رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

من km player نصب کردم.وقتی میخوام بازش کنم پیغام میدهclass not register :ws38:

چراااااااااااااااااا؟؟؟؟؟

این ارور زمانی میاد که شما فلش پلیر روی اینترنت اکسپلورر نصب نکرده باشید !!!!!!

اگه فلش پلیر روی اینترنت اکسپلورر ندارید نصب کنید. اگرم دارید کاملا پاکش کنید (uninstall) و دوباره نصب کنید.میتونید برای دریافت آخرین ورژن به سایت زیر برید :

flashplayer.ir

اگه احیانا بازم درست نشد km رو حذف کنید و روی درایو D نصبش کنید.......:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

بعضی وقت ها Recycle Bin ویندوز قاطی میکنه و همیشه پر نشون میده! این مشکل رو چطور میتونم برطرف کنم؟ :ws38:

اول برو تو درایو C یه پوشه به اسم $recycle bin هست . اونو پاک کنی مشکلت حل میشه. اگه نتونستی پاکش کنی این کارو کن :

اول رو دسکتاپ کلیک راست کن و بعد properties رو بزن (همون personalize خودمون !)

طبق شکل زیر آیکون ها رو ریست کن :

v3hb391ku05ese94a.jpg

............:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام چه جوری میشه به بابیلون گلاسوری اضافه کرد؟

تاجایی که من میدونم گلاسوری ها اگر بابیلون نصب باشه خودشون فایلی از بابیلون به شمار میرن و وقتی اجراشون کنی اتوماتیک به گلاسوری های موجود اضافه میشن

لینک به دیدگاه
چندتا عکس مهم تو فلشم دارم ولی الان کامپیوتر نمی خوندش :4564:

چه کار کنم؟:sad0:

hidden شدن

برو این مسیر

organize---> folder and search option ---->view ---->show hidden file folder

نشون میده

در ضمن فلشت مریض شده.

لینک به دیدگاه
این مسیر رو رفتم نشون نداد!

همون مسیری که رفتی سه تا تیک پایینیشو که با Hide شروع مبشن رو بردار بعد OK دیگه باید نشون بدن:w16:

ولی راه آسونتر فایل پیوستو دانلود کن و از استخراج فایل داخلش رو ببر داخل فلش و بعد اونو اجرا کن و بعد از دقایقی فایلا از حالت پنهان در میآن:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

درود دوستان میخوام با بک اپ گیری از ویندوزم که سونه شصتو چهار بیتیه.اون بک اپو اگه بشه رو فلاپی بریزم اگرم نشد چاره ای نیست رو سیدی رایت کنم وموقعیکه خواستم ویندوزو عوض کنم. دیگه لازم نباشه زمانه زیادیو صرف عوض کردن ویندوز کنم. سریع تو هفت هشت دقیقه با بک اپی که دارم. اونو نصب کنم.حالادقیقا راهنماییم کنین چیکار کنم.ممنون.

لینک به دیدگاه

با سلام. من در یک فولدر فیلم های زیادی که دانلود کرده ام جمع کردم اما یه مدتی که می گذره تعدادی از آن ها با مشکل روبرو می شن و باز نمی شن (در کی ام پلیر ارور 80040218 می دهد) ولی همون حجم ثابق رو اشغال کرده اند مشکل چیست؟ در ضمن من از نرم افزار Partition Wizard Home Edition برای پارتیشن بندی همین درایو استفاده می کنم .همچنین از نرم افزار idoo File Encryption Pro را رمز گذاشتن روی همین فولدر استفاده می کنم آیا می تونم فایل ها رو بر گردونم؟:ws38:

لینک به دیدگاه
درود دوستان میخوام با بک اپ گیری از ویندوزم که سونه شصتو چهار بیتیه.اون بک اپو اگه بشه رو فلاپی بریزم اگرم نشد چاره ای نیست رو سیدی رایت کنم وموقعیکه خواستم ویندوزو عوض کنم. دیگه لازم نباشه زمانه زیادیو صرف عوض کردن ویندوز کنم. سریع تو هفت هشت دقیقه با بک اپی که دارم. اونو نصب کنم.حالادقیقا راهنماییم کنین چیکار کنم.ممنون.

قضیه به این سادگیا که فک میکنی نیست دوست من :icon_pf (34):

شما برای برای بک آپ گیری از ویندوز نه تنها به یک فلاپی بلکه احتمالا به چن تا دی وی دی خام نیاز داری و زمان نصبش هم بیشتر از هفت هشت دقیقه طول میکشه :w16:

در واقع باید از کل اطلاعات درایو c بک آپ بگیری تا بتونی دوباره یه ویندوز مثل الانت داشته باشی. نرم افزارای زیادی برای این کار هست که میتونی با یه جستجوی ساده پیداشون کنی ................:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

ارر 676 مودم مربوط به چیه؟

کابل رو چک کردم .مشکلی نداره.تلفن هم از نظر خرابی و اشغال بودن مشکلی نداره.

