رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برنامه FRee ـه ؟ کرک نمیخواد ؟!

من تست کردم واسه منم باز نمیشه که !

از یه جای دیگه دانلود کردی و تست کنی ؟

اینکه کرک شده نیست ، این برنامه ایه که برنامه و بازی های کرک شده رو میشه با این به گوشیم بریزم اولا که ویندوزرو زده بودم کار میکرد ولی الان کار نمیکنه میخاستم بدونم چرا اجرا نمیشه کسی از طریق این برنامه هایی که همراهشه میتونه تشخیص بده چرا باز نمیشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

[h=2]کمک در تنظیمات انتی ویروس ناد32[/h]آقا این آنتی ویروس من وقتی روی درایوری کلیک راست میکنم میرم رو گزینه advanced options

گزینه ای بنام clean files نمیاد

یعنی درایور رو اسکن میکنه اما ویروسا رو پاک نمیکنه

باید چکار کنم ؟ چجوری میشه گزینه cllean files رو بیارم

لینک به دیدگاه

من یه مشکلی دارم....

هرجا میپرسم هیشکی جوابمو نمیده میشه یک هکمکم کنه

من از یوتیوب ویدیو دانلود میکنم با سایت clip converter بعد هم با اربیت دانلود میکنم

فیل شکنم هم فری گیت هستش...ولی بعضی از ویدیوها وقتی لینک دانلودشونو میزنم به اربیت دانلود نمیشن...هی میبینم چیزی دانلود نکرده

بعد که فیل شکنو فعال میکنم شروع میکنه به دانلود کافیه باز غیر فعال بشه تا دانلود باز بایسته...

ویدیوهاشم معمولا پر حجمن و وقت زایدی میبره...

چیکار کنم؟؟؟؟مشکل از برنامه های منه؟؟یا ویدیو ها؟؟؟

لینک به دیدگاه
من یه مشکلی دارم....

هرجا میپرسم هیشکی جوابمو نمیده میشه یک هکمکم کنه

من از یوتیوب ویدیو دانلود میکنم با سایت clip converter بعد هم با اربیت دانلود میکنم

فیل شکنم هم فری گیت هستش...ولی بعضی از ویدیوها وقتی لینک دانلودشونو میزنم به اربیت دانلود نمیشن...هی میبینم چیزی دانلود نکرده

بعد که فیل شکنو فعال میکنم شروع میکنه به دانلود کافیه باز غیر فعال بشه تا دانلود باز بایسته...

ویدیوهاشم معمولا پر حجمن و وقت زایدی میبره...

چیکار کنم؟؟؟؟مشکل از برنامه های منه؟؟یا ویدیو ها؟؟؟

سلام

دوست عزیز این سایتی که گفتین رو چک کردم ف ی ل ت ر هست، احتمالا لینک دانلود هم ف ی ل ت ر باشه، اگه لینک مستقیم میده، بعضی آپلود سنترها از آدرس هم فایل آپلود می کنن (مثل مدیا فایر)، میشه فایل رو اول به اونجا انتقال داد، بعد بدون نیاز به ف ی ل ت ر شکن دانلود کرد.

سایت که واسه دانلود از یوتوب زیاده، چک کنین، شاید باشه سایتی که این مشکل رو نداشته باشه.

لینک به دیدگاه
چرا..یه همچین ادرسیه:

C:\Users\sarevan\AppData\Roaming\Ucamdi

:ws37:

ویروس بود...بخش temp سیستمم رو حذف کردم و بعدازحذفش ازبخش task manger ،باانتی ویروسم(avira) اسکن کردم و پس ازشناسایی حذفش کردم.

ولی خب چندباره این کاررو انجام دادم تابالاخره شناختش.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

دیگه باید بگم لطفا به فریادم برسید....چون یه درایو کامپیوترم در حال از دست رفتن هست و کلی زندگیم تو همین درایوه ...در واقع درایو E bur2.gif

مشکل از کجا پیش اومد:

به حساب خودم اومدم ویندوز رو عوض کنم ..کلی هم مقدمه چینی کردم..

درایو هام اینطور بود

C: 48G

E: 29 G

W=68 G

این وسط درایوهای کوچیک 100 مگی هم داشتم که نمیدونم چرا ایجاد شده بودند ولی یکیش به نام D خیلی مشکوک بود و بنظرم اطلاعات restore یکی از درایوها توش بود

القصه

ما اومدین به حساب خودمون ویندوز نصب کنیم

یه لحظه اشتباه کردم و بجای درایو C اومدم درایو E رو فرمت کردم و با دلخوشی و خجستگی روش ویندوز نصب کردم...اون دریاوهای 100 مگی رو هم با اجازتون فرمت کردم!

