رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ممنون بابت راهنمایی هاتون :icon_gol:

من همه کارایی که گفته بودین رو انجام دادم حتی تعویض ویندوز اما بازم مشکلم حل نشد!:hanghead:

من با این نسخه از کد روی همین سیستم و همین ویندوز (7) قبلا هم کار می کردم اما چون می خواستم ویندوز عوض کنم و کوچ کنم به ویندوز 8.1 همه رو پاک کردم حتی روی 8.1 هم همین فایل رو نصب کردم و جواب داد اما چون دیدم با اون ویندوز زیاد راحت نیستم دوباره برگشتم به 7 که این مشکل درست شد

یعنی دقیقا همون فایل کدی که 5-6 بار نصب کردم الان جواب نمیده:4564:

خواهشا اگه کسی راهش رو می دونه کمکم کنه الان وحشتناک کارم گیره :5c6ipag2mnshmsf5ju3

توی اینترنت علت این مشکل رو به صورت زیر نوشته:

The program can't start because api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing from your computer. The problem is that the KB2999226 (Universal CRT) which is part of the Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 failed to install.

چرا از نسخه های دیگه استفاده نمیکنین؟

لینک به دیدگاه
توی اینترنت علت این مشکل رو به صورت زیر نوشته:

چرا از نسخه های دیگه استفاده نمیکنین؟

بله فکر میکنم باید همین کار رو بکنم :sigh:

چون هر راهی که حتی توی سایت های دیگه هم گفته شده بود رو رفتم

پاک کردن و نصب دوباره visual c++

نصب چندین نسخه از 2005 تا 2015!

آپدیت کردن ویندوز :icon_pf (34):

وارد کردن دستی همین فایل dll خطا میده

هیچ کدوم جواب نداد!

تنها چیزی که امتحانش نکردم نصب یه نسخه دیگه از کد

لینک به دیدگاه
بله فکر میکنم باید همین کار رو بکنم :sigh:

چون هر راهی که حتی توی سایت های دیگه هم گفته شده بود رو رفتم

پاک کردن و نصب دوباره visual c++

نصب چندین نسخه از 2005 تا 2015!

آپدیت کردن ویندوز :icon_pf (34):

وارد کردن دستی همین فایل dll خطا میده

هیچ کدوم جواب نداد!

تنها چیزی که امتحانش نکردم نصب یه نسخه دیگه از کد

متاسفانه باید بگم از اونجایی که اکثر قریب به اتفاق نسخه های جدید کد به c++ احتیاج داره و اینکه مشکل شما از c++ هه ممکنه این راه حل هم راهگشا نباشه

نمیدونم این که میخوام بگم جواب میده یا نه اما اگه میتونین سیستمتون رو کامل فرمت کنین و دوباره پارتیشن بندی و نصب ویندوز و الباقی ماجرا

بعضی اوقات مشکلات ویندوز با عوض کردن خود ویندوز برطرف نمیشه

لینک به دیدگاه
متاسفانه باید بگم از اونجایی که اکثر قریب به اتفاق نسخه های جدید کد به c++ احتیاج داره و اینکه مشکل شما از c++ هه ممکنه این راه حل هم راهگشا نباشه

نمیدونم این که میخوام بگم جواب میده یا نه اما اگه میتونین سیستمتون رو کامل فرمت کنین و دوباره پارتیشن بندی و نصب ویندوز و الباقی ماجرا

بعضی اوقات مشکلات ویندوز با عوض کردن خود ویندوز برطرف نمیشه

سلام

آقا یعنی حال می کنم با این راهنمایی ها. ما تو شرکتمون وقتی یکی دو بار راهنمایی می کردیم و جواب نمی داد معمولا راه حل های بعدی به ترتیب این بود.

ریستارت.

تعویض ویندوز

پارتیشن بندی.

خرید یه سیستم نو

استعفا دادن از شرکت و دوباره رزومه فرستادن.

خروج از کشور و دوباره به کشور برگشتن.

مردن و دوباره زنده شدن.:w02:

اگه قبلا همین برنامه روی این سیستم نصب می شده .از دو حالت خارج نیست. یا این وسط آنتی ویروسی چیزی زده یه قسمت از فایل های اتوکد رو خراب کرده که دیگه کامل نصب نمیشه.

