رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام . ویندوز لپ تاپم 10 هستش و الان بعد از چند مدت استفاده اینطور شده . هرچی اپلیکیشن یا مثلا بازی میخوام باز کنم , صفحه نمایش میچرخه و اپ هم باز نمیشه . مجبور میشم با کید های میانبر باز صفحه رو به حالت اول برگردونم . از همه جا تنظیمات چرخش خودکار رو غیر فعال کردم بازم حل نشد . وقتی هم که لپ تاپو روشن میکنم صفحه درست نیست و باید با کلید میانبر درستش کنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام به همگی ،

کامپیوتر من مرتب صفحه ی آبی مرگ رو نشون می ده و ریستارت میشه . یعنی تو هر ساعت 2 یا 3 بار، هر بار هم مسیج متفاوتی داره. درایور ها رو چک کردم مشکلی نداره. حتی ویندوز رو هم کلا عوض کردم ولی فقط دو هفته خوب شد ، باز برگشت به حالت قبل. ویندوزمم 10 هستش. امکان داره مشکل سخت افزاری باشه؟!

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه
سلام به همگی ،

کامپیوتر من مرتب صفحه ی آبی مرگ رو نشون می ده و ریستارت میشه . یعنی تو هر ساعت 2 یا 3 بار، هر بار هم مسیج متفاوتی داره. درایور ها رو چک کردم مشکلی نداره. حتی ویندوز رو هم کلا عوض کردم ولی فقط دو هفته خوب شد ، باز برگشت به حالت قبل. ویندوزمم 10 هستش. امکان داره مشکل سخت افزاری باشه؟!

پیشاپیش ممنون

سلام :icon_gol:

مشکل میتونه هم نرم افزاری باشه و هم سخت افزاری

از لحاظ نرم افزاری چند راه برای حل موضوع هست. یکی آپدیت کردن درایورها که گفتید انجام دادید. دومی آپدیت کردن خود ویندوز. راه سوم اینکه ویندوز رو تو حالت safe mode بالا بیارید و ببینید که دوباره این اتفاق میفته یا نه. اگه تو حالت safe mode ویندوز دچار مشکل شه احتمالا مشکل از سخت افزاره. اگر هم تو حالت safe mode بدون مشکل کار کنه مشکل قطعا نرم افزاریه. تو این حالت اگه براتون سخت نیست پیشنهاد میکنم درایو ویندوز رو کامل فرمت کرده و ویندوز رو مجددا نصب کنید.

اما از نظر سخت افزاری به نظرم مشکوک ترین سخت افزار واسه این مشکل «رم» هستش. البته کارت گرافیک و حتی خود مادربورد هم میتونه منبع مشکل باشه. اگه سیستمتون pc هستش ابتدا سیستم رو باز کنید و رم هارو دربیارید و دوباره جا بزنید، مطمئن شید که درست جا خورده باشن. اگه مشکل حل نشد کارت گرافیک رو جدا کنید و از گرافیک آنبورد استفاده کنید و دوباره چک کنید مشکل رو. اگه همه این ها جواب نداد سیستم رو ببرید پیش تعمیرکار.

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام . ویندوز لپ تاپم 10 هستش و الان بعد از چند مدت استفاده اینطور شده . هرچی اپلیکیشن یا مثلا بازی میخوام باز کنم , صفحه نمایش میچرخه و اپ هم باز نمیشه . مجبور میشم با کید های میانبر باز صفحه رو به حالت اول برگردونم . از همه جا تنظیمات چرخش خودکار رو غیر فعال کردم بازم حل نشد . وقتی هم که لپ تاپو روشن میکنم صفحه درست نیست و باید با کلید میانبر درستش کنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنونم

بعضی سیستم ها از چرخش خودکار صفحه ساپورت میکنن که مربوط به زمانیه که شما مثلا روی تبلت سرفیس مایکروسافت ویندوز نصب کرده باشید که اصولا باید بتونه چرخش تبلت رو تشخیص بده. این باعث میشه گاهی اوقات روی سیستم های خونگی هم به هر دلیلی سیستم فک کنه که باید بچرخه :|

معمولا برای قفل کردن زاویه صفحه از کلیدهای ترکیبی Ctrl + O استفاده میشه. شما هم میتونید تست کنید.

