رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

میهن مارکتو من دیدم:w16:سیستمش اینجوریه که قیمتای فروشنده هارو ثبت میکنه و وقتی زنگشون بزنی از قیمت سایت بالاتر میگن:ws3: ولی اون دوتا سایت کاملا قیمتاشون معتبره و با قیمتای بازارم زیاد فرقی ندارن و راحت میشه ازشون خرید کرد با گارانتی معتبر:w16:من که اینترنتی خریدم تازه از قیمتای روز تهران ارزونتر بود:icon_redface:

خوشبختانه قیمتش دقیقا همونی بود که تو سایت زدن! رفتم خریدمش:

هارد اکسترنال - وسترن دیجیتال Western Digital My Passport Essential SE USB3.0 - 1TB

خیلی سبک و جم و جوره! کارکردشم فعلا خیلی خوبه!

مرسی از کمک همه دوستان

:a030:

لینک به دیدگاه
همون مسیری که رفتی سه تا تیک پایینیشو که با Hide شروع مبشن رو بردار بعد OK دیگه باید نشون بدن:w16:

ولی راه آسونتر فایل پیوستو دانلود کن و از استخراج فایل داخلش رو ببر داخل فلش و بعد اونو اجرا کن و بعد از دقایقی فایلا از حالت پنهان در میآن:w16:

این فایلو دانلود کردم ولی اشتباهی داخل درایو بازش کردم حالا چه طوری مثل اولش کنم که همه چی رو نون نده؟

لینک به دیدگاه
این فایلو دانلود کردم ولی اشتباهی داخل درایو بازش کردم حالا چه طوری مثل اولش کنم که همه چی رو نون نده؟

دیگه مثل اولش نمیشه داداش. کارت تمومه :ws28:

لینک به دیدگاه

دوستان نمیدونم سوالم جاش اینجاست یا نه، من یک معادله درجه 5 دارم که فقط یکی از ریشه هاش که در بازه خاصی قرار داره جواب مسالم هستش، وقتی که با متلب حلش میکنم جواب هارو در ماتریسی مثل a میریزم و وقتی میخوام قیدی که جوابم رو بدست میده اعمال کنم و عناصر a که همون جواب ها باشند رو بخونم با این ارور مواجه میشم، کسی میدونه باید چیکار کنم؟??? Error using ==> sym.sym>notimplemented at 2514

Function 'lt' is not implemented for MuPAD symbolic objects.

Error in ==> sym.sym>sym.lt at 803

notimplemented('lt');

لینک به دیدگاه
ممنون از امیدواری دادنت . کلا ویندوز عوض کنم و آنتی ویروسمو ممکنه درس شه؟

نه دوست من. البته اگه فایل های ویندوزت باشن آره. ولی اگه فایلای شخصی باشن نه. با این کارا درست نمیشه.یه کاری کن:

همه اون فایل هایی که میخای مخفی کنی رو بریز تو یه پوشه. اون فایلی که دوستمون گذاشته رو هم بریز تو اون پوشه.رو فایله کلیک راست کن و ادیت رو بزن.یه نت پد باز میشه

چند تا علامت منفی میبینی که بعدشون یه حرف انگلیسی نوشته شده.مثل :

-h -s

به جای اون منفیا مثبت بنویس و سیو کن و دوباره اجراش کن.فایلات دوباره مخفی میشن.

بعد میتونی برشون گردونی جای اولشون

لینک به دیدگاه

سلام

این مشکل چیست و چگونه به وجود اومده و چجوری حل میشه؟:ws3:

یکی 2 هفتست فلش خیلی ها یهو اینجوری شده :ws38:

فلش رو باز میکنیم یه شرت کات با یه فولدر ریسایل هست توش..البته بقیه فایل هاش هم هست هیدن شده.

رو شرت کاته میزنی هم ارور میده :ws38:

rz9tn3nqx4ngap6uhm1y.jpg

لینک به دیدگاه
سلام

فلش رو باز میکنیم یه شرت کات با یه فولدر ریسایل هست توش..البته بقیه فایل هاش هم هست هیدن شده.

rz9tn3nqx4ngap6uhm1y.jpg

توی یونی مام یه مدت این ویروس اومده بود رو سیستم ها که فلش میزدی بهش این مدلی میشد :ws38:

من فلشمو کلا فرمت کردم ؛ فایلاشم هیدن و شورتکات میشد که کلا پرید :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

rz9tn3nqx4ngap6uhm1y.jpg

فایلا رو از حالت هیدن در نمیان با شو کردن هیدن ها؟

برای من همچین مشکلی پیش امده بود ( بردم دادم پرینت بگیرن ، سیستمش خیلی سالم بود!! زد هارد رو کلا هیدن کرد )

همه ی تیکای شو رو برداشتم . نشون داد. یه بار کپی کردم همه رو، بعد بقیه پاکیدم . پست کردم .

ولی سرچ کردم این لینکو به نگاهی بندازید ، ببینید به درد میخوره .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
درود....

راهی هست که اگر برای سایتی نام کاربری و پسورد رو گفتیم ذخیره کنه بعدا بتونیم ازین حالت درش بیاریم؟

سلام دوست من

میتوانید تنظیمات مرورگر را reset کنید.

لینک به دیدگاه

سلام من میخوام یه کتاب دان کنم اینو پیدا کردم اما وقتی روی دان کلیک میکنم این میاد ادرس سایتم ابنه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

cxnip65chdtngdk7nkkz.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...