رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام داوود:hanghead:

وقتی از رو سی دی مینصبیم اره میاره..

ولی وقتی از نت دانلود میکنیم..فقط گزینه run فعاله دیگه:ws52:

کلافم کرده:4564:

خب فایل exe رو بریز تو یه درایو دیگه ببین چجور میشه

اگه امکانش هست یه عکس ازش بگیر

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام داوود:hanghead:

وقتی از رو سی دی مینصبیم اره میاره..

ولی وقتی از نت دانلود میکنیم..فقط گزینه run فعاله دیگه:ws52:

کلافم کرده:4564:

سلام دوست عزیز :icon_gol:

یکی از برنامه های کم حجم که این مشکل رو باهاش داری معرفی کن تا بررسی کنیم. شاید راست میگفتی :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چند هفته پیش ویندوزم سون بود و تصمیم گرفتم عوضش کنم ....

ویندوز xp نصب کردن در حین نرم افزار کامپیوتر ارور داد و خلاصه کلا پارتیشن پرید ....

دوباره پارتیشن بندی کردم

و کلی اطلاعات درایوهام پاک شد !!!

راهی هست که بشه اطلاعات رو برگردونم ؟؟؟؟

اگر پارتیشن بندی نکرده بودید میشد خود پارتیشن(ها)رو به راحتی برگردوند

اما الانم فکر میکنم بشه با نرم افزاری های ریکاوری فایلهایتونو تک تک برگردند(البته احتمال بازگشت صحیح و کامل کم هست)

ابتدا یک بار خود پارتیشن رو با نرم افزار Active@ Partition Recovery تست کنید ببینید بر میگرده یا نه

لینک به دیدگاه

ویندوز xp نصب کردن در حین نرم افزار کامپیوتر ارور داد و خلاصه کلا پارتیشن پرید ....

دوباره پارتیشن بندی کردم

بله. همواره میشه اطلاعات رو برگردوند. منتها به دو چیز بستگی داره :

1- چه کسی بخواد اطلاعات رو برگردونه (در چه حد وارد باشه)

2- اطلاعات از روی چی و به چه طریقی پاک شده باشه !

اگه اطلاعات زیادی درباره recovery نداری بهتره بری پیش یه متخصص. البته نرم افزارای زیادی هست که میتونن این کارو انجام بدن. به اسم partition recovery

اما اگه اطلاعات حیاتی داری بهتره به متخصص مراجعه کنی تا اطلاعاتت از بین نرفته !

لینک به دیدگاه
مشکل اینجاست که موقع نصب فقطrun رو میاره...و جایی واسه تغییر درایو نداره!

یکی گفت چون پیش فرض تعریف شده براش..باید اونو تغییر بدی!

میدونین چجوری؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دوباره پارتیشن بندی کردم

اگر امکانش باشد میتوانید از نرم افزارهای Recovery استفاده کنید یا اینکه کلینیکهای Recovery اینکار رو براتون انجام بدهند که تعرفه ها با گیگابایت اطلاعات بازگشتی در نظر گرفته میشود. (یعنی به ازاء بازگرداندن هر گیگابایت از اطلاعات، هزینه ای رو باید پرداخت کنید)

البته قبل از هر اقدامی از Copy- PAste کردن اطلاعات خودداری کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام . ویندوزم رو ریکاوری کردم (ViAIO Care)، هرچی فایل فتوشاپ داشتم پرید :hanghead:

راهی هست که بشه اون فولدر رو برشون گردوند؟

پ ن : ویندوز سون ، پروفشنال

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام . ویندوزم رو ریکاوری کردم (ViAIO Care)، هرچی فایل فتوشاپ داشتم پرید :hanghead:

راهی هست که بشه اون فولدر رو برشون گردوند؟

پ ن : ویندوز سون ، پروفشنال

چه اتفاق وحشتناکی :4564:

اونم برای شما که ادیتور حرفه ای هستی :sad0:

آره میشه برگردوند. ولی فک میکنم مقداری مشکل باشه. در کل برای برگردوندن اطلاعات حیاتی باید به متخصص

مراجعه کرد. احتمالا فایلات تو درایو c بوده که با ریکاوری ویندوز پاک شده :vahidrk:

این کار اشتباهیه, این دفعه که گذشت :whistle:

ولی از دفعات بعدی فایل هاتون رو تو یه درایو دیگه نگه داری کنید. تا ریکاور شدن اطلاعات سعی کنید تو اون درایو

زیاد گردش اطلاعات نداشته باشید تا درصد اطمینان برگردونده شدن اطلاعاتتون کمتر از این نشه :a030:

متاسفانه از راه دور نمیتونم بیشتر از راهنمایی کنم. چون ریکاوری یه کار کاملا تخصصیه...

