رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

کسی اینجا پایتون کار کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

من تازه شروع كردم به يادگيريش

ولي مسئله تونو مطرح كنيد شايد تونستم كمكي كنم منم نتونم بقيه بچه ها هستن :w16:

لینک به دیدگاه

من JetBrain رو نصب کردم فایل patch رو هم تو bin قرار دادم مسیر فایل patch هم ادرسش رو در یک فایل در bin ک باید با ادیتور باز میشد و ادرسو خط اخرش قرار میدادیم هم انجام دادم!!

ولی نرم افزارو هرکار میکنم باز نمیشه!!!خطایی هم نمیده بفهمم مشکلش چیه!!:ws52:

لینک به دیدگاه
من JetBrain رو نصب کردم فایل patch رو هم تو bin قرار دادم مسیر فایل patch هم ادرسش رو در یک فایل در bin ک باید با ادیتور باز میشد و ادرسو خط اخرش قرار میدادیم هم انجام دادم!!

ميخوايد pycharm رو نصب كنيد؟

روي ويندوز هم نصب ميكنيد؟

قبل از نصب شما كارهاي مربوط به نصب و ست jdk و jre رو انجام داديد؟!

اگه ويندوز باشيد دات نت فريم ورك شما به روز هس ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

این امکان وجود داره که من مثلا از طریق ایدی تلگرام با یکی چت کنم و بعد بخوام نوشته های درون چتش رو پاک کنم و دستم بخوره به Share my contact و شمارم براش بره؟

لینک به دیدگاه
ميخوايد pycharm رو نصب كنيد؟

روي ويندوز هم نصب ميكنيد؟

قبل از نصب شما كارهاي مربوط به نصب و ست jdk و jre رو انجام داديد؟!

اگه ويندوز باشيد دات نت فريم ورك شما به روز هس ؟

اره روی ویندوز نصب کردم!

فقط JRE گفتن نیازه که نسخه 1.8رو نصب کردم.موقع باز کردن Jetbrain پیغام زیرو نمایش میده

متغیرشم ک گفته اضافه کردم ولی فایده نداره!

cv5u_1502219735217337_untitled.jpg

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...

این امکان وجود داره که من مثلا از طریق ایدی تلگرام با یکی چت کنم و بعد بخوام نوشته های درون چتش رو پاک کنم و دستم بخوره به Share my contact و شمارم براش بره؟

چرا امکانش هست.......

لینک به دیدگاه
اره روی ویندوز نصب کردم!

فقط JRE گفتن نیازه که نسخه 1.8رو نصب کردم.موقع باز کردن Jetbrain پیغام زیرو نمایش میده

متغیرشم ک گفته اضافه کردم ولی فایده نداره!

cv5u_1502219735217337_untitled.jpg

خب شما بايد jre رو به عنوان يه متغير سيستمي تعريف كنيد

بريد اينجا توضيح داده چطوري اينكاروبكنيد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

اینکارم انجام دادم نتیجه نداد.

مجبور شدم خود پایتون رو از سایتش برای ویندوز نصب کنم و با CMD ویندوز فایلمو اجرا کنم.

فایلم این خطای زیر رو میده میدونین یعنی چی؟

xwy_kk.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

لازم به path نیست کافیه نسخه community رو از لینک زیر که قرار میدم دانلود کنید (این نسخه رایگان هست برای اموزش و تحقیق) .

و همچنین سعی کنید که پکیج anaconda python هم نصب کنید بیشتر کتابخانه های پایتونو در خودش داره و کارتونو راحت میکنه بابت نصب کتاب خانه ها.

موفق باشید و سوالی داشتین مطرج کنین:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام خسته نباشید

من میخوام چند تا از برگه های پی دی اف رو جدا کنم اینکار رو چجوری انجام بدم ؟؟؟

*با نرم افزار weeny free PDF cutter تونستم این کار رو انجام بدم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

یه سوال خیلی خیلی مهم لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید

چطور میتونم به گوگل ارث تاریخ قدیم رو بدم و اون تاریخ رو بهم نشون بده

اگر برنامه دیگه ای سراغ دارید که تاریخ و ساعت مشخص بدم و اون لحظه رو نشون بده معرفی کنید.

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام

یه سوال خیلی خیلی مهم لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید

چطور میتونم به گوگل ارث تاریخ قدیم رو بدم و اون تاریخ رو بهم نشون بده

اگر برنامه دیگه ای سراغ دارید که تاریخ و ساعت مشخص بدم و اون لحظه رو نشون بده معرفی کنید.

ممنون

سلام

برای مشاهده عکس های قدیمی باید google earth pro داشته باشی.

