رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

برا ویندوز 7 امم همین مشکل پیش اومد از این راه رفتم جواب نداد

چکارکنم؟

سلام......... :icon_pf (44):

برای اینکه کلاً از مشکلات مربوط به فعال سازی ویندوز Se7en راحت بشین موارد زیر رو انجام بدین:

WGA.png

1- حتماً قبل از فعال سازی ویندوز Windows Activation Technologies for Windows 7 رو نصب کنید. شماره این Update براس سیستم های 32 بیتی Windows6.1-KB971033-x86 و برای سیستم های 64 بیتی Windows6.1-KB971033-x64 هستش.

این بسته بررسی میکنه که نسخه شما نسخه اصلی مایکروسافت هستش یا نه. این هم لینک دانلود مستقیم از مایکروسافت:

Windows6.1-KB971033-x86 با حجم 1.37MB:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Windows6.1-KB971033-x64 با حجم 1.34MB:

2- بعد از اون هم 7Loader By Hazar 1.6 رو که بهترین Active کننده ویندوز Se7en هستش رو دانلود کنید.

7.jpg

لینک دانلود 7Loader By Hazar 1.6با حجم 6MB:‌

برای دانلود، لینک دانلود را Copy و در نرم افزار Download Manger خودتون Paste کنید.

در صورتیکه لینک دانلود کار نمیکنه از

دانلود کنید.

پسورد فایل: www.vatandownload.com

بعد از دانلود روی فایل اصلی فعال کننده کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator رو انتخاب کنید و بعد از میتونید برای لوگوی OEM روی یکی از شرکت های موجود در لیست کلیک کنید. بعد از اون هم برای فعال سازی ویندوز Se7en روی گزینه Install/Remove Loader کلیک کنید.

صبر کنید تا مراحل فعال سازی انجام بشه. بعد از اتمام مراحل ویندوز به صورت خودکار Restart میشه و حالا ویندوز شما فعال شده و دیگه مکلی نخواهید داشت.

3- در صورتیکه بعد از Restart شدن سیستم هنوز هم فعالسازی انجام نشده از Windows 7 Loader v1.9.5 استفاده کنید. برای اجرا هم حتماً‌ کلیک راست . گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.

این مورد بر روی ویندوزهای ذیل کاملاً منجر به فعالسازی و دائمی شدن خواهد شد.

Windows 7 Ultimate

Windows 7 Professional

Windows 7 Home Premium

Windows 7 Home Basic

Windows 7 Starter

Windows Vista Ultimate

Windows Vista Business

Windows Vista Business N

Windows Vista Home Premium

Windows Vista Home Basic

Windows Vista Starter

Windows Server 2008 R2: Enterprise

Windows Server 2008 R2: Standard

Windows Server 2008 R2: Foundation

Windows Server 2008: Enterprise

Windows Server 2008: Standard

Windows Server 2008: Foundation

Windows Small Business Server 2008

لینک دانلود Windows 7 Loader v1.9.5 با حجم 1.43MB:

-
-

پسورد فایل:

این هم یه عکس از سیستم خودم که با همین روند فعالش کردم. روی تعداد زیادی از سیستم های مختلف هم که ویندوز Se7en رو نصب کردم هم تست کردم و روی همشون به همین آسونی فعال شد.

Se7en.png

امیدوارم توضیحات و موارد مفید باشه....... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام......... :icon_pf (44):

برای اینکه کلاً از مشکلات مربوط به فعال سازی ویندوز Se7en راحت بشین موارد زیر رو انجام بدین:

WGA.png

1- حتماً قبل از فعال سازی ویندوز Windows Activation Technologies for Windows 7 رو نصب کنید. شماره این Update براس سیستم های 32 بیتی Windows6.1-KB971033-x86 و برای سیستم های 64 بیتی Windows6.1-KB971033-x64 هستش.

