رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من کامپیترم یه اشکال با حااال پیدا کرده

خاموش نمیشه :ws3:

همش ریست میشه مجبورم با کلید خاموشش کنم ...

البته اشکالش مال ویندوز ...

سلام دوست عزیز.........

یه لطف کن و Power سیستمت رو چک کن که مشکلی نداره......

بعد از اون حتماً CD و یا DVD ویندور رو داخل دستگاه بزار و از منوی Start و گزینه Run دستور sfc /scannow رو تایپ کن و کلید Enter رو فشار بده......

در صورت مشاهده پیغام خطا گزینه Retry رو انتخاب کن و صبر کن تا جایگزینی فایل های سیستمی خراب با فایل های سالم تمام بشه.......

سیستم رو Restart کن و حالا تست کن ان شاء‌ الله که مشکل حل شده........

موفق و سربلند باشی....... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام من یه فایل ویدئویی میخوام پاک کنم این پیغام رو میده cannot delete.....:access is denied

make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use

شاید با اکانت Administrator وارد نشدید.

یه بار log out کنید، احتمالا حل می شه !

سلام...

من یه سری کلیپ دانلود کردم...فرمتش avi هست...با هر نرم افزاری هم تست کردم نمی خونه! یعنی می خونه ها...فقط صداست، تصویر نداره -2-34-.gif

جالبه وقتی که آنلاین می بینم تو یوتیوب درسته :ws52:

حالا باید چیکار کنم؟ :ws37:

klit نصب کنی درست می شه ! تو تالار کامپیوتر فک می کنم باشه !

لینک به دیدگاه
سلام...

من یه سری کلیپ دانلود کردم...فرمتش avi هست...با هر نرم افزاری هم تست کردم نمی خونه! یعنی می خونه ها...فقط صداست، تصویر نداره -2-34-.gif

با km player هم امتحان کردی

لینک به دیدگاه
سلام

من عادت کردم که یه چند وقت یه بار سیستممو عوض کنم(آخه از بس انگولک میکنم خراب میشه):icon_pf (34):

ولی اینبار تصمیم گرفتم درستش کنم پس لطفا کمکم کنید!!

موقع روشن کردن سیستم باید شونصد ساعت صبر کنم تا صفحه ویندوز بیاد بعد اونم یه 4-5 دقیقه

طول میکشه تا از welcome بگذره و....

چجوری میشه درستش کرد؟؟

سلام خسته نباشید..........

1- حتماً درایوری رو که ویندوز نصب شده رو با استفاده از Disk Clean Up از فایل های زائد پاک سازی کنید......

2- نرم افزار Super Cleaner رو نصب کنید و از بخش Auto Clean موارد رو تیک بزنید تا بعد از اجرای نرم افزار موارد اضافی و Tempها پاک بشن.....

SuperCleaner_1.png

دانلود Super Cleaner با حجم 570KB:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فعال سازی:

نام: www.noandishaan.com

سریال: 2646-100048-2152-26936

و یا:

نام: JAME Software Collection

سریال: 3140-115856-2516-31192

3- از نرم افزار Tuneup Utilities 2011 برای بهینه سازی سیستم عامل استفاده کنید.

دانلود نرم افزار TuneUp Utilities 2011:

-

4- زیاد سیستم رو به حالت Stand By و یا Hibernate قرار ندین........

5- حتماً درایوری رو که ویندوز نصب شده رو Defragment کنید......

6- ان شاء‌الله که مشکل حل میشه.........

موفق و سربلند باشید....... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام من یه فایل ویدئویی میخوام پاک کنم این پیغام رو میده cannot delete.....:access is denied

make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use

با سلام و خسته نباشید.......

اگه موردی که میخواین حذف کنید روی Flash Memory هستش که قفل سخت افزاری داره باید کلید قفل سخت افزاریش رو غیر فعال کنید.........

اگه نه که ممکنه فایل در حال اجرا باشه. پس سیستم عامل رو Log Off کنید و دوباره امتحان کنید.

در صورتیکه بازم مشکل پابرجاست از نرم افزار قدرتمند Unlocker استفاده کنید.........

دانلود نرم افزار:

-

پسورد فایل ها:

موفق و سربلند باشید....... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام...

سلام آبجی گل و گلاب....... :icon_pf (44):

خوبی؟ :icon_gol:

خوب فدای سرت.........

چون Codec مناسب روی سیتمت نصب نشده.....

یه زحمتی بکش K-Lite Mega Codec Pack 6.7 رو نصب کن درست میشه ان شاء‌الله.......

