رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

یعنی تو کافی نت هم فقط فایرفاکس اینطوریه و فقط تو اندیشان؟ :w58:

چه عکس هایی رو نمی تونی ببینی؟

یعنی عکس آواتارا مشخص نیست؟ شکلک ها؟ یا عکسایی که تو آپلودسنتر خودسایت آپلود میشه مشخص نیست؟

دقیقا اصلا هیچ عکسی رو نشون نمیده:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام

اگه فایرفاکس داری به مسیر زیر برو :

تویه صفحه نواندیش کلیک راست کن

سپس view page info

بعد

premission

بعد قسمت load images رو

روی use default بگذار

همین ;)

لینک به دیدگاه

یه سوال

یه فایل فشرده شده با winrar دارم که پسورد داره ولی نمی تونم پسوردشو پیدا کنم

از نرم افزار rar password recovery

استفاده کردم ولی درست حدس نمیزنه

میخواستم بدونم روش دیگه ای هس برا پیدا کردن پسوردش

لینک به دیدگاه
یه سوال

نرم افزار حدس پسورد زیاده ولی سعی کن پسوردشو به یاد بیاری

چون اونا اغلب از الگوریتم هایی استفاده میکنن که تو سطح سخت افزاری ما جواب گرفتن ازشون ساعتها طول میکشه

دی:

لینک به دیدگاه
نرم افزار حدس پسورد زیاده ولی سعی کن پسوردشو به یاد بیاری

چون اونا اغلب از الگوریتم هایی استفاده میکنن که تو سطح سخت افزاری ما جواب گرفتن ازشون ساعتها طول میکشه

دی:

بله میدونم

ولی مشکل اینکه فایل رو زیپ شده دان کردم خود صاحب فایل یادش رفته پسورد بده:w821::ws18:

لینک به دیدگاه
یه سوال دارم

البته تاحدودی میدونم ولی خوب جواب علمیشو میخوام بدونم

کسی میدونه چرا گاهی که نت خونه (منظورم dsl ) قطع میشه بعد که زنگ میزنی به شرکت مربوطه میگه مودم رو ریست کن

میخوام بدونم غیر اون تنظیمات دستی که موقع نصب مودم یا از طریق setup اش می کنیم چه چیزایی از شرکت مربوطه تو مودم ذخیره میشه که بعد تغییر تو شرکت مربوطه اینام باید ریست بشه ؟

مواردی که هستش شامل IP Address و تنظیمات شناسایی سیستم و...

گاهی اوقات ممکنه که مشابهتی در IP بوجود بیاد و یا ممکنه که سرویس شما توی یه مرحله ای عدم دسترسی و یا وقفه (ٰTime Out) داشته باشه که همونجوری باقی بمونه.....

به خاطر همین میگن که مودم رو خاموش و بعد از حداقل 2 دقیقه روشن کنید و یا تنظیمات رو مجدداً انجام بدین........

البته شاید دلایل دیگه ای هم داشته باشه......

یه سوااال از فلش دارم خیلی فوریه

جچوری تکست باک رو تو فلش میشه قفل کرد

البته از نوع ورودی

یعنی یک بار اطلاعات وارد کنه و دیگه نتونه تغییر بده

دوم اینکه چجوری تو صفحه میتونم برای اینتر ایونت تعریف کنم.

منظور از Text Box در Flash چی هستش؟ همون برچسب یا Label رو میگین یا نه؟

میشه سوالاتتون رو واضح تر بگین........

:ws3:

این سایتهای اسپم فارسی. اعصاب ادم روداغون می کنن .

چه جوری می شه این سایتهای اسپم رو به تیم گوگل معرفی کرد . که بیان تخته شون کنن .

داداشی......

احتمالاً بخشی با عنوان Setup و یا Mail Setup یا چیزهایی از این دست داشته باشه که بتونی اون سایت رو به عنوان سایت Spam کننده تعریف کنی ولی چون از Gmail استفاده نمیکنم زیاد نمیدونم داداشی شرمنده....... :icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام من یک مشکلی در باره مرورگر فایر فاکس دارم

یک چند وقتی که با این مرورگر کار میکنم دچار مشکل میشه وعکسارو دیگه نشون نمیده

حتی زمانی هم برنامه رو از رو سیستم پاک کردم و دوباره نصب کردم به همین روال بوده

علت چیه؟ راه حلی واسش هست؟

جالب اینجاست که فقط واسه نواندیشان این شکلی میشه وسایر فروم ها وسایت ها اینگونه نیست _این اتفاق حتی تو کافی نتم واسم رخ داده :hanghead:

سلام آجی........

خوبی؟

خوب آجی ممکنه سایت نواندیشان رو بلوکه کرده باشی نمایش تصاویرش رو........

یه زحمت بکش برو از منوی Tools گزینه Options و سربرگ Content و گزینه Load Images Automatically تیک خورده باشه.......