این بسته بررسی میکنه که نسخه شما نسخه اصلی مایکروسافت هستش یا نه. این هم لینک دانلود مستقیم از مایکروسافت:

Windows6.1-KB971033-x86 با حجم 1.37MB:

Windows6.1-KB971033-x64 با حجم 1.34MB:

2- بعد از اون هم 7Loader By Hazar 1.6 رو که بهترین Active کننده ویندوز Se7en هستش رو دانلود کنید.

7.jpg

لینک دانلود 7Loader By Hazar 1.6با حجم 6MB:‌

برای دانلود، لینک دانلود را Copy و در نرم افزار Download Manger خودتون Paste کنید.

در صورتیکه لینک دانلود کار نمیکنه از

دانلود کنید.

پسورد فایل: www.vatandownload.com

بعد از دانلود روی فایل اصلی فعال کننده کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator رو انتخاب کنید و بعد از میتونید برای لوگوی OEM روی یکی از شرکت های موجود در لیست کلیک کنید. بعد از اون هم برای فعال سازی ویندوز Se7en روی گزینه Install/Remove Loader کلیک کنید.

صبر کنید تا مراحل فعال سازی انجام بشه. بعد از اتمام مراحل ویندوز به صورت خودکار Restart میشه و حالا ویندوز شما فعال شده و دیگه مکلی نخواهید داشت.

این هم یه عکس از سیستم خودم که با همین روند فعالش کردم. روی تعداد زیادی از سیستم های مختلف هم که ویندوز Se7en رو نصب کردم هم تست کردم و روی همشون به همین آسونی فعال شد.

Se7en.png

امیدوارم توضیحات و موارد مفید باشه....... :icon_gol:

دست گلت درد نکنه:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

من سیستمم یه مشکل پیدا کرده، نمیدونم چیه. به نظر سخت افزاری میاد مشکلش :ws52:

وقتی میره رو اسکرین سیور، بعد از چند دقیقه، کلاً سیستم قفل میکنه و تنها راهش اینکه دکمه پاور کیس رو بزنم (حالا بعداً میگم چرا ریستارت رو هم نمیشه زد)

یا وقتی مثلاً تو یه بازی هستش، حتی یه بازی ساده که هیچ گرافیکی نداره (حتی بازی pinball خود ویندوز) اگر به صورت فول اسکرین باشه، بعد از 5،6 دقیقه، صفحه شروع میکنه به لرزش و اگه از بازی خارج نشیم، کلاً قفل میکنه و باز هم همون جریان قبلی که باید دکمه پاور کیس رو زد و خاموش کرد.

اما اینکه چرا ریستارت نمیشه:

چون وقتی ریستارت میکنم، حتی اولین صفحه که مشخصات سیستم رو میزنه هم نمیاد و فقط صفحه خاموش میشه و هیچی نمیاد.

حتی اگه خاموش هم بکنم، سیستم رو باید چند دقیقه بگذره بعداً روشن کنم وگرنه مثل همون ریستارت هیچی نمیاد.

مشکل از چی میتونه باشه :ws52:

لینک به دیدگاه
من سیستمم یه مشکل پیدا کرده، نمیدونم چیه. به نظر سخت افزاری میاد مشکلش :ws52:

وقتی میره رو اسکرین سیور، بعد از چند دقیقه، کلاً سیستم قفل میکنه و تنها راهش اینکه دکمه پاور کیس رو بزنم (حالا بعداً میگم چرا ریستارت رو هم نمیشه زد)

یا وقتی مثلاً تو یه بازی هستش، حتی یه بازی ساده که هیچ گرافیکی نداره (حتی بازی pinball خود ویندوز) اگر به صورت فول اسکرین باشه، بعد از 5،6 دقیقه، صفحه شروع میکنه به لرزش و اگه از بازی خارج نشیم، کلاً قفل میکنه و باز هم همون جریان قبلی که باید دکمه پاور کیس رو زد و خاموش کرد.

