رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود یه ویندوز ایکس پی سرویس پک سه نصب کردم فونت فارسی کلا خوده سی دیش نداره. ایا ممکنه که خودم به طریقی براش فونت فارسی بذارم یا نه؟

سلام امیرجون :icon_gol:

یه سر به اینجا بزن:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

البته باید یه سی دی ویندوز که فونت فارسی هم داشته باشه استفاده کنی ! :sigh:

فک نمیکنم راه دیگه ای وجود داشته باشه:sad0:

لینک به دیدگاه

من یه لب تاب سامسونگ دارم توش سی دی میزارم و رایت میکنم و همه چی خوبه اما بعد تموم شدن رایت سی دی خالیه انگار سی دی خام توشه مشکل چیه ؟؟؟ با سه تا برنامه امتحان کردم همه همین جور میشن :ws52:

لینک به دیدگاه

سلام من یه لب تاب سامسونگ دارم توش سی دی میزارم و رایت میکنم و همه چی خوبه اما بعد تموم شدن رایت سی دی خالیه انگار سی دی خام توشه مشکل چیه ؟؟؟ با سه تا برنامه امتحان کردم همه همین جور میشن . یک ساله لب تاب رو دارم و زیاد هم از رایتر استفاده نکردم .

:ws52::ws52:

لینک به دیدگاه

سلام من یه لب تاب سامسونگ دارم توش سی دی میزارم و رایت میکنم و همه چی خوبه اما بعد تموم شدن رایت سی دی خالیه انگار سی دی خام توشه مشکل چیه ؟؟؟ با سه تا برنامه امتحان کردم همه همین جور میشن . یک ساله لب تاب رو دارم و زیاد هم از رایتر استفاده نکردم .

سلام دوست من

شما از سالم بودن CD اطمینان دارید؟ سر CD بسته نیست؟ از اینکه فایلها رایت شدند مطمئن هستید؟ آنها را Burn to disck میکنید در آخر؟

در غیر این صورت نمیتوانم مشکل را تصور کنم.

لینک به دیدگاه
سلام دوست من

شما از سالم بودن CD اطمینان دارید؟ سر CD بسته نیست؟ از اینکه فایلها رایت شدند مطمئن هستید؟ آنها را Burn to disck میکنید در آخر؟

در غیر این صورت نمیتوانم مشکل را تصور کنم.

cd ها مشکلی ندارن روی دوتا cd امتحان کردم . رایت تا اخر میشه و در آخر هم می نویسه رایت موفقیت آمیز بود و cd میاد بیرون اما هیچی رایت نمیشه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
cd ها مشکلی ندارن روی دوتا cd امتحان کردم . رایت تا اخر میشه و در آخر هم می نویسه رایت موفقیت آمیز بود و cd میاد بیرون اما هیچی رایت نمیشه :icon_pf (34):

اگر از سیستم عامل 7 استفاده میکنید. از آسان ترین راه استفاده کنید:

فایلها را copy-paste (در این مرحله اگر دیسک را خارج کنید، فایلها به صورت shortcut باقی میماند) و بعد هم به داخل درایو CD بروید و فایلها را burn to disck کنید.

لینک به دیدگاه
اگر از سیستم عامل 7 استفاده میکنید. از آسان ترین راه استفاده کنید:

فایلها را copy-paste (در این مرحله اگر دیسک را خارج کنید، فایلها به صورت shortcut باقی میماند) و بعد هم به داخل درایو CD بروید و فایلها را burn to disck کنید.

باز هم نمیشه :icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

تو ویندوز 7 وقتی cd یا dvd خام میذاری اتوران پتچره باز میشه شما گزینه burn cd رو بزنید بعد یه پنجره دیگه باز میشه

c41fyuu634qxhy3wthiy.jpg

شما گزینه اول رو که انتخاب کنید cd رو مثل usb میکنه میتونید هم اطلاعات کپی کنید هم پاک کنید ولی دیگه حجمش کم نمیشه

من همیشه اینجوری استفاده میکنم

اگه بازم نخواستید برنامه Ashampoo Burning Studio

برای رایت هستش زبان فارسی هم داره میتونید cd رو تو حالت Data رایت کنید بعدش یه گزینه هم داره که آخرش رو هم نبندی :a030:

امیدوارم کامل گفته باشم

لینک به دیدگاه

بچه ها من یه چند روز نیومدم نت مسنجرم باز نمیشه:4564:

