رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 973
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام برای تحلیل با نرم افزار فکر ميکنم با کتیا ميتونی

خودم سعي ميكنم اگه نشد حتما از یکی از دوستان که تو این زمینه تخصص داره کار شما رو پیگیری میکنم:a030:

راستی خواسته ات از تحلیل رو هم بگو ...همون صورت مسئله... توزيع تنش در چه شرايط بارگذاري رو ميخواهيد

لینک به دیدگاه
سلام

من این چرخ رو کشیدم

این یه پروژه 7نمره ایه(درس طراحی 2)

استاده گفته تحلیلش هم باید بکنی ولی نگفت چطوری

فکر کنم با همون انالیز کتیا بس باشه

چون امتحانا نزدیکه گفتم اگه کسی بتونه تحلیلشو انجام بده خوب میشه

که یه تمرینی هم برای خودش باشه

thanks

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

attachment.php?attachmentid=7662&d=1324147530

داداش ما رو باش باید با دست 100 صفحه عدد تحویل دکتر پور سینا میدادیم ولی شما با کتیا وقت میگذرونید

بله دوسته من تو آباکوس میشه اینکارو بکنید ولیکن خیلی پارامترها هستن که باید تعریف بشن و اونا هم همینطوری بدست نمیان بیشترشون کاره دسته که این دلیله جمله ای رو میرسونه که من در بالا گفتم و شما نباید ناراحت بشید

تازه متریال تمام مواد به کار رفته تو قطعاتتون رو نیازه مثلا نمودار هایه پلاستیک و الاستیک و هزار تا معیار که یکیش آسیبه و اینکه منظورتون از تحلیل چیه

آیا میخاهی بدونی سیستم بیان شده کارایی لازم رو داره که منظورتون نمودارهایه تنش و کرنش و بهینه سازی و هزار تا چیزه دیگه میشه

که اگه اینه باید بگم کاره سختیه و زمان بره و از پروژه خارجه که استادتون خاستن خود شیرینی کنن

فک نکنم جز قول هایه خودرو سازی کسی اینکارو بکنه

پس همون تحلیله کتیا برایه استادتون کافیه ی فیلم بگیر بدش

ولی در کل بگم اگه فول باشی همه اطلاعات از نظیر دور و ... رو هم بهش داشته باشی که بدید چند ساعتی بیشتر کار نمیبره

من ی تصویر از ایمپورت و assmbly قطعاتتون تو آباکوس گذاشتم تا ببینید شدنیه

ی چیزه دیگه که من دیدم دنده ها بدجوری درگیر شدن ضمیمه دوم که گفتین مو لا درزش نمیره

شاد باشید

1.jpg

2.jpg

لینک به دیدگاه
من هلپ کتیا رو درمورد drilling - spot drilling - drillind dwell delay رو نیاز دارم خوشحال میشم کمکم کنید

ghaiegh20@yahoo.com

لینک به دیدگاه
سلام

من این چرخ رو کشیدم

این یه پروژه 7نمره ایه(درس طراحی 2)

استاده گفته تحلیلش هم باید بکنی ولی نگفت چطوری

فکر کنم با همون انالیز کتیا بس باشه

چون امتحانا نزدیکه گفتم اگه کسی بتونه تحلیلشو انجام بده خوب میشه

که یه تمرینی هم برای خودش باشه

thanks

attachment.php?attachmentid=7662&d=1324147530

تحلیلش رو میتونی با آباکوس انجام بدی ولی توابع زیادی رو باید تعریف کنی

من خودم بودم با انسیس انجام میدم فقط باید بتونی این طرح رو از فضای کتیا وارد انسیس کنی

لینک به دیدگاه

سلام

پروژه ام یه نقشه میخواست که قسمتیش تو کتیاست

اما گویا متاسفانه فرمت فایلهایی که گرفتم: CATpart و CATdrawingهستش که برای ورژن5 میباشد

متاسفانه ترش اینکه ورژنی که من دارم v6r2009می باشد و نمیدونم چه خاکی باید بر سر ریخت؟؟؟

import هم خواستم بکنم نشد

بگید چه باس بکنم؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام

پروژه ام یه نقشه میخواست که قسمتیش تو کتیاست

اما گویا متاسفانه فرمت فایلهایی که گرفتم: CATpart و CATdrawingهستش که برای ورژن5 میباشد

متاسفانه ترش اینکه ورژنی که من دارم v6r2009می باشد و نمیدونم چه خاکی باید بر سر ریخت؟؟؟

import هم خواستم بکنم نشد

بگید چه باس بکنم؟؟؟

اون فایلهای کتیا رو باید با فرمت stp بگیری....

