رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود :icon_gol:

یکی از دوستام هیچ سایتی رو نمیتونه باز کنه حتی گوگل رو چیکار کنه ه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

قبلا از psiphon3 هم استفاده کرده ... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون:icon_gol:

من هم همین مشکل واسم پیش اومده بود ، شما باید بری تو تنظیمات Explorer مورد نظر و تیک گزینه ی use system proxy setting رو به گزینه ی No proxy تغییر بدید ،اگر هم همچین گزینه ای پیدا نکردید ، همه ی تنظیمات مرورگرتون رو به حالت پیش فرض برگردونید تا درست بشه..../

لینک به دیدگاه
خوب بگو چه کمکی میخوای؟ :ws3:

آنلاین با ملت میخوای بازی کنی برنامه Gameranger رو دانلود کن بقیه کاراشو خودش انجام میده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

LAN میخوای با دوستت بازی کنی هم که باید بری داستان لن کردن رو یاد بگیری :ws3:

سلام دوست عزیز بخاطر جواب ممنون:a030: من دو کامپیوتر رابه هم شبکه کردم ولی وقتی در بازی می خواهم join کنم ارور join time out میده:ws38:

لینک به دیدگاه

با سی دیش هم باز نمیشه......هیچ جوره نمیتونم از دستش خلاص شم :4564:

رو ایکنش که موس رو نگه میدارم مینویسه

Bitdefender service are loading now...plz wait

دو روزه همینو میگه!!

ولی کار نمیکنه...امکان اسکن فایلا رو نداره

لینک به دیدگاه
با سی دیش هم باز نمیشه......هیچ جوره نمیتونم از دستش خلاص شم :4564:

رو ایکنش که موس رو نگه میدارم مینویسه

Bitdefender service are loading now...plz wait

دو روزه همینو میگه!!

ولی کار نمیکنه...امکان اسکن فایلا رو نداره

این یه نوع ویروسه که کلا انتی ویروس رو از کار میندازه/

با SAfe mod بیا بالا پاکش کن

لینک به دیدگاه
این یه نوع ویروسه که کلا انتی ویروس رو از کار میندازه/

با SAfe mod بیا بالا پاکش کن

ممکنه از ویروسم باشه. ولی فکر نمیکنم. چون سیستمم چن روز اخیر مشکل پیدا کرده بود. که مجبور شدم جند بار restore کنم. و این مشکل تغریبا بعد از اون به وجود امد. چون به خاطر فعال بودن انتی ویروس پیام میداد که نمیتونه درست ری استور کنه. هر چی هم که موقت غیر فعالش میکردم بازم این پیام میداد

تا این که از اون جایی به خاطر یه سری مشکلایی که داشت خواستم آن اینستالش کنم و دوباره نصب کنم.

کامل اآن اینستال شد...و من دوباره سیستم رو ری استور کردم به خاطر همون مشکلات قبلی....اون موارد حل شد. ولی الانآنتی ویروس نصف نیمه حضور داره. توی program and features نیست اماتوی program file هستش !

اون وقت الان که با safe mode سیستمو راه اندازی کردم از کجا آن اینستالش کنم؟ توی programs and feature نیستش برنامه

لینک به دیدگاه

سیندخت جان

به تجربه بهم گفته، هر زمان از system restore استفاده کردم، بایست بعد حتمن، ویندوز رو از نو نصب کنم

مگر اینکه نرم افزار خاصی روی سیستم نباشه

متاسفانه، سیستم system restore‌شدید ضعیف عمل می‌کنه وتنظیمات قابل توجهی رو نیز نداره

پیشنهاد دارم ویندوز رو با فرمت کامل درایو مربوطه، از نو نصب کنی

لینک به دیدگاه
سیندخت جان

به تجربه بهم گفته، هر زمان از system restore استفاده کردم، بایست بعد حتمن، ویندوز رو از نو نصب کنم

مگر اینکه نرم افزار خاصی روی سیستم نباشه

متاسفانه، سیستم system restore‌شدید ضعیف عمل می‌کنه وتنظیمات قابل توجهی رو نیز نداره

پیشنهاد دارم ویندوز رو با فرمت کامل درایو مربوطه، از نو نصب کنی

این پیشنهادو بازم بم گفتن

:4564:

ولی فعلا تو زمان فعلی خیلی سخته برام

لینک به دیدگاه
این پیشنهادو بازم بم گفتن

:4564:

ولی فعلا تو زمان فعلی خیلی سخته برام

bit defender ویروس کش خوبی هست، ولی خودم اصلن تا الان باهاش حال نکردم

عوض کردن ویندوز، علاوه بر خود ویندوز، بخاطر نصب یه سری نرم افزارها روش، زمان بر هستش و حوصله می‌خواد

ولی بهترین گزینه در حال حاضر این هست

چون حدس می‌زنم در رجیستر ویندوز شما هم ایراداتی پیدا شده که نیازمند رفرش شدن و از نو نوشته شدن هستن که تا الان نرم افزار خاصی نیز برای این مورد پیدا نکردم

سایر نرم افزارهای رجیستر ویندوز، کارهای ساده‌ای از جمله پاکسازی اون رو انجام میدن!

