رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

ببخشید یه سوالی

پرینتر میخواستم به ویندوز 7 وصل کنم برا پرینت نمیشه میشه کمک کنید چطور میتونم این کارو بکنم

مدل پرینتر canon 2900

لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوالی

پرینتر میخواستم به ویندوز 7 وصل کنم برا پرینت نمیشه میشه کمک کنید چطور میتونم این کارو بکنم

مدل پرینتر canon 2900

از سایت خود Canon درایور مخصوص ویندوز 7 رو دانلود کن !

لینک به دیدگاه
سلام

ببخشید یه سوالی

مدل پرینتر canon 2900

اگه منظورت سری isensys هست میتونی از لینک زیر برای دانلود درایور و برنامه خودش استفاده کنی( تصویر پرینتر هم معلومه)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

از سی دی خود پرینتر هم میتونی استفاده کنی ( اگه گم نشده باشه!)

لینک به دیدگاه
سلام.چند روزه هر برنامه ای رو میبندم بعدش این ارور میاد.این یعنی چی؟

qji5jb10lfvfzo6wr4z0.jpg

مشکل از فایلهای سیستمی و اسیب دیدن Registry ویندوز ـه

واسه حذف کردنش ، به ترتیب این کار ها رو انجام بده :

برو Control panel

Action Center

Chang Action Center Setting

Problem Reporting Setting

گزینه Never Check for Solutions رو تیک بزن و Ok کن !

----

واسه بهینه کردن Registry هم میتونی این برنامه رو دانلود کنی :

لینک به دیدگاه
مشکل از فایلهای سیستمی و اسیب دیدن Registry ویندوز ـه

واسه حذف کردنش ، به ترتیب این کار ها رو انجام بده :

برو Control panel

Action Center

Chang Action Center Setting

Problem Reporting Setting

گزینه Never Check for Solutions رو تیک بزن و Ok کن !

----

واسه بهینه کردن Registry هم میتونی این برنامه رو دانلود کنی :

وقتی اسکن میشه اینجوری میشه و میگه که fix all رو بزن.میزنم اما یه جدولی میاد که یه چیزی باید بنویسم بعد رجیستری بزنم...اگه بلدی لطفا طرز استفادشم یادم بده واقعا سر در نمیارم

3qtsrs4zrfchpu4mceu.jpg

لینک به دیدگاه

آنتی ویروسمو اومدم پاک کنم 3تا گزینه داشت 2 تاش پاک شد یکی دیگش پاک نمیشه همش این پیغامو میده.اون دومی هم که پاک شده بود اسمش شبیه همینه که پاک نمیشه فقط آخر اسمش update داشته اونم بعده اینکه لپتاپو خاموش کردم و دوباره روشن کردم برگشت اما راحت پاک شد.حالا این یکی رو چیجوری پاک کنم؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

z9dkyh633ufapccg0wb.jpg

لینک به دیدگاه
آنتی ویروسمو اومدم پاک کنم 3تا گزینه داشت 2 تاش پاک شد یکی دیگش پاک نمیشه همش این پیغامو میده.اون دومی هم که پاک شده بود اسمش شبیه همینه که پاک نمیشه فقط آخر اسمش update داشته اونم بعده اینکه لپتاپو خاموش کردم و دوباره روشن کردم برگشت اما راحت پاک شد.حالا این یکی رو چیجوری پاک کنم؟tael_smileycenter_misc%20(305).gif

z9dkyh633ufapccg0wb.jpg

این تولبار آویراست که برای پاک کردنش شما ie رو باید ببندین تا پاک شه!

لینک به دیدگاه
وقتی اسکن میشه اینجوری میشه و میگه که fix all رو بزن.میزنم اما یه جدولی میاد که یه چیزی باید بنویسم بعد رجیستری بزنم...اگه بلدی لطفا طرز استفادشم یادم بده واقعا سر در نمیارم

توی همون پوشه ای که دانلود کردی یه فایل داره به اسم Speedypc.exe

اونو باید کپی کنی توی پوشه ای که برنامه رو نصب کردی

به احتمال زیاد اینجا نصب کردی :

C:\Program Files\SpeedyPC Software\SpeedyPC

لینک به دیدگاه
این تولبار آویراست که برای پاک کردنش شما ie رو باید ببندین تا پاک شه!

