رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

بله

مرورگرم رو عوض میکنم، کلا تو انجمن نمیتونم آهنگای پروف بچه ها رو گوش کنم:ws52:

اول امتحان کن ببین صدای مرورگرت فعاله یا غیرفعال ....

برو تو پروفایل یکی از بچه ها که آهنگ داشته باشه. مثلا snowy

رو آیکن اسپیکر تو تسکبار کلیک کن.یه پنجره کوچیک باز میشه که توش نوشته mixer. روی میکسر کلیک کن:

h7x6ltentnzgif5pxnq.jpg

یه همچین پنجره ای باز میشه. ببین صدای مرورگر خاموشه یا نه. اگه اصلا قسمت مربوط به مرورگر وجود نداشته باشه اونموقع

یعنی پلاگین فعال برای فلش پلیر نداری

ge1ok19oh5g8vkj2qepy.jpg

لینک به دیدگاه
مرسی آقا عباس از پیگیریتون

به نظر فعال میاد

اما وقتی با موس، نشونه اش:) رو بالا پایین میبرم، صدایی نمیاد ازش!!!

:icon_gol:

پس برید تو internet option

تو تب programs یه گزینه هست به اسم manage addons

روی اون کلیک کنید تا لیست افزونه ها رو ببینید. حالا flash player رو از لیست پیدا کنید ببینید enable هستش یا disable

روش کلیک کنید و ورژنش رو هم نگاه کنید (تو عکس زیر علامت زدم)

zjs7lkfggmwdblde2ar.jpg

لینک به دیدگاه

ای داد ای هوار.....همه پوشه های موجود در فلشم گم شد...ولی در حافظه نشون میده که پره ولی پوشه هاا مشخص نیست....از یکی دوستانم فایل گرفتم که سیستمش ویروسی بودTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
ای داد ای هوار.....همه پوشه های موجود در فلشم گم شد...ولی در حافظه نشون میده که پره ولی پوشه هاا مشخص نیست....از یکی دوستانم فایل گرفتم که سیستمش ویروسی بودTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

مسلما فلشتون ویریوسی بوده

تو اولین قدم ویروس کشیش کنین

الباقیش رو تو پست بعدی با اسکرین شات نشون میدم

لینک به دیدگاه

همونطور که میبینین تو Folder Options همه ی تیک های مربوط به Hide کردن فولدر ها رو برداشتیم

شما هم همینکار رو بکنین

حله:a030:

البته باید تیک مربوط به Show All Files رو هم بزنین که من اینجا نزدم

لینک به دیدگاه

به احتمال 99% همه فايل فولدر ها Super hidden شدن. يعني بايد امكان رويت فايل هاي سيستمي رو از طريق Folder option تنظيم كنيد تا بتونيد به فايل ها دسترسي داشته باشيد. ( بر خلاف حالت Hidden در حالت Super hidden امكان تغيير حالت فايل ها به وضعيت عادي آسان نيست) مي تونيد محتويات فلش رو دوباره به يه فولدر عادي كپي كنيد.

لینک به دیدگاه
پی سی ما بعضی مواقع خود به خود روشن میشه:ws52:

این مشکل رو با تلوزیون خونه هم داریم:banel_smiley_4:

این مسئله شاید مربوط به برنامه ای خاص که روی pc نصب شده باشه

برای مثال همون تلویزیون هم همچین برنامه ای داره

یعنی شما میتونین به نوعی تلویزیونتونو کوک کنید تا یه ساعت خاص یا بعد از گذشت یه زمان خاص روشن یا خاموش بشه

لینک به دیدگاه
پی سی ما بعضی مواقع خود به خود روشن میشه:ws52:

این مشکل رو با تلوزیون خونه هم داریم:banel_smiley_4:

يادمه يه زماني براي سيستم من هم اين اتفاق مي افتاد. تو بايوس يه امكاني رو قرار دادن تا سيستم توسط يك پالس تلفن يا از طريق LAN روشن بشه ( اين امكان به منظور استفاده از Remote assistant فراهم شده).

اين گزينه رو تو بايوس چك و غير فعال كنيد و اگه خط تلفن به مودم داخلي كيس وصل هست در بياريد.

يه امكان ديگه هم ميتونه عيب پاور سيستم باشه. (جريان برق)

در مورد تي وي نظري ندارم!

