رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام بر مهندسا

بچه ها یه بنده خدایی اومد برای کامپیوترم ویندوز نصب کنه.همه ی مطالبم ریخت روی هارد اکسترنال..اما وقتی خواست فرمت کنه فراموش کرده بود جداش کنه.این شد که هر چه داشتم و نداشتم از عکس و پروژه هام حذف شد.نزدیک به 2 سال میشه.اصلا دست به هارد نزدم به امید اینکه یکی بهم بگه قابل برگشته.اخه بهم گفتن ممکن نیست.:sad0:

اینجا کسی نیست که جواب قطعیو بهم بده....خیلی دوسشون داشتم و دارم:4564:ممنون میشم راهنمایی کنید!!!

این برنامه ها خوبه

مخصوصا واسه عکس

Recover My Files

Easy recovery

لینک به دیدگاه
این برنامه ها خوبه

مخصوصا واسه عکس

Recover My Files

Easy recovery

یه برنامه بود به نام handy recovery

اینو امتحان کردم...عکسام بالا اومد ولی به هیچ طریقی نتونستم خارجش کنم.فقط فایلارو میدیدم.اما قابل باز یا کپی شدن نبود.

این برنامه هایی که گفتید شبیه همینه یا بهتره.آموزش کار با این نرمافزارا هست.اخه من زیاد اهل ریسک نیستم.مخصوصا در این مورد:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام بر مهندسا

بچه ها یه بنده خدایی اومد برای کامپیوترم ویندوز نصب کنه.همه ی مطالبم ریخت روی هارد اکسترنال..اما وقتی خواست فرمت کنه فراموش کرده بود جداش کنه.این شد که هر چه داشتم و نداشتم از عکس و پروژه هام حذف شد.نزدیک به 2 سال میشه.اصلا دست به هارد نزدم به امید اینکه یکی بهم بگه قابل برگشته.اخه بهم گفتن ممکن نیست.:sad0:

اینجا کسی نیست که جواب قطعیو بهم بده....خیلی دوسشون داشتم و دارم:4564:ممنون میشم راهنمایی کنید!!!

با iCare Card Recovery Pro خیلی راحت همش بر میگرده

کاکردن هم باهاش سادست

فقط نسخه PRo و کرک شده رو دانلود کن

لینک به دیدگاه
این برنامه ها خوبه

مخصوصا واسه عکس

Recover My Files

Easy recovery

کاکردن هم باهاش سادست

مرسی بچه ها ..خیلی ممنون.

اگه برگرده از خوشحالی میمیرم:ws3:

لینک به دیدگاه
مرسی بچه ها ..خیلی ممنون.

اگه برگرده از خوشحالی میمیرم:ws3:

بر میگرده

من بارها فایلهای عکسام و کلی فیلمم پاک شده و راحت با همین نرم افزار برشون گردوندم

Dont worry

لینک به دیدگاه
بر میگرده

من بارها فایلهای عکسام و کلی فیلمم پاک شده و راحت با همین نرم افزار برشون گردوندم

Dont worry

مهندس با انجام نصب ویندوز از پارتیشن هارد اکسترنال به عنوان قسمتی از هارد کامپیوتر استفاده میکنه... من بعید میدونم قابل برگشت باشه... ولی خب مشکل واقعا جالبی هست اگه حل شدنی باشه!:a030:

لینک به دیدگاه
مهندس با انجام نصب ویندوز از پارتیشن هارد اکسترنال به عنوان قسمتی از هارد کامپیوتر استفاده میکنه... من بعید میدونم قابل برگشت باشه... ولی خب مشکل واقعا جالبی هست اگه حل شدنی باشه!:a030:

خواهش میکنم بزار امیدوار باشم.:sad0:...در اولین فرصت که نرم افزار دانلود کنم.خبرش میدم:a030:

لینک به دیدگاه
paint can not save this file

save was interrupted,so your file has not been saved

نمیتونم عکس هایی ک از دسک تاپ گرفتمو سیو کنم...

چیکارش کنم؟:sigh:

سیستمت ویروس داره؟؟؟

لینک به دیدگاه
اصولا نباید داشته باشه!!

حالا بی اجازه اومده باشدشو نمیدونم:banel_smiley_4:

ویروس خیلی بد چیزیه!

پیشنهاد میکنم نود4 NOD4 Smart رو نصب و بعدش آپدیت کنی بعدشم کل سیستمتو یه بار اسکن کنی!

لینک به دیدگاه
paint can not save this file

save was interrupted,so your file has not been saved

نمیتونم عکس هایی ک از دسک تاپ گرفتمو سیو کنم...