این سی دی ویندوز نامرد هم فقط حجم درایوها رو گذاشته بود و من چون یادم نبود گمون کردم درایو 29 مگی درایو C هست در صورتیکه ای دل غافل اون درایو E هست!!!

خلاصه ویندوز رو نصبیدم و اومدم دیدم چه بلایی که سرم نیومده

الان دو تا درایو دارم که دو تا ویندوز روش نصبه

C: جدید که E سابقه

و E جدید که همون C سابقه

از دیشب تا حالا به لطایف الحیلی اومدم ویندوز قبلی رو ریکاوری کردم و الان روی ویندوز قبلی (همون درایو 48 گیگی که روش ویندوز قبلی نصبه) میتونم بیام بالا و حتی یه نرم افزار ریکاوری دانلود کردم که تونست بعضی فایل ها رو برام ریکاوری کنه بدون محل فایل و فولدر ...مثلا فقط فایل های jpg رو... (نرم افزارها رو از اینترنت گرفتم و دسترسی به نر مافزارهای قویتر و حجیمتر نداشتم)

درسته شاید قویترین نرم افزار Acronis باشه ولی میدونم که درایو سابقم رو با همون کیفیت فولدر بندی بهم نمیده

اما مشکل من:

درایو E (در ویندوز قبلی و ریکاوری شده و با فضای 29 گیگ )الان روش ویندوز جدیده نصبه در حالی که قبلا همون درایوم بود که کلی زندگیم توشه...چککار کنم که درایو سابقم با همون فولدر بندی و همان سازمان قبلی با تمام فایل هاش رو دوباره احیا کنم..حتی اسم فایلها و فولدرها هم برام مهمه..چون اکثرا نرم افزاهرای ریکاوری فایل ها رو بازیابی میکنن ولی برا ساس فرمت فایل و با اسم جدید ودرهم وبرهم

مرسی از عنایتتون

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان

دیگه باید بگم لطفا به فریادم برسید....چون یه درایو کامپیوترم در حال از دست رفتن هست و کلی زندگیم تو همین درایوه ...در واقع درایو E bur2.gif

مشکل از کجا پیش اومد:

درایو هام اینطور بود

W=68 G

این وسط درایوهای کوچیک 100 مگی هم داشتم که نمیدونم چرا ایجاد شده بودند ولی یکیش به نام D خیلی مشکوک بود و بنظرم اطلاعات restore یکی از درایوها توش بود

القصه

یه لحظه اشتباه کردم و بجای درایو C اومدم درایو E رو فرمت کردم و با دلخوشی و خجستگی روش ویندوز نصب کردم...اون دریاوهای 100 مگی رو هم با اجازتون فرمت کردم!

این سی دی ویندوز نامرد هم فقط حجم درایوها رو گذاشته بود و من چون یادم نبود گمون کردم درایو 29 مگی درایو C هست در صورتیکه ای دل غافل اون درایو E هست!!!

و E جدید که همون C سابقه

از دیشب تا حالا به لطایف الحیلی اومدم ویندوز قبلی رو ریکاوری کردم و الان روی ویندوز قبلی (همون درایو 48 گیگی که روش ویندوز قبلی نصبه) میتونم بیام بالا و حتی یه نرم افزار ریکاوری دانلود کردم که تونست بعضی فایل ها رو برام ریکاوری کنه بدون محل فایل و فولدر ...مثلا فقط فایل های jpg رو... (نرم افزارها رو از اینترنت گرفتم و دسترسی به نر مافزارهای قویتر و حجیمتر نداشتم)

درسته شاید قویترین نرم افزار Acronis باشه ولی میدونم که درایو سابقم رو با همون کیفیت فولدر بندی بهم نمیده

اما مشکل من:

درایو E (در ویندوز قبلی و ریکاوری شده و با فضای 29 گیگ )الان روش ویندوز جدیده نصبه در حالی که قبلا همون درایوم بود که کلی زندگیم توشه...چککار کنم که درایو سابقم با همون فولدر بندی و همان سازمان قبلی با تمام فایل هاش رو دوباره احیا کنم..حتی اسم فایلها و فولدرها هم برام مهمه..چون اکثرا نرم افزاهرای ریکاوری فایل ها رو بازیابی میکنن ولی برا ساس فرمت فایل و با اسم جدید ودرهم وبرهم

مرسی از عنایتتون

اینجاست که میگن زندگیتون رو همیشه تو هارد اکسترنال نگر دارید....نه هارد PC! :|

فکر نکنم بتونی جواب بگیری...همونطوری که خودت گفتی اکثر نرم افزاهرای ریکاوری فایل ها رو بازیابی میکنن ولی برا ساس فرمت فایل و با اسم جدید ودرهم وبرهم...