ممنون:icon_gol:

این ارور برای مودم های دیال آپه اگه اشتباه نکرده باشم. باید مودم رو remove کنی و دوباره درایورش رو نصب کنی.

برو تو Device manager (تو استارت سرچ کنی پیدا میشه :ws3:)

مودم رو پیدا کن و روش کلیک راست کن و uninstall رو بزن. بعد ری استارت کن بزار خود کامپیوتر برات نصبش کنه ...............:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام. من در یک فولدر فیلم های زیادی که دانلود کرده ام جمع کردم اما یه مدتی که می گذره تعدادی از آن ها با مشکل روبرو می شن و باز نمی شن (در کی ام پلیر ارور 80040218 می دهد) ولی همون حجم ثابق رو اشغال کرده اند مشکل چیست؟ در ضمن من از نرم افزار Partition Wizard Home Edition برای پارتیشن بندی همین درایو استفاده می کنم .همچنین از نرم افزار idoo File Encryption Pro را رمز گذاشتن روی همین فولدر استفاده می کنم آیا می تونم فایل ها رو بر گردونم؟:ws38:

بعید میدونم فایل ویدیویی با گذشت زمان خراب بشه دوست من :w58:

حتی به پارتیشن بندی و رمزگذاری هم نباید خراب بشه :ws38:

فرض میکنیم اسم فایل شما file.sth باشه. اول به این صورت اسم فایلت رو تغییر بده : file.sth.rar

یعنی یه پسوند rar بهش اضافه کن. بعد با برنامه winrar ببین باز میشه..........:icon_gol:

لینک به دیدگاه
قضیه به این سادگیا که فک میکنی نیست دوست من :icon_pf (34):

شما برای برای بک آپ گیری از ویندوز نه تنها به یک فلاپی بلکه احتمالا به چن تا دی وی دی خام نیاز داری و زمان نصبش هم بیشتر از هفت هشت دقیقه طول میکشه :w16:

در واقع باید از کل اطلاعات درایو c بک آپ بگیری تا بتونی دوباره یه ویندوز مثل الانت داشته باشی. نرم افزارای زیادی برای این کار هست که میتونی با یه جستجوی ساده پیداشون کنی ................:icon_gol:

ممنون از پاسختون.ولی خیلی تبلیغ میکنن که با بک اپ گیری از درایو سی که همون درایویه که ویندوز روش نصبهو رایته اون بک اپ رویه یه سی دی میشه تو هفت دقیقه ویندوزو فرمت کرد بعد با ریختن بک اپ دوباره ویندوز رو احیا کرد.http://www.sarzamindownload.com/contents/677/اما مشکل من اونجاست که تو رکورد یا فایل نرو گزینه ای که گفته رو نمیبینم.

لینک به دیدگاه
ممنون از پاسختون.ولی خیلی تبلیغ میکنن که با بک اپ گیری از درایو سی که همون درایویه که ویندوز روش نصبهو رایته اون بک اپ رویه یه سی دی میشه تو هفت دقیقه ویندوزو فرمت کرد بعد با ریختن بک اپ دوباره ویندوز رو احیا کرد.http://www.sarzamindownload.com/contents/677/اما مشکل من اونجاست که تو رکورد یا فایل نرو گزینه ای که گفته رو نمیبینم.

خواهش میکنم :icon_gol:

خیلی دوس دارم بگم تو اون سایته چرند نوشته ولی احتمالا منظورش ویندوز اکس پس بوده. البته بازم نمیشه با یه سی دی بک آپ گرفت. از من میشنوی زیاد جدی نگیر .....

البته امتحان کن اگه جواب داد بگو ما هم استفاده کنیم :ws3:

به نظر من با عقل جور در نمیاد که بک آپ یه ویندوز که خودش یه دی وی دیه ! رو بشه رو یه سی دی رایت کرد :w58:

تاریخ پستش هم مال حدود دو سال پیشه که من احتمال میدم ورداشتن یه مطلب قدیمی رو ترجمه کردن و گذاشتن اونجا ..........:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

اون فلاپی یا سی که بهش اشاره شده برای بوت کردنه. فایل بوت رو روی اون باید داشته باشی وگرنه بک آپ گرفتن حالا بسته به حجم نرم افزارهایی که شما روی درایوت نصب بستگی داره ولی حداقال چندتا دی وی دی حجمش میشه.

لینک به دیدگاه
سلام

من یه ایمیل فارسی دریافت کردم که نصفه بیشتر کلماتش "ی" رو داره

یعنی چیه؟

چطور درستش کنم؟

سلام

Encoding رو به UTF-8 یا Arabic (windows) تغییر بده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...