رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این برنامه در ظاهر برای پاکسازی ریجستری و ... هست / من حدس میزنم این برنامه به صورت خودکار وقتی یه فایلی رو داشتین از اینترنت دانلود میکردین رو سیستم نصب شده و باید مواظب این برنامه ها باشید / موفق باشید :icon_gol:

آره دقیقا.:a030:

به درد میخوره یا پاکش کنم؟:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
معمولا این برنامه های گرگ هستن در لباس بره / پاک کن اگه پاک شد :ws3:

موفق باشید :icon_gol:

پاکش کردم.:icon_redface:

ممنون.

لطف کردی.:icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
فایل patch و بریز تو فولدر نصب برنامه،کامل برنامه رو ببند،حتی از کنار ساعت ویندوز هم ببندش

روی فایل patch رایت کلیک کن،run as admin... رو بزن- بعد گزینه patch رو بزن(سه گزینه داره،یکی exite و یکی about ویکی دیگه-اون یکی دیگه رو باید بزنی:دی)،توی پنجره patch باید در آخر عبارت patching done بیاد،اون موقع برنامه کرک شده.اگر کرک کامل باشه وسط کرک کردن ازت user دلخواه رو میخواد که وارد کنی و با اون ثبتش کنی.

راستی اگر وقتی patch رو اجرا میکنی و گزینه patch رو میزنی و پیغام yes/no میده باید yes بزنی،ممکنه ازت آدس برنامه رو بخواد که باید بهش آدرس محل نصب رو بدی و بعد فایل IMan.exe رو توی پنجره انتخاب کنی.من کرک رو ندیدم اما اگر کار نکرد بگو تا من کرکی که خودم استفاده میکنم رو بهت بدم.

مرسی صفدری ...:icon_gol: نمیدونم چی چی شد... نوشته بود اینتر نیم: منم اسمه خودمو نوشتم:w02:

اما درست شد

مرسی از صفدری و developer:w72:

• Like 2
لینک به دیدگاه
قاعدتا باید برای نصب همچین پوشه ای داشتین

http://www.noandishaan.com/upload/images/wsr2t9rcngavirv4eeh.png

پیشنهاد میدم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو مجددا دانلود و نصب کنید

ممنون برای اینکه مطمئن بشم درست دانلود میکنم بنظرتون برای ویندوز 7 64 بیت کدام رو دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه
مرسی صفدری ...:icon_gol: نمیدونم چی چی شد... نوشته بود اینتر نیم: منم اسمه خودمو نوشتم:w02:

اما درست شد

مرسی از صفدری و developer:w72:

هزاردفه بهت گفتم اسم من رو درست بگو:w000::vahidrk::whistles:

ممنون برای اینکه مطمئن بشم درست دانلود میکنم بنظرتون برای ویندوز 7 64 بیت کدام رو دانلود کنم؟

Windows6.0-KB942288-v2-x64.msu

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مجيدرحيمي هستم با كاربري [h=1]مجیدرحیمی user-offline.png

164.gif

star1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gif[/h]

ميخواستم با نام و كاربري خودم وارد انجمن بشم چون 5 بار ازم غلط گرفت ازم و چون دسترسي به اون ميلم نداشتم مجبور شدم با كاربري جديدي وارد انجمن بشم

ايميلم نميدونم چي شده به هيچ وجه نميتونم واردش بشم ، پسورد درست ميزنم چندبار چك كردم ولي به هيچ وجه نميتونم واردميلم بشم (ياهو)

يكي از دوستان گفت هيستوري كامپيوترت رو پاك كن ولي بازم فرقي نكرد

تو قسمت

رفتم ولي از شانس بد من يادم رفته كه كلمه ي كه وارد كرده بودم براي بازگرداني پسوردم چي بود

به اون ايميلم خيلي نياز دارم چون تو بيشتر كارام اون ايملمو دادم چطوري ميتونم دوباره ميلمو داشته باشم

ممنون ميشم كمك كنيد خيلي بهش نياز دارم

باتشكر

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان

مجيدرحيمي هستم با كاربري مجیدرحیمی user-offline.png

164.gif

star1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gif

ميخواستم با نام و كاربري خودم وارد انجمن بشم چون 5 بار ازم غلط گرفت ازم و چون دسترسي به اون ميلم نداشتم مجبور شدم با كاربري جديدي وارد انجمن بشم

ايميلم نميدونم چي شده به هيچ وجه نميتونم واردش بشم ، پسورد درست ميزنم چندبار چك كردم ولي به هيچ وجه نميتونم واردميلم بشم (ياهو)

تو قسمت

رفتم ولي از شانس بد من يادم رفته كه كلمه ي كه وارد كرده بودم براي بازگرداني پسوردم چي بود

به اون ايميلم خيلي نياز دارم چون تو بيشتر كارام اون ايملمو دادم چطوري ميتونم دوباره ميلمو داشته باشم

باتشكر

سلام

عجب

آخه باید یه ایمیل دیگه ای معرفی کنی تا همچین مواقعی پسورد رو به اون ایمیل بفرسته.

چیزی معرفی نکردی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان

مجيدرحيمي هستم با كاربري مجیدرحیمی user-offline.png

164.gif

star1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gif

تو قسمت

باتشكر

درباره یوزر نواندیشانتون با تیم مدیریت صحبت کنید شاید بتونن پسوردتون رو ریست کنن

و اما درباره یاهو اگه مطمئن هستید پسورد رو درست وارد میکنید از نرم افزارهای yahoo password changer استفاده کنید و پسورد رو تغییر بدین + اینکه از سیستم های دیگه هم تست کنید (یاهو قاطی داره گاهی برای من هم میگه پسوردت اشتباهه ولی خودش باز میره تو میلم)

ایشالله مشکلتون حل بشه / موفق باشید :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
شما مگه از ویندوز xp استفاده نمی کردین؟ w58.gif

نه ..میخواستم داخل xpm نرم افزارم رو نصب کنم...ولی این عملیات نصب رو داخل خود سون انجام دادم

• Like 1
لینک به دیدگاه
درباره یوزر نواندیشانتون با تیم مدیریت صحبت کنید شاید بتونن پسوردتون رو ریست کنن

و اما درباره یاهو اگه مطمئن هستید پسورد رو درست وارد میکنید از نرم افزارهای yahoo password changer استفاده کنید و پسورد رو تغییر بدین + اینکه از سیستم های دیگه هم تست کنید (یاهو قاطی داره گاهی برای من هم میگه پسوردت اشتباهه ولی خودش باز میره تو میلم)

ایشالله مشکلتون حل بشه / موفق باشید :icon_gol:

با اين نرم افزار ي كه اشاره فرموديد انشالله ميشه دوباره ميلمو داشته باشم ؟؟؟جاي اميد هست ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
این برنامه رو دانلود کردم و بردم در صفحه ویندوز مجازیم ولی نمیشناستش...چیکار کنم

z050g6v61feb6hufsgz5.png

msu پسوند فایل های اپدیت مایکروسافت هست که متاسفانه برای شما شناخته نشده هست / از منوی استارت run رو انتخاب کنید و تایپ کنید cmd حالا دستور زیر را تایپ کنید تا فایل آپدیت نصب بشه:

به جای اون مقداری که bold کردم مسیر کامل فایلی که دانلود کردین رو بذارین

موفق باشید :icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
با اين نرم افزار ي كه اشاره فرموديد انشالله ميشه دوباره ميلمو داشته باشم ؟؟؟جاي اميد هست ؟

سنگ مفت گنجشک مفت / ایشالله مشکلتون برطرف بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...