رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

تنظیمات بلوتوث لپ تابو پیدا نمیکنم:icon_pf (34):

هروقت روشنش میکنم،بلوتوثش روشنه

سلام آبجی بزرگ....

برای غیر فعال کردنش میتونید با کلیک راست روی My Computer کلیک راست کنید و گزینه Manage و بعدش هم گزینه Bluetoocth را پیدا کنید و روی آن کلیک راست و گزینه Properties را انتخاب کنید از بخش Device Usage گزینه Disable را انتخاب کنید......

برای غیر فعال کردن بعضی Laptop ها کلیدی بدین منظور دارند....

موفق و خوشبخت باشید آبجی بزرگ....

لینک به دیدگاه

داشتم توی .Net یه برنامه ماشین حساب پیشرفته می نوشتم

بعد از این که می خواستم تستش کنم دیدم یه خطای منطقی داره

مثلا :3 + 31 + 1369 رو باید جواب بده 1403 اما جواب می ده 1400

در حالی که اگه اول 3 + 31 رو محاسبه کنه و بعد + 1369 کنه جواب درست در میاد

توی ماشین حساب معمولی windows هم که نمونه رو تست کردم دیدم جواب به همین طریقیه که با ماشین حساب نوشته خودم تست کردم

حالا مشکل کجاست ؟! :JC_thinking:

.

لینک به دیدگاه
داشتم توی .net یه برنامه ماشین حساب پیشرفته می نوشتم

توی ماشین حساب معمولی windows هم که نمونه رو تست کردم دیدم جواب به همین طریقیه که با ماشین حساب نوشته خودم تست کردم

حالا مشکل کجاست ؟! :jc_thinking:

.

سپیده جون در زبان های برنامه نویسی اولویت مهمه . مثلا ضرب بالاتر از جمعه و .... و اگر همشون هم الویت باشن از چپ عملیاتو انحام میده . این اول 1369+31 میکنه بعد حاصلشه با 3 جمع میکنه . ولی در هرصورت جوابش باید 1403 بشه . خطای منطقی نباید بده .

مطمئنی تو برنامه چیزی جا نیفتاده ؟

لینک به دیدگاه
سپیده جون در زبان های برنامه نویسی اولویت مهمه . مثلا ضرب بالاتر از جمعه و .... و اگر همشون هم الویت باشن از چپ عملیاتو انحام میده . این اول 1369+31 میکنه بعد حاصلشه با 3 جمع میکنه . ولی در هرصورت جوابش باید 1403 بشه . خطای منطقی نباید بده .

مطمئنی تو برنامه چیزی جا نیفتاده ؟

معصوم جان با توجه به برنامه ماشین حساب ساده ای که قبلا نوشته بودم تونستم مشکلش رو حل کنم و همون خطای منطقی بود عزیزم :w16:

اما هنوز در حیرتم که چطور می شه ماشین حساب win هم اشتباه جواب بده !!!!!!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
معصوم جان با توجه به برنامه ماشین حساب ساده ای که قبلا نوشته بودم تونستم مشکلش رو حل کنم و همون خطای منطقی بود عزیزم :w16:

اما هنوز در حیرتم که چطور می شه ماشین حساب win هم اشتباه جواب بده !!!!!!:icon_pf (34):

:ws52:

من بر اساس اینکه با ماشین حساب win حساب کردم، گفتم ، درست حواب میداد .

مهم اینه درست شد . تبریک میگم .

لینک به دیدگاه
داشتم توی .Net یه برنامه ماشین حساب پیشرفته می نوشتم

حالا مشکل کجاست ؟! :JC_thinking:

.

مطمئنی؟

لینک به دیدگاه
اگه بخوام از اطلاعات ی sheet اکسل تو sheet دیگه همون فایل اسفاده کنم، منظورم اینه که آدرس بدم ( نه کپی ، پیست) چیکار باید بکنم؟

سلام........

باید توی Sheet مورد نظر آدرس موارد رو به صورت دستی بدی........

