رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام من میخوام یه کتاب دان کنم اینو پیدا کردم اما وقتی روی دان کلیک میکنم این میاد ادرس سایتم ابنه
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

cxnip65chdtngdk7nkkz.png

آدرس رو کپی کنید تو نوار آدرس ، تست کردم مشکلی نداره....:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

اقا ما اینترنت شرکتمون هی قطع میشه.

چیکار کنیم؟

از مخابراتم امار گرفتیم میگه ما مشکلی نداریم!

از خودتونه به نظرتون چیکار کنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام

اقا ما اینترنت شرکتمون هی قطع میشه.

چیکار کنیم؟

از مخابراتم امار گرفتیم میگه ما مشکلی نداریم!

از خودتونه به نظرتون چیکار کنم؟

با تشکر

درود

اولا که این روزها باید شاهد افت سرعت/قطعی زیاد و در نهایت اینترانت باشید. همین امروز اینترنت شرکتمون (از دوتا pap مختلف) دچار قطعی زیاد هست.

دوما مطمئن بشید که روی خط تلفنتون نویز وجود نداره. به تعداد دستگاهای تلفن باید spliter (که اشتباها نویزگیر گفته میشه) تهیه کنید. نویز خط تلفنتون رو میتونید از طریق مودم چک کنید . برند مودمتون رو بگید

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
آدرس رو کپی کنید تو نوار آدرس ، تست کردم مشکلی نداره....:a030:

ببین این پسوندexe موقع دانلود به جای اینکه pdfبده یه برنامه دانلودر رو runمیکنه شما تونستی کتابو دان کنی؟

لینک به دیدگاه
ببین این پسوندexe موقع دانلود به جای اینکه pdfبده یه برنامه دانلودر رو runمیکنه شما تونستی کتابو دان کنی؟

درود.

لینک دانلود فایل خدمت شما:

لینک به دیدگاه
درود

اولا که این روزها باید شاهد افت سرعت/قطعی زیاد و در نهایت اینترانت باشید. همین امروز اینترنت شرکتمون (از دوتا pap مختلف) دچار قطعی زیاد هست.

دوما مطمئن بشید که روی خط تلفنتون نویز وجود نداره. به تعداد دستگاهای تلفن باید spliter (که اشتباها نویزگیر گفته میشه) تهیه کنید. نویز خط تلفنتون رو میتونید از طریق مودم چک کنید . برند مودمتون رو بگید

مرسی از شما

از شرکت از اول دچار این مشکل بوده من اومدم می خوام درستش کنم!

کسی پیگیر نبوده

برنده مودم 2wire هست

خوب موقع وایرلس استفاده می کنیم با لپ تاپ

spliter می خواد ؟ نمی خواد دیگه

لینک به دیدگاه

درود دوستان یه نرم افزار دارم که تاریخ اعتبارش یه هفته هست یعنی بعد از اون دیگه شماره سریاله تریالش منقضی میشهو دیگه بهیچ عنوان سرویس نمیدهاینم بگم که برایه دادن سرویس حتما باید انلاین باشه.با نرم افزار پاک کننده برنامه. این برنامه رو کامل پاک میکنم. یعنی از رجیستری و کلا هیچ رد پایی ازش نمیمونه تو سیستمم. ولی باز که نصب میکنم باز انلاین که میشه میگه این کامپیوتر قبلا از این سرویس استفاده کرده!از ای پی هم نمیفهمه. چون تا ویندوز جدید نصب میکنم فورا با همون ای پی باز تا یه هفته سرویس میده.خب با این اوصاف نه از سیستم میفهمه که قبلا از این سرویس استفاده کردم نه از ای پی.حالا بنظرتون از کجا میفهمه؟اگه هر راهیو سراغ دارین ممنون میشم راهنماییم کنین .

لینک به دیدگاه

درود دوستان یه نرم افزار دارم که تاریخ اعتبارش یه هفته هست یعنی بعد از اون دیگه شماره سریاله تریالش منقضی میشه و دیگه بهیچ عنوان سرویس نمیده اینم بگم که برایه دادن سرویس حتما باید انلاین باشه.با نرم افزار پاک کننده برنامه. این برنامه رو کامل پاک میکنم. یعنی از رجیستری و کلا هیچ رد پایی ازش نمیمونه تو سیستمم. ولی باز که نصب میکنم باز انلاین که میشه میگه این کامپیوتر قبلا از این سرویس استفاده کرده!از ای پی هم نمیفهمه. چون تا ویندوز جدید نصب میکنم فورا با همون ای پی باز تا یه هفته سرویس میده.خب با این اوصاف نه از سیستم میفهمه که قبلا از این سرویس استفاده کردم نه از ای پی.حالا بنظرتون از کجا میفهمه؟اگه هر راهیو سراغ دارین ممنون میشم راهنماییم کنین .

لینک به دیدگاه
سلام ببخشید بلوتوث کامپیوترم خراب شده برنامش پریده ، از شما تقاضا ی کمک دارم ممنونم

درود

باید درایور و اپلیکشن رو دانلود کنید.

به هرحال برند و مدل لپ تاپ رو بفرمایید تا راهنمایی بیشتری صورت بگیره

لینک به دیدگاه
مرسی از شما

از شرکت از اول دچار این مشکل بوده من اومدم می خوام درستش کنم!

