رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دختر بارون :icon_gol:

اولین کاری که باید کنی تنظیم دقیق ساعت و تاریخ سیستمه. اگه خواستی بگو چه ویندوزی استفاده میکنی تا بگم

چطوری تنظیم کنی :whistle:

اگه نشد باید راهای بعدی رو امتحان کنی ...

سلام.

مرسی

تنظیماتو بلدم دیگه بابا:icon_pf (34):

مشکل از جای دیگه بود.تو خود مسنجرم نوع اتصال به نت رو عوض کردم درست شد.

لینک به دیدگاه

درود...من میخوام شکلی شبیه این تصویر و نه دقیقا آن رو رسم کنم...با چه نرم افزاری میشه؟ نمودار و خطوط حرکت رو بتونه رسم کنه؟

l8lp99s71baycslwau2.jpg

لینک به دیدگاه
درود...من میخوام شکلی شبیه این تصویر و نه دقیقا آن رو رسم کنم...با چه نرم افزاری میشه؟ نمودار و خطوط حرکت رو بتونه رسم کنه؟

l8lp99s71baycslwau2.jpg

با paint که میشه حتی خطوط منحنی:w02:

لینک به دیدگاه
با paint که میشه حتی خطوط منحنی:w02:

واسه فلش گذاری قشنگ ترش اتوکد پیشنهاد میشه!

ممنون از هر دو بزرگوار....فکر کنم اتوکد همون چیزی هست که دنبالش هستم:w02:

لینک به دیدگاه

l8lp99s71baycslwau2.jpg

excel دیگه :ws38:

نمونش رو برای سیستم air-benzene برای منحنی های رطوبت نسبی 100 - 50 و 25 درصد رسم کردم.

داده هاشم بصورت فایل excel میذارم.

برای خطوطی مثل آنتالپی و adiabatic saturation curve هم یه سری معادلات مینویسی و عدد میدی .

فکر نمیکنم چیز پیچیده ای باشه.

z27ixnp0cfi1cs0ez9lk.png

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
excel دیگه :ws38:

نمونش رو برای سیستم air-benzene برای منحنی های رطوبت نسبی 100 - 50 و 25 درصد رسم کردم.

داده هاشم بصورت فایل excel میذارم.

برای خطوطی مثل آنتالپی و adiabatic saturation curve هم یه سری معادلات مینویسی و عدد میدی .

فکر نمیکنم چیز پیچیده ای باشه.

z27ixnp0cfi1cs0ez9lk.png

درود...در حقیقت میخوام یک مسیر رو نمایش بدم....به صورت پارامتری و اینکه خطوط متقاطع بر روی نمودار آدیاباتیک اشباع رو چجوری رسم کنم؟

لینک به دیدگاه
درود...در حقیقت میخوام یک مسیر رو نمایش بدم....به صورت پارامتری و اینکه خطوط متقاطع بر روی نمودار آدیاباتیک اشباع رو چجوری رسم کنم؟

دروود

دقیقا متوجه سوالتون نمیشم :ws38:

میخواین تمامی نمودار ها رو توو یک صفحه رسم کنین مثل نمودار رطوبت سنجی در کتاب تریبال برای آب و هوا ؟

یا منظورتون پیدا کردن معادلات پارامتری حاصل شده از رسم خطوطه ؟

لینک به دیدگاه
دروود

دقیقا متوجه سوالتون نمیشم :ws38:

میخواین تمامی نمودار ها رو توو یک صفحه رسم کنین مثل نمودار رطوبت سنجی در کتاب تریبال برای آب و هوا ؟

یا منظورتون پیدا کردن معادلات پارامتری حاصل شده از رسم خطوطه ؟

نه خیلی ساده تر از از این مباحث..رسم همچینی نموداری که الان در paint رسم کردم

4ervro0y2j0yd8t0cykm.jpg

لینک به دیدگاه

درود با نرم افزاری مثل نرو نهایتا تا چند مگابایتو میشه رو سی دی رایت کرد؟چون یه ویندوزو میخام رایت کنم رو سی دی حدودا 732 مگابایته. ولی رایت نمیشه پیغام کم بودنه حجمو میده.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
درود با نرم افزاری مثل نرو نهایتا تا چند مگابایتو میشه رو سی دی رایت کرد؟چون یه ویندوزو میخام رایت کنم رو سی دی حدودا 732 مگابایته. ولی رایت نمیشه پیغام کم بودنه حجمو میده.:banel_smiley_4:

