رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام من از یه گروهی یه سوال پرسیده بودم حالا سوال به ایمیلم اومده جوابشون رو نمیبینم اما خودش گفته اگر نمیبینید این کارو انجام بدین

"کاربر عزيز :

اگر در مشاهده متن زير مشکلي داريدEncoding صفحه را به Unicode (UTF-8) تغيير دهيد."

دقیقا باید چیکار کنم الان؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام من از یه گروهی یه سوال پرسیده بودم حالا سوال به ایمیلم اومده جوابشون رو نمیبینم اما خودش گفته اگر نمیبینید این کارو انجام بدین

"کاربر عزيز :

اگر در مشاهده متن زير مشکلي داريدEncoding صفحه را به Unicode (UTF-8) تغيير دهيد."

دقیقا باید چیکار کنم الان؟:ws52:

سلام

باید Encoding بروسرت رو روی Unicode یا UTF-8 قرار بدی، برای موزیلا توی منوی view هست، Character Encoding برای کروم هم توی more tools نگاه کن، اینترنت اکسپلورر هم توی راست کلیکش هست.

لینک به دیدگاه

سلام ویندوز ۸ دارم

از دیشب میگه که ویندوزت به زودی میره:sad0:

بیرون برام نصب کرده بود الان میزنم اکتیو شه میگه نمیشه

چیکار کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام ویندوز ۸ دارم

از دیشب میگه که ویندوزت به زودی میره:sad0:

بیرون برام نصب کرده بود الان میزنم اکتیو شه میگه نمیشه

چیکار کنم؟؟؟

درود

چیزی نمشه ک. ویندوز هیچ جا نمیره :w16:

چرا اکتیو نمیشه ؟ پیغامش چیه؟ عکس العملش چیه؟ انتی ویروستون چیه؟ اگه انتی ویروس فعال باشه. ممکنه خودش کرک رو شناسایی کنه، نذاره عمل کنه.

نت رو قطع کنید. انتی ویروس روهم از طریق خودش غیر فعال موقت کنید. و یا حتی از تو تسک منیجر ببندید. بعد کرک رو انجام بدین.

یکی از دوستان من 80 هزارتومن برا نصب ویندوز و درایور هاش داده بود :banel_smiley_4: کسی ک ی سیستم نسل 7 اینتل داره با رم 8 :banel_smiley_4: واقعا نباید نصب ویندوز یاد داشته باشه؟

اول اینکه حتما یاد بگیرین. تو نت اموزش هاش هست. و از اشتباه نترسید. امیدوارم موفق باشید :w16:

دوم هم این ک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو امتحان کنید. البته این برا 8.1 هست. اول مطمئن بشین نسخه ویندوزتون 8 هست یا 8.1

لینک به دیدگاه
درود

چیزی نمشه ک. ویندوز هیچ جا نمیره :w16:

چرا اکتیو نمیشه ؟ پیغامش چیه؟ عکس العملش چیه؟ انتی ویروستون چیه؟ اگه انتی ویروس فعال باشه. ممکنه خودش کرک رو شناسایی کنه، نذاره عمل کنه.

نت رو قطع کنید. انتی ویروس روهم از طریق خودش غیر فعال موقت کنید. و یا حتی از تو تسک منیجر ببندید. بعد کرک رو انجام بدین.

یکی از دوستان من 80 هزارتومن برا نصب ویندوز و درایور هاش داده بود :banel_smiley_4: کسی ک ی سیستم نسل 7 اینتل داره با رم 8 :banel_smiley_4: واقعا نباید نصب ویندوز یاد داشته باشه؟

اول اینکه حتما یاد بگیرین. تو نت اموزش هاش هست. و از اشتباه نترسید. امیدوارم موفق باشید :w16:

دوم هم این ک

رو امتحان کنید. البته این برا 8.1 هست. اول مطمئن بشین نسخه ویندوزتون 8 هست یا 8.1

منم خودم نصب کردم:sad0:

به خدای قسم...آنتی ویرسمو هم قطع کردم...میگه کلید اشتباست...منم پول دادم خریدم:sad0:

آخه میدونید دوستم قبلا ویندوز سون داشتم یه بار نصب کردم یه بار هم رفتم یه جاییش نمیدونم چیو زدم دیگه تا سه سال داشتمش تا ویروسی شد

اما 8 رو بلد نمیباشم:sad0:

الان نشد اینی که بهم معرفی کردین:sad0:

لینک به دیدگاه
منم خودم نصب کردم:sad0:

به خدای قسم...آنتی ویرسمو هم قطع کردم...میگه کلید اشتباست...منم پول دادم خریدم:sad0:

آخه میدونید دوستم قبلا ویندوز سون داشتم یه بار نصب کردم یه بار هم رفتم یه جاییش نمیدونم چیو زدم دیگه تا سه سال داشتمش تا ویروسی شد

اما 8 رو بلد نمیباشم:sad0:

الان نشد اینی که بهم معرفی کردین:sad0:

پس همون 8 هست مال شما.

