوانان کار می کنیم. اگر بخواهند حاضریم فی سبیل الله به تیم بزرگسالان برویم و با مدافعان کار کنیم. البته عبدی مربی به روزی است و نادر باقری هم می تواند گلرها را آماده کند. اگر درخشان از ما استفاده می کرد تا مدافعان را تمرین بدهیم راه دوری نمی رفت. همچنین از ضیا، رحیم یوسفی و ناصر محمدخانی»

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[h=1]پرسپولیس منتظر گزارش مکتوب درگیری است[/h] [h=3]کیش - ایرنا - سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه هنوز گزارش مکتوب از شرح درگیری شب گذشته هافبک و مربی دروازه بانان پرسپولیس را دریافت نکرده ایم بر رعایت مسائل انضباطی و اخلاقی به عنوان مساله اصلی در تیم تاکید کرد.[/h]

81340923-5999649.jpg مهدی خواجه وند روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در مورد علت درگیری 'رضا حقیقی' هافبک و 'نادر باقری' مربی دروازه بان های تیم که در در اردوی کیش بسر می برند گفت : هنوز گزارشی از این موضوع دریافت نکردیم و به محض دریافت در خصوص آن تصمیم گیری می شود .

وی در مورد مصاحبه اخیر' میثم حسینی' و اظهارات تند او علیه 'حمید درخشان' و کادر فنی پرسپولیس گفت : حسینی از این اقدام اظهار پشیمانی کرده و کمیته انضباطی برای دریافت اظهارات وی تشکیل شده است و در این مورد تصمیم گیری خواهد شد .

'حمید درخشان' سرمربی تیم در اردوی سرخپوشان حضور نداشته و امروز به اردو می پیوندد . این حضور به طور یقین از حاشیه های تیم خواهد کاست .

کاروان حدود 50 نفری سرخپوشان شب گذشته به منظور برگزاری یک اردوی 8 روزه وارد جزیره کیش شده است و در هتل شایگان بسر می برد..

تیم پرسپولیس صبح امروز سه شنبه اولین برنامه تمرینی خود که به بدنسازی اختصاص داشت را زیر نظر کادر فنی انجام داد که دویدن، گرم کردن و اینتربال، برنامه تمرینی آنان بود که در هوایی گرم و شرجی به مدت 45 دقیقه به طول انجامید.

تمرین بعدازظهر امروز نیز ساعت 18 در مجموعه ورزشی المپیک آغاز خواهد شد.

این تیم قرار است روز پنجشنبه در مجموعه ورزشی المپیک در دیداری دوستانه به مصاف تیم راه آهن برود.

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]پرسپوليسي‌ها واليبال ساحلي بازي کردند[/h]

[h=2] سرخپوشان پس از اينکه بعد از تمرين صبح امروز به دريا رفته و تني به آب زدند، به واليبال ساحلي پرداختند.[/h][/TD]

[TD]00991998.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، حمید درخشان به همراه تعدادی از شاگردانش از جمله نوری، نورمحمدی، کفشگری، سوشا مکانی، نوروزی، بنگر، ماهینی و میثم حسینی به والیبال ساحلی پرداختند. جالب اینکه تعداد زیادی از افرادی که کنار دریا بودند با جدیت خاصی این بازی دوستانه و تفریحی والیبال پرسپولیسی ها تماشا می‌ کردند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]پاسخ رئال به پيشنهاد جذب بازيکن پرسپوليس[/h]

[h=2] در سفر مسئولان باشگاه پرسپوليس به اسپانيا براي دعوت از رئال مادريد به تهران، طرف ايراني خواستار به خدمت گرفتن بازيکن از تيم هاي زير مجموعه اين باشگاه اسپانيايي شد اما پاسخ منفي شنيد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00944039.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] مادریدی ها در پاسخ به این درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند الان زمان مناسبی برای انتقال بازیکن به ایران نیست و باید تا پایان فصل صبر کرد چرا که در صورت این انتقال، بازیکنان نمی توانند خود را با تیم جدید هماهنگ کنند و زمان از دست می رود.

