رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

خوبین؟

نسل جدید لپ تاپا کی وارد بازار میشه؟

از نسخه‌های جدید خبری دارین؟

سلام. ماخوبیم. شما چطورین ؟؟ :ws3:

منظورت از نسل جدید چیه ؟؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
بچه ها این ارور مال چیه؟چی کارش کنم؟

t3fxaqaj406014zo6c.png

متن ارور هم اینه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

احتمالا مشکل کارت گرافیک سیستمته که نمیکشه:ws3:البته توی فروم های تخصصی بازی مطرح کنی خیلی بهتر جواب میگیری:whistle:

لینک به دیدگاه
احتمالا مشکل کارت گرافیک سیستمته که نمیکشه:ws3:البته توی فروم های تخصصی بازی مطرح کنی خیلی بهتر جواب میگیری:whistle:

نوشته ntdll.dll ارور . ربطی به گرافیک نداره فکر کنم

لینک به دیدگاه
سلام. ماخوبیم. شما چطورین ؟؟ :ws3:

منظورت از نسل جدید چیه ؟؟ :ws38:

سلام

خوبه که خوبی :دی

سرعت پردازنده بیشتر

مصرف انرژی کمتر

طراحی متفاوت

لینک به دیدگاه

درود..شاید به ظاهر ساده بیاد ولی راههای احتمالی رو چک کردم جواب نداد منتظر راهنمایی شما هستم..میخوام رنگ پس زمینه رو سفید کنم ولی نمیشه...یه جورایی قفل شده به صفحه

i6j59sipx6hwkfasl1b.jpg

لینک به دیدگاه

یک زنگ تفریح دیگه برای متخصصان کامپیوتر

با استفاده از shape این تصویر رو کشیدم ولی حالا نمیدونم چجوری شماره رو داخلش بنویسم

6tloqp5ikem9so4nkqk.jpg

لینک به دیدگاه

بر روی سیستم من ویندوز xp نصب نمیشود.از طریق بوت اقدام به نصب کردم ولی بعد از پیغام press any key… مانیتور یک صفحه تیره بدون هیچ پیامی را نشان میدهد.ویندوز 7 رو که نصب کردم قادر به تشخیص کارت صدا نیست.از نرم افزارهای آنلاین شناسایی درایور نیز استفاده کردم

لینک به دیدگاه
یک زنگ تفریح دیگه برای متخصصان کامپیوتر

با استفاده از shape این تصویر رو کشیدم ولی حالا نمیدونم چجوری شماره رو داخلش بنویسم

6tloqp5ikem9so4nkqk.jpg

رایت کلیک کن ببین add text داره؟

اگر نداشت خودت یه text box بساز متنشو بنویس کادرشو سفید کن رایت کیلیک کن و اولویتش رو بذار جلویی ترین شکل(bring to...)ببرش در محل مورد نظرت بگذار

لینک به دیدگاه
رایت کلیک کن ببین add text داره؟

اگر نداشت خودت یه text box بساز متنشو بنویس کادرشو سفید کن رایت کیلیک کن و اولویتش رو بذار جلویی ترین شکل(bring to...)ببرش در محل مورد نظرت بگذار

درود...مشکلم رو یک جور دیگه حل کردم....ولی در کل خوبه این روش رو هم یاد بگیرم...

بببنید چون شکلم خیلی کوچک هست .وقتی راست کلیک میکنم و متن اضافه میشه اینقدر کوچیک هست که دیده نمیشه ، یعنی با توجه به ابعاد شکل فونتش رو تنظیم نمیکنه....

دومین راه رو هم در تصویر ببینید عملی نیست.

p2eecq18e906vz8ep4u4.jpg

لینک به دیدگاه
درود...مشکلم رو یک جور دیگه حل کردم....ولی در کل خوبه این روش رو هم یاد بگیرم...

بببنید چون شکلم خیلی کوچک هست .وقتی راست کلیک میکنم و متن اضافه میشه اینقدر کوچیک هست که دیده نمیشه ، یعنی با توجه به ابعاد شکل فونتش رو تنظیم نمیکنه....

