رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

برای طراحی پلان و کروکی و این جور چیزا ، چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنین ؟

سلام......

خوب از نرم افزار قدرتمند AutoCAD میتونید استفاده کنید......

و از موارد زیر:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

1262637420.png

Architecte.3D.HD.Expert.Cad.2010.jpg

Portable-Google-SketchUP-PRO.jpg

Allplan-2011-Architecture-&-Engineering.jpg

Flow-Architect-Studio-3D.jpg

لینک به دیدگاه
شرمنده اساتید فن

یک سوال کوچولو دارم؟

در اکسل یک نمودار رسم کردم حالا می خواهم اطلاعاتی که به عنوان مشخصه نموداره از راست به چپ باشه ولی نمیشه ؟این رو هم بگم این مشکل رو فقط توی نمودار دارم

سلام..........

برای کار با Sheetهایی که میخواین اطلاعات فارسی تایپ کنید حتماً از سربرگ Page Layout گزینه Sheet Right to Left رو انتخاب کنید......

حین طراحی نمودار یا Chart هم از بخش Design و قسمت Chart Layouts میتونید موارد دلخواه رو انتخاب کنید که چینش راست به چپ هم داره......

شکل زیر رو نگاه کنید:

1sx4qpeh8xmdm33mbea.png

موفق و دلشاد باشید.......

لینک به دیدگاه

چند روز پیش از مخابرات خط من به مشکل بر خورد

از اون جایی که عادت کرد ن زور بگن می گفتن مشکل از خونه است با این که من همه چیز رو چک کرده بودم و مطمئن بودم از مخابراته

خلاصه که کارشناس فرستادن و فهمیدن مشکل از خودشونه

قبل از این جریان سرعتم خوب بود

اما وقتی که کارشناس اومد و adsl ام دوباره راه اندازش شد

سرعتم چیزی حدود سه برابر شده بود

اما از 3 روز بعدش سرعتم از سرعت اولیه قبل از قطعیم هم کمتر (تقریبا از نصف اون سرعت هم کمتر ) شده

می خواستم ببینم به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه

باید برم مخابرات اعتراض بزنم یا می شه همین جوری هم کاریش کرد ؟!

.

لینک به دیدگاه
چند روز پیش از مخابرات خط من به مشکل بر خورد

از اون جایی که عادت کرد ن زور بگن می گفتن مشکل از خونه است با این که من همه چیز رو چک کرده بودم و مطمئن بودم از مخابراته

خلاصه که کارشناس فرستادن و فهمیدن مشکل از خودشونه

قبل از این جریان سرعتم خوب بود

اما وقتی که کارشناس اومد و adsl ام دوباره راه اندازش شد

سرعتم چیزی حدود سه برابر شده بود

اما از 3 روز بعدش سرعتم از سرعت اولیه قبل از قطعیم هم کمتر (تقریبا از نصف اون سرعت هم کمتر ) شده

می خواستم ببینم به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه

باید برم مخابرات اعتراض بزنم یا می شه همین جوری هم کاریش کرد ؟!

.

ببین Up rate مودمت چقدر هست . . .

قاعده ی معمول اکثر مودم ها اینطوریه که وارد مرورگر اینترنت میشی ، مینویسی 192.168.1.1 ، وقتی ازت نام کاربری و رمز عبور خواست هر دو رو admin مینویسی. وقتی وازد صفحه ی Configuration شدی دنبال چیزی به اسم Upstream یا Up rate یا . . . باش . مثل شکل زیر .

z5phbr44qp9yy3io78s.jpg

بعد ، این پهنای باند رو با پهنای باند شرکت که بهت داده مقایسه کن ببین آیا کم شده یا زیاد. چون ممکنه گاها این مشکل برای بعضی از ISP ها بوجود بیاد.

اگه همه چی OK بود ، وقتی سرعت اینترنتت کم میشه وارد CMD شو و دستور زیر رو اجرا کن و تایم ها رو بنویس .

لینک به دیدگاه
ببین Up rate مودمت چقدر هست . . .