اما اینکه چرا ریستارت نمیشه:

چون وقتی ریستارت میکنم، حتی اولین صفحه که مشخصات سیستم رو میزنه هم نمیاد و فقط صفحه خاموش میشه و هیچی نمیاد.

حتی اگه خاموش هم بکنم، سیستم رو باید چند دقیقه بگذره بعداً روشن کنم وگرنه مثل همون ریستارت هیچی نمیاد.

مشکل از چی میتونه باشه :ws52:

دم دست ترین مشکلی که میشه ازش یاد کرد ، داغ شدن بیش از حد چیپ گرافیکی سیستمه . . .

کیس رو باز کن و سیستم رو روشن کن . . . ببین فن کارت گرافیک دچار مشکل نشده باشه . .

مشخصات دقیق سیستمتم اگه میتونی بذار تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد . . .

لینک به دیدگاه
دم دست ترین مشکلی که میشه ازش یاد کرد ، داغ شدن بیش از حد چیپ گرافیکی سیستمه . . .

کیس رو باز کن و سیستم رو روشن کن . . . ببین فن کارت گرافیک دچار مشکل نشده باشه . .

مشخصات دقیق سیستمتم اگه میتونی بذار تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد . . .

ممنون. منم به این داغ کردنش شک کردم، واسه همین یه سری باز کردم، اما خب چیزی نفهمیدم :ws3: فقط دیدم فن عادی کار میکنه.

مشخصات سیستم هم اینه:

مادربرد: اینتل EP41T-USB3

سی پی یو: E5300 @ 2.60GHz دو هسته ای

رم: 2G DIMM DDR3 مدل PSD32G13332

گرافیک: GeForce 9500GT

پاور هم فکر کنم اینه: Award(Phoenix) F2

چیز دیگه هم لازمه؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
ممنون. منم به این داغ کردنش شک کردم، واسه همین یه سری باز کردم، اما خب چیزی نفهمیدم :ws3: فقط دیدم فن عادی کار میکنه.

مشخصات سیستم هم اینه:

مادربرد: اینتل EP41T-USB3

سی پی یو: E5300 @ 2.60GHz دو هسته ای

رم: 2G DIMM DDR3 مدل PSD32G13332

گرافیک: GeForce 9500GT

پاور هم فکر کنم اینه: Award(Phoenix) F2

چیز دیگه هم لازمه؟ :ws52:

نه چیز دیگه ای لازم نیست . . .

سیستم مصرف آنچنان بالایی نداره که فرض کنیم پاور تو تامین توان مورد نیاز سیستم دچار اختلال میشه ، گرچه بهتر بود مدل دقیق پاور رو ذکر میکردی . . . به هر حال از اونجایی که کارت گرافیک سیستمت علاوه بر جریانی که بواسطه ی PCI-E میگیره ، مقداری هم از شاخه ی 12 ولت پاور دریافت میکنه (بواسطه ی جریانی که از یه سر پاور به کارت گرافیک متصل میشه) ، این امکان ( به احتمال ضعیف البته!) وجوود داره که پاور دچار اختلال شده باشه .. . البته من مدل دقیق پاور و توان تولیدی اون و جریان شاخه های 12 ولت رو نمیدونم . . . ولی از اونجایی که تا بحال اسم این پاور رو بین مدل های معروف ندیدم ، پیشنهاد میکنم اگه از این پاور های فله ای بازار هست ، سریعا به تعویض پاور با یه مدل شناخته شده و قوی تر اقدام کنی. . . .

برسیم به مورد دوم :

اینکه میگی بعد از استفاده از اسکرین سیور یا حتی هنگام بازی های ضعیف ، سیستم دچار مشکل میشه و بعد از ریستارت هم به همون صورت باقی میمونه تنها دلیلش میتونه این باشه که : وقتی شما بعد از تحت فشار قرار گرفتن GPU (چیپ گرافیکی) ، سیستم رو خاموش میکنی و بلافاصله بعد اون ، سیستم روشن نمیشه ، دلیلش اینه که هنوز چیپست گرافیک ، داغه و زمان بیشتری برای خنک شدن نیاز داره . . . تنها دلیلی که حدس میزنم درست باشه اینه که احتمالا سیستم خنک کننده ی کارت گرافیک شما یه ایرادی داره که بعد از یکم تحت فشار قرار گرفتن ، توانایی دفع گرمای تولید شده رو نداره . . .

