رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

از دوستان عزیز تقاضا دارم هر مشکلی که در رابطه با کامپیوتر دارن چه نرم افزار چه سخت افزار اینجا مطرح کنن.

سلام دوستان کسی اینجا هست که در مورد فایلای اینکریپ تو ویندوز 8.1 بدونه ؟ من شدیدا به مشکل بر خوردم نگو فایلامو اینکریپت کرده بودم بعد آپدیت ویندوز 8.1 رو زدم الان فایلام سبز رنگ و نشون نمیده البته قبل آپدیت ویندوزم سبز رنگ شده بود اما نشون میداد؟حیاتییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

متشکرم پیشاپیش

لینک به دیدگاه

چن بار کلیک کردم اینجور شد

چیکااااااااار کنم؟

سیو نکنم بیچاره میشم همه تحقیقامه و هیچی ازشون ندارم...

:4564::4564::4564::4564:

89zrzln79ehagfyr0vfw.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوستان کی میدونه چطور از گوگل ارت عکس بگیریم؟

ببخشید خودم فهمیدم خواستم پست پاک کنم گفتم بگم شاید شمام این مشکل داشتید.

از قسمت سمت راست گزینه فایل بزنین و ذخیره،ذخیره عکس انتخاب کنید.

سپاس

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام I/o خطای دستگاههای ورودی خروجیه

تو چه مرحله ایی این خطارو میده؟

دی وی دی یا سی دی میخونه؟

سلام دوست عزیز

بعد از اینکه بوت رو تنظیم کردم، مرحله اولیه نصب ویندوز.

درست بعد از اینکه میخواد یکی از کلیدهای صفحه کلید رو برای نصب بزنم، دیگه نمیره جلو و این خطا رو میده.

سی دی ویندوزه

ممنون از توجهتون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز سال نو همتون هم مبارک باشه

بنده آنتی ویروس ناد 32 رو با یوزر و پسورد آپدیت میکنم حالا هم expired شده می خوام دوباره آپدیتش کنم اما قسمت advance setup غیر فعال شده و نمیشه ناد رو آپدیت کرد

لطفا راهنمایی کنید.

dddd.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیز

بعد از اینکه بوت رو تنظیم کردم، مرحله اولیه نصب ویندوز.

درست بعد از اینکه میخواد یکی از کلیدهای صفحه کلید رو برای نصب بزنم، دیگه نمیره جلو و این خطا رو میده.

سی دی ویندوزه

ممنون از توجهتون

ممکنه از دی وی دی تون باشه

اگر چراغ درایوتون کار میکنه و داره دی وی دی رو میخونه سعی کنید با یک دیسک دیگه امتحان کنید.

سلام دوستان عزیز سال نو همتون هم مبارک باشه

بنده آنتی ویروس ناد 32 رو با یوزر و پسورد آپدیت میکنم حالا هم expired شده می خوام دوباره آپدیتش کنم اما قسمت advance setup غیر فعال شده و نمیشه ناد رو آپدیت کرد

لطفا راهنمایی کنید.

تو قسمت آپدیت نمیتونید پسورد بزنید؟کرک استفاده کردید قبلا؟

چن بار کلیک کردم اینجور شد

چیکااااااااار کنم؟

سیو نکنم بیچاره میشم همه تحقیقامه و هیچی ازشون ندارم...

:4564::4564::4564::4564:

89zrzln79ehagfyr0vfw.jpg

سلام

اگه هنوز مشکل رو دارید،خود آفیس براتون بک آپ میگیره تو فولدر temp فکر کنم.میتونید فایل رو البته نه کامل،در سیستمتون پیدا کنید

سلام دوستان کسی اینجا هست که در مورد فایلای اینکریپ تو ویندوز 8.1 بدونه ؟ من شدیدا به مشکل بر خوردم نگو فایلامو اینکریپت کرده بودم بعد آپدیت ویندوز 8.1 رو زدم الان فایلام سبز رنگ و نشون نمیده البته قبل آپدیت ویندوزم سبز رنگ شده بود اما نشون میداد؟حیاتییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

متشکرم پیشاپیش

دیکریپت ویندوز 8.1 بعد از تعویض کار نمیکنه؟مگه شما از سرتیفیکیت انکریپتتون بک آپ نگرفتید؟

اگه بک آپ نگرفتید که قیدش رو بزنید...

