رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فایلا رو از حالت هیدن در نمیان با شو کردن هیدن ها؟

برای من همچین مشکلی پیش امده بود ( بردم دادم پرینت بگیرن ، سیستمش خیلی سالم بود!! زد هارد رو کلا هیدن کرد )

همه ی تیکای شو رو برداشتم . نشون داد. یه بار کپی کردم همه رو، بعد بقیه پاکیدم . پست کردم .

ولی سرچ کردم این لینکو به نگاهی بندازید ، ببینید به درد میخوره .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

از حالت هیدن در میان فایل ها

ولی فلش همونجور میمونه..باز که میکنی یه شرت کات توشه

هر کی میبینه میترسه هی میگه ویروس داری ویروس داری :ws3:

این لینکه هم خراب بود.

لینک به دیدگاه
درود.

100٪ درصد نیاز به اسپلیتر هست.

ابتدا در نوار آدرس مرورگرتون تایپ کنید 192.168.1.1 بعد از ظاهر شدن پنجره ورود به سیستم یوزر پسورد رو هردو admin بذارید.

بعد از ورود به صفحه کنسول مودم قسمتی به نام status یا statictics را پیدا کنید . در اینجا دنبال واژه SNR Margin باشید و مقدارش رو با توجه به پهنای باند اینترنتتون اعلام کنید.

موفق باشید :icon_gol:

[TABLE=width: 85%]

[TR]

[TD=width: 210]SNR Margin (Downstream/Upstream):[/TD]

[TD]7.0 dB/8.5 dB[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

پهنای باند ما 128 هست

لینک به دیدگاه
خیلی ممنونم Dell 5010 هستش سپاسگزارم

میری لینک زیر مدل لب تابو از راههای مختلفی که گذاشته پیدا میکنی و بعد درایور مربوطه را دانلود میکنی فقط الان من امتحان کردم دیدم لینک که سایت رسمی دل هستش بستست و باز نمیشهw58.gifاحتمالا دل هم ایرانو تحریم کردهicon_pf%20(34).gif

مرسی اما باز نکرد

درود.

از این لینک استفاده کنید:

لینک به دیدگاه
یک سوال

من یه سری برنامه نصب کردم بعد سیستم رو ریست کردم بعد یه سری برنامه های ویندوز مثل .....paint, magnifier آیکون هاش به صورت ناشناخته در اومد و کار نمیکنه مشکل کجاست ؟

درود.

چه برنامه ای نصب کردین؟

برنامه های paint و ... قابل استفاده هستن و فقط ایکونهاش ناشناخته شده؟

لینک به دیدگاه

[TABLE=width: 85%]

[TR]

[TD=width: 210]SNR Margin (Downstream/Upstream):[/TD]

[TD]7.0 dB/8.5 dB[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

پهنای باند ما 128 هست

درود.

SNR Margin با مقدار ایده آل خیلی فرق داره / مقدار ایده آل باید ما بین 20 تا 30 باشه و به هر اندازه که کمتر از این مقدار باشه شما با افت سرعت همراه هستید.

دلیل این افت هم میتونه نویز سیم تلفن / نبودن spliter در بین مسیر دستگاههای تلفن / قدیمی بودن سیم کشی تلفن و در نهایت پورت شما تو مخابرات باشه.

لینک به دیدگاه
از حالت هیدن در میان فایل ها

ولی فلش همونجور میمونه..باز که میکنی یه شرت کات توشه

هر کی میبینه میترسه هی میگه ویروس داری ویروس داری :ws3:

این لینکه هم خراب بود.

فلش خودم و چند نفر را با این برنامه نجات دادم

فایل ها را از حالت هیدن خارج کن ... برای خارج شدن همه فایل از حالت هیدن تیک هیدن مربوط به فایل های سیستمی را هم بردار

برنامه را دانلود و فایل ها و شورت کات را روی دایره وسط برنامه درگ کن و دکمه ریست را بزن

لینک به دیدگاه
درود.

چه برنامه ای نصب کردین؟

برنامه های paint و ... قابل استفاده هستن و فقط ایکونهاش ناشناخته شده؟

سلام

نه اصلا باز نمیشن و نمیشه کار کرد

نرم افزار تخصصی...پروتل,لب ویو, کدویژن....