• Like 2
لینک به دیدگاه
چه اتفاق وحشتناکی :4564:

اونم برای شما که ادیتور حرفه ای هستی :sad0:

آره میشه برگردوند. ولی فک میکنم مقداری مشکل باشه. در کل برای برگردوندن اطلاعات حیاتی باید به متخصص

مراجعه کرد. احتمالا فایلات تو درایو c بوده که با ریکاوری ویندوز پاک شده :vahidrk:

این کار اشتباهیه, این دفعه که گذشت :whistle:

ولی از دفعات بعدی فایل هاتون رو تو یه درایو دیگه نگه داری کنید. تا ریکاور شدن اطلاعات سعی کنید تو اون درایو

زیاد گردش اطلاعات نداشته باشید تا درصد اطمینان برگردونده شدن اطلاعاتتون کمتر از این نشه :a030:

متاسفانه از راه دور نمیتونم بیشتر از راهنمایی کنم. چون ریکاوری یه کار کاملا تخصصیه...

بله . هرچی تا حالا فایل و بنر ساخته بودم پرید :hanghead:

خب فقط یه درایو دارم . C

باشه .مرسی . دارم میسرچم ببینم پیدا میشه چیزی یا نه / ولی فکر نکنم بشه مثل قبل فایلها رو برگردوند . :sigh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بله . هرچی تا حالا فایل و بنر ساخته بودم پرید :hanghead:

خب فقط یه درایو دارم . C

باشه .مرسی . دارم میسرچم ببینم پیدا میشه چیزی یا نه / ولی فکر نکنم بشه مثل قبل فایلها رو برگردوند . :sigh:

خب من زیاد دوست ندارم درباره ریکاوری به کسی توصیه ای کنم. چون بعد از نابود شدن اطلاعات منو مقصر میدونن :4564:

اما یکی از نرم افزارای خوبی که من گاهی اوقات استفاده میکنم handy recovery هستش. البته نرم افزار کاملی نیست ولی خب ...

اما توصیه ای که به شما دارم اینه که هاردتون رو حداقل به دو تا پارتیشن تقسیم کنید تا اینجوری غافلگیر نشید :hanghead:

فقط قبل از شروع ریکاوری بهتره ایرادات هار رو برطرف کنید. حتما یه بار هارد رو برای بدسکتور ها اسکن کنید. تو تب تولز تو پروپرتیز هارد میتونید پیداش کنید.

properties-tools-error cheking

هر دوتا تیک رو بزنید و ...

امیدوارم اطلاعاتتون برگرده :a030:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگر امکانش باشد میتوانید از نرم افزارهای Recovery استفاده کنید یا اینکه کلینیکهای Recovery اینکار رو براتون انجام بدهند که تعرفه ها با گیگابایت اطلاعات بازگشتی در نظر گرفته میشود. (یعنی به ازاء بازگرداندن هر گیگابایت از اطلاعات، هزینه ای رو باید پرداخت کنید)

البته قبل از هر اقدامی از Copy- PAste کردن اطلاعات خودداری کنید.

تشکر از پاسخت

یعنی چی کپی / پیست نکنم ؟؟

من کلا پارتیشن بندی سیستم پرید / دوباره پارتیشن بندی کردم ... همه پاک شده

عکس خانوادگی بودند / میخوام برگردونم ... نمیخوام بدم بیرون

خودم میتونم کاری بکنم ؟؟؟ خیلی سخت نیست ؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام و تشکر واسه تاپیک محشرتون

الان ی ماهه این پیغام اومده پایین دسکتاپم. هیچ عکسی هم نمیتونم بزارم واسه بک گراند دسکتاپم.

همشم پیغام میده که ویندوز geniune نیست و ....

13674853411.png

رفتم مایکروسافت، میگه باید ی نرم لفزاری بخرم و...

شوما میدونید باید چیکار کنم؟؟؟ اطلاعاتم نمیپره؟؟؟ واس چی اومده؟؟ چی کنم بره؟؟:hanghead:

ظاهرا که همه چی عادیه و کار میکنه. اگه درست نشه بعد امتحانا میبرمش بیرون.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام و تشکر واسه تاپیک محشرتون

الان ی ماهه این پیغام اومده پایین دسکتاپم. هیچ عکسی هم نمیتونم بزارم واسه بک گراند دسکتاپم.

همشم پیغام میده که ویندوز geniune نیست و ....

13674853411.png

رفتم مایکروسافت، میگه باید ی نرم لفزاری بخرم و...

