رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این مشکل به خاطر لود نشدن درست css سایت هست. تنها راه حلش هم استفاده از فیلتر شکن هست. مثلا سایت imdb بدون فیلتر شکن میاد بالا ولی همه چی به هم ریخته است اما وقتی با فیلتر شکن می رم همه چی اکی می شه . حالا یا اونا دارن یه کرمی می ریزن یا مسئولان خودمون.:icon_gol:

شاید حرفتون درست باشه

اما فقط روی یک سیستم (لبتاب)اینجوریه.

میخواستم بدونم مشکل از کجاست.چون تو سایر سیستم ها ولبتاب ها این آیکون ها نمایش داده میشه.

• Like 4
لینک به دیدگاه
شاید حرفتون درست باشه

اما فقط روی یک سیستم (لبتاب)اینجوریه.

میخواستم بدونم مشکل از کجاست.چون تو سایر سیستم ها ولبتاب ها این آیکون ها نمایش داده میشه.

دو تا دلیل دیگه می تونه داشته باشه. یکی اینکه شاید این ورژن از فایرفاکس یه باگی داره که راهش آپدیتش هست.

دوم اینکه شاید به صورت دستی load css رو غیر فعال کرده باشین.

بالاخره اگه می خوایین بررسی اصولی باشه . باید نوع اینترنت. نسخه مرورگر و نوعشون یکی باشه تا بشه قضاوت کرد.

:icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام.

لپ تاب خاموش میکنم بعدش روشن میکنم تا صفحه آبی میاد و هنگ میکنه فقط موس میاد و حرکتم میکنه ولی هیچ نیس رو صفحه.

همیشه اینجوریه.

یه مدته خاموش نمیکنم و درش رو میبینم.خراب میشه؟؟؟؟

البته آقا ایمان گفتن اینطور شدنی ریکاروی کنم.درس میشه ولی باز خاموش میکنم و روشن میکنم همون اتفاق میوفته:4564:

مشکل اصلیش چیه؟؟؟؟؟

بدم بیرون ویندوزش عوض کنن؟؟؟؟

بخدا اعصابم خراب کرده.:4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام.

لپ تاب خاموش میکنم بعدش روشن میکنم تا صفحه آبی میاد و هنگ میکنه فقط موس میاد و حرکتم میکنه ولی هیچ نیس رو صفحه.

همیشه اینجوریه.

یه مدته خاموش نمیکنم و درش رو میبینم.خراب میشه؟؟؟؟

البته آقا ایمان گفتن اینطور شدنی ریکاروی کنم.درس میشه ولی باز خاموش میکنم و روشن میکنم همون اتفاق میوفته:4564:

مشکل اصلیش چیه؟؟؟؟؟

بدم بیرون ویندوزش عوض کنن؟؟؟؟

بخدا اعصابم خراب کرده.:4564:

علتش یه نرم افزاری هست که نصب کردی .با تعویض ویندوز حتما درست میشه.من خودم هر 20 روز یه بار به خاطر هنگ رستارت می کنم .تا حالا خاموش نکردم.

وقتی اسلیپ باشه مشکلی به وجود نمیاد.اما سعی کن مشکلو برطرف کنی شاید بعدا اطلاعاتت بره.

• Like 3
لینک به دیدگاه
علتش یه نرم افزاری هست که نصب کردی .با تعویض ویندوز حتما درست میشه.من خودم هر 20 روز یه بار به خاطر هنگ رستارت می کنم .تا حالا خاموش نکردم.

وقتی اسلیپ باشه مشکلی به وجود نمیاد.اما سعی کن مشکلو برطرف کنی شاید بعدا اطلاعاتت بره.

ممنووووووونم.:icon_gol:

الان ویندوزش 7...چه ویندوزی بهتره که بگم برام عوض کنن؟؟؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
بهترینش همون ۷ . نری سراغ ۸ که خیلی مزخرفه. بگو آخرین نسخه ویندوز ۷ رو نصب کنن.:icon_gol::icon_gol:

چشم ممنونم.

یه دنیا تشکر.:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

وقت بخیر

رو لپ تاپ من هیچ تم و یا تصویر پیش زمینه مدت طولانی نمیمونه و بعد از چند ثانیه از هر تنظیمی خود به خود یه زمینه مشکی ساده انتخاب میشه .

همه تنظیمات رو درست انجام میدم اما این مشکل حل نمیشه.