ممکنه که سایت بلوکه شده باشه پس روی گزینه Exceptions روبروی Load Images Automatically کلیک کن و اگه آدرس نواندیشان و یا هر سایتی هستی که اونجا بلوکه شده رو حذف کن و یا گزینه Allow رو واسش انتخاب کن.....

راه آقا حمید رو هم که گفته تست کن ان شاء‌الله درست میشه آجی.......

لینک به دیدگاه
یه سوال

بله میدونم

ولی مشکل اینکه فایل رو زیپ شده دان کردم خود صاحب فایل یادش رفته پسورد بده:w821::ws18:

خوب آبجی اون نرم افزار معمولاً زمان زیادی میبره برای پیدا کردن Password که با یه سیستم مناسب و درصورتیکه رمز 5 کاراکتری ساده باشه چیزی بالغ بر دو ساعت میشه......

خوب از کدوم سایت دانلودش کردی آبجی نام همون سایت رو به عنوان رمز عبور تست کن. مثلاً

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یا اینکه اگه از سایت های دیگه لینک گذاشته نام اون سایت ها رو به عنوان رمز تست کن......

لینک به دیدگاه
:icon_pf (44):

چجوری میشه از یه فایل pdf عکس آپلود کرد!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عکسارو وارد word میکنم ولی از اون به بعدشو....:icon_pf (34):

خوب آبجی ساده ترین راه اینکه با استفاده از کلید Print Screen از اون صفحه عکس بگیری و بعدش بری توی برنامه Paint و از منوی Edit گزینه Paste رو انتخاب کنی و بعدش هم فایل رو Save کنی و حالا توی یکی از سایت های Upload که استفاده میکنی فایل رو Upload کنی...

توی Word که Copy کنی عکس رو فایلت با پسوند DOC و یا DOCX میشه که فایل واژه پرداز هستش و اگه میخوای عکس باشه که از همون روش که گفتم استفاده کن آبجی....

لینک به دیدگاه
خوب آبجی اون نرم افزار معمولاً زمان زیادی میبره برای پیدا کردن password که با یه سیستم مناسب و درصورتیکه رمز 5 کاراکتری ساده باشه چیزی بالغ بر دو ساعت میشه......

خوب از کدوم سایت دانلودش کردی آبجی نام همون سایت رو به عنوان رمز عبور تست کن. مثلاً

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
.....

یا اینکه اگه از سایت های دیگه لینک گذاشته نام اون سایت ها رو به عنوان رمز تست کن......

مرسی داداشی

تموم اسم و رسم و کلمه رو امتحان کردم نشد ولش کردم رفتم از یه سایت دیگه با هزار مکافات پیداش کردم

لینک به دیدگاه

سهلام

امروز بعد از دیدن قبض تیلیفون و زدن یه سکته نیمه از مبلغ اینترنت

برا ان شدیم

که adsl ای تهیه کنیییییم و برنییییم در رگ کامی تا جونی بگیرد

حال که این نیت رو نومودییییییی� �یم بر این فکر فرو رفتته ایییم که چه مودمی بگیرییییم

progress.gif

لینک به دیدگاه

خوب آبجی ساده ترین راه اینکه با استفاده از کلید Print Screen از اون صفحه عکس بگیری و بعدش بری توی برنامه Paint و از منوی Edit گزینه Paste رو انتخاب کنی و بعدش هم فایل رو Save کنی و حالا توی یکی از سایت های Upload که استفاده میکنی فایل رو Upload کنی...

توی Word که Copy کنی عکس رو فایلت با پسوند DOC و یا DOCX میشه که فایل واژه پرداز هستش و اگه میخوای عکس باشه که از همون روش که گفتم استفاده کن آبجی....

اگه از power point 2007 استفاده کنی میتونی به راحتی با پسوند tif ذخیرش کنی که عکس باشه!

لینک به دیدگاه
سهلام

برا ان شدیم

حال که این نیت رو نومودییییییی� �یم بر این فکر فرو رفتته ایییم که چه مودمی بگیرییییم

progress.gif

اگه معمولی میگیری TP-Link بد نیست

اگه وایرلس میگیری من خودم هم Netgear هم D-Link استفاده میکنم بد نیستن قیمتاشونم مناسبه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سهلام

برا ان شدیم

progress.gif

اگر وایر لس می خوای،یچی درستو حسابیشو بگیر...d-link خودش خوبه.

ولی نه...اگر کاری به وایر لس نداری،یکی ازون 20-25 تومنیا بگیر که اگر فردا پس فردا خواستی وایر لسش کنی،نسوزی...

البته الان قیمتا شدیداً افت کرده...صلاحه که یه وایر لس درستو حسابی بخری.:ws38:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
نمیدونم جاش اینجاست یا نه

شکلک های متحرک , برای من حرکت نمیکنند و تصویراشونم سیاه و نامشخص شده ( بعضس هاشون )

کسی میدونه چرا ؟ :ws52:

اسم مرورگرتو با ورژنشو میگی؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...