رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برو تو پروف یکی که آهنگ داشته باشه. بعد رو علامت بلندگو تو taskbar کلیک کن. بعد میکسر رو بزن. ببین صدای مرورگرت خاموشه یا نه

اگه خاموش نبود نوع مرورگرتو بگو که بیشتر راهنمایی کنیم :a030:

میکسر رو پیدا نکردم!

لینک به دیدگاه

سلام لطفا کمک کنید من یک لبتاپ تحت ویندوز 7 دارم حالا می خوام روش xp نصب کنم ولی سی دی رو که میزارم گزینه ی نصب غیر فعاله؟ و راستی سی دی رام لبتابم هم خرابه از طریق بوت هم نتونستم چون سی دی رام اکسترنال دارم.

لینک به دیدگاه
درود....

از خدمت دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید...

در زمینه طراحی سایت استفاده از فرمت رایگان چطوری هست ؟ منظورم این هست که از نظر امنیت و .... میشه به این نوع از ایجاد سایت اطمینان کرد...

برای مثال

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو مشاهده بفرمایید.... میتونم از این سایت برای طراحی یک سایت استفاده کنم و به حفظ اطلاعات و اگر بخوام درگاه اینترنتی برای پرداخت وجه هم در سایت تعبیه کنم ،به همه جوانب اون اطمینان داشته باشم یا این چندان صلاح نیست و پیشنهاد نمیشه؟

مجددا سپاس....:a030:

اين جور سايت ها همانطور كه نوشتن و واضح هست ، براي جلب مشتري از اين كارهاي مكنند . چون وقتي شما با اين روش شروع به كار كنيد ديگه به نوعي وابسته به اون سايت اصلي مي شيد تا براي ادامه كار مجبور به پرداخت پول و خريد سرويس شويد!

اگر واقعا قصد راه اندازي يك سايت آبرودار و راحت دارد ميتونيد بسته يه كاربري سايت از سيستم هاي مديريت محتوا(cms) رايگان و مطمئن مانند جوملا، وردپرس و .. استفاده كنيد.( كه حفره امنيتي اونا خيلي زود تر از سيستم هاي ناشناخته ديگه كشف و رفع ميشه)

البته همه اين كارها پس از اقدامات اوليه مانند خريد هاست و دامنه!

لینک به دیدگاه
درود....دوستان میشه یک فیلم آموزشی از نحوه رفرنس نویسی در ورد برای رسیدن به این فرمت قرار دهید؟ممنون..و اینکه چجوری با کلیک بر روی شماره به این آدرس هدایت شویم....ممنون

g10zhjgd2rv9c439gqiz.jpg

خود رفرنس نويسي در آفيس كار چندان سختي نيست ولي فرمت مورد قبول و "من درآوردي" دانشگاه هاي ايران تقريبا شامل هيچ يك از فرمت هاي استاندارد رفرنس نويسي پيش فرض Word نيست. و به ناچار بايد پس از اتمام كار خودت دوباره از نو طبق دستور ويرايش كني!

البته بعضي از موسسات و دانشگاه هاي بابا ننه دار خودشون فايل فرمت رو اصلاح كرده و در اختيار دانشجو قرار ميدن.

من براي پايان نامه خيلي وقت گذاشتم راه انداختم. توصيه ميكنم اگه حجم كارتون كمه از خير رفرنس اتومات بگذريد!

اينم راهنماي رسمي مايكروسافت براي اين كار:

لینک به دیدگاه
سلام لطفا کمک کنید من یک لبتاپ تحت ویندوز 7 دارم حالا می خوام روش xp نصب کنم ولی سی دی رو که میزارم گزینه ی نصب غیر فعاله؟ و راستی سی دی رام لبتابم هم خرابه از طریق بوت هم نتونستم چون سی دی رام اکسترنال دارم.

براي مشكل بوت ويندوز در حالتي كه درايو نوري خرابه ميتونيد از روش هاي ديگه اي مثل فلش بوت ( بوت ويندوز از حافظه قابل حمل ) استفاده كنيد.

ضمنا به منظور نصب ويندوز xp روي سيستم لپ تاپ در اكثر مواقع بايد ويندوز روي سي دي به اصطلاح Esata support باشه ( مخصوص لپ تاپ)

لینک به دیدگاه
اين جور سايت ها همانطور كه نوشتن و واضح هست ، براي جلب مشتري از اين كارهاي مكنند . چون وقتي شما با اين روش شروع به كار كنيد ديگه به نوعي وابسته به اون سايت اصلي مي شيد تا براي ادامه كار مجبور به پرداخت پول و خريد سرويس شويد!

اگر واقعا قصد راه اندازي يك سايت آبرودار و راحت دارد ميتونيد بسته يه كاربري سايت از سيستم هاي مديريت محتوا(cms) رايگان و مطمئن مانند جوملا، وردپرس و .. استفاده كنيد.( كه حفره امنيتي اونا خيلي زود تر از سيستم هاي ناشناخته ديگه كشف و رفع ميشه)

البته همه اين كارها پس از اقدامات اوليه مانند خريد هاست و دامنه!

کاملاً موافقم.

خرید هاست و دامنه واسه شروع کار، هزینه زیادی نمی بره.

و استفاده از سیستم های شناخته شده جوملا و وردپرس و ... که شناخته شده تر هستن خیلی بهتره.

و البته روی این سایتای رایگان که به عنوان نمونه لینک دادین، خیلی دستتون واسه تغییرات باز نیست و اون درگاه پرداخت آنلاین هم به نظرم روش جواب نمیده. مگه اینکه شاید سیستم زرین پال و اینا جواب بده که زیاد جالب نیست و مستقیم خود بانک باشه وجهه و امنیت بهتری داره.