به گزارش مهر، رئالی ها به مسئولان باشگاه پرسپولیس توصیه کرده اند در پایان فصل پیشنهادشان برای گرفتن بازیکن را مطرح کنند تا زمینه این انتقال فراهم شود. البته مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب بازیکنان ارزان قیمت تیم های زیر مجموعه رئال هستند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]بازگشت صادقيان و عاليشاه با گل؛

[h=1]پرسپوليس با سه گل به راه‌‌‌آهن رسيد[/h]

[h=2] دو گل از پيام صادقيان و اميد عاليشاه دو بازيکن پرسپوليس مهمترين دستاورد اولين مسابقه جام حذفي براي قرمزها بود.[/h][/TD]

[TD=align: left]00991070.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس که در نیمه اول بازی با ضربه سر عباس زاده 1-0 از کارگر بنه گز پیش افتاده بود با حملات متوالی در نیمه دوم دو گل دیگر وارد دروازه حریف کرد. ابتدا صادقیان در دقیقه 78 از روی نقطه پنالتی و سپس امید عالیشاه در دقیقه 88. دو بازیکنی که راه افتادنشان مشکلات تهاجمی پرسپولیس را تا حد زیادی کم می کند.

پرسپولیس: سوشا مکانی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، محمدرضا خانزاده، میثم حسینی، محمد نوری، رضا حقیقی ، مهدی طارمی( 85شهاب زاهدی)، هادی نوروزی، امید عالیشاه و محمد 51عباس زاده(پیام صادقیان)

سرمربی : حمید درخشان

کارگر بنه گز بوشهر: محسن سلیمانی، مهدی طاهری، حسین غلامی، جواد بابایی، حسن آتشی(مصطفی نجمی‌زاده)، مصطفی انصاریفرد(صمد اکبری)، سعید گنج خانی، سجاد مشایخ، ناصر رضایی، شهرام هراتی،(احسان رستمی) و مسعود شمسی

سرمربی : عباس سرخاب

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]محاکمه بي‎سروصداي سرخپوشان[/h]

[h=2] اتفاقات رخ داده در اردوي چهارشنبه شب سرخپوشان اگرچه به صورت نصفه و نيمه به بيرون درز پيدا کرده اما عواقبي را براي تعدادي از سرخپوشان به همراه خواهد داشت.[/h][/TD]

[TD=align: left]00993481.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] به گزارش "ورزش سه"، به احتمال زیاد ظرف چند روز آینده و بسیار بی سروصدا نفراتی چون محمدرضا خانزاده و محمد عباس زاده به همراه رضا حقیقی به کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس دعوت خواهند شد.

هر جریمه و محکومیتی از سوی آنها نیز کاملا غیررسانه ای خواهد بود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]اشک هاي مدافع ملي پوش پرسپوليس

[h=1]ماهيني از پرسپوليسي ها خداحافظي کرد[/h]

[h=2] حسين ماهيني امروز براي آخرين بار در تمرين پرسپوليس حضور پيدا کرد و با همبازيانش و کادر فني خداحافظي کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00943875.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، ماهینی که از سوی نظام وظیفه کارت معافیتش باطل شده باید فوتبالش را در یک تیم نظامی ادامه دهد. او در این مدت هم همراه تیم تمرین کرد و حتی در اردوی کیش حضور داشت اما امروز با سرخپوشان خداحافظی کرد و به خاطر جدایی از تیم محبوبش اشک ریخت. بازیکنان برای او آرزوی موفقیت کردند. این بازیکن قصد دارد یک هفته استراحت کند و سپس تکلیف تیمش مشخص می شود. او در نیم فصل دوم در ملوان یا تراکتورسازی بازی می کند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]

بدشانسي هاي درخشان تکميل شد

[h=1]کاپيتان پرسپوليس در بيمارستان بستري شد[/h]

[h=2] محمد نوري کاپيتان پرسپوليس به يکباره به دليل دردي که در ناحيه شکم احساس کرد و از سوي پزشکان به درد آپانديس مشکوک شد، در بيمارستان پارسيان بستري شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00993992.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه"، محمد نوری در گفت‌وگوی کوتاهی بیان کرد: از آخرین ساعات شب قبل بود که درد شدیدی را در ناحیه شکم احساس می‌ کردم که صبح امروز به پزشک و سپس بیمارستان پارسیان مراجعه کردم. در حال حاضر پزشکان مشکوک به بیماری آپاندیس هستند و قرار است سیتی اسکن گرفته شود. تا ساعت 12 امروز تکلیفم مشخص خواهد شد که باید تحت عمل جراحی قرارگیرم یا نه.