یا اینکه بری کتیا ورژن 5 نصب کنی....

لینک به دیدگاه
اون فایلهای کتیا رو باید با فرمت stp بگیری....

یا اینکه بری کتیا ورژن 5 نصب کنی....

پس در حال حاضر کاری از دستم بر نمیاد با ورژن6 کتیا و اون فرمت فایلها؟!
لینک به دیدگاه
داداش ما رو باش باید با دست 100 صفحه عدد تحویل دکتر پور سینا میدادیم ولی شما با کتیا وقت میگذرونید

بله دوسته من تو آباکوس میشه اینکارو بکنید ولیکن خیلی پارامترها هستن که باید تعریف بشن و اونا هم همینطوری بدست نمیان بیشترشون کاره دسته که این دلیله جمله ای رو میرسونه که من در بالا گفتم و شما نباید ناراحت بشید

تازه متریال تمام مواد به کار رفته تو قطعاتتون رو نیازه مثلا نمودار هایه پلاستیک و الاستیک و هزار تا معیار که یکیش آسیبه و اینکه منظورتون از تحلیل چیه

آیا میخاهی بدونی سیستم بیان شده کارایی لازم رو داره که منظورتون نمودارهایه تنش و کرنش و بهینه سازی و هزار تا چیزه دیگه میشه

که اگه اینه باید بگم کاره سختیه و زمان بره و از پروژه خارجه که استادتون خاستن خود شیرینی کنن

فک نکنم جز قول هایه خودرو سازی کسی اینکارو بکنه

پس همون تحلیله کتیا برایه استادتون کافیه ی فیلم بگیر بدش

ولی در کل بگم اگه فول باشی همه اطلاعات از نظیر دور و ... رو هم بهش داشته باشی که بدید چند ساعتی بیشتر کار نمیبره

من ی تصویر از ایمپورت و assmbly قطعاتتون تو آباکوس گذاشتم تا ببینید شدنیه

ی چیزه دیگه که من دیدم دنده ها بدجوری درگیر شدن ضمیمه دوم که گفتین مو لا درزش نمیره

شاد باشید

فکر کنم دنده ها جا نرفته وگرنه دنده ها مشکل ندارن

در ضمن من زیاد اباکوس بلد نیستم

راستی شما کدوم دانشگا میری اینم بگم استاد ما رییس دانشکده مکانیک رجاییه

این ترم زیاد به تعطیلی خورد برای همین نمره پروژه و نیم ترم تکلیف ها رو گذات رو پروزه

سلام برای تحلیل با نرم افزار فکر ميکنم با کتیا ميتونی

خودم سعي ميكنم اگه نشد حتما از یکی از دوستان که تو این زمینه تخصص داره کار شما رو پیگیری میکنم:a030:

راستی خواسته ات از تحلیل رو هم بگو ...همون صورت مسئله... توزيع تنش در چه شرايط بارگذاري رو ميخواهيد

بدبختی همینه دیگه

نگفنه چه تحلیلی

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

کسی سایت یا برنامه ای سراغ نداره که قطعات استاندار اماده ای که توی کتیا کار کنه رو داشته باشه؟

البته درسته یه سری قطعات استاندارد در خوده کتیا هست ولی قطعاتی مثل یاتاقان و انواع چرخنده ها و این چیزا رو میخوام

کسی اطلاع داره؟

لینک به دیدگاه

سلام بر شما

در هنگام نصب نرم افزار قسمتهای مختلفی برای نصب قابل انتخاب کردن هستند ولی به نظر میرسد همه آنها نیاز نمیباشند.

لطفا توضیح دهید چه قسمتهایی را باید برای نصب شدن انتخاب نمایم.