توجه: تا جايي كه من اطلاع دارم. روشن شدن سيستم توسط برنامه خاص تحت ويندوز نياز به اين داره كه سيستم در حالت Hibernate خاموش بشه.

لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol:

مدتی بود میخواستم یه اسکریپت کاربردی برای این کار بنویسم ولی فراموش میکردم .... icon_pf%20(34).gif

اما حالا که به این موضوع اشاره کردید منم نوشتمش که مشکل شما و خیلی های دیگه حل بشه. بسیاری از ویروس ها هستن که در کنار فعالیت های مخربشون، فایل ها رو هم مخفی میکنن (مخصوصا فایل های فلش ها رو).

برای تعمیر فلشتون، اول ویروس یابی انجام بدین، حالا فایل هاتون مخفی هستن. البته با تنظیمات fokder option میتونید اون ها رو قابل نمایش کنید که یکم اذیت کنندست و در کنار اون ها بسیاری از فایل های مزاحم دیگه هم قابل رویت میشن. اما اسکریپتی رو که نوشتم اجرا کنید و مراحلی رو که ازتون سوال میپرسه جواب بدین.

این اسکریپت دو طرفه کار میکنه. یعنی هم فایل ها رو مخفی و هم اون ها رو آشکار میکنه.

شما باید این مراحل رو طی کنید :

1- فلش رو ویروس یابی کنید

2- این فایل رو به فلش منتقل کنید. دقت کنید که داخل پوشه نباشه و در مسیر اصلی فلش باشه

3- نام فایل رو حتی الامکان عوض نکنید.

4- روی فایل کلیک راست کنید و run as administrator رو بزنید و اگه سوالی پرسید ok رو بزنید تا فایل اجرا بشه.

5- البته تو این مرحله براتون یه توضیح میاد. ولی همینجا بگم: برای مخفی کرده فایل های فلش کلید m و برای آشکار کردنشون کلید a رو بزنید.

6- تمام

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام. :ws3:

من تقریبا با اکثره پلیرا مشکل دارم. یکی دیر اجرا میشه. یکی زیرنویساش مشکل داره. یکی حجمش زیاده. از ظاهره نرم افزار خوشم نمیاد. یکی همه فرمتا رو نمیخونه....

با این حال بهترین نرم افزار پلیر کدومه؟ :ws52:. لینکشو هم برام بذارید. ممنون :ws31:

لینک به دیدگاه
سلام. :ws3:

من تقریبا با اکثره پلیرا مشکل دارم. یکی دیر اجرا میشه. یکی زیرنویساش مشکل داره. یکی حجمش زیاده. از ظاهره نرم افزار خوشم نمیاد. یکی همه فرمتا رو نمیخونه....

با این حال بهترین نرم افزار پلیر کدومه؟ :ws52:. لینکشو هم برام بذارید. ممنون :ws31:

سلام علی جون :icon_gol:

پلیر خدا رو شکر خیلی زیاده و هر جور پلیر که دلت بخواد پیدا میشه. مثلا نرم افزارای km player, mplayer, codec-pack,vlc jet, Gom, و خیلی برنامه های دیگه که هم صوتی و هم تصویری پخش میکنن.

اما من سه تا پیشنهاد دارم:

1- codec های مدیاپلیر خود ویندوز رو دانلود کن تا همه فرمت ها رو بتونه پخش کنه

2- k-lite رو دانلود کن که همه فن حریفه فقط یه کم ظاهر کاربر پسند نداره

3- کامل ترین پیشنهادم kmplayer هستش که همه کار از دستش بر میاد. اگرم با این برنامه مشکلی داری همینجا بگو تا دوستان راهنمایی کنن :icon_gol:

با یه سرچ کوچولو میتونی لینکشونو پیدا کنی :a030:

لینک به دیدگاه
سلام :icon_gol:

مدتی بود میخواستم یه اسکریپت کاربردی برای این کار بنویسم ولی فراموش میکردم .... icon_pf%20(34).gif

اما حالا که به این موضوع اشاره کردید منم نوشتمش که مشکل شما و خیلی های دیگه حل بشه. بسیاری از ویروس ها هستن که در کنار فعالیت های مخربشون، فایل ها رو هم مخفی میکنن (مخصوصا فایل های فلش ها رو).