بعدش در صورتیکه درست نشد از KMPlayer 3.0 استفاده کن. لینک اول -

ان شاء‌الله که درست میشه.........

موفق و سربلند و دلشاد باشی........:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.........

یه لطف کن و Power سیستمت رو چک کن که مشکلی نداره......

بعد از اون حتماً CD و یا DVD ویندور رو داخل دستگاه بزار و از منوی Start و گزینه Run دستور sfc /scannow رو تایپ کن و کلید Enter رو فشار بده......

در صورت مشاهده پیغام خطا گزینه Retry رو انتخاب کن و صبر کن تا جایگزینی فایل های سیستمی خراب با فایل های سالم تمام بشه.......

سیستم رو Restart کن و حالا تست کن ان شاء‌ الله که مشکل حل شده........

موفق و سربلند باشی....... :icon_gol:

ممنون :icon_gol::icon_gol:

ول ی میدونم اشکالش مال ویندوز

اخه تو لینوکس درست خاموش میشه

بازم سپاس :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

من مدتیه دچار یه مشکل ناجور شدم

اونم اینکه تو مسنجر پیغام های ردو بدل شده بین من و بقیه رو تو پنجره چت نشون نمیده

صفحه خالیه !

در صورتی که با نرم افزاری مثل پید گین وقتی لاگ این میکنم میبینم که تمامی پیغام های فرستاده با مسنجر ردو بدل شده اند و واقعا فرستاده شدند

تمامی کد های جاوا رو که در cmd باید زده بشه رو هم زدم منتها بازم مشکل حل نشد .......

راه حل دیگه ای دارید ؟:ws44:

لینک به دیدگاه
سلام

من مدتیه دچار یه مشکل ناجور شدم

اونم اینکه تو مسنجر پیغام های ردو بدل شده بین من و بقیه رو تو پنجره چت نشون نمیده

صفحه خالیه !

در صورتی که با نرم افزاری مثل پید گین وقتی لاگ این میکنم میبینم که تمامی پیغام های فرستاده با مسنجر ردو بدل شده اند و واقعا فرستاده شدند

تمامی کد های جاوا رو که در cmd باید زده بشه رو هم زدم منتها بازم مشکل حل نشد .......

راه حل دیگه ای دارید ؟:ws44:

سلام به آبجی گل و گلاب گرافیست........

خسته نباشی.....

خوب فدای سرت......

این مشکل از چند چیز بوجود میادش. پس موارد زیر رو انجام بده آبجی ان شاء‌الله که درست میشه.......

pico_index_us_2.png

1- ویروسی با نام Win/32 Trojan.Dropper که بعد از شناسایی فایل هاش با نامی با عنوان Copy of copy of shortcut.exe نشون داده میشن این مشکل رو بوجود میارن. پس Antivirus سیستم رو Update کن و حداقل درایوی رو که سیستم عامل توش نصبه رو بررسی کن....

2- این مشکل گاهی زمانیکه دارین از ف..ی..ل..ت..ر ش..ک..ن استفاده میکنید هم بوجود میاد. پس اول به اینترنت وصل شو،‌Messenger رو بازش کن و بعدش از نرم افزار ف..ی..ل..ت..ر ش..ک..ن......

3- گاهی اوقات حتی بعد از بستن نرم افزارهایی که توی مورد شماره دوم گفتم هم مواردی هستش که اگه درست نشه ممکنه باعث بشه نه بتونی وارد Yahoo ID بشی و نه اینکه متن پیام ها قابل دیدن باشه. پس در صورت استفاده از چنین برنامه هایی حتماً از نرم افزار Internet Explorer از منوی Tools گزینه Internet Options و بعدش هم سربرگ Connections و از کادر Dial-up and virtual Private network settings اتصال به اینترنت پیش فرض رو که با اون به اینترنت متصل میشی رو انتخابش کن و گزینه Settings.....

از بخش Automatic configuration گزینه Automatically detect settings فعال باشه و از بخش P.r.o.x.y Server هم گزینه Use a p.r.o.x.y server غیر فعال باشه...

حالا برنامه Internet Explorer رو ببند و بعدش هم برنامه Yahoo Messenger رو ببند. مجدد برنامه رو بازش کن و تست کن ببین آیا متن ها دیده میشه یا نه؟

4- مورد بعدی مشکلات بیشتری رو شامل میشه که از برنامه Internet Explorer منوی Tools گزینه Internet Options و بعدش هم سربرگ Security. گزینه Custom Level حالا از بخش Scroll to Scripting – Active Scripting گزینه Enable انتخاب باشه و OK و بعدش هم OK. برنامه Internet Explorer رو ببند.