نوری در پاسخ به این سوال "ورزش سه" که آیا به بازی فردا خواهد رسید یا نه بیان کرد: اگر عمل شوم که خیر اما اگر مشکل آپاندیس نبود و نیازی به عمل نباشد، سعی می‌ کنم هر طور شده خودم را به مسابقه فردا که بسیار حساس و سنگین هم هست برسانم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]توپ من به تير خورد و گل نشد

[h=1]شکوري: تماشاگران پرسپوليس شوخي مي‌کردند[/h]

[h=2] بازيکن تيم سايپا که در بازي ديروز روبروي تيم سابقش قرار گرفت در مورد اتفاقات اين بازي با ورزش سه گفتگو کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00994346.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]ابراهیم شکوری در گفتگو با "ورزش سه" در مورد بازی دیروز گفت: بازی خوبی را انجام دادیم و کل بازی دست ما بود و کاملا مستحق پیروزی بودیم. تیم پرسپولیس در بازی دیروز طراوت لازم را نداشت و بد بازی کرد و ما از این موقعیت استفاده کردیم و با ارائه یک بازی تاکتیکی توانست پرسپولیس را شکست دهد.

شکوری ادامه داد: به دلیل اینکه بازی پخش نشد هر کسی هر چه دلش می خواهد در مورد بازی می گوید ولی خبرنگاران در ورزشگاه بودند و می توانند بگویند که کی بهتر بازی کرد. تیم ما یک گل زد و یک تیرک هم من زدم ولی نمیدانم چطور می گویند که سایپا یک موقعیت داشت.

وی افزود : متاسفانه بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی می گفتند که باید سایپا را می بردیم و فقط مانده بود که به سایپا ببازیم. به نظر من بهتر بود آنها اول به جدول نگاه می کردند و رتبه ما با خودشان را مقایسه می کردند و بعد این حرف ها را می زدند.

مدافع سایپا در مورد پخش نشدن بازی بیان کرد: من انگیزه زیادی در این بازی داشتم و پخش شدن یا نشدنش برای من تفاوتی نمی کرد ولی اگر بازی ها پخش شود خیلی بهتر است و امیدوارم که این مشکل حل شود.

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد شعارهای تماشاگران نیز عنوان کرد: تماشاگران پرسپولیس از من می خواستند که راه بروم و بگذارم که پرسپولیس گل بزند. من فکر کنم آنها به شوخی این شعارها را می دادند ولی خیلی دلم می خواست که برای آنها کاری کنم اما من بازیکن سایپا هستم و نمیتوانستم برای آنها کاری کنم. این شعار ها تمرکز من را به هم زده بود و نگران بودم که اشتباهی انجام ندهم که تیمم گل بخورد و فکر کنند از قصد این کار را کردم ولی خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد و ما بازی را بردیم.

شکوری در پایان اظهار داشت: ما باید این بازی را فراموش کنیم چون یکشنبه یک بازی حساس در جام حذفی داریم و باید به فکر آن بازی باشیم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

[TR]

[TD]مصاحبه عجيب رييس هيئت مديره پرسپوليس

[h=1]علي دايي گزينه مربيگري فصل بعد پرسپوليس![/h]

[h=2] حميدرضا سياسي رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس به قول خود براي سکوت خبري تا دربي پايبند نيست.[/h][/TD]

[TD]00990248.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" سیاسی این بار در مصاحبه ای با هفته نامه مثلث ، از علی دایی به عنوان گزینه فصل آینده تیم در پست سرمربی نام برده است . بخشهایی از این مصاحبه را بخوانید :

وقتي علي دايي در درفشي‌فر گريه کرد احساس شما چه بود؟

من با آقاي دايي هيچ اختلافي نداشتم و الان هم مشکلي نداريم. تصميم ما آن روي خشن مديريت را نشان داد اما ما چاره‌اي جز اين تصميم نداشتيم. دايي با همه بزرگي‌اش در اين مقطع موفق نشد تيم را به وضعيتي برساند که هواداران راضي باشند. تصميم سختي بود. مثل غواص‌هايي که دست‌شان زير کشتي‌گير مي‌کند. آنها براي نجات جان خود چاره‌اي ندارند جز اينکه دست‌شان را قطع کنند. گذشتن از دست خيلي سخت است اما در برابر گذشتن از جان چيزي نيست. پرسپوليس هم همين است. هر چقدر هم که بزرگ باشيد در پرسپوليس حل مي‌شويد. شما در زير آفتاب سوزان هر چقدر هم که مشعل‌تان پر‌نور باشد در برابر نور و گرماي خورشيد چيزي به حساب نمي‌آيد. پرسپوليس جايي است که اگر نتيجه نگيري بايد بروي. هيچ تعارفي هم در کار نيست. علي دايي داراي يک روحيه رقيق است. بسيار با بينش به وضعيت موجود نگاه و هوشمندانه عمل کرد.

