رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

در مورد دومی:

نمیشه فهمید که چت با شخص دوم چه مدت قبل اتفاق افتاده؟شخص اولیش من بودم...شخص دومیش یعنی یکمی کمتر از من باهاش چت میکرد. مثلا من دیروز و امروز باهاش چت میکردم، خب آن دومی هم میشه تقریبا گفت همون دیروز پریروز پیام داده؟ بهم گفته بود که داداشش بهش پیام داده بود همین هفته پیش. ولی داداشش شده بود شخصهای آخر!

دیروز گفتم تو لب تاب چک میکنم متاسفانه تو تلگرام گزینه سکرت نداره شرمنده...چت خب تاریخ داره میشه فهمید که کی بود....شخص آخر دلیل نداره که همون روز نباشه شاید انقد اونروز چت داشته که داداشش اونروز پی ام داده ولی همزمان بقیه هم پی ام داده رفته آخر...
لینک به دیدگاه
سلام....یعنی اگه آنلاین باشه، بلافاصله وارد صفحه طرف باید بشه؟ همیشه برای من waiting هست!

بعد یه مورد دیگه اینکه وقتی بره صفحه طرف، ایا ان طرف اینکار رو میفهمه؟

سلام آنلاین باشه سریع صفحه اش باز میشه چون آنلاین نیست منتظر میزنه...بله متوجه میشه
لینک به دیدگاه
دیروز گفتم تو لب تاب چک میکنم متاسفانه تو تلگرام گزینه سکرت نداره شرمنده...چت خب تاریخ داره میشه فهمید که کی بود....شخص آخر دلیل نداره که همون روز نباشه شاید انقد اونروز چت داشته که داداشش اونروز پی ام داده ولی همزمان بقیه هم پی ام داده رفته آخر...

ممنون...ولی تمام پیام های پی وی اشخاص رو حذف کرده بود چطور میتونم تاریخشو بفهمم؟

لینک به دیدگاه

حالا یه چیز دیگه...جالبه سکرت چت یه نفر کار نمیکنه..من روش لمس میکنم کار نمیکنه...اول کار میکرد...به نظرتون چی شده؟ برای حل مشکل باید چکار کنم؟

اینو اگه بتونین کمکم کنین خیلی ممنون میشم

لینک به دیدگاه
ممنون...ولی تمام پیام های پی وی اشخاص رو حذف کرده بود چطور میتونم تاریخشو بفهمم؟
از تلگرام خارج بشید دوباره وارد بشید ببینید پیغام ها میاد
لینک به دیدگاه
حالا یه چیز دیگه...جالبه سکرت چت یه نفر کار نمیکنه..من روش لمس میکنم کار نمیکنه...اول کار میکرد...به نظرتون چی شده؟ برای حل مشکل باید چکار کنم؟

اینو اگه بتونین کمکم کنین خیلی ممنون میشم

میتونید خصوصی عکس بزارید ببینم
لینک به دیدگاه

سلام...

یه بنده خدایی هست که میگه من برای آپدیت تلگرام، اول دیلیت اکانت میکنم و بعد ثبت مجدد سیم کارت رو انجام میدم و در نهایت اپدیتش میکنم!! میخوام ببینم راست میگه یا نه! این بنده خدا جز محاطبین من هست...

پس بنابراین اگه دیلیت اکانت کرده بود واسه من در گوشیم مشخص میشد، درسته؟ اگه درست باشه تا اینجا میفهمیم که دروغ گفته.

حالا فرض کنید من تلگرام رو بعد از دیلیت اکانت و ثبت مجدد سیم کارتش باز کنم، ایا باز من متوجه آن دیلیت اکانت میشوم؟ نوتیفیکیشنی برای این دیلیت اکانت به هر حال در گوشی یا تلگرام ظاهر میشه؟(البته این حدس دوم کم پیش میاد-چون معولا تلگرام رو نگاه میکنم)

باتشکر

لینک به دیدگاه
سلام...

یه بنده خدایی هست که میگه من برای آپدیت تلگرام، اول دیلیت اکانت میکنم و بعد ثبت مجدد سیم کارت رو انجام میدم و در نهایت اپدیتش میکنم!! میخوام ببینم راست میگه یا نه! این بنده خدا جز محاطبین من هست...

پس بنابراین اگه دیلیت اکانت کرده بود واسه من در گوشیم مشخص میشد، درسته؟ اگه درست باشه تا اینجا میفهمیم که دروغ گفته.