به عنوان مثال فرض کنید در Sheet1 و خانه A1 مقدار 100 و در خانه B1 مقدار 200 رو داشته باشیم و بخواهیم در خانه C1 یه جمع ساده ایجاد کنیم. تایپ میکنیم:

=A1+B1

حالا اگه بخواهیم عین همین موارد هم توی Sheet2 باشه میریم به Sheet2 و تایپ میکنیم = و حالا به Sheet1 میریم و روی خونه مورد نظر کلیک میکنیم و کلید Enter رو فشار میدیم......

آدرس دهی کلی به شکل زیر هستش:

=SheetNumber!Cell Address

به عنوان مثال Sheet1 و خانه B1

=Sheet1!B1

لینک به دیدگاه

سلام آبجی بزرگ....

برای غیر فعال کردنش میتونید با کلیک راست روی My Computer کلیک راست کنید و گزینه Manage و بعدش هم گزینه Bluetoocth را پیدا کنید و روی آن کلیک راست و گزینه Properties را انتخاب کنید از بخش Device Usage گزینه Disable را انتخاب کنید......

برای غیر فعال کردن بعضی Laptop ها کلیدی بدین منظور دارند....

موفق و خوشبخت باشید آبجی بزرگ....

سلام

گزینه bluetooth رو نداشت تو manage:ws52:

ممنون

لینک به دیدگاه

مطمئنی؟

نه متاسفانه مشکل از من بود :icon_pf (34):

برنامه ای که نوشته بودم رو به عنوان پیش فرض انتخاب کرده بودم و به اشتباه این اعداد رو هم روی برنامه نوشته شده خودم تست می کردم و زمانی که rebuild کردم و update شد متوجه اشتباهم شدم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام .

1 - میخواهم یک فرم با تعداد ردیف های نامحدود بسازم ، به صورتی که عناوین ( مثل نام ، نام خانوادگی ، نام پدر و .. ) ثابت در بالای فرم باشند و یک جدول در انتهای فرم . و بقیه سطرهای فرم به صورت کشویی ( اسکرول ) بین ایندو حرکت کنند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

2 - چگونه میتوان یک سل را به صورت منو ساخت ؟

آفیس 2007

ممنون

سلام

فکر کنم سوال منو یادتون رفت .

باشه اشکال نداره :ws44: :ws44: :ws44:

لینک به دیدگاه
سلام

فکر کنم سوال منو یادتون رفت .

باشه اشکال نداره :ws44: :ws44: :ws44:

اگر منظورت را درست متوجه شده باشم...

برای اینکه ردیف اول که نام و نام خانوادگی نوشتی ثابت بمونه و بقیه ردیف ها با موس حرکت کنند مراحل زیر را انجام بده در اکسل 2007

1)به روبان view برو

2) در قسمت windiow فلش کنار گزینه freeze panes را کلیک و سپس freeze top row را انتخاب کن

تمام

لینک به دیدگاه
سلام

برای طراحی پلان و کروکی و این جور چیزا ، چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنین ؟

برای طراحی پلان که معرف ترین نرم افزار رسم پلان اتوکد می باشد

Auto Cad

آموزش این نرم افزار هم در تالار معماری و هم در تالار عمران وجود داره

لینک به دیدگاه

شرمنده اساتید فن

یک سوال کوچولو دارم؟

در اکسل یک نمودار رسم کردم حالا می خواهم اطلاعاتی که به عنوان مشخصه نموداره از راست به چپ باشه ولی نمیشه ؟این رو هم بگم این مشکل رو فقط توی نمودار دارم

لینک به دیدگاه
شرمنده اساتید فن

یک سوال کوچولو دارم؟

در اکسل یک نمودار رسم کردم حالا می خواهم اطلاعاتی که به عنوان مشخصه نموداره از راست به چپ باشه ولی نمیشه ؟این رو هم بگم این مشکل رو فقط توی نمودار دارم

ببخشید

میشه بگی منظورت از مشخصه چیه:banel_smiley_4:

اگر با شکل باشه بهتره

لینک به دیدگاه
اگر منظورت را درست متوجه شده باشم...