ولی راه بهتر اینه که روی دسکتاپ کلیک راست کنید و روی Screen resolution کلیک کنید. توی صفحه ای که باز میشه تیک گزینه Allow the screen to auto-rotate رو بردارید که دیگه سیستم به صورت خودکار نچرخه. تو تصویر زیر مشخص شده جای این گزینه.

gxtijf9oojt2e0tg7b1.png

لینک به دیدگاه
با سلام

من از وقتی که ورژن جدید ویندوز ۱۰ رو نصب کردم (۱۷۰۹) کامپیوترم بعد از زدن کلید پاور چند ثانیه روشن میشه و بعد خاموش میشه و دوباره بعد از ۵ ثانیه به طور خودکار روشن میشه .

مدل مادربورد: asus p7p55d-e lx

سی پی یو : i7 870

رم : 8Gb

لطفا راهنمایی کنید

از اونجاییکه مشکلتون رو درست توضیح ندادید من فکر میکنم مشکلی وجود نداره!

چون روتین روشن شدن ویندوز به همین صورته که اول برند ویندوز نمایش داده میشه و بعدش چند ثانیه صفحه تاریک میشه و بعدش ویندوز بالا میاد!

ولی اگه واقعا سیستم بالا میاد و بعدش دوباره خاموش میشه و بعداز 5 ثانیه دوباره روشن میشه قضیش فرق میکنه :a030:

لینک به دیدگاه
سلام

یه پرینتر سه کاره جوهر افشان دارم بعد از اینکه جوهرش تمام شد بردم برای شارژ بعد از اینکه وصلش کردم چند برگه خوب بود ولی بعدش رنگاش قاطی کردن ،مخزن رنگش در آوردم پاک کردم مث سرویس کاره که تمیزش کرد ولی بعد وصل کردن الان هیچ برگه ای چاپ نمیکنه نه کپی نه پرینت به نظرتون چکار کنم؟

گفتن باید هدکلین کنین ولی گزینه هد کلین وجود نداره تو قسمت پرینت

خواهشا اگه میتونین کمک بکنید:sorry:

بهترین کار اینه که ببرید پیش متخصص اینکار

ولی اگه نظر منو بخوای میگم که هیچ وقت 3 کاره نخرید چون اگه یه قسمتش مشکل بوجود بیاد بقیه قسمت ها هم دجار مشکل میشن.../

لینک به دیدگاه
با سلام

من از وقتی که ورژن جدید ویندوز ۱۰ رو نصب کردم (۱۷۰۹) کامپیوترم بعد از زدن کلید پاور چند ثانیه روشن میشه و بعد خاموش میشه و دوباره بعد از ۵ ثانیه به طور خودکار روشن میشه .

مدل مادربورد: asus p7p55d-e lx

سی پی یو : i7 870

رم : 8Gb

لطفا راهنمایی کنید

درود

اول از همه چک کن ببین همه ی قطعات به درستی سرجاشون وصل هستن مثل cpu , ram و...

و حتما ببین که هیت سینک cpu رو درست هست یا نه ، چون اگه درست وصل نشده باشه به نظر میرسه که سیستم از داغی زیاد روشن و خاموش میشه که از خودش محافظت کنه.

میتونه از پاور هم باشه مشکل اگه ایراد داشته باشه

خب اگه اینا رو چک کردی و از اینا نبود باید از لحاظ نرم افزاری سیستم رو بررسی کنیم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

راهی وجود داره که متن مورد نظر در صفحه دوم(A-6) از پی دی اف زیر رو من بتونم در اندازه مناسب داخل پاورپوینت بزارم؟ (یعنی در واقعا بتونم عکس بگیرم ازش و داخل اسلاید پاورپوینت با اندازه مناسب قرار بدم)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام...

من اگه با گزینه save as، ورژن پاورپیونت 2013 رو به 2003 تبدیل کنم، ایا میتونم این پاورپونت رو بدون نقص در پاورپوینت 2007( و در سیستم دیگری) اجرا کنم؟

لینک به دیدگاه
سلام...

من اگه با گزینه save as، ورژن پاورپیونت 2013 رو به 2003 تبدیل کنم، ایا میتونم این پاورپونت رو بدون نقص در پاورپوینت 2007( و در سیستم دیگری) اجرا کنم؟

بله. مشکلی نیست

ولی اگه همون 2013 هم سیو بگیرید، با افیس 2007 باز میشه.