5- برنامه ها و موارد Component هایی رو که مربوط به Yahoo Messenger میتونه باشه رو Update کنی.

این موارد شامل اینهاست:

Adobe Flash Player: برای سهولت کار لینک های دانلودش رو میزارم که دردسر کمتر بشه.

نسخه مخصوص FireFox و Opera:

-

پسورد فایل:

لینک دیگری برای نسخه مخصوص FireFox:

-

پسورد فایل:

************************************************** *

لینک های نسخه مخصوص Internet Explorer:

-

پسورد فایل:

لینک دیگری برای نسخه مخصوص Internet Explorer:

-

پسورد فایل:

لینک دیگری برای نسخه مخصوص Internet Explorer:

-

************************************************** *

دانلود نسخه مخصوص ویندوز ( Adobe Flash Player 10.1.102.64 Final for Windows ):

پسورد فایل:

Adobe Shockwave Player: این هم لینک دانلود با حجم 8.5MB:

Windows Script 5.7 for Windows: لینک دانلود با حجم 1.02MB:

6- بعد از این موارد سیستم رو Restart کن و حالا از منوی Start گزینه Run رو انتخاب کن و در کادر Run دستور regsvr32 jscript.dll رو تایپ کن و OK و بعد از اون هم دستور regsvr32 vbscript.dll و بعدش هم OK...

7- در صورتیکه همه موارد رو انجام دادی و باز هم مشکل باقی هستش نسخه Yahoo Messenger رو حذفش کن و نسخه جدیدتری رو نصب کن.....

8- اگه باز هم مشکل باقی هستش و همه 7 مورد رو به درستی انجام دادی این مطلب زیر رو هم یه نگاهی بنداز.......

To resolve this, open a registry editor (click Start, click Run. On the Open box, type: regedit and then press Enter). Navigate to the following key: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft\ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings \ Zones

There should only be 5 items there, numbered 0 to 4. If you see a different one, especially if you see items that shows up as box, try deleting it. (Backup your registry first). If you were able to delete that extra item, this might fix the bug, and you will be able to see the chat messages again in yahoo messenger.

9- ان شاء‌الله که مشکل حل میشه.......

موفق و سربلند و دلشاد باشی ....... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

واقعا ممنونممممممممم

مشکل من دقیقا با همون کد رجیستری حل شد و بقیه رو بعضیاشو قبلا هم انجام داده بودمو حل نشده بود

خیلی مرسی:icon_gol::4uboxsmiley: :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

لینک به دیدگاه

سلام .

من ایمیل های زیادی برام میاد و مجبورم هر چند روز یک بار هر ایمیل را به یک فولدر خاص move کنم ( یعنی به تعداد آدرس هایی که از اونها ایمیل میاد فولدر ساختم و ایمیل ها رو به فولدر مخصوصشون منتقل میکنم . تقریبا 30 تا فولدر ساختم )

1 - چطور میتونم ایمیل را طوری تنظیم کنم که یک ایمیل از آدرس خاص هنگامی که برای من ارسال میشه مستقیما به فولدر مشخصی بره ؟

2- مشکلی که هنگام انتقال (move) ایمیل ها دارم اینه که هروقت ایمیلی را انتخاب میکنم ( تیک میزنم ) و به منوی ...Move میرم ، وقتی موس را روی اسم فولدرها میبرم ، سریع به انتهای لیست اسامی فولدرها میره . یعنی خودبه خود به طرف انتهای لیست حرکت میکنه و نمیتونم به راحتی فولدر خاصی را انتخاب کنم .

برای حل این مشکل چه راه حلی هست ؟

با تشکر .:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام .

من ایمیل های زیادی برام میاد و مجبورم هر چند روز یک بار هر ایمیل را به یک فولدر خاص move کنم ( یعنی به تعداد آدرس هایی که از اونها ایمیل میاد فولدر ساختم و ایمیل ها رو به فولدر مخصوصشون منتقل میکنم . تقریبا 30 تا فولدر ساختم )

1 - چطور میتونم ایمیل را طوری تنظیم کنم که یک ایمیل از آدرس خاص هنگامی که برای من ارسال میشه مستقیما به فولدر مشخصی بره ؟

2- مشکلی که هنگام انتقال (move) ایمیل ها دارم اینه که هروقت ایمیلی را انتخاب میکنم ( تیک میزنم ) و به منوی ...move میرم ، وقتی موس را روی اسم فولدرها میبرم ، سریع به انتهای لیست اسامی فولدرها میره . یعنی خودبه خود به طرف انتهای لیست حرکت میکنه و نمیتونم به راحتی فولدر خاصی را انتخاب کنم .