در اصل یه جورایی شبیه همون وبلاگن حالا با یه سری کارایی های بیشتر.

پیشنهاد من هم مثل پیشنهاد دوستمون elyartab هست.

لینک به دیدگاه

سلام بر مهندسان

من میخوام پی دی اف تبدیل کنم به ورد...ولی نرم افزارایی که هست مطالب رو بهم میریزن.کسی نوع خاصی از این نرمافزار استفاده کرده که کارش درست باشه....یا کلا همه این مشکل دارن؟یا مشکا از فونت یا و.. هست!!!ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

یه کار می تونی بکنی یه VM نصب کنی و تو اون xp  نصب کنی و استفاده کنی بدون اینکه ویندوز7 تو از دست بدی:a030:

لینک به دیدگاه
سلام بر مهندسان

من میخوام پی دی اف تبدیل کنم به ورد...ولی نرم افزارایی که هست مطالب رو بهم میریزن.کسی نوع خاصی از این نرمافزار استفاده کرده که کارش درست باشه....یا کلا همه این مشکل دارن؟یا مشکا از فونت یا و.. هست!!!ممنون میشم راهنمایی کنید

برای اینکه یک فایل PDF فارسی قابلیت تبدیل به متن یا همون Plain Text رو داشته باشه باید دارای شرایطی از جمله ضمیمه شدن فونت هنگام تبدیل به PDF باشه.

در صورتی که شرایط ایده آل برای تبدیل فایل PDF به DOC محیا بود، خود آکروبات (پروفشنال) هم از عهده این کار بر می آد و برنامه های دیگه شق القمر نمیکنن!

الان همه ملت دنبال اینن که لااقل خود متن رو بتنونن تبدیل کنن تا از شر تایپ مجدد راحت شن. بعد شما به فکر مرتب بودن ترتیب تکست تبدیل شده هستین؟ :)

البته این مطلبی که نوشتم فارغ از برنامه های شرکت های ایرانی به اصلاح تبدیل OCR است( که اونا هم درد زیادی رو دوا نمیکنن)

لینک به دیدگاه
سلام

یه کار می تونی بکنی یه VM نصب کنی و تو اون xp نصب کنی و استفاده کنی بدون اینکه ویندوز7 تو از دست بدی:a030:

این روش هم هست ولی:

فایده: عدم نیاز به تنظیم بوت سیستم برای دو سیستم عامل مختلف، دسترسی به هر دو سیستم عامل در آن واحد

عیب: در صورت خرابی ویندوز اصلی، هر دو سیستم عامل پرپر میشن!

لینک به دیدگاه
منم 7 هستش

این میکسر ه؟:ws3:

آره اینا قطع نیستن

در این حد ها رو چک کردم:ws52:

با مرورگر دیگه امتحان کردی ؟

برو سایت Adobe.com و اخرین نسخه Flash player رو دانلود کن ( با ف-یلتر شکن برو )

لینک به دیدگاه

سلام سلام

بچه ها..من انتی ویروس AVG رو استفاده میکنم..خیلی هم خوبه..الان ویندوزم رو عوض کردم.میخوام نصبش کنم اما هر کار میکنم نصب نمیشه...اکسترکت میشه اما فایلش رو باز نمیکنه که نصبش رو ادامه بدم...hanghead.gif

لینک به دیدگاه
سلام سلام

بچه ها..من انتی ویروس AVG رو استفاده میکنم..خیلی هم خوبه..الان ویندوزم رو عوض کردم.میخوام نصبش کنم اما هر کار میکنم نصب نمیشه...اکسترکت میشه اما فایلش رو باز نمیکنه که نصبش رو ادامه بدم...hanghead.gif

جوری که می‌گین، فایل فشرده گویا آسیب دیده، می‌تونین از نو دانلود، و نصب کنین !

لینک به دیدگاه
سلام بر مهندسان

نرم افزار

رو امتحان کردی؟ خودش فونت میسازه و تبدیل رو انجام میده!

لینک به دیدگاه
این روش هم هست ولی:

فایده: عدم نیاز به تنظیم بوت سیستم برای دو سیستم عامل مختلف، دسترسی به هر دو سیستم عامل در آن واحد

عیب: در صورت خرابی ویندوز اصلی، هر دو سیستم عامل پرپر میشن!

برا عیبش میشه VM تو یه درایو دیگه نصب کرد که با پریدن وین اصلی این بمونه بعدن بشه استفاده کرد:a030:

لینک به دیدگاه
برای اینکه یک فایل PDF فارسی قابلیت تبدیل به متن یا همون Plain Text رو داشته باشه باید دارای شرایطی از جمله ضمیمه شدن فونت هنگام تبدیل به PDF باشه.

در صورتی که شرایط ایده آل برای تبدیل فایل PDF به DOC محیا بود، خود آکروبات (پروفشنال) هم از عهده این کار بر می آد و برنامه های دیگه شق القمر نمیکنن!

الان همه ملت دنبال اینن که لااقل خود متن رو بتنونن تبدیل کنن تا از شر تایپ مجدد راحت شن. بعد شما به فکر مرتب بودن ترتیب تکست تبدیل شده هستین؟ :)

البته این مطلبی که نوشتم فارغ از برنامه های شرکت های ایرانی به اصلاح تبدیل OCR است( که اونا هم درد زیادی رو دوا نمیکنن)

ممنون بابت راهنمایی:ws37:

لینک به دیدگاه
نرم افزار

با این نام نه...ولی امتحانش میکنم.ممنون مهندس:a030:

لینک به دیدگاه
نرم افزار

نشد ینی همه حروف نمیخونه....حالا باید خط به خط کپی کنم....:4564:100 صفحه...ممنون:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...