اگر عليرضا رحيمي‌ نبود مي‌شد تعامل بهتري ميان شما و دايي صورت بگيرد؟

نه، حضور يا عدم‌حضور رحيمي ‌را ملاک قرار ندهيد. قبل از هر چيز بايد بگويم که ما با دايي ناراحت نبوديم. دايي سيستم بسته‌اي دارد. انتقاد را به سختي مي‌پذيرد. اين شخصيت منحصر به فرد است. در يک شرايطي اين شخصيت خيلي خوب جواب مي‌دهد اما در يک شرايطي هم نه. من نمي‌توانم دايي را بشکافم و چيزهايي را در درون او تغيير بدهم و بگويم حالا بيا با هم ادامه بدهيم. اين غير‌ممکن است. او سبک خودش را معرفي کرده است. کلاس خاص خودش را دارد. دايي را نمي‌توانم با فرد ديگري مقايسه کنم. همين الان با دايي دوست هستم. در مقطعي ديگر شايد باز هم با دايي افتخار همکاري داشته باشم. اما در اين مقطع نمي‌توانستيم ادامه دهيم. اعضاي هيات‌مديره به اين تصميم رسيد. با همه اينها دايي يک مربي خوب و حرفه‌اي است و اين را بگويم که او از همين حالا يکي از گزينه‌هاي مربيگري پرسپوليس در فصل آينده خواهد بود.

شوکتان به تيم جواب نداد. دست کم در بازي برابر نفت مسجد سليمان همه انتظار برد داشتند.

درخشان براي اين مقطع پرسپوليس ايده‌آل است. او مربي است که سابقه فراواني در فوتبال ما دارد. لباس مربيگري را در تيم‌هاي مختلف پوشيده. با پرسپوليس به قهرماني رسيده. بارها و بارها در دوران بازيگري مقابل حريف سنتي ما برنده از زمين بيرون آمده است. مي‌گويند درخشان در فلان تيم ناکام بوده. مگر مديرعامل آن باشگاه ناکام نبوده؟ مگر بازيکنان آن تيم ناکام نبوده‌اند؟ مگر اقتصاد آن باشگاه فلج نبوده؟

اما شما با درخشان نيامده‌ايد که فقط حريف سنتي را ببريد. درست است؟

درخشان روي نيمکت تيمي‌ نشست که مدت‌ها در اختيار علي دايي بود. بازيکنان با او رابطه خيلي خوبي برقرار کرده بودند. هواداران هم همين‌طور. هواداراني که مي‌دانيم چقدر پاي سرمايه‌ها و اسطوره‌هاي باشگاه مي‌ايستند. اتفاقات روز خداحافظي دايي با پرسپوليس را هم به اين وضعيت اضافه کنيد. وضعيت خاصي پيش مي‌آيد. بنابراين مربي که تنها يک ربع تيم را تمرين داده را اينگونه نبايد مورد سرزنش قرار داد. نيمکت ما يک تعويض کرد و آن بازيکن تعويضي يعني ‌هادي نوروزي گل تساوي را زد. اين براي من اميدوار‌کننده بود. خيلي نتيجه بازي برايم مهم نبود.

اما براي هوادار نتيجه مهم است. ضمن اينکه خودتان هم گفتيد اگر در پرسپوليس نتيجه نگيري بايد بروي. تعارف‌بردار هم نيست.

من بحث ديگري را مطرح مي‌کنم. مي‌گويم ما درخشان را جانشين دايي کرديم. ابتدا بايد خودمان را درباره تصميمي ‌که گرفته‌ايم راضي کنيم تا بعد بتوانيم هواداران را نيز راضي کنيم. اگر خودمان درباره تصميمي‌ که گرفته‌ايم متقاعد و اميدوار نشويم معلوم است که خوب عمل نکرده‌‌ايم. من خودم را براي هر نتيجه‌اي آماده کرده بودم. اما در پايان اين بازي خوشحال بودم که تعويض کادر فني باعث شد ما به گل برسيم. البته اين حرف‌ها را به اين دليل نمي‌زنم که بخواهم تساوي را توجيه کنم.