The first time you encrypt a folder or file, an encryption certificate is automatically created. You should back up your encryption certificate. If your certificate and key are lost or damaged and you don't have a backup, you won't be able to use the files that you have encrypted
  • Like 4
لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان از دوستان کسی هست در مورد فایلای اینکریپت چیزی بدونه ؟ من به اشتباه ویندوزمو آپدیت کردم قبلا بدون اینکه متوجه بشم از پرراپرتیز درایو ادونس اینکریپتش کردم و الان که ویندوز آپدیت شده حتی رستورم کردم که ویندوز به حالت قبلی برگرده اما نشد و متاسفانه فایلارو نشون نمیده حجمی که روی درایو هست پوشونده یعنی پاک نشدن وجود دارن فایلا فقط ساپورت نمیکنه این ویندوز جدید اگه راهکاری دارین ممنون میشم

لینک به دیدگاه
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان از دوستان کسی هست در مورد فایلای اینکریپت چیزی بدونه ؟ من به اشتباه ویندوزمو آپدیت کردم قبلا بدون اینکه متوجه بشم از پرراپرتیز درایو ادونس اینکریپتش کردم و الان که ویندوز آپدیت شده حتی رستورم کردم که ویندوز به حالت قبلی برگرده اما نشد و متاسفانه فایلارو نشون نمیده حجمی که روی درایو هست پوشونده یعنی پاک نشدن وجود دارن فایلا فقط ساپورت نمیکنه این ویندوز جدید اگه راهکاری دارین ممنون میشم

در پست بالا توضیح دادم

باید سرتیفیکیت رو برگردونید تا شناخته بشه و الا قیدش رو بزنید

سرتیفیکیت همون آپدیت رو برگردونید

• Like 4
لینک به دیدگاه

دو تا سوال دارم.

کانکت میشم و منتها نه صفحه ای باز میکنم و نه دانلود. ولی از کانکشن مشخصه که داره حجمم کم میشه. در واقع چراغ دیتای مودم خاموش روشن میشه. اخیرا این مشکل ژیش اومده.

سوال بعدی در مورد KMPlayer هست. یه ویدئو رو باز میکنم و طولشو کم میکنم. قبلنا وقتی طولشو تغییر میدادم خود به خود عرضش هم تغییر میکرد الان چرا اینطوری نمیشه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام

دوتا سوال مرتبط به ورد داشتم .

1. من وقتی پرینت می گیرم یه صفحه اضافی مرتبط به نویسنده کی بوده چه تاریخی نوشته از این قبیل پرینت گرفته میشه برای پرینت نگرفتن این صفحه باید چه تغییری در ستینگ انجام بدم ؟

2.وقتی تایپ می کنم ادامه کلمه م مثلا می گردد می خط بالا و گردد خط پایین باید چیکار کنم که این درست بشه ؟

:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام

دوتا سوال مرتبط به ورد داشتم .

1. من وقتی پرینت می گیرم یه صفحه اضافی مرتبط به نویسنده کی بوده چه تاریخی نوشته از این قبیل پرینت گرفته میشه برای پرینت نگرفتن این صفحه باید چه تغییری در ستینگ انجام بدم ؟

2.وقتی تایپ می کنم ادامه کلمه م مثلا می گردد می خط بالا و گردد خط پایین باید چیکار کنم که این درست بشه ؟

:icon_gol:

سلام سوال اولتون میتونید وقتی پرینت میگیرید گوشه سمت چپ یه گزینه page هست که میتونید داخلش بنویسید صفحه مثلا 7-4 دقیقا همون صفحات رو براتون چاپ میکنه

سوال دوم کلید ctrl +D رو بگیرید و تیک گزینه subscript رو بردارید البته قبلش متن رو انتخاب کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام سوال اولتون میتونید وقتی پرینت میگیرید گوشه سمت چپ یه گزینه page هست که میتونید داخلش بنویسید صفحه مثلا 7-4 دقیقا همون صفحات رو براتون چاپ میکنه

سوال دوم کلید ctrl +D رو بگیرید و تیک گزینه subscript رو بردارید البته قبلش متن رو انتخاب کنید

ممنونم

سوال اول مرتبط به صفحه نیس بعد هر پرینتی مشخصات برگه ی ورد که توسط چه سیستمی و در چه تاریخی تایپ شده پرینت گرفته میشه !!