لینک به دیدگاه
الان خود انتی ویروس رو میتونی اجرا کنی یا نه ؟

اگه اره : انتی ویروس رو از حالت Autopilot بزار روی USer mode و بعد Unistall ـش کن

نه دیگه...مشکل همینه که اصلا نمیتونم اجراش کنم...هیچ دسترسی بهش ندارم...فقط کامل پاک نشده و توی program files هستش

اما اصلا امکان اجرا کردنش رو حتی با سی دی خودش ندارم

لینک به دیدگاه
نه دیگه...مشکل همینه که اصلا نمیتونم اجراش کنم...هیچ دسترسی بهش ندارم...فقط کامل پاک نشده و توی program files هستش

اما اصلا امکان اجرا کردنش رو حتی با سی دی خودش ندارم

اها فکر کردم خسته شدی ازش میخوای پاکش کنی فقط !

توی فروم خودـه bitdefender رو خوندم یه عده این مشکل رو با نسخه Total Security 2013 داشتن و گفتن به خاطر نسخه غیر اورجینال بودن برنامه و اپدیتش ـه

واسه پاک کردنش هم گفتن فقط از Safe Mod میشه پاک کرد

فکر کنم با همون SAfe mode که گفتم بیای بالا

توی programs and feature ظاهر بشه و بشه پاکش کرد

/

ببین ایشون هم مشکل شما رو داشته :

من چند روزی هست AV قبلی خودم رو پاک کردم و Bit رو نصب کردم چند روز اول خوب مکر میکرد ، اما الان نه باز میشه ، نه پاک میشه و نه دوباره نصب میشه :|

وقتی با Mouse رو آیگونش میرم " میزنه " Bit services are loading are loading now Please wait و تغییر هم نمیکنه ، حتی من از طریق نرم افزار " BitDefender_Uninstall_Too " هم سعی کردم پاکش کنم اما نشد :-؟

و در اخر :

کسی که جواب مارو نداد smilingsmiley.gif اما از Safe mode پاکش کردم شــرِ ش کنده شد :دی

لینک به دیدگاه

نه از دستش خسته نشدم...هر چند که یه آنتی ویروس فوق العاده فوضولیه و عین سیریش میمونه!!

ولی الان چون خودش کار نمیکنه و در عین حال چون آن اینستال نمیشه نمیذاره چیز دیگه ای نصب کنم مشکل ساز شده!!

اینی که الان دارم اوریجیناله...کلی پولشو دادم :((

اتفاقا همون موقع که گفتی سیستم روبا safe mode بالا اوردم. نه اون جا هم نبودش

به هر حال مرسی برا وقتی که گذاشتی و توی سایتشدنبال جواب گشتی

لینک به دیدگاه

من ییک مشکل با وایرلس لپ تاپم دارم

علامت تعجا میده گوشه لپ تاپم و فقط با لن می تونم وصل شم و استفاده کنم

ولی از تویه شرکت با وایرلس می تونم وصل شم اما از داخل خونه نمی تونم؟

به نظرتون چیکار کننم؟

لینک به دیدگاه
من ییک مشکل با وایرلس لپ تاپم دارم

علامت تعجا میده گوشه لپ تاپم و فقط با لن می تونم وصل شم و استفاده کنم

ولی از تویه شرکت با وایرلس می تونم وصل شم اما از داخل خونه نمی تونم؟

به نظرتون چیکار کننم؟

وایرلس مودم شما درست هست؟

ابتدا ببینید مشکل از کدوم بخش هست، مودم شما به سیستم وصل نشده ( مودمتون رو نشناخته سیستم ) یه بین مودم و نت مشکل وجود داره

به network and sharing برین، و ببینید بین network یا INternet مشکل چطوره، ببینید با خود ویندوز میشه حلش کرد یا نه

و اینکه آیا با گوشی یا سایر لپ تاپ‌ها قادر به رفتن به نت هستین ( با وایرلس )

ممکنه کسی شما رو از وایرلس محروم کرده باشه؟ ( خودم توی خونه هر وقت نیاز به سرعت داشته باشم، دسترسی تمامی سیستم‌ها رو به وایرلس قطع می‌کنم، و همینطور LAN )

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من میخوام یه سری عکس رو روی DVD رایت کنم و بعد که توی DVD Player اجراش کردم، توی تلویزیون اون عکسها رو ببینم و بتونم به صورت انتخابی بازشون کنم

به چه روشی باید این کار رو انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من میخوام یه سری عکس رو روی DVD رایت کنم و بعد که توی DVD Player اجراش کردم، توی تلویزیون اون عکسها رو ببینم و بتونم به صورت انتخابی بازشون کنم

به چه روشی باید این کار رو انجام بدم ؟

بستگی به player شما داره

ولی تا اونجا که اطلاع دارم، بیشتر playerها، اگه به صورت Data رایت بزنین، این کار رو انجام می‌دن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...