دومین راه رو هم در تصویر ببینید عملی نیست.

p2eecq18e906vz8ep4u4.jpg

پس راه حل خودت رو اینجا بنویس خو مام یاد بگیریم:hanghead:اما من اون رو زیاد امتحان کرده بودم جواب میداد نمیدونم چرا برای شما نشد:hanghead:

لینک به دیدگاه
پس راه حل خودت رو اینجا بنویس خو مام یاد بگیریم:hanghead:اما من اون رو زیاد امتحان کرده بودم جواب میداد نمیدونم چرا برای شما نشد:hanghead:
از wordArt استفاده کردم،قابل تحمل هست ولی مثل فونت اصلی نشد دیگه....گفتم فکر کنم بدلیل کوچک بودن فونت باشه
لینک به دیدگاه
سلام من میخواستم بازی general zero hour را شبکه بازی کنم کسی نیست کمک کنه

خوب بگو چه کمکی میخوای؟ :ws3:

آنلاین با ملت میخوای بازی کنی برنامه Gameranger رو دانلود کن بقیه کاراشو خودش انجام میده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

LAN میخوای با دوستت بازی کنی هم که باید بری داستان لن کردن رو یاد بگیری :ws3:

لینک به دیدگاه
درود :icon_gol:

یکی از دوستام هیچ سایتی رو نمیتونه باز کنه حتی گوگل رو چیکار کنه ه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

قبلا از psiphon3 هم استفاده کرده ... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون:icon_gol:

احتمال زیاد پرو کسی رو سیستمش سوار شده و باید پاک کنه

بسته به سیستمی که رفته، بایست بری و پرو کسی رو پاک کنی

لینک به دیدگاه
بر روی سیستم من ویندوز xp نصب نمیشود.از طریق بوت اقدام به نصب کردم ولی بعد از پیغام press any key… مانیتور یک صفحه تیره بدون هیچ پیامی را نشان میدهد.ویندوز 7 رو که نصب کردم قادر به تشخیص کارت صدا نیست.از نرم افزارهای آنلاین شناسایی درایور نیز استفاده کردم

در مورد نصب نشدن XP، تنظیمات بایوس را چک کنید که در قسمت ... Hard Disk Boot، گزینه اول CD-ROM ... باشد.

اگر CD دیگری دارید برای نصب Xp با آن هم تست کنید ببینید که به همین منوال است؟ نکته بعد هم اینکه CD را تمیز کنید.

در مورد ویندوز 7 هم با توجه به برند مادربرد به سایتش بروید و درایور جدید کارت صدا را دانلود و نصب کنید.

درود :icon_gol:

یکی از دوستام هیچ سایتی رو نمیتونه باز کنه حتی گوگل رو چیکار کنه ه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

قبلا از psiphon3 هم استفاده کرده ... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون:icon_gol:

درود بر شما

اگر منظورتان این است که صفحه پیوندها را فقط مشاهده میکنید؛ به موارد زیر توجه کنید:

در تنظیمات proxy مرورگر، در قسمت Connections و LAn Setting گزینه های موجود هیچ کدام تیک نداشته باشند.

از نسخه جدید نرم افزارهای فــیلتریـنگ استفاده کند. در حال حاضر Ultrasurf جوابگوی نیاز کاربران هست.

لینک به دیدگاه

از نسخه جدید نرم افزارهای فــیلتریـنگ استفاده کند. در حال حاضر Ultrasurf جوابگوی نیاز کاربران هست.

این Ultrasurf سرعتش کم نیست؟ من جدیداشو تست نکردم ولی نسخه های قدیمیش خیلی کم سرعت بودن.

لینک به دیدگاه
این Ultrasurf سرعتش کم نیست؟ من جدیداشو تست نکردم ولی نسخه های قدیمیش خیلی کم سرعت بودن.

من نسخه 12 و 13 را تست کردم. سرعت دانلود 5 کیلوبایت تفاوت (کمتر) دارد نسبت به سرعت دانلود سرویس.

البته مرورگر نقش به سزائی در سرعت دارد مثلا Ultrasurf با IE انسان را پیر میکند.

ولی در حال حاضر به علت افت شدید سرعت اینترنت و اختلالات مخابرات مناطق، سرعت کمتری ارائه میدهد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...