یا یه چیزی حین نصب اجازه ی نصب کامل رو نمی ده. مثلا شاید Run as admin نمیزنه. یا آنتی ویروس این وسط یه کاری داره می کنه. یا اون فایل و توسط یه برنامه ی دیگه در حال اجراست و اجازه ی انجام یه کاری رو نمیده. خلاصه نمیشه که اینطوری یه دفعه دیگه نصب نشه. اونم با تعویض ویندوز مشخصه که به احتمال زیاد اتوکد مشکل داره. و من الله التوفیق:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

آقا یعنی حال می کنم با این راهنمایی ها. ما تو شرکتمون وقتی یکی دو بار راهنمایی می کردیم و جواب نمی داد معمولا راه حل های بعدی به ترتیب این بود.

ریستارت.

تعویض ویندوز

پارتیشن بندی.

خرید یه سیستم نو

استعفا دادن از شرکت و دوباره رزومه فرستادن.

خروج از کشور و دوباره به کشور برگشتن.

مردن و دوباره زنده شدن.:w02:

اگه قبلا همین برنامه روی این سیستم نصب می شده .از دو حالت خارج نیست. یا این وسط آنتی ویروسی چیزی زده یه قسمت از فایل های اتوکد رو خراب کرده که دیگه کامل نصب نمیشه.

یا یه چیزی حین نصب اجازه ی نصب کامل رو نمی ده. مثلا شاید Run as admin نمیزنه. یا آنتی ویروس این وسط یه کاری داره می کنه. یا اون فایل و توسط یه برنامه ی دیگه در حال اجراست و اجازه ی انجام یه کاری رو نمیده. خلاصه نمیشه که اینطوری یه دفعه دیگه نصب نشه. اونم با تعویض ویندوز مشخصه که به احتمال زیاد اتوکد مشکل داره. و من الله التوفیق:icon_gol:

خب ما فرض رو بر این میگیریم که این مسائل نباشن!!:icon_pf (34):

من خودم شخصا زبونم مو در آورد از بس در مورد آنتی ویروس تو این تاپیک حرف زدم!!!:ws28:

احتمال اینکه خود کد هم خراب باشه خیلی هست

برا همین پیشنهاد نصب یه نسخه ی دیگه رو دادم

اما این اروری که میده مربوط به ویژوال سی پلاس پلاسه

از اونجایی که ویندوزشونم عوض کرده احتمال اینکه مال آنتی ویروس باشه هم کمه چون اصلا آنتی ویروسی نریخته

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

من دوتا سوال دارم:

1. اگه یک نفری شخصی رو بلاک کنه و سپس تلگرام رو آپدیت کنه، آیا این امکان وجود دارده در آپدیت بعدی این شخص بلاک شده از بلاک خارج شود؟

2. من گزینه سرچ در صفحه اصلی تلگرام یه بنده خدایی(بنده خدای اولی) رو میزنم، صفحات اشخاص چت کننده با این بنده خدا رو میبینم، اولین صفحه شخصی خودمم...بعدی هم یه بنده خدای دیگس. به همین ترتیت نفرات بعدی هم وجود دارند. این بنده خدای اولی بیشتر با من چت میکنه، و فک میکنم اینکه اولین صفحه شخصیش من هستم به همین خاطره...آیا درست میگم؟..خواستم بدونم این ترتیب نفرات براساس بیشترین چت هست یا قاعده خاصی نداره؟

(ممنون میشم این سوالها رو مطمئن جواب بدین)

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...

من دوتا سوال دارم:

1. اگه یک نفری شخصی رو بلاک کنه و سپس تلگرام رو آپدیت کنه، آیا این امکان وجود دارده در آپدیت بعدی این شخص بلاک شده از بلاک خارج شود؟

2. من گزینه سرچ در صفحه اصلی تلگرام یه بنده خدایی(بنده خدای اولی) رو میزنم، صفحات اشخاص چت کننده با این بنده خدا رو میبینم، اولین صفحه شخصی خودمم...بعدی هم یه بنده خدای دیگس. به همین ترتیت نفرات بعدی هم وجود دارند. این بنده خدای اولی بیشتر با من چت میکنه، و فک میکنم اینکه اولین صفحه شخصیش من هستم به همین خاطره...آیا درست میگم؟..خواستم بدونم این ترتیب نفرات براساس بیشترین چت هست یا قاعده خاصی نداره؟