برای تعمیر فلشتون، اول ویروس یابی انجام بدین، حالا فایل هاتون مخفی هستن. البته با تنظیمات fokder option میتونید اون ها رو قابل نمایش کنید که یکم اذیت کنندست و در کنار اون ها بسیاری از فایل های مزاحم دیگه هم قابل رویت میشن. اما اسکریپتی رو که نوشتم اجرا کنید و مراحلی رو که ازتون سوال میپرسه جواب بدین.

این اسکریپت دو طرفه کار میکنه. یعنی هم فایل ها رو مخفی و هم اون ها رو آشکار میکنه.

شما باید این مراحل رو طی کنید :

1- فلش رو ویروس یابی کنید

2- این فایل رو به فلش منتقل کنید. دقت کنید که داخل پوشه نباشه و در مسیر اصلی فلش باشه

3- نام فایل رو حتی الامکان عوض نکنید.

4- روی فایل کلیک راست کنید و run as administrator رو بزنید و اگه سوالی پرسید ok رو بزنید تا فایل اجرا بشه.

5- البته تو این مرحله براتون یه توضیح میاد. ولی همینجا بگم: برای مخفی کرده فایل های فلش کلید m و برای آشکار کردنشون کلید a رو بزنید.

6- تمام

سپاس فراوان....اجرا کردم...ولی پوشه ها رو همچنان مخفی نگه داشته و نمایش نداد

لینک به دیدگاه

یعنی هنوز نتونستین فایل ها رو ببینین؟؟؟:w58:

لینک به دیدگاه

:icon_gol:

من امتحانش کردم. مشکلی نداره.

احتمالا جایی رو اشتباه انجام میدید. فایل رو اول اکسترکت کنید و فایل داخلش یعنی hilo.bat رو منتقل کنید به فلش و اجرا کنید. اصولا باید کار کنه :a030:

لینک به دیدگاه
سلام علی جون :icon_gol:

پلیر خدا رو شکر خیلی زیاده و هر جور پلیر که دلت بخواد پیدا میشه. مثلا نرم افزارای km player, mplayer, codec-pack,vlc jet, Gom, و خیلی برنامه های دیگه که هم صوتی و هم تصویری پخش میکنن.

اما من سه تا پیشنهاد دارم:

1- codec های مدیاپلیر خود ویندوز رو دانلود کن تا همه فرمت ها رو بتونه پخش کنه

2- k-lite رو دانلود کن که همه فن حریفه فقط یه کم ظاهر کاربر پسند نداره

3- کامل ترین پیشنهادم kmplayer هستش که همه کار از دستش بر میاد. اگرم با این برنامه مشکلی داری همینجا بگو تا دوستان راهنمایی کنن :icon_gol:

با یه سرچ کوچولو میتونی لینکشونو پیدا کنی :a030:

سلام. خوبی داداش عباس؟ 139fs108574.gif

من گزینه یک رو انتخاب میکنم. چون گزینه دو دلیلشو خودت گفتی. گزینه سوم هم تو ورژن آخری هیچ تعریفی نداره.

حالا گزینه یم همه کدکاش رو نصیب کنم حله؟ دیگه بینیاز بی نیاز میشم؟؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من گزینه یک رو انتخاب میکنم. چون گزینه دو دلیلشو خودت گفتی. گزینه سوم هم تو ورژن آخری هیچ تعریفی نداره.

حالا گزینه یم همه کدکاش رو نصیب کنم حله؟ دیگه بینیاز بی نیاز میشم؟؟ :banel_smiley_4:

اما پیشنهاد من نصب kmplayer هست

چون بازم بعضی از فرمت ها رو خوب نمیخونه گرچه پیدا کردن Codec های ویندوز مدیا پلیر هم به نظر کار سختی میاد:banel_smiley_4:

من به شخصه ترجیح میدم کاری با نرم افزارای ویندوز نداشته باشم:a030:

لینک به دیدگاه

قربونت علی جون :ws37:

آره داداش تا حدود زیادی مشکلت حل میشه. البته مدیاپلیر به ادازه km player قابلیت کنترل نداره. با km خیلی راحت تر میشه صدا و تصویر و زیرنویس رو با چند تا دکمه کنترل کرد. ولی اگه اینجوری راحت تری همین کارو کن. من یه لینک برای دانلود پیدا کردم. حجمشم 5 مگ بیشتر نیست.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...