برا اینکه مطمئن شی بهتره از یه نرم افزاری برای ایجاد Stress روی کارت گرافیک استفاده کنی . .

مثلا نرم افزار Furmark برا اینکار خیلی مناسبه . . . کلا نرم افزاریه برا تست پایداری و دمای کارت گرافیک . . .

کار دیگه ای که میتونی بکنی اینه که از نرم افزار GPU-Z استفاده کنی و با توجه به سنسور دما و نمودار دمای کارت گرافیک که روو این نرم افزار نشون داده شده ، نوسان دمایی رو بسنجی . . . .

اینم شکل نرم افزار . ..

gpu-z-sensors-geforce-gtx-280.jpg

لینک به دیدگاه

باعرض سلام و خسته نباشید

نیاز به یک پروژه به زبان c++ دارم

انتخاب واحد دانشجویی بدون استفاده از کلاس.

توضیح کامل آن به شرح زیر است.

این پروژه طراحی یک سیستم انتخاب واحد دانشجو بصورت زیر است: (بدون استفاده از کلاس)

1. دریافت مشخصات دانشجویان شامل: (کلید شماره) شماره و نام و فامیل و تاریخ ورود و تلفن و آدرس

2. دریافت مشخصات درسها شامل: (کلید کد) کد و نام و واحد و قیمت و نوع

3. انجام عملیات انتخاب واحد دانشجو با دریافت شماره دانشجو و شماره ترم و کد درسها. (کلید شماره دانشجو و شماره ترم و کد درس )

4. انجام عملیات ثبت نمرات با ورود کد ترم و کد درس و شماره دانشجو و نمره که نمره باید بین 0 تا 20 باشد.

5. امکان حذف و ویرایش و اضافه کردن موارد 1و2و3و4

6. امکان گزارش گیری و مرتب شده بر اساس هر یک از ویژگیها مطرح شده در موارد 1و2و3و4

لینک به دیدگاه
باعرض سلام و خسته نباشید

نیاز به یک پروژه به زبان c++ دارم

انتخاب واحد دانشجویی بدون استفاده از کلاس.

توضیح کامل آن به شرح زیر است.

این پروژه طراحی یک سیستم انتخاب واحد دانشجو بصورت زیر است: (بدون استفاده از کلاس)

1. دریافت مشخصات دانشجویان شامل: (کلید شماره) شماره و نام و فامیل و تاریخ ورود و تلفن و آدرس

2. دریافت مشخصات درسها شامل: (کلید کد) کد و نام و واحد و قیمت و نوع

3. انجام عملیات انتخاب واحد دانشجو با دریافت شماره دانشجو و شماره ترم و کد درسها. (کلید شماره دانشجو و شماره ترم و کد درس )

4. انجام عملیات ثبت نمرات با ورود کد ترم و کد درس و شماره دانشجو و نمره که نمره باید بین 0 تا 20 باشد.

5. امکان حذف و ویرایش و اضافه کردن موارد 1و2و3و4

6. امکان گزارش گیری و مرتب شده بر اساس هر یک از ویژگیها مطرح شده در موارد 1و2و3و4

پس واسه چی درس میخونی ؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

سلام smiley-greet024.gif

این آرشیو یاهو مسنجر که تو کامپیوتر با پسوند dat (اگه اشتباه نکنم) ذخیره میشند رو میشه بدون استفاده از مسنجر و دونستن یوزر نیم و پسورد بازشون کرد؟ smiley-think005.gif

(با نرم افزار خاصی یا ترفندی چیزی)

