رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام.خسته نباشید.

دیروز ویندوز 7 نصب کردم روی لبتاب. امروز هم کارت گرافیک رو نصب کردم... ریستارت هم شد.

الان که رفتم تو قسمت دیفراگمنت دیدم درایو سی رو نمایش نمیده. چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام دوستان....

من یه ویدئویی رو با نرم افزار Camtazia ساختم و میخوام داخل اینستاگرام قرار بدم....ولی وقتی داخل اینستاگرام که آپلود کردم میبینم که بخشی از فیلم داخل کادر هست و خوبه ولی بخشی دیگه از فیلم، عکس های آن نصفه دیده میشه. خواستم با درگ کردن داخل نرم افزار کوچیکش کنم ولی وقتی مثلا عرض رو کوچیک میکنم، طولش خوب در نمیاد...چکار باید کنم؟ ولی توی گوشی بدون مشکل دیده میشه..کلا تنظیمات آپلود ویدئو در اینستاگرام به چه نحوی هست و چه نکاتی داره....ممنون میشم راهنمایی کنید....

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، amirlg گفته است :

سلام دوستان....

من یه ویدئویی رو با نرم افزار Camtazia ساختم و میخوام داخل اینستاگرام قرار بدم....ولی وقتی داخل اینستاگرام که آپلود کردم میبینم که بخشی از فیلم داخل کادر هست و خوبه ولی بخشی دیگه از فیلم، عکس های آن نصفه دیده میشه. خواستم با درگ کردن داخل نرم افزار کوچیکش کنم ولی وقتی مثلا عرض رو کوچیک میکنم، طولش خوب در نمیاد...چکار باید کنم؟ ولی توی گوشی بدون مشکل دیده میشه..کلا تنظیمات آپلود ویدئو در اینستاگرام به چه نحوی هست و چه نکاتی داره....ممنون میشم راهنمایی کنید....

سلام. 

راستش دقیق متوجه نشدم، میشه با یه تصویر مشکل رو نشون بدین :ws38:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
در 6 ساعت قبل، eng.l.s گفته است :

با سلام و خسته نباشید

برای رفع این ارور باید چی کار کنم ؟؟

Capture.JPG

تو چه حالت به این مشکل برخوردی؟ موقع نصب net framework بود؟

لینک به دیدگاه
در در 10 خرداد 1398 در 20:30، Mohammad Aref گفته است :

تو چه حالت به این مشکل برخوردی؟ موقع نصب net framework بود؟

وقتی میام هر برنامه ای نصب کنم ارور میده !! و این ارور دقیقا وقتی میام برنامه افیس رو از طریق اتو باز کنم این ارور داده میشه !؟

لینک به دیدگاه
در در 12 خرداد 1398 در 12:37، eng.l.s گفته است :

وقتی میام هر برنامه ای نصب کنم ارور میده !! و این ارور دقیقا وقتی میام برنامه افیس رو از طریق اتو باز کنم این ارور داده میشه !؟

تنظیمات netframework تو رجیستری بهم خورده. طبق سرچی که زدم این روش به نظرم بهتر بود:

تو قسمت run بزن regedit.exe

بعدش تو پنجره ای که باز میشه، سمت چپ به مسیر زیر برو:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\.NETFramework

بعد از انتخاب، سمت راست کلیک راست کن و و گزینه New > String Value رو بزن و اسمش رو بذار InstallRoot

do.php?imgf=156001165389561.png

روی فایلی که ایجاد کردی، دوبار کلیک کن و تو فیلد مربوط به Value data مسیر زیر رو وارد کن:

C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\

do.php?imgf=156001165393342.png

مشابه همین کارو برو تو مسیر زیر انجام بده:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework

تو این مسیر دوباره همون فایل InstallRoot رو بساز و این بار قسمت Value data مسیر زیر رو بهش بده:

C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\

بعدش افیس رو باز کن و ببین مشکل حل شده یا نه

لینک به دیدگاه
در 13 ساعت قبل، mehdi0035 گفته است :

سلام هنگام نصب رندر vray برای 3dmax 2013 ارور incompatible cpu detected missing instruction sets sse4.1 دلیلش چیه

به نظر CPU جوابگو نیست و باید ورژن های قدیمی تر رو استفاده کنید 

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام خسته نباشید. من یک شبیه ساز دانلود کردم ک مخصوص بازی هستش برای نصبش اینترنت میخواد ک با کابلی ک به لپ تاب وصل کردم بازی نصب میشه اما با هات اسپات موبایلم نصب نمیشه. موبایل های مختلف رو هم امتحان کردم اما مشکل حل نشد و من کارام رو با هات اسپات انجام مدم پس کابل به دردم نمیخوره. میشه کمکم کنید؟

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

دوستان متخصص سلام .

چند هفته ییه که یه مشکل اعصاب خوردکن برای کامپیوترم درست شده که واقعا حل نشدنش داره کلافه م میکنه و کسی ازش سر درنمیاره .

مشکل خیلی ساده ست : کامپیوترم هنگ میکنه موقع کانورت کردن ویدیو - با خیلی از کانورترها هم تست کردم 

ویندوزهای مختلفی رو امتحان کردم مشکل حل نشد .

