رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اینم عکسش.. یه دفه میاد ییهویی میره:ws3:

http://www.noandishaan.com/upload/images/7moqjw8edgs3gjns1a8.png

پروسس ekrn.exe مربوط به آنتی ویروس nod هست که مسئول اتصال به سایت eset و آپدیت و ... هست / یه دفعه اومدن و رفتنش هم برای چک کردن سایت eset برای دریافت آپدیت ها هست

این پروسس به IP 89.202.157.196 وصل شده که مربوط به شرکت eset هست / که در مواقع نرمال زیاد از ترافیک شما کسر نمیکنه / پس نیازی نیست نگران باشید

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام.هارد من داینامیک شده.نمیدونم چطوری برش گردونم به بیسیک.من با ویندوز 8 کار میکنم.وقتی سی دی ویندوز 8 می ذارم که ویندوز عوض توی قسمت پارتیشن بندیش نه میشه درایوهارو دلیت کرد نه فرمت.فقط اون درایوی که روش ویندوز بوده رو میشه فرمت کرد(دلیت نه)

چند با تا نرم افزار مثل پارتیشن مجیک امتحان کردم.ولی اصلا یا نشناختن درایو هامو یا ارور دادن که روی هارد داینامیک کار نمیکنن.

از طرفی توی دیسک منیج منت وقتی درایومو دلیت میکنم دو باره فرمتش میکنم بازم داینامیکه.

اگه راه حلی دارین لطفا کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام /

دوست عزیز همینطور که میدونید حذف MBR و تبدیل داینامیک به بیسیک در اغلب موارد (80٪) با از دست رفتن داده ها همراه است پس برای اطمینان بیشتر در مرحله اول از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید

اگر بعد از dynamic کردن هارد به حجم درایوها دست نزده اید (shrink) نرم افزار acronis disk director بهترین بازدهی رو در برابر این مسئله داره / به این صورت که بعد از بوت شدن با این برنامه در صورتی که هارد شما رو داینامیک شناسایی کنه گزینه Convert to basic برای شما ظاهر میشه

باز باید تاکید کنم ریسک بالای کار دلیل بر این میشه که شما قبل از کار بکاپ از اطلاعاتتون داشته باشید (حداقل اطلاعات مهم)

و اما پیشنهاد مایکروسافت عزیز اینه که در اینجور موارد تمامی درایوها را حذف کنید و مجدد پارتیشن بندی کنید و از این قضایا ...

لینک به دیدگاه

بچه ها ایمیلم خراب شده :4564::4564::4564:

از دیروز ارور میده که جاوا غیرفعال هست درصورتی که فعاله :4564:

بعدشم ازم سوال میپرسه که یادم نیست اون قدیما جواب سوالشو چی دادم :4564:

چی کار کنم؟ :4564:

لینک به دیدگاه

سلام

من ویندوز 8 نصب کردم و درایو c من پرشده نگاه که کردم هم ویندوز قبلی هست هم ویندوز جدید حجم ویندوز قبلی من 19 گیگه می خوام پاکش کنم میترسم سیستم بپره میشه راهنماییم کنید ممنون میشم بعد سیستم من الان دو کاربره هستش می خوام فقط یه دونه باشه چی کار کنم ممنون

لینک به دیدگاه
بچه ها ایمیلم خراب شده :4564::4564::4564:

از دیروز ارور میده که جاوا غیرفعال هست درصورتی که فعاله :4564:

بعدشم ازم سوال میپرسه که یادم نیست اون قدیما جواب سوالشو چی دادم :4564:

چی کار کنم؟ :4564:

با سلام / از کدوم میل سرور استفاده میکنید؟

ببخشید این پیام چیه ه ه ه:hanghead:

http://www.noandishaan.com/upload/images/3j9ttwizoh4lwb99ffhy.jpg

برای اینکه قابلیت ویندوز رستور فعال بشه میگه 200 مگا بایت باید فضای خالی در درایو شما وجود داشته باشه که در حال حاضر وجود نداره / بیا و 200 مگ واسه ما خالی کن