لینک به دیدگاه
سلام من یه فایل ویدئویی میخوام پاک کنم این پیغام رو میده cannot delete.....:access is denied

make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use

یه ریست کن کامپیوتر رو...بعد پاکش کن

احتمالا پاک میشه

اگه نشد دیگه من نمیدونم..واستا بقیه بگند

لینک به دیدگاه
سلام smiley-greet024.gif

این آرشیو یاهو مسنجر که تو کامپیوتر با پسوند dat (اگه اشتباه نکنم) ذخیره میشند رو میشه بدون استفاده از مسنجر و دونستن یوزر نیم و پسورد بازشون کرد؟ smiley-think005.gif

(با نرم افزار خاصی یا ترفندی چیزی)

Free Yahoo! Messenger Archive Decoder

سلام من یه فایل ویدئویی میخوام پاک کنم این پیغام رو میده cannot delete.....:access is denied

make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use

همانطور که میلاد جان عرض کردند بعد ریست سیستم اقدام کنید به دیلیت کردن فایل

اگه از هم دیلیت نشد از برنامه هایی مثل unlocker استفاده کنید

لینک به دیدگاه
بچه ها

نسخه 8 بابیلون من دیشب از کار افتاد باطل شد

کسی کرک جدید نداره

تموم کارام لنگ اینه

بعد از نصب بابیلون ، بابیلون رو کاملا ببندید .

یعنی از کنار ساعت exit کنید برنامه رو !

بعد از بستن برنامه ، ابتدا فایل patch را اجرا کنید و سپس فایل ZWT.bof

کار تمام هست !

فقط اگه آنتی ویروستون به فایل patch گیر داد ، بهش توجهی نکنید !

چون این فایل تضمین شده پاک هست !

پسورد فایل فشرده : Babak.PHP

لینک به دیدگاه
بعد از نصب بابیلون ، بابیلون رو کاملا ببندید .

یعنی از کنار ساعت exit کنید برنامه رو !

بعد از بستن برنامه ، ابتدا فایل patch را اجرا کنید و سپس فایل ZWT.bof

کار تمام هست !

فقط اگه آنتی ویروستون به فایل patch گیر داد ، بهش توجهی نکنید !

چون این فایل تضمین شده پاک هست !

پسورد فایل فشرده : Babak.PHP

این رو که نمیشه نصب کرد:w00:

لینک به دیدگاه

سلام

کسی چیزی درمورد شباهت کد نمی دونه

قراره یه برنامه بنویسیم که به صورت شبکه ای امتحان سی برگزار کنه بعد جواب ها رو چک کنه بعد طبق شباهت کد با کد استاد به دانشجو نمره بده

اگه کسی چیزی می دونه راهنمایی کنه بی زحمت:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
این رو که نمیشه نصب کرد:w00:

یعنی چی؟

چرا نمیشه؟

من که خودم همیشه ازش استفاده میکنم

تو روبات هستی یا آدم ؟:ws38:

لینک به دیدگاه

من مودم dialup ام از کار افتاده :icon_pf (34): پورتشو باز کردم یه بار دیگه وصل کردم. cd مودم هم یه بار دیگه نصب کردم ولی درست نشد.

وقتی میخوام به اینترنت وصل بشم اصلاً هیچ ارتباطی برقرار نمیکنه و بلافاصله ارور زیر رو میده:

4ru1yjdjlaw7us7tbqc.jpg

با فکسش هم نتونستم کار کنم. یعنی اصلاً موردم رو انگار نمیشناسه. ولی نمیدونم چرا وقتی وارد device manager میشم می بینم که مودم رو شناخته. :ws52:

مدل مودم هم اینه:

creative modem blaster PCI DI5663

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من برای پایان کار درس مبانی الکترونیک نیاز به رسم یک سری طول موج دارم.

کسی هسن که بدونه با چه برنامه ای باید اینکارو کنم.

فقط سریع تر راهنماییم کنید:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...