حالا فرض کنید من تلگرام رو بعد از دیلیت اکانت و ثبت مجدد سیم کارتش باز کنم، ایا باز من متوجه آن دیلیت اکانت میشوم؟ نوتیفیکیشنی برای این دیلیت اکانت به هر حال در گوشی یا تلگرام ظاهر میشه؟(البته این حدس دوم کم پیش میاد-چون معولا تلگرام رو نگاه میکنم)

باتشکر

خو چه کاریه!!!!:w58:آپدیت که همه انجام میدیم و نیازی هم به دیلیت اکانت نداره:w58::w58::w58:

بله اگه دیلیت اکانت کنه، توی کانتکت های شما یه ممبر به نام Deleted Account هست که همون آی دی فردی هست که دیلیت اکانت کرده... توی گوشی شما چیزی نمیاد مگه اینکه قبلا بهتون پیام داده باشه که در این صورت نویسنده ی پیغام به صورت Deleted Account در میاد

نوتیفیکیشنی نمیاد

اما همین که عرض کردم اتفاق میفته

به علاوه اگه هنوز اون گزینه ای که بهتون اعلام میکنه فلانی توی تلگرام ثبت نام کرد رو بر نداشته باشین، موقع ثبت نام اون کانتکتتون از ثبت نامش با خبر میشین:w02:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه پیامی رو برای کسی فرستادم، راهی وجود داره تا قبل اینکه ببینه حذفش کنم؟ آیا روش راست کلیک کنم و دیلیت بزنم انجام میشه؟؟!!!

باتشکر

لینک به دیدگاه

مثل اینکه ورژن جدید تلگرام قابلیت حذف پیام از دو طرف رو داره..

ولی یه سوال:

وقتی به انگلیسی نوشته این پیام فقط برای من حذف میشه، یعنی طرف مقابل پیام منو دیده؟ البته زمانش 2-3 روز قبل بوده هست.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

یه پیامی رو برای کسی فرستادم، راهی وجود داره تا قبل اینکه ببینه حذفش کنم؟ آیا روش راست کلیک کنم و دیلیت بزنم انجام میشه؟؟!!!

باتشکر

گزینه ادیت با لمس بر رو پیام ها کار نکنه یعنی پیام ها توسط طرف مقابل دیده شده؟

مثل اینکه ورژن جدید تلگرام قابلیت حذف پیام از دو طرف رو داره..

ولی یه سوال:

وقتی به انگلیسی نوشته این پیام فقط برای من حذف میشه، یعنی طرف مقابل پیام منو دیده؟ البته زمانش 2-3 روز قبل بوده هست.

جواب سوال اولتون رو توی پست آخر دادین

اگه بخواین یه پیام رو پاک کنین، کلیک راست میکنین و گزینه ی Delete رو انتخاب میکنین، بعد یه کادر باز میشه که یه گزینه برای انتخاب کردن داره، اگه اون گزینه رو انتخاب کنین و Delete کنین پیام برای هر دو طرف پاک میشه، اگر هم نه، فقط برا شما پاک میشه

گزینه ی ادیت اگه کار نکنه فکر کنم مربوط به اون پیام هایی هست که با ورژن قبلی پیام رسان تلگرام دادین و یا اینکه خیلی از دادن اون پیام گذشته

سوال سومتون رو هم که همون اول عرض کردم:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

من از طریق پی وی با یکی چت میکردم ، داخل گروه بود و شماره ان شخص رو داشتم و سیو کرده بودم ...حالا بعد مدتی با استفاده از گزینه سرچ در تلگرام دوباره پی ویشو باز کردم که چت کنم باهاش، یهو دیدم شمارش روی پی ویش ظاهر شد، حالا میخوام بدونم ان شخص شماره منو فهمیده یا نه؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...

من از طریق پی وی با یکی چت میکردم ، داخل گروه بود و شماره ان شخص رو داشتم و سیو کرده بودم ...حالا بعد مدتی با استفاده از گزینه سرچ در تلگرام دوباره پی ویشو باز کردم که چت کنم باهاش، یهو دیدم شمارش روی پی ویش ظاهر شد، حالا میخوام بدونم ان شخص شماره منو فهمیده یا نه؟

بله فهمیده

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

یه سوال داشتم ازتون

من یه لپ تاپ hp خریدم و ویندوز 10 روش نصب کردن

الان برای اتصال به وای فای به مشکل برخوردم

برای اتصال به اینترنت حتما باید به مودم خیلی نزدیک بشم

بطوری که بعد از فاصله ی یک متری هم نمیتونم به وای فای وصل بشم...

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
سلام وقت بخیر

یه سوال داشتم ازتون

من یه لپ تاپ hp خریدم و ویندوز 10 روش نصب کردن

الان برای اتصال به وای فای به مشکل برخوردم

برای اتصال به اینترنت حتما باید به مودم خیلی نزدیک بشم

بطوری که بعد از فاصله ی یک متری هم نمیتونم به وای فای وصل بشم...

لطفا راهنمایی کنید

با گوشی چک کردی مودم مشکل داره یا لب تاپ ؟
لینک به دیدگاه

سلام

آقا من مشکل کامپیوتری ندارم

فقط یه سوال دارم

میتونین این لینک رو باز کنین و پیامشو Reply کنین بدون چیلتر شکن؟

راستش من روی Reply که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!!!

و همچنین روی All Replies

لطفا ببینین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام

آقا من مشکل کامپیوتری ندارم

فقط یه سوال دارم

میتونین این لینک رو باز کنین و پیامشو Reply کنین بدون چیلتر شکن؟

راستش من روی Reply که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!!!

و همچنین روی All Replies

لطفا ببینین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من زدم اتفاقی نیفتاد :ws52:
لینک به دیدگاه
من زدم اتفاقی نیفتاد :ws52:

یعنی برا شما هم نه Reply میشه، نه All Replies رو نشون میده.... درسته؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...