قاعده ی معمول اکثر مودم ها اینطوریه که وارد مرورگر اینترنت میشی ، مینویسی 192.168.1.1 ، وقتی ازت نام کاربری و رمز عبور خواست هر دو رو admin مینویسی. وقتی وازد صفحه ی Configuration شدی دنبال چیزی به اسم Upstream یا Up rate یا . . . باش . مثل شکل زیر .

z5phbr44qp9yy3io78s.jpg

بعد ، این پهنای باند رو با پهنای باند شرکت که بهت داده مقایسه کن ببین آیا کم شده یا زیاد. چون ممکنه گاها این مشکل برای بعضی از ISP ها بوجود بیاد.

اگه همه چی OK بود ، وقتی سرعت اینترنتت کم میشه وارد CMD شو و دستور زیر رو اجرا کن و تایم ها رو بنویس .

اول مرسی از راهنماییتون :icon_gol:

این 128 از خود مخابرات گرفتم (به خاطر نداشتن محدودیت حجمی )

متاسفانه پشتیبانی درستی نداره در صورتی که adsl دیگه ام که شرکتیه چنین مشکلی نداره

از بحث دور شدم من نگاه کردم

اکثرا که جواب می ده اما چندتا یکی time out هم می ده اما up rate روی 32 :icon_pf (34):

با این شرایط مشکل از سرویس دهی اون ها می شه درسته ؟ :ws52:

.

لینک به دیدگاه

اول مرسی از راهنماییتون :icon_gol:

این 128 از خود مخابرات گرفتم (به خاطر نداشتن محدودیت حجمی )

متاسفانه پشتیبانی درستی نداره در صورتی که adsl دیگه ام که شرکتیه چنین مشکلی نداره

از بحث دور شدم من نگاه کردم

اکثرا که جواب می ده اما چندتا یکی time out هم می ده اما up rate روی 32 :icon_pf (34):

با این شرایط مشکل از سرویس دهی اون ها می شه درسته ؟ :ws52:

.

خواهش! ;)

Up Rate رو 32 !!؟ این که حتی از Dial up هم کمتره!

اگه واقعا 32 باشه که مشکل از اوناست . . . حالا شما یه عکس بگیری از صفحه که مطمئن شم 32 هست ، خیلی خوب میشه.

ضمنا همون جوابای ping مهم هست و اینکه چه تایم هایی بهت میده. . . . ولی اگه تایم آوت میده دلیلش یا میتونه ترافیک سنگین و شلوغی پهنای باند باشه ، یا میتونه سرویس دهی افتضاح مخابرات باشه !

لینک به دیدگاه
چطور میشه کنار ویندوز 7 ویندوز xp هم نصب کرد؟

اگه بخوای در لپتاپ XP نصب کنی بیا این تاپیک . . .

در سایر موارد نصبش کار خاصی نداره . . .

میشه هر دو رو Clean Installation کرد و در آخر با توجه به ترتیب نصب ویندوز ، Boot loader رو تعمیر کرد . ( مثلا با نرم افزار Easy Boot )

مثلا فرض کن اول 7 داشته باشی و بعد بخوای XP رو نصب کنی. روش نصبش بسیار ساده هست. کافیه XP رو از طریق Boot from cd . . ، بوت کنی و نصب رو در یه درایو مجزا انجام بدی. خب طبیعیه که بخاطر قدیمی بودن Boot loader در ویندوز XP ، ویندوز XP با تغییر MBR باعث میشه فقط XP لود بشه و اثری از 7 نباشه . پس باید بعد از نصب XP ، دوباره boot loader رو تعمیر کرد .

اگه اول XP داشته باشی و بخوای در کنارش از 7 استفاده کنی کارت راحت تر میشه . چون Boot loader ویندوز 7 ، هر دو سیستم عامل رو تشخیص میده. فقط حتما هر دو سیستم عامل رو در درایو های مجزا نصب کن.

لینک به دیدگاه
خواهش! ;)

Up Rate رو 32 !!؟ این که حتی از Dial up هم کمتره!