این هم برای ویندوز 8

و

لینک به دیدگاه
پس همون 8 هست مال شما.

این هم برای ویندوز 8

و

ممنون آقای دوستم...فک کنم من بلد نیستم چیکار کنم چون دوباره که نشد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

سلام به همه خسته نباشید ...

من به یه مشکل خیلی بزرگ برخوردم خواهش میکنم کمکم کنید..

دیروز آخرین آپدیت گرافیک رو از سایت nvidia گرفتم موقع نصب کردن و آپدیت کردن به ارور nvidia installer failed برخوردم....هیچوقت اینجوری نمیشد چون همیشه از همین سایت میگرفتم راحت آپدیت میشد ...

بعد از اون به یه مشکل بدتر خوردم اینکه nvidia control panel باز نمیشد هرکاری میکنم باز نمیشه ..... اومدم یکی از ورژن های قدیمی گرافیک نصب کنم اونم همین ارور nvidia installer failed میداد...

آقا ترورو خدا کمک کنید چون بدجوری گیر کردم..

من از خیره آپدیت کردن گرافیک گذشتم فقط یه راهی نشونم بدید nvidia control panel دوباره اجرا بشه..

لینک به دیدگاه
سلام به همه خسته نباشید ...

من به یه مشکل خیلی بزرگ برخوردم خواهش میکنم کمکم کنید..

دیروز آخرین آپدیت گرافیک رو از سایت nvidia گرفتم موقع نصب کردن و آپدیت کردن به ارور nvidia installer failed برخوردم....هیچوقت اینجوری نمیشد چون همیشه از همین سایت میگرفتم راحت آپدیت میشد ...

بعد از اون به یه مشکل بدتر خوردم اینکه nvidia control panel باز نمیشد هرکاری میکنم باز نمیشه ..... اومدم یکی از ورژن های قدیمی گرافیک نصب کنم اونم همین ارور nvidia installer failed میداد...

آقا ترورو خدا کمک کنید چون بدجوری گیر کردم..

من از خیره آپدیت کردن گرافیک گذشتم فقط یه راهی نشونم بدید nvidia control panel دوباره اجرا بشه..

سلام دوست عزیز

System restore ویندوز رو چک کنین، اگه بک آپی برای قبل این تاریخ وجود داره از همون استفاده کنین.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

بخوام یه فایل swf رو به mp3 تبدیل کنم، چیکار کنم؟

سلام

از

نرم افزار استفاده کنین.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

درایو c من حدود 90GB و 52GB ازاد اما امروز خودکار پر شد طوری که الان شده 2GB ازاد!!!

در صورتی که با فایل های مخفی داخلش حجمش رو 50GBنشون میده این عکس و نگاه کنید

akserver.ir_14244338011.png

akserver.ir_14244349901.png

کسی میتونه به من کمک کنه؟:ws52:

لینک به دیدگاه

ی دفعه اینطوری شده بودا.

ممممم.

یادم نیست چ کار کردم :ws3:

فکر می کنم ی فایلی رو ان زیپ می کردم بعد نمی دونم چطور میشد یطوری میشد سی پر می شد :ws3:

نرم افزارهای تعمیر ریجیستری و اینا چی داری؟

tun up چیز خوبیه.

البته دیسک کلین اپ خود ویندوزم خوبه .

لینک به دیدگاه

سلام .

من هرچی پیش زمینه و تم برای صفحه نمایش سیستمم میذارم خود بخود غیر فعال میشه و یه صفحه سیاه ساده بک گراند میشه ( ویندوز 7) .

به نظرتون مشکل کجاست ؟

پیشاپیش ممنونم .:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام .

من هرچی پیش زمینه و تم برای صفحه نمایش سیستمم میذارم خود بخود غیر فعال میشه و یه صفحه سیاه ساده بک گراند میشه ( ویندوز 7) .

به نظرتون مشکل کجاست ؟

پیشاپیش ممنونم .:icon_gol:

سلام دوست عزيز

شما بايد ويندوزتون رو كرك كنيد

از اين نرم افزار كمك بگيرين (Windows Loader v2.2.1)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

شما بايد ويندوزتون رو كرك كنيد

از اين نرم افزار كمك بگيرين (Windows Loader v2.2.1)

خیلی ممنون .

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
کسی نتونست به ما کمک کنه؟:sad0:

مرد كه گريه نميكنه :there:

يه ويروس كشي بكن بعد با tune up يا ccleaner يا چيزي شبيه اينا clean up كن شايد درست شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...