البته اگر رفیق نزدیکی تو پلیس فتا داشته باشی و از محتوای هاردت مطمئن باشی، میتونه هاردت رو بکنه عین روز اولش...اونا تجهیزات و نرم افزارای فوق العاده ای دارن که بین عموم پیدا نمیشه.

البته من این حرفارو نزدما...:whistle:

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان

مشکل از کجا پیش اومد:

درایو هام اینطور بود

W=68 G

القصه

و E جدید که همون C سابقه

اما مشکل من:

مرسی از عنایتتون

درود.

اول اینکه متاسفم. امیدوارم اطلاعاتت برگرده

تجربه من این بود ک نظم بهترین تضمین کننده اس :ws3:

مدتی پیشششششششششششش،

من دو تا هارد اکسترنال داشتم و دو تا هارد داخلی ک یکیش کردم، در یک اقدام طولانی، برادرم کاری کرد ک نوع پارتیشن ها گم بود. یعنی فرمت نشده بود فقط ادرس ها از بین رفته بود انگار!

خلاصه کلام اینکه EASEUS.Data.Recovery.Wizard.Professional بود ک نجاتم داد و حدود 600 گیگ اطلاعات رو درست برگردوند.

پس شد انچه ک باید می شد!

کرکش رو اگه پیدا نکردی بگو بزارم

در پناه حق:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سوال دوم هم اینکه گوگل ترنسلیت یا اصلا برام باز نمیشه یا دیر باز میشه ،راه حلی داره ؟:hanghead:

درود

اکسپلورر های دیگه رو هم مث اوپرا تست کردین؟

ی نرم افزار هم داره. شاید اگ دانلود کنی بعد با اون اقدام کنی بهتر نتیجه بده

ی نرم افزار هم برای اندروید داره ک لازمه 190 مگ هم دانلود کنی و بعد افلاین ترجمه می کنه. البته فقط انگلیسی 190 مگ ه

لینک به دیدگاه
درود

اکسپلورر های دیگه رو هم مث اوپرا تست کردین؟

ی نرم افزار هم داره. شاید اگ دانلود کنی بعد با اون اقدام کنی بهتر نتیجه بده

ی نرم افزار هم برای اندروید داره ک لازمه 190 مگ هم دانلود کنی و بعد افلاین ترجمه می کنه. البته فقط انگلیسی 190 مگ ه

درود ...

فایرفاکس این مشکل رو داره ،کروم هم تست کردم همینطور بود ولی اوپرا رو نه تست نکردم...

اگر وضع به همین منوال باشه در نهایت مجبورم نرم افزار ش رو بلو استک نصب کنم ...

ممنون ... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سوال دوم هم اینکه گوگل ترنسلیت یا اصلا برام باز نمیشه یا دیر باز میشه ،راه حلی داره ؟:hanghead:

سلام

این سایتم ترجمه می کنه، تقریبا خود ترنسلیته گوگل هست ولی حس می کنم جملات بصورت مرتب تره واسه کپی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام

این سایتم ترجمه می کنه، تقریبا خود ترنسلیته گوگل هست ولی حس می کنم جملات بصورت مرتب تره واسه کپی

سلام ،این رو اتفاقا دیدم ولی فکر کردم شاید چندان خوب نباشه...

بهر حال ممنون ...

لینک به دیدگاه
jhs0glt6ixfper87e7fs_thumb.gif

ویندوزم هم 7 .

ممنون.

سیستمت که خیلی ضعیفه

اما دلایل کند شدن سیستم زیاده

مثه اینا :

-خراب شدن ریجستری ویندوز

-پر بودن درایو C

-نصب زیاد نرم افزار های بدون کاربرد که باعث میشه Ram بیشتری درگیر شه و سرعت سیستم کم شه

- ویروسی بودن ویندوز

و ...

لینک به دیدگاه
سیستمت که خیلی ضعیفه

اما دلایل کند شدن سیستم زیاده

مثه اینا :

-خراب شدن ریجستری ویندوز

-پر بودن درایو C

-نصب زیاد نرم افزار های بدون کاربرد که باعث میشه Ram بیشتری درگیر شه و سرعت سیستم کم شه

- ویروسی بودن ویندوز

و ...

اره برای اهل دقیانوسه ولی کار مارو راه میندازه . :ws3:

از کجا باید متوجه بشوم ریجستری ویندوزم خرابه یا نه ؟

لینک به دیدگاه
اره برای اهل دقیانوسه ولی کار مارو راه میندازه . :ws3:

از کجا باید متوجه بشوم ریجستری ویندوزم خرابه یا نه ؟

گفتنش اسون نیس

یعنی باید بری قسمت ریجستری ببینی همه رو تک به تک و ..

حالا این برنامه رو دانلود کن و نصب کن ( کرکش هم هست توش )

چند تا قسمت داره بزار همه رو Scan کنه و فیکس کنه ریجستری ویندوزتُ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...