یبار پیغام میده که ie رو ببند یبارم میگه گوگل کروم رو ببند.این دوتا هم بسته اند دیگه از کجا باید ببندمشون؟

لینک به دیدگاه
یبار پیغام میده که ie رو ببند یبارم میگه گوگل کروم رو ببند.این دوتا هم بسته اند دیگه از کجا باید ببندمشون؟

Ctrl+Shift+Esc رو بزنین از قسمت Processes ببینین پروسه ای مربوط به IE و FF بود روش راست کلیک کنین و End Task رو بزنین

و یا برین تو هر کدوم از مرورگرا و از قسمت Add-ons تولباری که میخواین پاک کنین رو Disable کنین، دیگه نمیگه مرورگرا رو ببندین

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یک ipod shoffle هدیه گرفتم ، نرم افزار i tunes رو هم نصب کردم ولی وقتی دستگاه رو به لپ تاپم متصل میکنم ، سیستم اون رو نمیشناسه ، نمیدونم باید چکار کنم ، اگر میشه راهنماییم کنید hanghead.gif

2012-ipodshuffle-gallery1-zoom?wid=1000&hei=600&fmt=jpeg&qlt=95&op_sharpen=0&resMode=bicub&op_usm=0.5,0.5,0,0&iccEmbed=0&layer=comp&.v=1348082564484

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان

من میخواستم کارت گرافیک لپتاپمو آپدیت کنم (دو تا گرافیک داره)

اومدم nvidia رو آپدیت کنم ارور داد که اول باید ماله اینتل آپدیت بشه بعد رفتم سراغ اینتل فایلشو دانلود کردم و موقع اینستال این ارور میده:

this computer does not meet the minimum requirements for inestaling the software

اولین بارم نیست که آپدیت میکنم همیشه به راحتی آپدیت میکردم فقط ایندفعه این مشکل پیش اومد

windows 7

لطفا راهنمایی کنید >

لینک به دیدگاه
سلام به همه ی دوستان

من میخواستم کارت گرافیک لپتاپمو آپدیت کنم (دو تا گرافیک داره)

اومدم nvidia رو آپدیت کنم ارور داد که اول باید ماله اینتل آپدیت بشه بعد رفتم سراغ اینتل فایلشو دانلود کردم و موقع اینستال این ارور میده:

this computer does not meet the minimum requirements for inestaling the software

اولین بارم نیست که آپدیت میکنم همیشه به راحتی آپدیت میکردم فقط ایندفعه این مشکل پیش اومد

windows 7

لطفا راهنمایی کنید >

احتمالا مدل و ورژن درست رو دانلود نکردید.

برای اطمینان توی Run تایپ کنید msinfo32 و در بخش Component>display ببینید مدل دقیق گرافیکتون چیه./

بر اساس همون مدل دنبال درایور جدیدش بگردید ( ترجیحا از بخش Driver downloads خود سازنده لپ تاپ اقدام کنید در غیر این صورت می تونید مستقیما از سایت اینتل هم دانلود کنید)

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من یک ipod shoffle هدیه گرفتم ، نرم افزار i tunes رو هم نصب کردم ولی وقتی دستگاه رو به لپ تاپم متصل میکنم ، سیستم اون رو نمیشناسه ، نمیدونم باید چکار کنم ، اگر میشه راهنماییم کنید hanghead.gif

پورت های دیگه ی usb رو تست کردی ؟

لینک به دیدگاه
سلام

سلام/

مطمئنی که اصلی ـه ؟ چون تقلبیش خیلی زیاد شده تو بازار و Itunes اون ها رو نمیشناسه

بهر حال اگه Orginal هست اخرین ورژن ایتونز (11.0.4 ) رو از اینجا دانلود کن :

و ببین چی میشه ...

اگر درست نشد با یه PC دیگه تست کن ممکنه ایراد از Notebook ـت باشه/

لینک به دیدگاه
پورت های دیگه ی usb رو تست کردی ؟

آره امتحان کردم ولی نشد

سلام/

مطمئنی که اصلی ـه ؟ چون تقلبیش خیلی زیاد شده تو بازار و Itunes اون ها رو نمیشناسه

بهر حال اگه Orginal هست اخرین ورژن ایتونز (11.0.4 ) رو از اینجا دانلود کن :

و ببین چی میشه ...

اگر درست نشد با یه PC دیگه تست کن ممکنه ایراد از Notebook ـت باشه/

نه مطمئن نیستم چون هدیه بوده hanghead.gifولی روی جعبه اش شماره سریال و همچنین برچسب شبکه بازرسی و نظارت مردمی رو هم داره ، فکر نمیکنم تقلبی باشه

آخرین ورژنش رو از خود سایت اپل دانلود و نصب کردم :ws37:توی اینترنت هم سرچ کردم خیلی ها همین مشکل رو داشتن ولی جواب درستی در موردش پیدا نکردم sigh.gif

باشه امتحان میکنم ببینم جواب میده یا نه :a030:

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

چند روزیه که از فلشم نمیتونم چیزی رو کات کنم،فرمتم نمیشه

همش ارور میده که write protectهستش

چجوری از این حالت درش بیارم؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

چند روزیه که از فلشم نمیتونم چیزی رو کات کنم،فرمتم نمیشه

همش ارور میده که write protectهستش

چجوری از این حالت درش بیارم؟

فلش دکمه only read نداره ؟

اگه نداره رو یه سیستم دیگه تست کن

یا ویندوز رو ببر تو حالت safe mode

ویندوزت یا فلش ویروسی شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...