کرانچار را نمي‌خواستيد؟

کرانچار مدنظر ما نبود. طول مي‌کشيد که اين مربي بتواند با بازيکنان ارتباط برقرار کند. او قبلا هم سرمربي پرسپوليس بوده است. اما چند سال از آن دوره مي‌گذرد. تنها چند بازيکن از دوره مربيگري کرانچار در پرسپوليس مانده‌اند و هنوز بازي مي‌کنند. البته کرانچار سال‌هاست که در فوتبال ايران مربيگري مي‌کند و فوتبال ما را خوب مي‌شناسد. اما اين شناخت به نظرم باز هم کمک نمي‌کرد که او بتواند در کوتاه مدت با بازيکنان رابطه‌دوستانه و منطقي برقرار کند.

اگر با خط‌کشي شما به کرانچار نه بگوييم بايد پيش از آن به درخشان نه بگوييم چون از زمان حضور او در پرسپوليس حالا چند نسل مي‌گذرد.

بله، اما درخشان از پرسپوليس دور نبوده. کرانچار حتي اگر پرسپوليس را بشناسد بازيکنان او را خيلي کم مي‌شناسند اما در مورد درخشان اين طور نيست.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD]

وزير ورزش تصميم هيات مديره را مي‌پذيرد؟

[h=1]سياسي مديرعامل پرسپوليس شد[/h]

[h=2] رييس سابق هيات مديره باشگاه پرسپوليس به عنوان مديرعامل اين باشگاه انتخاب شد.[/h][/TD]

[TD]00957352.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] پس از جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که عصر امروز برگزار شد، حمیدرضا سیاسی به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، سیاسی پیش از این رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بود.

همچنین جعفر کاشانی، پیشکسوت پرسپولیس و عضو جدید هیات مدیره به عنوان رییس هیات مدیره باشگاه انتخاب شد.

حکم مدیرعاملی سیاسی باید به تایید وزارت ورزش و جوانان برسد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD]نيمه نهايي جام حذفي

[h=1]اعلام ليست 18 نفره پرسپوليس مقابل ذوب آهن[/h]

[h=2] از سوي کادر فني تيم فوتبال پرسپوليس، اسامي 18 بازيکن براي ديدار برابر ذوب آهن اعلام شد.[/h][/TD]

[TD]00997528.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، نیلسون جونیور، سوشا مکانی، مایکل اومانا، علیرضا نورمحمدی، میثم حسینی، محمدرضا خانزاده، محمد نوری، مهدی دغاغله، مهدی طارمی، احمد نورالهی، مهرداد کفشگری، هادی نوروزی، رضا خالقی‌فر، مهدی جعفرپور، شهاب زاهدی، محمد عباس‌زاده، حمیدرضا علی عسگری و میلاد کمندانی، 18 بازیکنی بودند که پس از تمرین امروز از سوی کادر فنی به اردوی پیش از دیدار با ذوب آهن دعوت شدند.

گفتنی است؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال روز جمعه از ساعت 15:15 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]نوري: از اتفاقات خاص بعد دربي شوکه ايم[/h]

[h=2] کاپيتان پرسپوليس با ابراز تاسف از بازداشت مديرعامل تيمش اعلام کرد از اين اتفاقات بد پياپي شوکه اند.[/h][/TD]

[TD]00996958.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]محمد نوری در گفت و گویی کوتاه با "ورزش سه" درباره اتفاقات عجیب در باشگاهش گفت: بعد از برد در دیدار دربی اتفاقات عجیب فراوانی در باشگاه افتاده که همه ما را شوکه کرده است. هر کدام از این اتفاقات به تنهایی می تواند هر باشگاهی را به حاشیه ببرد اما در نهایت امیدوارم این مسائل برنامه ریزی شده نباشد!

نوری در پایان گفت: امیدوارم در بازی های آینده و با کسب نتایج قابل قبول بتوانیم این اتفاقات را فراموش کنیم. تمام تلاش ما این است تا تحت تاثیر این اتفاق ها قرار نگرفته و بتوانیم مقابل فولاد نتیجه قابل قبولی کسب کنیم. سیاسی طی سه، چهار ماهی که در پرسپولیس مشغول فعالیت است تمام تلاشش را به کار گرفته تا مشکلات را حل و فصل کند. ما هم امیدواریم بتوانیم با پیروزی مقابل فولاد هواداران را راضی کنیم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD]به دليل مشکل مالياتي

[h=1]حقيقي ممنوع الخروج شد[/h]

[h=2] هافبک تيم فوتبال پرسپوليس به دليل مشکل مالياتي ممنوع الخروج شد.[/h][/TD]

[TD]00997707.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]رضا حقیقی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مشکلات مالیاتی ممنوع الخروج شد.