سلام دادا

مورد اولی که فک کنم همچین امکانی نباشه کلا....نیست

مورد دومی هم اگه از حالت کلاسیک استفاده کنی درس میشه منم این مشکلو داشتم:دی

لینک به دیدگاه
سلام .

2- مشکلی که هنگام انتقال (move) ایمیل ها دارم اینه که هروقت ایمیلی را انتخاب میکنم ( تیک میزنم ) و به منوی ...Move میرم ، وقتی موس را روی اسم فولدرها میبرم ، سریع به انتهای لیست اسامی فولدرها میره . یعنی خودبه خود به طرف انتهای لیست حرکت میکنه و نمیتونم به راحتی فولدر خاصی را انتخاب کنم .

اگه از گروهها یا سایت های مشخصی براتون ایمیل میرسه برین تو Mail option واونجا درقسمت Filter با توجه به نوع هدر یا اسم ایمیلا یا سایر گزینه هایی که برای انتخاب بهتون میده گروه بسازین

وقتی گروه مورد نظرتون ایجاد شد ایمیلاتون مستقیما وبدون نیاز به دخالت شما درفولدر مخصوص خودش قرار میگیره

من از حالت کلاسیک یاهو میل استفاده میکنم وتا حالا همچین مشکلی نداشتم اگر از دوستان اطلاع دقیقتری داشته باشن جواب میدن برای قسمت دوم

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم

البته تاحدودی میدونم ولی خوب جواب علمیشو میخوام بدونم

کسی میدونه چرا گاهی که نت خونه (منظورم dsl ) قطع میشه بعد که زنگ میزنی به شرکت مربوطه میگه مودم رو ریست کن

میخوام بدونم غیر اون تنظیمات دستی که موقع نصب مودم یا از طریق setup اش می کنیم چه چیزایی از شرکت مربوطه تو مودم ذخیره میشه که بعد تغییر تو شرکت مربوطه اینام باید ریست بشه ؟

لینک به دیدگاه

یه سوااال از فلش دارم خیلی فوریه

جچوری تکست باک رو تو فلش میشه قفل کرد

البته از نوع ورودی

یعنی یک بار اطلاعات وارد کنه و دیگه نتونه تغییر بده

دوم اینکه چجوری تو صفحه میتونم برای اینتر ایونت تعریف کنم.

لینک به دیدگاه

:ws3:

این سایتهای اسپم فارسی. اعصاب ادم روداغون می کنن .

چه جوری می شه این سایتهای اسپم رو به تیم گوگل معرفی کرد . که بیان تخته شون کنن .

لینک به دیدگاه
:ws3:

این سایتهای اسپم فارسی. اعصاب ادم روداغون می کنن .

چه جوری می شه این سایتهای اسپم رو به تیم گوگل معرفی کرد . که بیان تخته شون کنن .

سلام

منظورتون از سایتای اسپم چیه؟

همون سایتای تبلیغات رو میگین؟

لینک به دیدگاه

سلام من یک مشکلی در باره مرورگر فایر فاکس دارم

یک چند وقتی که با این مرورگر کار میکنم دچار مشکل میشه وعکسارو دیگه نشون نمیده

حتی زمانی هم برنامه رو از رو سیستم پاک کردم و دوباره نصب کردم به همین روال بوده

علت چیه؟ راه حلی واسش هست؟

جالب اینجاست که فقط واسه نواندیشان این شکلی میشه وسایر فروم ها وسایت ها اینگونه نیست _این اتفاق حتی تو کافی نتم واسم رخ داده :hanghead:

لینک به دیدگاه
سلام من یک مشکلی در باره مرورگر فایر فاکس دارم

یک چند وقتی که با این مرورگر کار میکنم دچار مشکل میشه وعکسارو دیگه نشون نمیده

حتی زمانی هم برنامه رو از رو سیستم پاک کردم و دوباره نصب کردم به همین روال بوده

علت چیه؟ راه حلی واسش هست؟

جالب اینجاست که فقط واسه نواندیشان این شکلی میشه وسایر فروم ها وسایت ها اینگونه نیست _این اتفاق حتی تو کافی نتم واسم رخ داده :hanghead:

یعنی تو کافی نت هم فقط فایرفاکس اینطوریه و فقط تو اندیشان؟ :w58:

چه عکس هایی رو نمی تونی ببینی؟

یعنی عکس آواتارا مشخص نیست؟ شکلک ها؟ یا عکسایی که تو آپلودسنتر خودسایت آپلود میشه مشخص نیست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...