سوال دوم هم من متن رو انتخاب کردم ctrl +D رو زدم اصلا تیک نداره تا بخوام بر دارم باید چی کار کنم ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنونم

سوال اول مرتبط به صفحه نیس بعد هر پرینتی مشخصات برگه ی ورد که توسط چه سیستمی و در چه تاریخی تایپ شده پرینت گرفته میشه !!

سوال دوم هم من متن رو انتخاب کردم ctrl +D رو زدم اصلا تیک نداره تا بخوام بر دارم باید چی کار کنم ؟

دقیقا همون کلمه ای که این اتفاق واسش میوفته رو باید انتخاب کنی مثلا "گردد" که می افته پایین خط همون رو انتخاب کن و تیکش رو بردار

سوال اول هم نمیدونم فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه

• Like 3
لینک به دیدگاه
دقیقا همون کلمه ای که این اتفاق واسش میوفته رو باید انتخاب کنی مثلا "گردد" که می افته پایین خط همون رو انتخاب کن و تیکش رو بردار

سوال اول هم نمیدونم فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه

ممنونم دومی اوکی شد

• Like 4
لینک به دیدگاه
ممنونم دومی اوکی شد

خواهش میکنم

جواب سوال اول عالی بود من رفته بودم توی کنترل پنل دنبال تنظیمات پرینتر و اینا...:whistle::icon_pf (34):

الان که جوابشو دیدم

یه نگاهی به پرینتر کردم دیدم داره خودشو میزنه :4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

من یه مشکل دارم

سیستمی دارم که سی پی یوش کلا درگیره بدون هیچ برنامه خاصی باز باشه. صددرصد همیشه هست.

و همین امر باعث میشه کلا نه ورد و درست باز کنه کلی هم طول میکشه تا اتوکد رو باز کنه.

اقدامات انجام شده : نصب مجدد ویندوز و کل برنامه ها ... نصب آنتی ویروس

کلا وضع بدتر شده که بهتر نشده .

تمام احتمالات موجود رو لطف کنید بگید ممنون میشم.

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان

من یه مشکل دارم

سیستمی دارم که سی پی یوش کلا درگیره بدون هیچ برنامه خاصی باز باشه. صددرصد همیشه هست.

و همین امر باعث میشه کلا نه ورد و درست باز کنه کلی هم طول میکشه تا اتوکد رو باز کنه.

اقدامات انجام شده : نصب مجدد ویندوز و کل برنامه ها ... نصب آنتی ویروس

کلا وضع بدتر شده که بهتر نشده .

تمام احتمالات موجود رو لطف کنید بگید ممنون میشم.

سلام:icon_gol:

شما ctrl+alt+delete رو بزنید تا پنجره task manager براتون باز بشه. در سربرگ processes می تونید ببینید که هر برنامه داره چقدر از cpu و حافظه و ... استفاده می کنه . اینجوری حداقل می تونید ببینید که کدوم برنامه داره سی پی یو رو بیش از حد استفاده می کنه و بعد براش راه حل پیدا کنید :w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

شما ctrl+alt+delete رو بزنید تا پنجره task manager براتون باز بشه. در سربرگ processes می تونید ببینید که هر برنامه داره چقدر از cpu و حافظه و ... استفاده می کنه . اینجوری حداقل می تونید ببینید که کدوم برنامه داره سی پی یو رو بیش از حد استفاده می کنه و بعد براش راه حل پیدا کنید :w16:

باز کردم سی پی یو مصرف ندارند فقط این برنامه 78 به بالا هست و فایرفاکس که 11 ولی فول هست.

میتونه فنش مشکل داشته باشه یا کثیف باشه ؟:ws38:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...