کسی پیگیر نبوده

برنده مودم 2wire هست

خوب موقع وایرلس استفاده می کنیم با لپ تاپ

spliter می خواد ؟ نمی خواد دیگه

درود.

100٪ درصد نیاز به اسپلیتر هست.

ابتدا در نوار آدرس مرورگرتون تایپ کنید 192.168.1.1 بعد از ظاهر شدن پنجره ورود به سیستم یوزر پسورد رو هردو admin بذارید.

بعد از ورود به صفحه کنسول مودم قسمتی به نام status یا statictics را پیدا کنید . در اینجا دنبال واژه SNR Margin باشید و مقدارش رو با توجه به پهنای باند اینترنتتون اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

من برنامه download manage ram پیغام داد آپدیت کم؟منم گفتم بعلههه:ws3:بعد دیگه متوجه نشدم چه بلایی سرش اومد و پیغام داد با 1 شماره جعلی ثبت شده:w58:منم بیخیال شدم و پاکش کردم...

بعد دوباره از رو سی دی نصب کردم.اما همچنان همون پیغام رو میده

چرااااااا؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
درود دوستان یه نرم افزار دارم که تاریخ اعتبارش یه هفته هست یعنی بعد از اون دیگه شماره سریاله تریالش منقضی میشهو دیگه بهیچ عنوان سرویس نمیدهاینم بگم که برایه دادن سرویس حتما باید انلاین باشه.با نرم افزار پاک کننده برنامه. این برنامه رو کامل پاک میکنم. یعنی از رجیستری و کلا هیچ رد پایی ازش نمیمونه تو سیستمم. ولی باز که نصب میکنم باز انلاین که میشه میگه این کامپیوتر قبلا از این سرویس استفاده کرده!از ای پی هم نمیفهمه. چون تا ویندوز جدید نصب میکنم فورا با همون ای پی باز تا یه هفته سرویس میده.خب با این اوصاف نه از سیستم میفهمه که قبلا از این سرویس استفاده کردم نه از ای پی.حالا بنظرتون از کجا میفهمه؟اگه هر راهیو سراغ دارین ممنون میشم راهنماییم کنین .

درود.

معمولا اینجور سایت ها ترکیبی از IP و سشن مرورگر و کوکی و چند مورد دیگه استفاده میکنن.

با توجه به اینکه وب سایت ها دسترسی مستقیمی به رجیستری ویندوز و غیره ندارن پس هیچ دخلی به این مورد نداره.

راه حل: با تعویض مرورگر و تغییر IP با استفاده از نرم افزارهای که موجود هست (ایرانیا خوب از این برنامه های استفاده می کنن) تست کنید

لینک به دیدگاه
سلام

من برنامه download manage ram پیغام داد آپدیت کم؟منم گفتم بعلههه:ws3:بعد دیگه متوجه نشدم چه بلایی سرش اومد و پیغام داد با 1 شماره جعلی ثبت شده:w58:منم بیخیال شدم و پاکش کردم...

درود.

اولین شرط اپدیت اینجور نرم افزارها سریال معتبر هست.

پس از متوجه شدن از سریال جعلی تغییراتی رو در رجیستری سیستم اعمال میکنه که دیگه شما قادر نباشین از اون سریال یا کرک استفاده کنید.

راه حل: جدیدترین ورژن نرم افزار را به همراه جدیدترین کرک موجود دانلود کنید و نصب کنید. بعد از نصب و کرک به هیچ عنوان نرم افزار را اپدیت نکنید.

لینک به دیدگاه
سلام

برنامه رو کامل پاکش کن و بعدش ری استارت کن سیستمو و بعد از لینک زیر برنامه را دانلود میکنی و کرکش میکنی:w16:آپدیتم نکن دیگه:ws3:

لینک به دیدگاه
درود

باید درایور و اپلیکشن رو دانلود کنید.

به هرحال برند و مدل لپ تاپ رو بفرمایید تا راهنمایی بیشتری صورت بگیره

خیلی ممنونم Dell 5010 هستش سپاسگزارم

لینک به دیدگاه
خیلی ممنونم Dell 5010 هستش سپاسگزارم

میری لینک زیر مدل لب تابو از راههای مختلفی که گذاشته پیدا میکنی و بعد درایور مربوطه را دانلود میکنی فقط الان من امتحان کردم دیدم لینک که سایت رسمی دل هستش بستست و باز نمیشهw58.gifاحتمالا دل هم ایرانو تحریم کردهicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
میری لینک زیر مدل لب تابو از راههای مختلفی که گذاشته پیدا میکنی و بعد درایور مربوطه را دانلود میکنی فقط الان من امتحان کردم دیدم لینک که سایت رسمی دل هستش بستست و باز نمیشهw58.gifاحتمالا دل هم ایرانو تحریم کردهicon_pf%20(34).gif

مرسی اما باز نکرد

لینک به دیدگاه

یک سوال

من یه سری برنامه نصب کردم بعد سیستم رو ریست کردم بعد یه سری برنامه های ویندوز مثل .....paint, magnifier آیکون هاش به صورت ناشناخته در اومد و کار نمیکنه مشکل کجاست ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...