رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

البته حواست باشه فایل صوتی embedded باشه اگرم که به فایل میخوای مسیر بدی فایل پاورپوینت و فایل صوتی در یک فولدر باشه که با جابه جایی مشکلی پیش نیاد

مرسی از آقا عباس و آقا مهدی

این بخش "فایل صوتی embedded باشه" یعنی چی دقیقا؟

لینک به دیدگاه
مرسی از آقا عباس و آقا مهدی

این بخش "فایل صوتی embedded باشه" یعنی چی دقیقا؟

ببخشید سوالتو الان دیدم :icon_pf (34):

خب وقتی یه فایل insert میکنی پاورپوینت میاد آدرس اون فایل رو تو اسلاید قرار میده با عکس یه بلندگو !

یعنی وقتی تو فایل صوتی رو جابجا میکنی یا اسمشو عوض میکنی, آدرسش عوض شده و دیگه پخش نمیشه :4564:

embed یعنی فایل صوتی که انتخاب میکنی قسمتی از خود فایل پاورپوینت بشه و تحت هر شرایطی قابل پخش باشه. البته چند تا نکته داره :

1- به اندازه حجم خود فایل صوتی به حجم فایل پاورپوینت اضافه میشه.

2- فایل mp3 رو میتونی insert کنی اما نمیتونی embed کنی. برای embed کردن فایل صوتی باید پسوندش .swf یا .wav باشه که البته اگه حجمش کمتر از 100 کیلو بایت باشه به طور اتوماتیک embed میشه. اما اگه بیشتر از 100 کیلو بایت باشه باید تنظیمات برنامه رو به این ترتیب تغییر بدی :

power point Options-> advansed-> link sounds ith size greater than

که مقدار پیش فرضش 100 کیلو بایته. اونو رو مقدار بالاتر مثل 20000 تنظیم کن که فایل صوتی بتونه embed بشه.

:a030:

لینک به دیدگاه
یک نرم افزار مدیریت پارتیشن نصب کنید و انجام بدین در بدترین حالت ممکنه هارد فورمت بشه که البته اگه مراقب باشید پیش نمیاد

در بهترین حالت هم نیاز به نصب ویندوز نیست و یک چیزی هم یاد گرفتین

دیگه انتخاب با شماست

ریسک پذیر باشید

مهدی گفت نرم افزار استفاده نکن یه نفر دیگه هم قبلا بهم گفته بود!:ws52: به هر حال من ویندوزم رو عوض کردم ولی نمیشد اکستند کرد:sigh::sigh:

لینک به دیدگاه

قبلا هم گفتم نمیشه، درسته دوستان گفتن استفاده نکنید اما واسه این کار شما چاره ای ندارید به جز استفاده از نرم افزار حتی تو مراحل نصب ویندوزم نمی تونید کاری بکنید

به این دلیل که باید یک درایو logical رو آزاد و به فضای extended اضافه کنید، بعد از اون به درایو primary اضافه کنید که این کار تا اونجا که من به خاطر دارم فقط با نرم افزار ممکنه.

مهدی گفت نرم افزار استفاده نکن یه نفر دیگه هم قبلا بهم گفته بود!:ws52: به هر حال من ویندوزم رو عوض کردم ولی نمیشد اکستند کرد:sigh::sigh:
لینک به دیدگاه
salam. man harchi ahang download mikonam nemidoonam koja miran hatta be posheye download ham nemire. fgt payyne safahe computeram 1 feleshe sabz range az wagti un umade intor shode.chikar konam??

اون فلش سبز رنگ منظورتون برنامه اینترنت دانلود منیجر هستش؟

از چه ویندوزی استفاده میکنی؟

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز :icon_gol:

احتمالا مشکل به خاطر ویروس باشه. شایدم تنظیمات رجیستری رو دستکاری کردی :ws38:

ویروس یابی کردی ببینی چیزی پیدا میکنه یا نه ؟ :whistle:

ویروسی نیست من خواستم system restore کنم اما چون تیک آف داره و من هم کلیک راستم گار نمیکنه نمیتونم از مای کامپیوتر این تیک رو بردارم روش دیگه ای نیست؟ نمیدونین سیستم ریستور کجای ویندوز ذخیره شده؟

لینک به دیدگاه
سلام....