سلام

من ویندوز 8 نصب کردم و درایو c من پرشده نگاه که کردم هم ویندوز قبلی هست هم ویندوز جدید حجم ویندوز قبلی من 19 گیگه می خوام پاکش کنم میترسم سیستم بپره میشه راهنماییم کنید ممنون میشم بعد سیستم من الان دو کاربره هستش می خوام فقط یه دونه باشه چی کار کنم ممنون

قبل از نصب ویندوز درایو سی رو فرمت نکردید احتمالا / فکر کنم ویندوز قبلی رو با پیشوند یا پسوند old تغییر داده، با خیال راحت پاک کنید اون پوشه رو

لینک به دیدگاه

برای اینکه قابلیت ویندوز رستور فعال بشه میگه 200 مگا بایت باید فضای خالی در درایو شما وجود داشته باشه که در حال حاضر وجود نداره / بیا و 200 مگ واسه ما خالی کن

اون yes رو بزن خودش 200 مگ خالی میکنه ه :ws38:

ویندوز رستور چیه هست :hanghead:

لینک به دیدگاه
با سلام /

دوست عزیز همینطور که میدونید حذف MBR و تبدیل داینامیک به بیسیک در اغلب موارد (80٪) با از دست رفتن داده ها همراه است پس برای اطمینان بیشتر در مرحله اول از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید

اگر بعد از dynamic کردن هارد به حجم درایوها دست نزده اید (shrink) نرم افزار acronis disk director بهترین بازدهی رو در برابر این مسئله داره / به این صورت که بعد از بوت شدن با این برنامه در صورتی که هارد شما رو داینامیک شناسایی کنه گزینه Convert to basic برای شما ظاهر میشه

باز باید تاکید کنم ریسک بالای کار دلیل بر این میشه که شما قبل از کار بکاپ از اطلاعاتتون داشته باشید (حداقل اطلاعات مهم)

و اما پیشنهاد مایکروسافت عزیز اینه که در اینجور موارد تمامی درایوها را حذف کنید و مجدد پارتیشن بندی کنید و از این قضایا ...

منظورتونو از(بعد از بوت شدن با این برنامه در صورتی که هارد شما رو داینامیک شناسایی کنه گزینه Convert to basic برای شما ظاهر میشه) متوجه نشدم.

حجم درایو هارو هم تغییر دادم.اون موقع نمیدونستم هاردم داینامیک شده.

لطفا برام توضیح بدین چطوری از این برنامه استفاده کنم.

اولین بار که سی دی 8 گذاشتم مراحل نصبشو که داشتم طی میکردم یهویی داینامیک شد.اصلا داینامیک چی هست؟؟؟

متشکرم.

لینک به دیدگاه

من از دوستم یه هارد اکسترنال wd گرفتم cd نداشت رفتم درایورهشو دانلود کردم

ریختمشون همرو ولی لپ تاپم نمیشناستش اگه میشه کمکم کنید مشکلم حل بشه خیلی ناراحتتم

مرسی از دوستام

لینک به دیدگاه
با سلام / از کدوم میل سرور استفاده میکنید؟

قبل از نصب ویندوز درایو سی رو فرمت نکردید احتمالا / فکر کنم ویندوز قبلی رو با پیشوند یا پسوند old تغییر داده، با خیال راحت پاک کنید اون پوشه رو

ممنون دقیقا windows.old بود بازم ممنون خیلی خیلی خیلی مرسی:icon_gol::w72:

لینک به دیدگاه

مقدمه ای بر هارد داینامیک:

دیسک های داینامیک بیشتر در سرور ها و سیستم هایی بکار می روند که از چند هارد دیسک استفاده می کنند، مانند File Server ها (سرور هایی مخصوص نگهداری فایل و اطلاعات کاربران) . یکی از مهمترین مزیت دیسک های داینامیک نسبت به دیسک های بیسیک همیشه در دسترس بودن و fault tolerance بودن آنها است. دیسک های داینامیک یک بانک اطلاعاتی 1 مگابایتی حاوی اطلاعاتی در رابطه با تمامی دیسک های موجود درسیستم، در آخر هر دیسک نگهداری می کنند، با ذخیره کردن این اطلاعات در چند جای مختلف، کمتر زمانی دیسک های داینامیک دچار مشکل می شوند و در صورتی که آسیب ببینند شانس بیشتری برای رفع اشکال وجود دارد. دیگر مزیت دیسک های داینامیک نسبت به بیسیک عدم نیاز به ریست کردن سیستم بعد از تغییرات و تنظیم دیسک است.