اگه واقعا 32 باشه که مشکل از اوناست . . . حالا شما یه عکس بگیری از صفحه که مطمئن شم 32 هست ، خیلی خوب میشه.

ضمنا همون جوابای ping مهم هست و اینکه چه تایم هایی بهت میده. . . . ولی اگه تایم آوت میده دلیلش یا میتونه ترافیک سنگین و شلوغی پهنای باند باشه ، یا میتونه سرویس دهی افتضاح مخابرات باشه !

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

این هم 1 min بعدش

1 min بعد از این هم در تصویر اول به جای همه replay ها time out و time 4000 بگذارین :icon_pf (34):

.

لینک به دیدگاه

منظورم از عکس ، صفحه ی Configuration مودمت بود . . . .

خب تایم ها در یک دقیقه ی اول که خیلی پایین و عالیه . . . مشکل از ترافیک و کاهش پهنای باند نمیتونه باشه پس .

احتمالا میتونه بخاطر همون پهنای باندت باشه که اشتباها 32Kbps برات رد کردن. حالا از صفحه ی مودمت عکس بگیری تا مطمئن شیم ؛ بهتره.

لینک به دیدگاه
منظورم از عکس ، صفحه ی Configuration مودمت بود . . . .

خب تایم ها در یک دقیقه ی اول که خیلی پایین و عالیه . . . مشکل از ترافیک و کاهش پهنای باند نمیتونه باشه پس .

احتمالا میتونه بخاطر همون پهنای باندت باشه که اشتباها 32Kbps برات رد کردن. حالا از صفحه ی مودمت عکس بگیری تا مطمئن شیم ؛ بهتره.

.

لینک به دیدگاه

.

خب پهنای باندت که همون Downstream باشه ، کاملا درسته . . .! اون Upstream سرعت آپلود هست که با اون کار خاصی نداریم .

در یه دانلود ، Download rate ت ، در یه نرم افزار دانلود منیجر چقدر هست!؟ از یه سرور قدرتمند مثل سرور سایت Mozilla.com یه فایل دانلود کن.

زمانی که سرعت اینترنتت پایین میاد ، Ping time ها چقدر هست!؟ Packet loss داری در اون زمان!؟

دقت کن ، آپدیت های ناخواسته ی ویندوز و آنتی ویرووس میتونه تاثیر زیادی در کاهش پهنای باندت داشته باشه.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...

اینترنت اکسپلور من هیچ سایتی را باز نمی کنه چکار باید کنم؟:ws52:

احتمالا از فیلـــــترشکن استفاده کردی و یک پراکسی در قسمت connection به جا گذاشته...

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...

فایرفاکس واپرا

حیف نیست رفتی سراغ اینترنت اکسپلورر؟

اپدیت نمیخواست اون وسط کار؟شاید بخاطر بروزرسانیش کله پا شده یا اینکه تو ستینگ بقول اسی پراکسی هاتو دستی کردی ویه چیز دیگه وارد کردی

لینک به دیدگاه
فایرفاکس واپرا

حیف نیست رفتی سراغ اینترنت اکسپلورر؟

اپدیت نمیخواست اون وسط کار؟شاید بخاطر بروزرسانیش کله پا شده یا اینکه تو ستینگ بقول اسی پراکسی هاتو دستی کردی ویه چیز دیگه وارد کردی

بله درسته...

من از اینترنت اکسپلور فقط بخاطر افزونه MetaProducts Inquiry که ظاهرا تنها روی IE کار می کنه استفاده می کنم ...

والا فایرفاکس خیلی بهتره...

حالا چکار کنم ... من موندم و یه اینترنت اکسپلور بیمار ...:ws44:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...

خیر...

جهت نشان دادن حسن نیت مان عکس پیوست می شود:ws3:

nk0wobj2nbxn34dec3v.png

بله درسته...

من از اینترنت اکسپلور فقط بخاطر افزونه MetaProducts Inquiry که ظاهرا تنها روی IE کار می کنه استفاده می کنم ...

والا فایرفاکس خیلی بهتره...

حالا چکار کنم ... من موندم و یه اینترنت اکسپلور بیمار ...:ws44:

سلام......