هم سیستم خونه اینطوری شده هم لپ تاپم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 ولی ویندوزاشون با اینکه 7 هست یکی نیستن دوتا نوع مختلفن هر دو 32 بیتی...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ميخواستم بدونم برنامه xp mode اين قابليت رو داره كه چندتا ويندوز ايجاد كنه يا نه فقط همون يدونه اس

يعني راستش من نصب كردم - رم رو هم افزايش دادم ولي فراموش كردم اين مورد رو امتحان كنم و شروع كردم برنامه هاي تخصصيم رو نصب كردن - خلاصه بعد 4-5 ساعت و با همه پيچيده هايي كه داشت برنامه هامو نصب كردم بعد كه خواستم يه ويندوز ديگه ايجاد كنم نگران شدم كه يه موقع پاك نشه

ببخشيد سوالم اينقدر ساده اس چون اگه پاك بشه اعصاب ميخواد دوباره نصب كردنشون

يه سوال ديگه : احيانا راهي وجود داره قابليت اين ويندوز رو براي استفاده كارهاي سنگين افزايش داد ؟

ويندوز 32 و من 3 گيگ رم بهش اختصاص دادم - درايورهاي radeon براي ويندوز xp32 رو هم از گردو نصب كردم

ولي انگار كه كارت گرافيكش نصب نيست !

سيستمم 8 هسته اس (4 واقعي - 4 تا مجازي ) ميتونم هسته هاي بيشتري به xp mode معرفي كنم ؟

كلا اگه نكته اي هست كه ممكنه نيازم بشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود.

SNR Margin با مقدار ایده آل خیلی فرق داره / مقدار ایده آل باید ما بین 20 تا 30 باشه و به هر اندازه که کمتر از این مقدار باشه شما با افت سرعت همراه هستید.

دلیل این افت هم میتونه نویز سیم تلفن / نبودن spliter در بین مسیر دستگاههای تلفن / قدیمی بودن سیم کشی تلفن و در نهایت پورت شما تو مخابرات باشه.

ممنون باید تمام خطها رو spliter بزارم؟

حتی خطهای داخلی رو؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید من می خوام 2 لبتاپ یکی تحت ویندئز 7 و دیگری xp رو شبکه کنم تمام مراحل نام گذاری وip و... همه رو انجام دادم فایلمو شیر کردم و توی دستگاه مقابلم قابل رویته ولی برای استفاده ارور you do not have permission to access file .contact your network administrator to request access.

لینک به دیدگاه

همه نوع فایلی رو با همه نوع حجمی رو امتحان کردم مشکل داشت.....از حجم کم گرفته تا 3 مگ.....

که بعدش ارور میده میگه آپلود نیمه کاره مونده و حجم فایلمم میزنه 25 مگ!

لینک به دیدگاه
همه نوع فایلی رو با همه نوع حجمی رو امتحان کردم مشکل داشت.....از حجم کم گرفته تا 3 مگ.....

که بعدش ارور میده میگه آپلود نیمه کاره مونده و حجم فایلمم میزنه 25 مگ!

بخونید شاید مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه
درود.

از این لینک استفاده کنید:

سایتش رو باز نمیکنه ،راه دیگه نداره از طریق تنطیمات کنترل پنل؟

لینک به دیدگاه
بخونید شاید مشکل حل شد.

ممنون حل شد....

حالا مشکلم اینه که ارسال نمیشه و این ارورو میده:

Yahoo! Mail was unable to connect. Please reload the page or verify that your network connection is active.

لینک به دیدگاه
سلام...

تو ایمیلام نمیتونم فایلی رو آپ کنم که بفرستمش؟؟:hanghead:

یادم میا یه بار همچین چیزی برام اتفاق افتاده بود فقط تو یاهو اینطوری بود از جیمیل یه مدت استفاده کردم بعد خود به خود خودش خوب شد:ws52:

لینک به دیدگاه
ممنون باید تمام خطها رو spliter بزارم؟

حتی خطهای داخلی رو؟

با تشکر

درود.

بله خط تلفن رو مستقیم به ورودی spliter متصل کنید خروجی data رو مستقیم به مودم وصل کنید و خروجی phone رو به ورودی سانترال / البته باید فقط خطی که رانژه شده اینکارو انجام بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...