چیکارش کنم؟:sigh:

سلام دوست عزیز ......... :icon_gol:

متاسفانه این یکی از باگ های ویندوز هست که هنوز برطرف نشده. اگه عکس تو یه محدوده حجمی خصی قرار داشته باشه (حدود 63 تا 65 کیلوبایت) paint ممکنه این ارور رو بده. با برنامه windows picture and fax viewer عکس رو باز کن و همونجا 4 بار بچرخونش تا برگرده سر جای اولش. بعد دوباره تو paint بازش کن وادیتت رو انجام بده. این دفعه اصولا باید سیو کنه .........:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز ......... :icon_gol:

متاسفانه این یکی از باگ های ویندوز هست که هنوز برطرف نشده. اگه عکس تو یه محدوده حجمی خصی قرار داشته باشه (حدود 63 تا 65 کیلوبایت) paint ممکنه این ارور رو بده. با برنامه windows picture and fax viewer عکس رو باز کن و همونجا 4 بار بچرخونش تا برگرده سر جای اولش. بعد دوباره تو paint بازش کن وادیتت رو انجام بده. این دفعه اصولا باید سیو کنه .........:icon_gol:

عکسی ک از دسکتاپ گرفتمو هنوز تو پینت ذخیره نکردم چجوری با windows picture and fax viewer بازش کنم؟؟؟:w58:

لینک به دیدگاه

درود بر همگان

من یه دو روزه با مشکل عظیمی برخوردم

نرم افزار هایی که مال اینترنت و حتی نرم افزار های دیگه ام باز نمیشن(باز میشن اما ویندوز ارور میده)

یدفعه صفحه سفید میشه و این ارور رو میده

گرافیک:2

رم:4

cpu:2.4gh

ویندوز 7 که 64 بیته

جان من بگید چه کنم پدرم رو در آورده هر چی بگین امتحان کردم

please

این هم ارورش

06_09_2013_11_40_53_%D8%A8.png

:4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564::4564:

لینک به دیدگاه
عکسی ک از دسکتاپ گرفتمو هنوز تو پینت ذخیره نکردم چجوری با windows picture and fax viewer بازش کنم؟؟؟:w58:

عذر میخوام. حواسم به اونجاش نبود

اگه آفیس رو سیستم نصب کردی این رو هم امتحان کن :

بعد از اینکه print screen رو زدی نرم افزار microsoft office picture manager رو باز کن و ctrl+V رو بزن ببین عکسی که انداختی اونجا paste میشه یا نه ....

اگه ویندوز 7 داری میتونی از برنامه snipping tools خود ویندوز هم استفاده کنی .....

لینک به دیدگاه
عذر میخوام. حواسم به اونجاش نبود

اگه آفیس رو سیستم نصب کردی این رو هم امتحان کن :

بعد از اینکه print screen رو زدی نرم افزار microsoft office picture manager رو باز کن و ctrl+V رو بزن ببین عکسی که انداختی اونجا paste میشه یا نه ....

اگه ویندوز 7 داری میتونی از برنامه snipping tools خود ویندوز هم استفاده کنی .....

تو

microsoft office picture managerکپی کردم!

شد شد:hapydancsmil:

خیلی مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

کاکردن هم باهاش سادست

چون اینو امتحان کرده بودید..دانلود کردم.بازش میکنم 4 تا گزینه داره....منم خوب ترسوووووووو 'گفتم بپرسم خیالم راحت باشه:hanghead:

باید برای هاردم format recovery بزنم....یا یکی دیگرو...اینا گزینه هاشه...

1.lost partition recovery

2.advance files re...

3.deep scan re...

4.format recovery

مرسی......

لینک به دیدگاه

سلام.من امروز حسااااااابی کلافه شدم..آخه دنبال درایورهای لپ تاپم می گشتم تو نت ولی همه لینکاشون خراب بود. حتی یه برنامه به اسم DELL Drivers Update Utility پیدا کردم که آخرین نسخه از درایورهارو آنلاین پیدا می کنه و میذاره واسه دانلود ولی وقتی می خوام دانلود کنم باید پسورد بدم که نمی دونم از کجا بیارم!!

خلاصه اینکه ممنون می شم کسی درایورهای ویندوز7 لپ تاپ dell 1545 رو واسم پیدا کنه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام.من امروز حسااااااابی کلافه شدم..آخه دنبال درایورهای لپ تاپم می گشتم تو نت ولی همه لینکاشون خراب بود. حتی یه برنامه به اسم DELL Drivers Update Utility پیدا کردم که آخرین نسخه از درایورهارو آنلاین پیدا می کنه و میذاره واسه دانلود ولی وقتی می خوام دانلود کنم باید پسورد بدم که نمی دونم از کجا بیارم!!

خلاصه اینکه ممنون می شم کسی درایورهای ویندوز7 لپ تاپ dell 1545 رو واسم پیدا کنه :icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چون اینو امتحان کرده بودید..دانلود کردم.بازش میکنم 4 تا گزینه داره....منم خوب ترسوووووووو 'گفتم بپرسم خیالم راحت باشه:hanghead:

باید برای هاردم format recovery بزنم....یا یکی دیگرو...اینا گزینه هاشه...

1.lost partition recovery

2.advance files re...

3.deep scan re...

4.format recovery

مرسی......

توصیه اولم اینه که اگه اطلاعاتتون رو احتیاج دارید به یه مرکز تخصصی ریکاوری مراجعه کنید

ولی اگه خودت میخوای ریکاوری کنی:

اگه پارتیشن ها هم پاک شده باید گزینه اول رو انتخاب کنی

اگر نه فک میکنم گزینه سوم گزینه مناسبی برات باشه .........:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...