دوبار هم نصب کردم فایده نداره.آی دی جدید ساختم بازم نشد

چه کنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

تورووووووووووخدا.من مسنجرمو میخوام:4564:

لینک به دیدگاه

با ***** شکن یا وی پی ان وصل شو احتمالا پورت رو بستن

من خودم با ***** شکن باز میکنم همیشه بدون ***** شکن ارور Https میگیره

لینک به دیدگاه
با ***** شکن یا وی پی ان وصل شو احتمالا پورت رو بستن

من خودم با ***** شکن باز میکنم همیشه بدون ***** شکن ارور Https میگیره

خو آخه ندارم

• :icon_redface:

همین هفته قبل باز میشد .:4564:

لینک به دیدگاه
تو ویندوز 7 وقتی cd یا dvd خام میذاری اتوران پتچره باز میشه شما گزینه burn cd رو بزنید بعد یه پنجره دیگه باز میشه

c41fyuu634qxhy3wthiy.jpg

شما گزینه اول رو که انتخاب کنید cd رو مثل usb میکنه میتونید هم اطلاعات کپی کنید هم پاک کنید ولی دیگه حجمش کم نمیشه

من همیشه اینجوری استفاده میکنم

اگه بازم نخواستید برنامه Ashampoo Burning Studio

برای رایت هستش زبان فارسی هم داره میتونید cd رو تو حالت Data رایت کنید بعدش یه گزینه هم داره که آخرش رو هم نبندی :a030:

امیدوارم کامل گفته باشم

توی حالت usb مینویسه unable to format اما من با nero هم امتحان کردم . نمیشه که نمیشه . همین یک ماه پیش رایت کرده بودم . نمیدونم چش شده

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز :icon_gol:

متاسفانه باید بگم درایوت خراب شده :icon_pf (34):

معمولا ارزش تعمیر کردن نداره. بیخودی هم وقتتو تلف نکن برای پیدا کردن راه حل :5c6ipag2mnshmsf5ju3

من جای تو باشم یه درایو رایتر دیگه تهیه میکنم :a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز :icon_gol:

متاسفانه باید بگم درایوت خراب شده :icon_pf (34):

معمولا ارزش تعمیر کردن نداره. بیخودی هم وقتتو تلف نکن برای پیدا کردن راه حل :5c6ipag2mnshmsf5ju3

من جای تو باشم یه درایو رایتر دیگه تهیه میکنم :a030:

اگه خراب شده باشه شامل گارانتی میشه ؟؟ لب تاب گارانتی داره .

لینک به دیدگاه
اگه خراب شده باشه شامل گارانتی میشه ؟؟ لب تاب گارانتی داره .

اگه گارانتی تموم نشده باشه !

معمولا گارانتی شامل چند تا از قطعات میشه. با پشتیبانی گارانتی تماس بگیر ببین درایو دی وی دی رام

هم گارانتی شده یا نه :whistle:

لینک به دیدگاه

سلام دختر بارون :icon_gol:

اولین کاری که باید کنی تنظیم دقیق ساعت و تاریخ سیستمه. اگه خواستی بگو چه ویندوزی استفاده میکنی تا بگم

چطوری تنظیم کنی :whistle:

اگه نشد باید راهای بعدی رو امتحان کنی ...

لینک به دیدگاه
دوستان فکر میکنید مشکل من با تعویض ویندوز احتمالش هست برطرف بشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ws38:

ببین وروجک عزیز, تو دنیای کامپیوتر هر چیزی ممکنه. اما من طبق تجربم بهت گفتم که خراب شده و با تعویض ویندوز

هم نمیشه درستش کرد. چون تا به حال این مشکل چند بار برام پیش اومده و آخرش به تعویض درایو رسیدم. اگه

میخوای مطمئن شی, خرجش یه تعویض ویندوزه. انجام بده, اگه جواب داد به منم خبر بده :a030:

لینک به دیدگاه
دوستان فکر میکنید مشکل من با تعویض ویندوز احتمالش هست برطرف بشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ws38:

ببین وروجک عزیز, تو دنیای کامپیوتر هر چیزی ممکنه. اما من طبق تجربم بهت گفتم که خراب شده و با تعویض ویندوز

هم نمیشه درستش کرد. چون تا به حال این مشکل چند بار برام پیش اومده و آخرش به تعویض درایو رسیدم. اگه

میخوای مطمئن شی, خرجش یه تعویض ویندوزه. انجام بده, اگه جواب داد به منم خبر بده :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...