سلام امیر جون :icon_gol:

وقتی یه سی دی رایت میشه, نرم افزار میاد یک تراک lead-out براش مینویسه. به زبون ساده بعد از نوشتن

اطلاعات میاد سی دی رو میبنده. برای بستن یک سی دی هم حجمی حدود 20 تا 60 مگابایت فضا نیازه. به خاطر

همینه که شما نمیتونی 700 مگابایت رو روی یه دیسک 700 مگابایتی رایت کنی !

اما نرم افزار نرو برای هر مشکلی یه راه حلی داره :ws3:

به این مسیر برو :

Preferences -> Expert Options ->Enable "short lead-out"

تیک این قسمتو بزن. البته چن تا نکته رو فراموش نکن:

این روش فقط در مد Disk-at-once میتونه استفاده بشه.

در حالت کلی برای رایتر و دیسک میتونه خطرناک باشه.البته لازم نیست خیلی نگران باشی. نهایتا دیسکت میسوزه دیگه :ws28:

البته ممکنه مسیری که بالا گفتم کمی متفاوت باشه. یکم بگردی پیداش میکنی :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

شرمنده من یه مشکل با سیستمم دارم اگه کسی لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم

سیستمم ویندوز xp هستش امروز که روشنش کردم بجز عکس بکگراند هیچ ایکون دسکتاپ رو نشون نداد همینطور منوی استارت خالیه راست کلیلک هم کلا نمیشه کرد و وقتی با task manager مای داکیومنت رو باز میکنم my computer رو نشون نمیده و یا صفحه خالیه و درایوها نیستن البته هیچی از کامپیوتر پاک نشده حالا نمیدونم چطور میشه این مشکل رو رفع کرد

لینک به دیدگاه
سلام

شرمنده من یه مشکل با سیستمم دارم اگه کسی لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم

سیستمم ویندوز xp هستش امروز که روشنش کردم بجز عکس بکگراند هیچ ایکون دسکتاپ رو نشون نداد همینطور منوی استارت خالیه راست کلیلک هم کلا نمیشه کرد و وقتی با task manager مای داکیومنت رو باز میکنم my computer رو نشون نمیده و یا صفحه خالیه و درایوها نیستن البته هیچی از کامپیوتر پاک نشده حالا نمیدونم چطور میشه این مشکل رو رفع کرد

سلام دوست عزیز :icon_gol:

احتمالا مشکل به خاطر ویروس باشه. شایدم تنظیمات رجیستری رو دستکاری کردی :ws38:

ویروس یابی کردی ببینی چیزی پیدا میکنه یا نه ؟ :whistle:

لینک به دیدگاه

فایل رو فشرده کن تا 700 بشه :w16:

لینک به دیدگاه
فایل رو فشرده کن تا 700 بشه :w16:

آخه بعضی فایل ها خودشون به صورت ایمیج هستن. یعنی از روی یه سی دی ایمیج گرفته شده و باید عین همون

ایمیج روی سی دی دیگه رایت بشه که بشه ازش استفاده کرد. فکر میکنم منظور دوستمون این باشه :ws52:

خیلی از فایل ها هم هستن که با فشرده سازی تغییر حجم خاصی ندارن. حتی بعضی وقتا حجم فایل فشرده چند

مگابایت بیشتر از حجم فایل اصلی میشه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام

دوتا درایوم رو میخوام ادغام کنم از کنترل پنل میرم رو درایو ها کلیک راست میکنم چیز خاصی نمیاد:ws52: فقط شرینک داره:ws52:

میخوام بدون نرم افزار انجام بدم میشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...