به گزارش فارس، این بازیکن که طلبی 650 میلیون تومانی از فصل قبل خود از پرسپولیس دارد به دلیل بدهی مالیاتی در حدود 320 میلیون تومان ممنوع الخروج شده است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[TR]

[TD]

افشاگري کاشاني در برنامه ورزش و مردم

[h=1]توطئه بازيکنان پرسپوليس عليه سرمربي[/h]

[h=2] حبيب کاشاني در برنامه ورزش و مردم صحبتهاي جالبي در مورد دلايل کنار گذاشتن کرانچار و کادر فني اش از پرسپوليس انجام داد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00999270.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] به گزارش " ورزش سه " یکی از سوال های اصلی هواداران پرسپولیس طی چند فصل اخیر که البته تا به امروز بی پاسخ مانده بود، دلیل قطع همکاری با زلاتکو کرانچار در اواسط لیگ نهم و جانشینی دایی بود.

از آن به بعد ، هر زمان که کرانچار با سپاهان یا تیم ملی مونته نگرو به موفقیت می رسید این سوال برای هواداران پرسپولیس تکرار می شد که چرا و به چه دلیل؟ حبیب کاشانی اما در برنامه ورزش و مردم نبش قبر کرد و از دلایل قطع همکاری با این مربی موفق کروات گفت. او به نکته جالبی اشاره کرد که می تواند حواشی بسیاری به دنبال داشته باشد.

کاشانی مدعی شد که بازیکنان نمی خواستند تمام توان خود را برای موفقیت کرانچار در زمین بگذارند و به نوعی می خواستند که او موفق نشود. کاشانی ادعا کرد که وقتی این رفتار بازیکنان را دیده به این نتیجه رسیده که با کرانچار قطع همکاری کند تا علی دایی جایگزینش شود.

باید دید این صحبتهای کاشانی چه واکنش هایی از سوی بازیکنان پرسپولیس خواهد داشت. بخصوص که حالا حدود 5 سال از آن زمان گذشته است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

[h=3]بنگر: پیش از بازی به مساوی هم راضی بودیم/ با ۱۳ نفر مقابل النصر قرار گرفتیم![/h] مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما پیش از دیدار مقابل النصر با توجه به قدرت این تیم به نتیجه تساوی هم راضی بودیم.

به گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، محسن بنگر پس از پیروزی یک بر صفر مقابل النصر مقابل صد هزار هوادار اظهار داشت: واقعاً حضور تماشاگران تأثیر بسزایی در بازی ما داشت و در واقع برای ما نقش دو بازیکن را ایفا می‌کرد و ما در این دیدار با 13 نفر مقابل النصر قرار گرفتیم. وی در مورد اینکه آیا اطلاع دارد 20 هزار هوادار هم در بیرون از ورزشگاه حضور داشتند، تصریح کرد: من کمی دیر به ورزشگاه آمدم، وقتی وارد ورزشگاه شدم، طبقه پایین پر شده بود و در طبقه بالا هم نصف ورزشگاه تماشاگر نشسته بود. دمشان گرم، واقعاً آنها بسیار همت کردند. امیدوارم در بازی با بنیادکار هم تیم را همراهی کنند. مدافع پرسپولیس تأکید کرد: ما در بازی‌های لیگ نتوانستیم نتیجه بگیریم و حالا باید ببینیم با تغییر و تحولات چه اتفاقی رخ می‌دهد. به کادر فنی گذشته و به درخشان و دستیارانش تبریک می‌گویم. ما بازی خوبی مقابل تیم صدرنشین عربستان انجام دادیم که با 8 اختلاف امتیاز در صدر قرار دارد. بنگر تأکید کرد: النصر در حالی صدرنشین لیگ عربستان است که تیم‌هایی چون الهلال، الشباب و الاتحاد در این لیگ حضور دارند. یک بازیکن آنها به قیمت 6 میلیون پوند است که به اندازه کل هزینه باشگاه پرسپولیس است. ما پیش از بازی به نتیجه تساوی هم راضی بودیم، اما خوشبختانه توانستیم با تلاش بازیکنان به پیروزی برسیم. وی در خصوص اینکه آیا دوست نداشت در این دیدار بازی کند، گفت: صددرصد هر بازیکنی دوست دارد در این میدان بازی کند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...