متشکرم.

لینک به دیدگاه
سلام بر شما

در هنگام نصب نرم افزار قسمتهای مختلفی برای نصب قابل انتخاب کردن هستند ولی به نظر میرسد همه آنها نیاز نمیباشند.

لطفا توضیح دهید چه قسمتهایی را باید برای نصب شدن انتخاب نمایم.

متشکرم.

درود

کتیا ورژن چند 5یا 6

اگه ورژن 5 داری میگید که چیز خاصی نداره

یه قسمت enovia که نمیخواد یه قسمت هم که documents هست که میگه ان لاین نصب میکنی یانه که میگی نه

چیزی دیگه ای یادم نمیاد که نباید نصب بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گلم

لینک دانلود نرم افزار transmagicرو میخواستم برای تبدیل یه قطعه ایکه از کتیا نمیشه بیارمش تو سالید

و بصورت دو تا حلقه میاره

تو قسمت سوالات سالید ورکز هم سوالمو گذاشتم امیدوارم یکی داشته باشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با سلام و خسته نباشید من مدتی با نرم افزار کتیا ریلیز 16؛17؛18؛19 کار کردم اما حالا که اومدم نسخه 21 رو نصب کردم همه چیزش درسته به جز گزینه های save که تو منوی file هر 5 گزینه برای save کردن مدل ایجاد شده غیر فعاله واقعا نمیدونم چیکار کنم ؛ ممنون میشم راهنماییم کنید ؛ مثل این میمونه که شما چند ساعت از وقتتونو بزارید پاش کارتو تموم کنی بعد که میخوای ازش save بگیری میگه نمیشه save کرد واقعا دیگه گیج شدم ؛ راستی اون پیغامی که موقع بستن برنامه میزنمو براتون میزارم ببینید بعد خبرشو بهم بدین تا بدونم که چه گلی باید به سرش بگیرم ؛ بازم ممنون .:4564::4564:

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید من مدتی با نرم افزار کتیا ریلیز 16؛17؛18؛19 کار کردم اما حالا که اومدم نسخه 21 رو نصب کردم همه چیزش درسته به جز گزینه های save که تو منوی file هر 5 گزینه برای save کردن مدل ایجاد شده غیر فعاله واقعا نمیدونم چیکار کنم ؛ ممنون میشم راهنماییم کنید ؛ مثل این میمونه که شما چند ساعت از وقتتونو بزارید پاش کارتو تموم کنی بعد که میخوای ازش save بگیری میگه نمیشه save کرد واقعا دیگه گیج شدم ؛ راستی اون پیغامی که موقع بستن برنامه میزنمو براتون میزارم ببینید ؛ بعد خبرشو بهم بدین تا بدونم که چه گلی باید به سرش بگیرم ؛ بازم ممنون .

? save not available : you will loose the document modifications . do you want to proceed

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام مهندسین :icon_gol:

بچه ها در نرم افزار کتیا وقتی می خواهم عملیات قید گذاری را انجام دهم هنگام استفاده از گزینه Constraint definition هر قیدی را که انتخاب میکنم با یه Warning مواجه میشم ولی قبلا این مشکلو نداشتم.ویندوزم سونه و ورژن نرم افزارم V5 R17 هستش.ممنون میشم از راهنمایتون:w16:

Warning

This constraint is temporary. If you want make it permanent, you need to active constraints creation switches before clicking the 0k button.

لینک به دیدگاه
سلام مهندسین :icon_gol:

بچه ها در نرم افزار کتیا وقتی می خواهم عملیات قید گذاری را انجام دهم هنگام استفاده از گزینه Constraint definition هر قیدی را که انتخاب میکنم با یه Warning مواجه میشم ولی قبلا این مشکلو نداشتم.ویندوزم سونه و ورژن نرم افزارم V5 R17 هستش.ممنون میشم از راهنمایتون:w16:

Warning

This constraint is temporary. If you want make it permanent, you need to active constraints creation switches before clicking the 0k button.

درود

اون گزينه هاي فعال كردن قيد هاي ابعادي و هندسي احتمالا خاموشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...