تست ram و cpu و hard انجام شد و مشکل حل نشد .

بدون استفاده از کارت گرافیک ، کانورت کردم ،باز هنگ کرد .

پاور هم سالمه و مشکلی با بقیه سخت افزارها ندارم 

همه چی عادیه ، فقط هنگ موقع کانورت کردن غیر عادیه 

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خواهش میکنم یه کمکی برسونین،،،،لپ تاپ من تازه ویندوزش عوض کردم ولی الان صفحه تار نشون میده از روش در آوردن باتری و نگهداشتن 30 ثانیه روی پاور، و کلید fn+f6 هم زدم ولی درست نشد توی سیستم هم روشنایی زیاد کردم بازم درست نشد، لپ تاپم ایسوس هست و ویندوزم 7  64بیتی،،،، خواهشا جواب بدین ممنون

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
در در 1 دی 1398 در 02:55، غریب آشنا گفته است :

سلام خسته نباشید خواهش میکنم یه کمکی برسونین،،،،لپ تاپ من تازه ویندوزش عوض کردم ولی الان صفحه تار نشون میده از روش در آوردن باتری و نگهداشتن 30 ثانیه روی پاور، و کلید fn+f6 هم زدم ولی درست نشد توی سیستم هم روشنایی زیاد کردم بازم درست نشد، لپ تاپم ایسوس هست و ویندوزم 7  64بیتی،،،، خواهشا جواب بدین ممنون

سلام

درایورهای کارت گرافیکتون نصب یا اپدیت هستن؟؟

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

سلام
من چند روز پیش لپ تاپم رو آپدیت کردم صدای سیستمم قطع شده رو آیکن بلندگو کنار ساعت زده No speaker or headphones are plugged in
هرکاری میکنم درست نمیشه
درایور کارت صدا(realtek) نصب کردم،تو device manager درایور رو حذف و ریستارت کردم
driver booster هم نصب کردم نوشته کارت صدا آپدیته
لطفا راهنمایی کنید ممنون

1.png

2.png

لینک به دیدگاه
در 26 دقیقه قبل، vahid.r98 گفته است :

سلام
من چند روز پیش لپ تاپم رو آپدیت کردم صدای سیستمم قطع شده رو آیکن بلندگو کنار ساعت زده No speaker or headphones are plugged in
هرکاری میکنم درست نمیشه
درایور کارت صدا(realtek) نصب کردم،تو device manager درایور رو حذف و ریستارت کردم
driver booster هم نصب کردم نوشته کارت صدا آپدیته
لطفا راهنمایی کنید ممنون

1.png

2.png

از عکسهایی که پیوست کردید درایور کارت صداتون نصب شده ولی سیستم صوتی لب تاپ مثل اسپیکر یا هدفن رو نشناخته یک آزمایشی کنید هدفونتون رو به لب تاپ وصل کنید ریستارت کنید اگه هدفون رو شناخت مشکل از اتصال اسپیکر لب تاپه اگه نه از پایین صفحه لب تاپ روی بلندگو کلیک کنید تنظیماتش رو چک کنید

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Mehdi.Aref گفته است :

از عکسهایی که پیوست کردید درایور کارت صداتون نصب شده ولی سیستم صوتی لب تاپ مثل اسپیکر یا هدفن رو نشناخته یک آزمایشی کنید هدفونتون رو به لب تاپ وصل کنید ریستارت کنید اگه هدفون رو شناخت مشکل از اتصال اسپیکر لب تاپه اگه نه از پایین صفحه لب تاپ روی بلندگو کلیک کنید تنظیماتش رو چک کنید

ممنون از پاسختون

این کارو کردم هدفون رو هم نشناخت

تنظیمات رو هم هرکاری میکنم درست نمیشه خیلی عجیبه

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام من ویندوزم رو عوض کردم ویندوز قبلیم ویندوز10بود شکل ایکن ها کوچک بود وقتی ویندوز 10 رو دوباره  نصب کردم ایکن هام بزرگ  حالت (bold) چاغ مانند شده  چکار کنم کوچک بشن؟

لینک به دیدگاه
در 56 دقیقه قبل، 05632662259 گفته است :

سلام من ویندوزم رو عوض کردم ویندوز قبلیم ویندوز10بود شکل ایکن ها کوچک بود وقتی ویندوز 10 رو دوباره  نصب کردم ایکن هام بزرگ  حالت (bold) چاغ مانند شده  چکار کنم کوچک بشن؟

سلام. معمولا برای تغییر سایز آیکنا، کلیک راست تو صفحه بکنید یه همچین گزینه ای هست:

icon-size.jpg

یا اینکه رزولوشن صفحه اگه تنظیم نیست، رزولوشن رو بیشتر کنید.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

درخواست کمک برای عدم نمایش عکس در رایانه پس از انتقال از گوشی

سلام و عرض ادب
تصاویر و فیلمها رو از گوشی اندرویدی Mi9lite کات کردم به PC همه هم منتقل شد ولی الان یک تعداد زیادی اش اصلا نمایش داده نمیشه
عجیب اینکه حجم عکسها و فیلمهایی که نمایش داده نمیشه ۱۴ گیگ شده!!!!
میشه راهنمایی کنید..
عکسها و فیلمها برام مهم بوده...
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...