کلا آفیس 2007 به بالا هر ورژنی باشه، فرقی نداره باز میشه. فقط آفیس 97 و 2003 نمی تونن ورژنای بالاتر رو باز کنن، چون فرمتشون متفاوته. از سال 2007 به بعد فرمت عوض شد. مثلا doc شد docx یا ppt شد pptx

واسه همینم تو قسمت save as فرمت 97 و 2003 رو گذاشته.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

باسلام و احترام...

مشکل من مربوط به اکسل هست....

من وقتی یک عدد مثلا 22 رو در اکسل مینویسم و اینتر رو میزنم به صورت اعشاری(2.2e-19) در میاد....چرا؟ ممنون میشم راهنماییم کنین تا این مشکل درست شه...

لینک به دیدگاه
باسلام و احترام...

مشکل من مربوط به اکسل هست....

من وقتی یک عدد مثلا 22 رو در اکسل مینویسم و اینتر رو میزنم به صورت اعشاری(2.2e-19) در میاد....چرا؟ ممنون میشم راهنماییم کنین تا این مشکل درست شه...

احتمالا به خاطر فرمت سلول هستش. روش کلیک راست کن، از قسمت Format Cells... فرمت رو بذار روی general یا number

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
سلام دوستان

هدفون بی سیم من به لپ تاپ وصل نمیشه:hanghead:

اسم هدفونو باید تو بلوتوثش بیاره که نیس

ممنون میشم راهنمایی کنید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام خانم مهندس

اگه هنوز مشکل حل نشده .... مارک و مدل هدفون و اینکه از چه ویندوزی استفاده میکنید رو بگید

لینک به دیدگاه
سلام خانم مهندس

اگه هنوز مشکل حل نشده .... مارک و مدل هدفون و اینکه از چه ویندوزی استفاده میکنید رو بگید

سلام اقای مهندس

نه هنوز حل نشده...

tsco مدل 5322

:ws52:

ویندوزم سون

لینک به دیدگاه
سلام اقای مهندس

نه هنوز حل نشده...

tsco مدل 5322

:ws52:

ویندوزم سون

اول بلوتوث لپ تاپ و بلوتوث هدفون رو فعال کن که آماده اتصال باشن،

بعد توی استارت ویندوز روی Devices and Printers کلیک کن. توی عکس زیر مشخصه:

win7.printersetup1.jpg

بعد روی Add a device کلیک کن و منتظر بمون تا هدفون رو پیدا کنه و نمایش بده. وقتی نمایش داد انتخابش کن و next رو بزن.

devicesandprintersadddevicewindows7.jpg

چند ثانیه منتظر بمون تا متصل بشه

راستی هدفون خوشگلی داری :a030:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اول بلوتوث لپ تاپ و بلوتوث هدفون رو فعال کن که آماده اتصال باشن،

بعد توی استارت ویندوز روی Devices and Printers کلیک کن. توی عکس زیر مشخصه:

win7.printersetup1.jpg

بعد روی Add a device کلیک کن و منتظر بمون تا هدفون رو پیدا کنه و نمایش بده. وقتی نمایش داد انتخابش کن و next رو بزن.

devicesandprintersadddevicewindows7.jpg

چند ثانیه منتظر بمون تا متصل بشه

راستی هدفون خوشگلی داری :a030:

:icon_gol:

مرسی از توضیح کاملت مهندس ولی بازم نشد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

:sigh:

ممنونم راستش چند وقتی هست دارمش ولی به غیر از گوشی نتونستم ب چیز دیگه ای وصل کنم:hanghead:

لینک به دیدگاه
مرسی از توضیح کاملت مهندس ولی بازم نشد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

:sigh:

ممنونم راستش چند وقتی هست دارمش ولی به غیر از گوشی نتونستم ب چیز دیگه ای وصل کنم:hanghead:

چرا کدوم مرحلش به مشکل میخوره؟ لپ تاپ هدفونو پیدا نمیکنه ؟

با بلوتوث به گوشی وصل میشه؟ اگه با بلوتوث وصل میشه بلوتوثش سالمه :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...