مورد اول:

خوب ممکنه که حواست نباشه و گزینه Work Offline از منوی File فعال باشه پس اون رو بررسی کن که غیر فعال باشه.....

مورد دوم:

عکسی رو که گذاشتی گزینه Automatically Detect Settings رو تیک بزن . OK. حالا از منوی Tools گزینه Delete Cookie و Delete Files و Clear History‌رو انتخاب کن و برای تایید هم بعد از انتخاب هر گزینه،‌ OK و Yes. در صورتیکه نسخه 7 و یا 8 استفاده میکنی از منوی Tools گزینه Delete Browser History رو انتخاب میکنی و موارد رو تیک میزنی و تایید.....

حالا سیستم رو از اینترنت Disconnect کن و برنامه رو ببند و بعد از Log Off کردن سیستم مجدد امتحان کن.......

مورد سوم:

گاهی ممکنه مشکل از ناسازگار بودن بعضی از Add-ons ها باشه. برای این منظور و بررسی و ترمیم این مشکل میتونی از مورد زیر استفاده کنی:

Microsoft Automated Troubleshooting Services: Internet Explorer freezes or crashes:

مورد چهارم:

توضیحات بیشتر در مورد مشکل عدم بازشدن صفحات توسط نرم افزار Internet Explorer از زبان خود شرکت Microsoft رو هم میتونی از اینجا ببینی:

مورد پنجم:

اینکه چه مرورگری 100٪ بهتره چیزی به اسم 100٪ وجود خارجی نداره. هزاران مورد هست که Internet Explorer بسیار کاربردی و قدرتمند هستش حتی نسخه 6 این مرورگر و هزاران مورد هم هستش که FireFox و Opera و Netscape و Safari و Google Chrome و هزاران مورد دیگه به درد میخوره و کاربردی و مفید هستش. هر کسی به مرورگری علاقه داره و با اون مرورگر راحت تره و کارهای شخصی و سایر مواردش رو انجام میده....

مورد ششم:

در مورد MetaProducts Inquiry Professional Edition Add-ons برای مرورگرهای Internet Explorer و Mozilla FireFox هم میتونی از لینک های زیر استفاده کنی:

MetaProducts-Inquiry-Professional-Edition_1.png

دانلود نرم افزار MetaProducts Inquiry 1.8.520 Professional Edition با حجم 6.3MB:

-

پسورد فایل: www.p30download.com

در مورد کارکرد MetaProducts Inquiry در مرورگر Internet Explorer 7 هم میتونی از این لینک استفاده کنی:

iq-0.gif

این هم Add-ons های MetaProducts Inquiry مربوط به مرورگر Mozilla FireFox:

دانلود با حجم 84KB:

-

منبع:

-

ان شاء‌الله که مشکلات حل میشه.....

موفق و سربلند و دلشاد باشی.....

لینک به دیدگاه
سپاس رضا جان...:icon_gol:

ولی نشــــــــــــــــــــــد....:ws36:

فقط اگه میشه بهم بگو چطوری MetaProducts Inquiry را به فایر فاکس اضافهش کنم تا بی خیال IE شم:sigh:

ای داد بیدا خوب یه نسخه جدید از Internet Explorer رو نصب کن سینا جان........

فدا سرت بالا لینک دادم.......

لینک ها رو توی پست قبلی دادم ولی خوب از لینک های زیر استفاده کن....

این هم Add-ons های MetaProducts Inquiry مربوط به مرورگر Mozilla FireFox:

دانلود با حجم 84KB:

-

کافیه که فایل دانلود شده رو با پسوند xpi رو کلیک کنی و بکشی بندازی داخل پنجره برنامه Mozilla FireFox ( کلیک دراگ یا همون Drag and Drop )......

بعدش یه کادر باز میشه که بعد از 4 ثانیه میتونی گزینه Install رو بزنی و حالا نصب میشه.....

ممکنه برای اجرای درست نیاز به Restart کردن برنامه FireFox باشه........

موفق و دلشاد باشی...... :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...