در ویندوز سرور 2003 استفاده از دیسک های داینامیک برای ساختن volume ها راحت تر و سریع تر شده قبلا برای ساختن یک mirror set نیاز بود که سرور ریست بشود و مسلما تعداد ریست های زیاد برای سرور باعت تاخیر در انجام کارها و یا تولید محصولات می شود اما در سیستم عامل های جدید مایکروسافت تغییرات در دیسک های داینامیک نیاز به ریست کردن سیستم ندارد . دیسک داینامیک یک پارتیشن می سازد و به شما اجازه ی ساخت volume ها را در داخل این پارتیشن می دهد. تصور کنید که دیسک داینامیک شبیه یک Extended Partition است و شما می توانید آن را به قسمت های کوچکتری تقسیم کنید.

لینک به دیدگاه

خوب دو روش برای استفاده از Acronis Disk Director وجود داره یکی اینکه به صورت Bootable‌ سیستم را باهاش بوت کنید و یکی هم نصبی / ما از روش نصبی میریم

1- نرم افزار Acronis Disk Director را نصب کنید

2- بعد از اجرا روی دیسک کلیک کنید و گزینه Convert to dynamic رو بزنید و مانند تصاویر زیر عمل کنید

xzjmwn3eyw5drx29f82.png

tddp64w0h4smji63tc8.png

3- بعد روی گزینه Commit کلیک کنید

cw6bd06c55dvudmholea.png

4- سیستم شما ریستارت میشه

git26m4ljy8nxfxgb5b.png

w6oqr1knkk180c3yyw0p.png

بعد از اتمام مراحل امیدوارم هارد شما به بیسیک تبدیل بشه

لینک به دیدگاه
اون yes رو بزن خودش 200 مگ خالی میکنه ه :ws38:

ویندوز رستور چیه هست :hanghead:

ویندوز رستور: به تعریف خودمون یه جور غلط کردم تو ویندوزه / مثلا یه نرم افزاری رو نصب کردی یا سیستم ویروسی شده (بعضی وقتا جواب میده ها) یا کلا میخوای سیستم به یه محدوده زمانی قبل برگرده از قابلیت ویندوز رستور استفاده میشه

اگه اشتباه نکنم وقتی yes رو میزنی میره تو قسمت add or remove program که یه سری از برنامه هاتو حذف کنی / برای اینکه از شر این پیغام راحت بشی 200 مگ خالی کن بهش بده گناه داره بیچاره

لینک به دیدگاه
من از دوستم یه هارد اکسترنال wd گرفتم cd نداشت رفتم درایورهشو دانلود کردم

ریختمشون همرو ولی لپ تاپم نمیشناستش اگه میشه کمکم کنید مشکلم حل بشه خیلی ناراحتتم

مرسی از دوستام

تو قسمت disk managment نشون میده هاردتون رو؟

لینک به دیدگاه
خوب الان دقیقا مشکل چیه؟ پسوردتون رو فراموش کردین یا کلا گیر میده و وصل نمیشه؟

پسورد یادمه ولی ارور میده که جاوا غیرفعال هست بعد سوال امنیتی می یاد که یادم نمی یاد اون قدیما سوال امنیتی رو چی جواب دادم.

لینک به دیدگاه
پسورد یادمه ولی ارور میده که جاوا غیرفعال هست بعد سوال امنیتی می یاد که یادم نمی یاد اون قدیما سوال امنیتی رو چی جواب دادم.

با مرورگرهای مختلف تست کردید؟

یه عکس از صفحه بذارید تا باهم دقیقا مو رو از ماست بکشیم :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...