شوما میدونید باید چیکار کنم؟؟؟ اطلاعاتم نمیپره؟؟؟ واس چی اومده؟؟ چی کنم بره؟؟:hanghead:

ظاهرا که همه چی عادیه و کار میکنه. اگه درست نشه بعد امتحانا میبرمش بیرون.

هیچ مشکلی نیست. کرک ویندوز 7 رو دانلود و اجرا کنید حل میشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال داشتم

من یه سی دی آموزش زبان از این روزتا استونا خریدم نصب کردم خوب بود کارم میکرد بعد از دیروز دیگه هی می زد که اپلیکیشن مشکل داره و باز نمی کردش

منم گفتم یه بار دیگه از اول نصب کنم حالا که میخام نصب کنم کلن بهش گیر میده و نمی زاره نصب کنم به نظرتون مشکلش چیه؟!!!:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
دوستان یک سوال داشتم

من یه سی دی آموزش زبان از این روزتا استونا خریدم نصب کردم خوب بود کارم میکرد بعد از دیروز دیگه هی می زد که اپلیکیشن مشکل داره و باز نمی کردش

منم گفتم یه بار دیگه از اول نصب کنم حالا که میخام نصب کنم کلن بهش گیر میده و نمی زاره نصب کنم به نظرتون مشکلش چیه؟!!!:banel_smiley_4:

علت اصلی را دقیق نمیدانم. اگر سیستم عاملتان 7 است شاید به همین علت باشد چون قبلا با xp جواب میداد.

ولی اگر cd اول اینطور بوده، سعی کنید cd دوم را نصب کنید. بعد از نصب cd دوم میتوانید cd اول را اجرا کنید.

موفق باشید

تشکر از پاسخت

یعنی چی کپی / پیست نکنم ؟؟

من کلا پارتیشن بندی سیستم پرید / دوباره پارتیشن بندی کردم ... همه پاک شده

عکس خانوادگی بودند / میخوام برگردونم ... نمیخوام بدم بیرون

خودم میتونم کاری بکنم ؟؟؟ خیلی سخت نیست ؟؟

اینکه فایلها جابجا شوند (حالا هر فایلی) و یا rename شوند.

متاسفانه تجربه بدی است قبلا برای خودم هم پیش آمده. من بدون اطلاعات قبلی هر بلائی توانستم بر سر هارد آوردم و وقتی به کلینیک بردم آنها هم نتوانستند اطلاعاتم را بازگردانی کنند.

ولی شنیده ام نرم افزارهای recovery تا حدی امکان بازگردانی اطلاعات را به کاربر میدهند ولی چون دیگر نیازی نداشتم امتجان نکردم.

امیدوارم این تجربه برای شما موقفیت آمیز باشد.

• Like 4
لینک به دیدگاه

ببینید من با آدرسی که تو نود بهش دادم به محض اینکه به نت وصل میشم آپدیت می‌کنه خودشو

بعد این وسط آپدیت‌ها هم با em تو فایل اصلی‌ ذخیره میشن که حالا می‌خوام این آپدیت رو واسه دوستم بفرستم بطوری که با کپی کردن آدرس پوشه‌ای که می‌خوام بهش بدم نودش آپدیت بشه

اما وقتی‌ emهارو کپی می‌کنم این اتفاق نمیفته

یعنی‌ وقتی‌ آدرس پوشه رو میدم بهش نود ارور میده

راهنمایی‌ کنید دقیقا بدونم باید چیکار کنم که این آپدیت‌هایی‌ رو که انجام داده نود یه نسخه ازش تهیه کنم که بشه بریزم رو فلش واسه دوستم؟

لینک به دیدگاه

ببینید من با آدرسی که تو نود بهش دادم به محض اینکه به نت وصل میشم آپدیت می‌کنه خودشو

بعد این وسط آپدیت‌ها هم با em تو فایل اصلی‌ ذخیره میشن که حالا می‌خوام این آپدیت رو واسه دوستم بفرستم بطوری که با کپی کردن آدرس پوشه‌ای که می‌خوام بهش بدم نودش آپدیت بشه

راهنمایی‌ کنید دقیقا بدونم باید چیکار کنم که این آپدیت‌هایی‌ رو که انجام داده نود یه نسخه ازش تهیه کنم که بشه بریزم رو فلش واسه دوستم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستان یک سوال داشتم

آخه الان این که نشد سوال پرسیدن.

چه اروری میده ؟ مشکلش دقیقا چیه ؟

سریال نامبر میخواست نصب کردنش و نیاز به online activation داشت ؟

کلا چه خطایی میده ؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

mersi az rahnamayi hatoon

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...