رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

قند شکن ندارم

من فک میکردم به خاطر تنظیمات سیستممه که نمیتونم بفرستم ولی با آیدیه یکی از دوستام با سیستم خودم ارسال کردم،بدون مشکل فرستاده شد ولی حالا با بر خودم نمیتونم....

ایمیل برام میاد ولی نمیتونم پاسخ بدم:hanghead:

به مواردی که در این

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
گفته شده توجه کنید. اگر سوالی داشتید بپرسید.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان. من یه سوال داشتم راستش چند وقته (از اول تابستون) از 24ساعت کامپیوتر من فقط 2ساعت خاموشه!! روزا خودم و دیگران با سیستم کارمی کنن شبا هم که طفلک داره دانلود می کنه. راستش نگران دوستم کامی جون هستم تصمیم گرفتم کیس قدیمی برای دانلود شبانه راه اندازی کنم ولی مشکل اینه که فقط یه مانیتور دارم می خاستم ببینم راهی هست که با هزینه کم بشه 2 کیس به یک مانیتور وصل کرد یعنی مجبور نباشم شبا کابل عوض کنم. البته می دونم سوئیچ kvm هست ولی قیمتش زیاده و من فقط می خام وقتی اون یکی سیستم خاموشه از این سیستم استفاده کنم نه اینکه هر دو با روشن باشه. ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.

لینک به دیدگاه

سلام لپ تاپ لنوو زد ۵۰۰ میخواستم پارتیشن بندی کنم در حال نصب ویندوز دیدم که خودش سه درایو ساخته من هم یک درایو جدا ساختم و روی آن ویندوز را نصب کردم حالا که ویندوز بالا آمده یک ۳۰ گیگ درایو اضافه دارم و به disk management که میرم یک درایو ۱٫۵ گیگی Healthy(OEM partition) دارم ویه درایو ۲۹٫۹۹ گیگی (sytem,active,primarypartition) Healthy دارم که هیچ کدوم از این دو در مای کامپیوتر نیست و در disk management دو فضا با حجم های ۶۸۲ گیگی و ۸۷٫۵۹ گیگی دارم که این ها unallocated هست نمیدونم چرا اینجوریه ؟ لصفا کمکم کنید

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان. من یه سوال داشتم راستش چند وقته (از اول تابستون) از 24ساعت کامپیوتر من فقط 2ساعت خاموشه!! روزا خودم و دیگران با سیستم کارمی کنن شبا هم که طفلک داره دانلود می کنه. راستش نگران دوستم کامی جون هستم تصمیم گرفتم کیس قدیمی برای دانلود شبانه راه اندازی کنم ولی مشکل اینه که فقط یه مانیتور دارم می خاستم ببینم راهی هست که با هزینه کم بشه 2 کیس به یک مانیتور وصل کرد یعنی مجبور نباشم شبا کابل عوض کنم. البته می دونم سوئیچ kvm هست ولی قیمتش زیاده و من فقط می خام وقتی اون یکی سیستم خاموشه از این سیستم استفاده کنم نه اینکه هر دو با روشن باشه. ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.

راهش همون سوییچه در حالتی که هردو روشن باشن

ولی وقتی یکی روشنه پس خودت سیم هارو هر دفعه جابه جا کن ! که اینم زحمت داره !

لینک به دیدگاه

بچه ها من یه دی وی دی دارم زبون اصلی بعد زیر نویسشو که میریزم جای فارسی روسی میاد با کی ام که اجراش میکنم باید چکارکنم فارسی بشه؟

البته کپی هست فیلمه احتمالا ناقص کپیش کردند تا بمن رسیده!

ویندوزمم 7 هست

لینک به دیدگاه
بچه ها من یه دی وی دی دارم زبون اصلی بعد زیر نویسشو که میریزم جای فارسی روسی میاد با کی ام که اجراش میکنم باید چکارکنم فارسی بشه؟

ویندوزمم 7 هست

منظورتون از یه DVD دارم، یه فیلم با مدل رایت DVD هست، یا یه فیلم هست که رو DVD ریخته شده؟

1- اصلن شما تنظیمات سیستمی رو انجام دادین برای زیر نویس فارسی؟

2- اگه فیلمتون DVD هست، چرا از power DVD استفاده نمی‌کنین؟

توضیحات 1: وقتی فارسی رو بد بخونه، حس میکنی روسیه، برین کنترل پنل

حال

language --> change display language --> Administrative

خوب اینجا بحش دوم مربوط به Language for non-Unicode Programs هست، Change System Locale رو بزنید، و حال Persian رو انتخاب کنید، OK، و Restart کنید به همین راحتی

اگه مشکل از اینجا باشه، که دیگه حله، اگه نه، برین Power DVD‌رو هم چک کنین!