برای اینکه ردیف اول که نام و نام خانوادگی نوشتی ثابت بمونه و بقیه ردیف ها با موس حرکت کنند مراحل زیر را انجام بده در اکسل 2007

1)به روبان view برو

2) در قسمت windiow فلش کنار گزینه freeze panes را کلیک و سپس freeze top row را انتخاب کن

تمام

سلام .

ممنون .

توی نمونه ای که گذاشتم اگه بخوام به جای 10 ردیف ، بینهایت ردیف داشته باشم باید چیکار کنم ؟

( اون قسمت پایینش که نوشتم شماره ثبت نام و .. هم میخوام ثابت باشه )

لینک به دیدگاه
سلام .

1 - میخواهم یک فرم با تعداد ردیف های نامحدود بسازم ، به صورتی که عناوین ( مثل نام ، نام خانوادگی ، نام پدر و .. ) ثابت در بالای فرم باشند و یک جدول در انتهای فرم . و بقیه سطرهای فرم به صورت کشویی ( اسکرول ) بین ایندو حرکت کنند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

2 - چگونه میتوان یک سل را به صورت منو ساخت ؟

آفیس 2007

ممنون

سلام عزیز...........

خوب روش اول:

برای مورد اول میتونی روی Cell دلخواهی که میخوای از اون بخش ثابت بمونه کلیک کنی و بعدش از سربرگ View به قسمت Freeze Panes بری و با گزینه Freeze Panes از بخش انتخاب شده قفل و با گزینه Freeze Top Row ردیف عنوان قفل شده و با گزینه Freeze First Column هم ستون اول قفل خواهد شد......

این موراد رو روی فایل خودت و با شماره های 1 تا 4 مشخص کردم که توی شکل زیر میتونی ببینی:

tblzu14jungvt7t94v7.png

روش دومی:

با استفاده از زبانه کوچک بالای نوار مرور عمودی یا Vertical Scroll Bar میتونی اون رو کلیک کرده و نگه داری و تا جایی که دلت میخواد بکشی و رها کنی. به این عمل میکن Split کردن صفحه کاری در Excel که معمولاً برای عناوین و تیترها از این روش استفاده میکنند....

این مورد رو هم میتونی روی فایل خودت و در شکل زیر ببینی.....

x1q85qetr7zgaoycoj6t.png

برای سوال دوم هم که میخوای بعضی بخش ها رو به صورت منو وار درست کنی به این قابلیت Filterگذاری میگن......

کافیه به سربرگ Data بری و موارد دلخواه رو انتخاب کنی و بعدش روی گزینه Filter کلیک کنی....

زیر موارد انتخاب شده زبانه هایی ظاهر میشه که با کلیک روی اونها میتونی موارد دلخواه رو فعال کنی و یا تنها یک مورد رو برای اینکه نمایش داده بشه یا نه.....

این رو هم میتونی روی فایل خودت و در شکل زیر ببینی:

gqobpbyjsngnqr7n82vx.png

در آخر هم عذرخواهی میکنم اگه دیر جواب میدم به بعضی سوالات......

شرمنده چون مشکل دارم و نمیشه که زیاد بیام.........

همیشه دلشاد و موفق باشی...... :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
ساعت و تاریخ کامپیوترم،وقتی آنرا خاموش میکنم،همینطور بدون تغییر میمونه !!!!!!

خوب این مشکل میتونه به دلیل تمام شدن باطری Motherboard باشه......

ممکن هم هستش که دلیل دیگه ای داشته باشه.....

به هر حال اگه سیستم قدیمی هستش باطری رو عوض کنید و از تنظیمات Motherboard تنظیمات ساعت و تاریخ رو درست کنید و ببینید چی میشه......

اگه درست نشد از منوی Start گزینه Run رو اجرا کنید و....

1- تایپ کنید: net stop w32time

2- بعد از اون مجدد تایپ کنید: w32tm /unregister

3- درصورتیکه پیغام خطایی ظاهر شد Ignore کنید....

4- مجدد دستور w32tm /unregister رو تایپ کنید......

5- و بعد هم دستور w32tm /register

6- در انتها هم دستور net start w32time

ان شاء‌الله که مشکل حل میشه.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...