بعد اینجوری نیست که هر تاریخی که بهش بدی بهت نشون بده :ws38:

تو موقعیت های مختلف، خودش تو دوره های مختلف تصاویر رو ذخیره داره و همونا رو میتونی ببینی.

به عنوان مثال نقشه رو تا حدی زوم میکنیم که شهر کرج رو پوشش بده، بعدش قسمت history گوگل ارث شاید فقط سه تا عکس رو داشته باشه. یکیش ماه می 2015 داره. یکیش ژوئن 2006 یکی آگوست 1998. البته فقط مثال بود و تعدادش خیلی بیشتر از ایناس. ولی در هر صورت همونایی رو میشه دید که خود گوگل ذخیره کرده قبلا.

لینک به دیدگاه

واقعا عکسهای محدودی داره؟ چه بد

هیچ برنامه ای رو نمیشناسید که بتونه عکس یا فیلم زمان مشخصی رو نشون بده

من یه مطلب از اینترنت پیدا کردم ولی اینطور که متوجه شدم مکانی که خودم میخوام رو نتونست نشون بده ولی مثلا خیابون آزادی تهران رو دقیق زوم کرد

مطلب رو میفرستم ممنون میشم بخونید

خیلی برام مهم هست،کاش بشه کاری کرد

لینک به دیدگاه

گوگل چند سال پیش نرم افزار گوگل ارث را معرفی و بعد از ان هم نقشه های گوگل با قابلت چشم انداز خیابان ها به صورت یه بعدی مهیا شد اما هدیه ای جدید برای کاربران گوگل را به شما معرفی میکنیم که ان سفر در زمان است.

گوگل در ابزار چشم انداز خیابان های خود یا street wiev امکان جدیدی را برای کاربران فراهم کرده است تا اهنا خیابنی را که در حال حاضر مشاهده میکنند را در گذشته هم ببینند.این خود نوعی سفر در زمان است این امکان هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است و آنها را می واند تا 7 سال به عقب برگرداند کاربرد این قابلیت تازه هم بسیار ساده است کافیست بر روی اکیون ساعت کلیک کرده و موقعیت زمانی دلخواه خود را تعیین کنید تا در زمان به سفر و گشت و گذار بپردازید.در این حالت تصاویر مربوط به سال های در دسترس به صورت کوچک در پایین تصویر ظاهر میشوند و شما میتواند انها را انتخاب کرده و در زمان به عقب و جلو بروید.

سفر در زمان در Street view هدیه از طرف گوگل به کاربرانش

این ویژگی جدید امروز معرفی شده است و شما میتوانید اولین کسی باشید که از این امکان تازه استفاده میکند شما میتوانید یک منطقه را از سال 2007 تا 2014 به طور کامل ببینید و تمام تغییرات انجام شده در طی زمان را مشاهد کنید.

لینک به دیدگاه
واقعا عکسهای محدودی داره؟ چه بد

هیچ برنامه ای رو نمیشناسید که بتونه عکس یا فیلم زمان مشخصی رو نشون بده

من یه مطلب از اینترنت پیدا کردم ولی اینطور که متوجه شدم مکانی که خودم میخوام رو نتونست نشون بده ولی مثلا خیابون آزادی تهران رو دقیق زوم کرد

مطلب رو میفرستم ممنون میشم بخونید

خیلی برام مهم هست،کاش بشه کاری کرد

اون چیزی که میدونم، متأسفانه هر زمانی رو نمیشه بهش داد. بهترین نرم افزار هم برای اینکار همینه.

این تصاویر هم تو شهرها به خصوص شهرهای بزرگتر و مهمتر و مکانهای مهمتر بیشتر هستش. همینطور تو کشورهای اروپایی و امریکا هم بیشتره نسبت به ایران.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

یه پرینتر سه کاره جوهر افشان دارم بعد از اینکه جوهرش تمام شد بردم برای شارژ بعد از اینکه وصلش کردم چند برگه خوب بود ولی بعدش رنگاش قاطی کردن ،مخزن رنگش در آوردم پاک کردم مث سرویس کاره که تمیزش کرد ولی بعد وصل کردن الان هیچ برگه ای چاپ نمیکنه نه کپی نه پرینت به نظرتون چکار کنم؟

گفتن باید هدکلین کنین ولی گزینه هد کلین وجود نداره تو قسمت پرینت

خواهشا اگه میتونین کمک بکنید:sorry:

لینک به دیدگاه

با سلام

من از وقتی که ورژن جدید ویندوز ۱۰ رو نصب کردم (۱۷۰۹) کامپیوترم بعد از زدن کلید پاور چند ثانیه روشن میشه و بعد خاموش میشه و دوباره بعد از ۵ ثانیه به طور خودکار روشن میشه .

مدل مادربورد: asus p7p55d-e lx

سی پی یو : i7 870

رم : 8Gb

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...