مرسی از راهنمایی پیشاپیش

• Like 4
لینک به دیدگاه

[quote name='Sepandarmaz']وقت بخیر
رو لپ تاپ من هیچ تم و یا تصویر پیش زمینه مدت طولانی نمیمونه و بعد از چند ثانیه از هر تنظیمی خود به خود یه زمینه مشکی ساده انتخاب میشه .
همه تنظیمات رو درست انجام میدم اما این مشکل حل نمیشه.
مرسی از راهنمایی پیشاپیش[/QUOTE]
ویندوز شما genuine نیست . علتش اینه. پایین صفحه ی سمت راست چیزی نمی نویسه که این ویندوز this copy of windows is not genuine ???
تنها راهش هم اینه که با استفاده از برنامه ای به نام remove wat یا هر برنامه ی مشابه دیگه ای به قول بچه ها کلا اون تیکه رو بکنی بندازی جلوی سگ. :ws28: @Yaser\.C

• Like 6
لینک به دیدگاه
ویندوز شما genuine نیست . علتش اینه. پایین صفحه ی سمت راست چیزی نمی نویسه که این ویندوز this copy of windows is not genuine ???

تنها راهش هم اینه که با استفاده از برنامه ای به نام remove wat یا هر برنامه ی مشابه دیگه ای به قول بچه ها کلا اون تیکه رو بکنی بندازی جلوی سگ. :ws28: @Yaser.C

مرسی

this copy of windows is not genuine همین پیامو مینویسه . حالا باید چه کرد ؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
مرسی

this copy of windows is not genuine همین پیامو مینویسه . حالا باید چه کرد ؟

همین دیگه!!

گفتن!

یه نرم افزار هست به اسم Remove Wat

اونو نصب کنی حله!

معمولا توی سی دی ویندوز ها هست

• Like 6
لینک به دیدگاه
ممنونم جناب مهندس .

:icon_gol::icon_gol:

از آدرس زیر دانلود کن . بعد از اینکه از حالت فشرده خارج کردی . روی فایل اجرایی کلیک راست کن و run as administrator رو انتخاب کن . برنامه اجرا شد یه دکمه داره . اونو بزن. یه کارایی می کنه و بعدش رستارت میشه. حالا دیگه می تونی بک گراند رو ست کنی و دیگه تغییر نمی کنه. :icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 5
لینک به دیدگاه
از آدرس زیر دانلود کن . بعد از اینکه از حالت فشرده خارج کردی . روی فایل اجرایی کلیک راست کن و run as administrator رو انتخاب کن . برنامه اجرا شد یه دکمه داره . اونو بزن. یه کارایی می کنه و بعدش رستارت میشه. حالا دیگه می تونی بک گراند رو ست کنی و دیگه تغییر نمی کنه. :icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ممنون

لطف کردید آقای مهندس

:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

لب تاپم حالا وصل نمیشه به نت...:4564:

رو آنتن نت پایین صفحه یه ضربدر قرمز زده.چیکار کنم؟

چی شده . ویندوزو عوض کردی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
ki

نه هنوز...تو اطرافم هرکی نت داره اسمش تو لب تاپ من هس جزء اسم مودم خودم:w58:

سیستم منم بعضی وقتا اینجوری میشد. اول مودمو خاموش روشن کن . نشد یه رستارت بده.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سیستم منم بعضی وقتا اینجوری میشد. اول مودمو خاموش روشن کن . نشد یه رستارت بده.

مودم سالمه که الان باگوشی ام

:hanghead:

درست شد:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

راستی آقا سعید وصل میشم نت صفحه زمینم هر30ثانیه عوض میشه

عکسایی میاد رو صفحه که من اصلا ندارمشو.بعضیاشم افتضاحه:icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه
مودم سالمه که الان باگوشی ام

:hanghead:

درست شد:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

راستی آقا سعید وصل میشم نت صفحه زمینم هر30ثانیه عوض میشه

عکسایی میاد رو صفحه که من اصلا ندارمشو.بعضیاشم افتضاحه:icon_pf (34):

راست کلیک کنید. personalize .از مجموعه ی عکس ها همون windows 7 رو انتخاب کنید. از پایین desktop background رو انتخاب کنید. بعد می تونید از picture location رو یه جایی رو انتخاب کنید.

پایین هم change picture every داره می تونید مدت زمان تغییر تصاویر رو تعیین کنید.بعدش هم save change

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...