من نمیتونم پاهو مسنجر رو نصب کنم؟ینی نصب میشه ولی نمیتونم وصل شم؟؟

سلام.منم چند روز قبل همین مشکل رو داشتم.از من مشکلش این بود

رفتم تو قسمت تنظیماتش.نوع اتصال به نت(مثلا dial بود کردومش dsl )درست شد.البته اولین باری بود این مشکلو داشتم!

ببین درست میشه؟

منوی messenger گزینه connection preference

بعد قسمت internet connection:a030:

لینک به دیدگاه
سلام.منم چند روز قبل همین مشکل رو داشتم.از من مشکلش این بود

رفتم تو قسمت تنظیماتش.نوع اتصال به نت(مثلا dial بود کردومش dsl )درست شد.البته اولین باری بود این مشکلو داشتم!

ببین درست میشه؟

منوی messenger گزینه connection preference

بعد قسمت internet connection:a030:

ممنون ولی درست نشد...

همش این ارورو میده

• hanghead.gif

http://www.noandishaan.com/upload/images/yblk6g0hejifrr1z6hrk.jpg

لینک به دیدگاه
ممنون ولی درست نشد...

همش این ارورو میده

• hanghead.gif

http://www.noandishaan.com/upload/images/yblk6g0hejifrr1z6hrk.jpg

ببین ممکنه ویروسی شده باشه و یک فایل اجرایی ازش خراب شده باشه.دوباره نصبش نکردی؟

لینک به دیدگاه
ببین ممکنه ویروسی شده باشه و یک فایل اجرایی ازش خراب شده باشه.دوباره نصبش نکردی؟

نه ویروسی نیست...تا حالا 60 بار نصب کردم اینجوری شده....حتی از دوستامم که برنامشو گرفتم بازم همینجوری میشه

لینک به دیدگاه
نه ویروسی نیست...تا حالا 60 بار نصب کردم اینجوری شده....حتی از دوستامم که برنامشو گرفتم بازم همینجوری میشه

آخه داره به یک فایل ایراد میگیره:ws38:

اگه به جواب رسیدم فردا بهت میگم:a030:

لینک به دیدگاه
آخه داره به یک فایل ایراد میگیره:ws38:

اگه به جواب رسیدم فردا بهت میگم:a030:

خب آخه اگه قرار ایراد بگیره باید به یکی از فایلام ایراد بگیره نه همه یاهو مسنجرام....بعدشم دوستام خودشون بدون مشکل نصب کردن و کار میکنن...خودمم تو کامپیوترم نصب کردم مشکل نداره

دستت مرسی

• :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب آخه اگه قرار ایراد بگیره باید به یکی از فایلام ایراد بگیره نه همه یاهو مسنجرام....بعدشم دوستام خودشون بدون مشکل نصب کردن و کار میکنن...خودمم تو کامپیوترم نصب کردم مشکل نداره

دستت مرسی

• :icon_gol:

خب برادر عزیزم:ws3:این فایل واسه راه اندازی این مسنجر لازمه.البته این جور که من فکر میکنم.اون فقط 1 فایله تو سیستمه شما مشکل داره و توی سیستم دوستات مشکل نداره.

لینک به دیدگاه

سلام....مهندسین گرام یه سوال داشتم

من چندوقت پیشا یه نرم افزار نصب کردم که کلا سیستمم هنگ کرد بعدش نوار ابزار پایین صفحم تغییر رنگ داد و دیگه فایلایی که باز میکنم وقتی روشون میرم مشخص نمیشن و الانم وقتی روشن میکنم بالا میاد ولی برای چند لحظه صفحش سیاه میشه و به حالت عادی برمیگرده!!!!ویندوزم خراب شده ینیییییی:icon_pf (34)::4564:

لینک به دیدگاه

سلام

اگه لپتاب جدید خریده باشین چه نرم افزارهایی نصب کردین؟

اینکه بستگی به کاربرد هر فرد داره رو میدونم!:hanghead:

ولی بعضی نرم افزار ها حالت عمومی دارن!:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...