ولی بهتون پیشنهاد میدم ابتدا Unicode رو درست کنین به روشی که گفتم

لینک به دیدگاه
منظورتون از یه DVD دارم، یه فیلم با مدل رایت DVD هست، یا یه فیلم هست که رو DVD ریخته شده؟

1- اصلن شما تنظیمات سیستمی رو انجام دادین برای زیر نویس فارسی؟

2- اگه فیلمتون DVD هست، چرا از power DVD استفاده نمی‌کنین؟

توضیحات 1: وقتی فارسی رو بد بخونه، حس میکنی روسیه، برین کنترل پنل

حال

language --> change display language --> Administrative

خوب اینجا بحش دوم مربوط به Language for non-Unicode Programs هست، Change System Locale رو بزنید، و حال Persian رو انتخاب کنید، OK، و Restart کنید به همین راحتی

اگه مشکل از اینجا باشه، که دیگه حله، اگه نه، برین Power DVD‌رو هم چک کنین!

ولی بهتون پیشنهاد میدم ابتدا Unicode رو درست کنین به روشی که گفتم

خاطرات خون آشام یکی از سیزنهاش کلا زیرنویس رو اجرا نمیکنه..

از اون روش هم رفتم کلا همون قبلی رو هم دیگه نمیاره

فعلا پاور دی وی دی ندارم..

لینک به دیدگاه
راهش همون سوییچه در حالتی که هردو روشن باشن

ولی وقتی یکی روشنه پس خودت سیم هارو هر دفعه جابه جا کن ! که اینم زحمت داره !

سلام ممنون

خب هیچ راه دیگه ای نیست؟برای سیستم مشکلی پیش نمیاد که مدام فیش هارو عوض کنم؟

لینک به دیدگاه

ویندوزمم 7 هست

تنظیماتی که در

گفته شده را انجام دهید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
ممنون میشم مراحلشو بگی

با adobe acrobat بگو لطفا .

والا تا اونجا که یادمه، سمت چپ که صفحه ها معلومه، چندتا رو انتخاب میکردی، بعد کلیک راست میکردی یه گرینه ای برای جدا کردن داشت فک کنم.

لینک به دیدگاه

با adobe acrobat reader نمیشه ها ، باید adobe acrobate professional داشته باشی :a030:

چون اکثرا همون reader رو دارن و اون کافی نیست برای ادیت پی دی اف !

می تونی از اینجا دانلودش کنی اگه نداریش:

اگر هم داریش، صفحه پی دی اف رو که بزا می کنی باید اینجوری باشه:

xl8epg656ogfb7dg58a.jpg

سمت چپ که صفحات هستن ، هر صفحه ای که خواستی حذف بشه ، روش کلیک معمولی می کنی و delete رو میزنی :a030:

لینک به دیدگاه
با adobe acrobat reader نمیشه ها ، باید adobe acrobate professional داشته باشی :a030:

چون اکثرا همون reader رو دارن و اون کافی نیست برای ادیت پی دی اف !

می تونی از اینجا دانلودش کنی اگه نداریش:

اگر هم داریش، صفحه پی دی اف رو که بزا می کنی باید اینجوری باشه:

xl8epg656ogfb7dg58a.jpg

سمت چپ که صفحات هستن ، هر صفحه ای که خواستی حذف بشه ، روش کلیک معمولی می کنی و delete رو میزنی :a030:

نمی خوام حذف بشه، می خوام چند تا صفحه رو جدا از مقاله اصلی داشته باشم یعنی یه pdf جدید باشون بسازم .

لینک به دیدگاه
نمی خوام حذف بشه، می خوام چند تا صفحه رو جدا از مقاله اصلی داشته باشم یعنی یه pdf جدید باشون بسازم .