(ممنون میشم این سوالها رو مطمئن جواب بدین)

سوال اول تلگرام آپدیت کنه از بلاکی خارج نمیشه

سوال دوم دقیقا بر اساس بیشترین چت با شخص خاص طبقه بندی میشه

لینک به دیدگاه

لامصب اینقدر که شما از طرز کار تلگرام اطلاع داری خود سازندش نداره. یکم از تلگرام بیا بیرون اومدیم خودتو ببینم همش که تو تلگرامی.

لینک به دیدگاه
لامصب اینقدر که شما از طرز کار تلگرام اطلاع داری خود سازندش نداره. یکم از تلگرام بیا بیرون اومدیم خودتو ببینم همش که تو تلگرامی.
آخه چیکار کنم موقعی که میریم برای شما خواستگاری من حوصله ام سر میره تلگرام شده همدمم:ws3:
لینک به دیدگاه

باسلام....دو تا سوال دیگم داشتم...

1. بخوام بفهمم که از طرف کسی بلاک شدم یا نه چطور میشه فهمید؟ یدونه تیک میخوره.

2. چطور میشه فهمید که طرف پیام منو دیده یا نه؟ ان طرف باید یا از نرم افزار موبگرام استفاده کرده باشه یا تنظیمات تلگرام رو تغییر داده باشه...همش هم ان طرف last seen recently داره.

باتشکر

لینک به دیدگاه
باسلام....دو تا سوال دیگم داشتم...

1. بخوام بفهمم که از طرف کسی بلاک شدم یا نه چطور میشه فهمید؟ یدونه تیک میخوره.

2. چطور میشه فهمید که طرف پیام منو دیده یا نه؟ ان طرف باید یا از نرم افزار موبگرام استفاده کرده باشه یا تنظیمات تلگرام رو تغییر داده باشه...همش هم ان طرف last seen recently داره.

باتشکر

سوال اول اگه بلاک کرده نشون میده last seen long time ago

اگه موبو باشه و حالا روح فقط یه تیک میخوره ولی اگه حالت روح نباشه و فقط lastباشه ۲تا تیک میخوره

پیغام داری سکرت چت بزن مشخص میشه آنلاینه

لینک به دیدگاه
سوال اول اگه بلاک کرده نشون میده last seen long time ago

اگه موبو باشه و حالا روح فقط یه تیک میخوره ولی اگه حالت روح نباشه و فقط lastباشه ۲تا تیک میخوره

پیغام داری سکرت چت بزن مشخص میشه آنلاینه

سلام ممنون....با تلگرام دسکتاپ چطور میشه سکرت چت رو ایجاد کرد؟

لینک به دیدگاه
چطور از سکرت چت میشه فهمید طرف آنلاینه؟ تشکر

تلگرام دسکتاپ هستش تو گزینه ببینید..اگه سکرت چت زدید و ننوشت منتظر باشید آنلاین بشه و بلافاصله وارد صفحه طرف شد آنلاین هستش

لینک به دیدگاه

در مورد دومی:

نمیشه فهمید که چت با شخص دوم چه مدت قبل اتفاق افتاده؟شخص اولیش من بودم...شخص دومیش یعنی یکمی کمتر از من باهاش چت میکرد. مثلا من دیروز و امروز باهاش چت میکردم، خب آن دومی هم میشه تقریبا گفت همون دیروز پریروز پیام داده؟ بهم گفته بود که داداشش بهش پیام داده بود همین هفته پیش. ولی داداشش شده بود شخصهای آخر!

لینک به دیدگاه
تلگرام دسکتاپ هستش تو گزینه ببینید..اگه سکرت چت زدید و ننوشت منتظر باشید آنلاین بشه و بلافاصله وارد صفحه طرف شد آنلاین هستش

سلام....یعنی اگه آنلاین باشه، بلافاصله وارد صفحه طرف باید بشه؟ همیشه برای من waiting هست!

بعد یه مورد دیگه اینکه وقتی بره صفحه طرف، ایا ان طرف اینکار رو میفهمه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...