فرقی نداره

صفحاتی که نمیخواید جدا داشته باشید رو حذف کنید ، بعد از فایل یه save as بگیرید یه جای دیگه ، اینجوری هم اصلِ فایل رو دارید هم یه پی دی اف جدید از صفحاتی که میخواید.

لینک به دیدگاه

سلام. وقتتون بخیر ببخشید... ..تموم راه ها بسته شده واسم.

من سیستمم یه مشکلی پیدا کرده اونم اینه که بعد روشن کردن و بالا اومدن ویندوز نرم افزارهام بطور خودکار پشت سر هم باز میشن چه اونایی که من نصب کردم چه اونایی که واسه ویندوز هستن.... تا الان پیش 6 تا خدمات کامپیوتری بردم درست نشد... هاردم چندین بار فرمت شدن ویندوز هم چندین بار عوض شده....

تنها چیزی که از این مشکلم اینه که همه برنامه ها یه چیزشون مشترک هست... اونم منوی start هست.. یعنی اول منو استارت به مدت1 ثانیه میاد بالا بعدش نرم افزار باز میشه..

تو اینرنت گشتم ویروسی که با استارت ربط داشته باشه پیدا نکرم... نود هم اوریجینال خریدم اپدیت هم هست چیزی پیدا نمیکنه

این Autorun.Virus.Remover.3.3.Build.0328 هم نصب کردم....

به هر کی که میگم میگه اولین باره شنیدم. شما اگه چیزی میدونین یا از کس دیگه شنیدین ممنون میشم کمکم کنین. :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
سلام .

چطور میتونم چند صفحه از یک فایل pdf رو جدا کنم ؟

سلام من نرم افزار

nitro pdf

پیشنهاد میدم

این نرم افزار دان کنیو نصب کنی دیگه سراغ adobe acrobat نمیری تا اخر عمرت:w02:

الان من 5 ساله دارم ازش استفاده میکنمممممم

لینک به دیدگاه

سلام. وقتتون بخیر ببخشید... ..تموم راه ها بسته شده واسم.

من سیستمم یه مشکلی پیدا کرده اونم اینه که بعد روشن کردن و بالا اومدن ویندوز نرم افزارهام بطور خودکار پشت سر هم باز میشن چه اونایی که من نصب کردم چه اونایی که واسه ویندوز هستن.... تا الان پیش 6 تا خدمات کامپیوتری بردم درست نشد... هاردم چندین بار فرمت شدن ویندوز هم چندین بار عوض شده....

تنها چیزی که از این مشکلم اینه که همه برنامه ها یه چیزشون مشترک هست... اونم منوی start هست.. یعنی اول منو استارت به مدت1 ثانیه میاد بالا بعدش نرم افزار باز میشه..

تو اینرنت گشتم ویروسی که با استارت ربط داشته باشه پیدا نکرم... نود هم اوریجینال خریدم اپدیت هم هست چیزی پیدا نمیکنه

این Autorun.Virus.Remover.3.3.Build.0328 هم نصب کردم....

به هر کی که میگم میگه اولین باره شنیدم. شما اگه چیزی میدونین یا از کس دیگه شنیدین ممنون میشم کمکم کنین. :5c6ipag2mnshmsf5ju3

چک کردی ببینی که نرم افزارات تو لیست autostart هستن یا نه ؟

البته اینجوری که من فهمیدم بعید میدونم مشکل از اوتو استارت باشه. چون منوی استارت نباید تو این حالت باز بشه. ولی اول اینو چک کن که راحت تر بشه مشکل رو پیدا کرد.

تمام کلید هایی که تو این آدرس هستند رو اینجا بنویس:

HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\run

اگه تو این لیست نرم افزاری هست که نمیخوای خود بخود اجرا بشه از این لیست پاکش کن.

توی run بنویس: msconfig

پنجره system configuration باز میشه. برو به تب startup و لیست رو چک کن

لینک به دیدگاه
سلام من نرم افزار

nitro pdf

پیشنهاد میدم

این نرم افزار دان کنیو نصب کنی دیگه سراغ adobe acrobat نمیری تا اخر عمرت:w02:

الان من 5 ساله دارم ازش استفاده میکنمممممم

اتفاقا این نرم افزار رو دارم، ولی تا به حال باش کار نکردم .

چطور میتونم چند تا صفحه از یک فایل رو ازش جدا کنم بدون این که از فایل اصلی حذف بشن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...