رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

صدای welcome میاد؟

آره میاد...

صفحه دسکتاپم که باز میشه اون پایین عکس استارت و بقیه چیزا میاد ولی آیکونای روی صفحه نمیاد...عکس موس هم در حال فکر کردنه...

لینک به دیدگاه
آره میاد...

صفحه دسکتاپم که باز میشه اون پایین عکس استارت و بقیه چیزا میاد ولی آیکونای روی صفحه نمیاد...عکس موس هم در حال فکر کردنه...

آهان پس explorer.exe اجرا میشه.

احتمالا یه نرم افزاری چیزی نصب کردی که پروسه ای رو زمان لود شدن سیستم اجرا میکنه و اون باعث هنگ کردن سیستم میشه.

باید از طریق Safe mode بیای بالا.

به این صورت که بعد از روشن کردن سیستم ، بطور متوالی F8 رو بزن تا لیست باز شه و با انتخاب گزینه ی Safe mode در اون لیست ، از این طریق وارد شو.

بعد کار های زیر رو انجام بده :

Start--->run--->msconfig و دکمه ی enter رو بزن.

برو قسمت Services و اون پایین ، گزینه ی Hide All microsoft services رو بزن . بعد میبینی تعداد گزینه ها کم شده. تمامی گزینه ها رو غیر فعال کن.

بعد برو قسمت Startup و گزینه ی Disable All رو بزن تا همه ی تیک ها برداشته بشه.

در نهایت Apply و ریستارت.

به کاری که شما انجام دادی میگن Clean booting . یعنی بجز پروسه های ویندوز ، هیچ پروسه ی فرعی ایی اجرا نخواهد شد.

بعد ببین سیستم بالا میاد یا خیر.

اگه بالا اومد ، دوباره میری وارد msconfig میشی و یکی یکی گزینه ها رو تیک میزنی و ریستارت میکنی تا ببینی بعد از فعال کردن کدوم سرویس ، سیستم دوباره هنگ میکنه و سرویس مشکل دار رو تشخیص بدی.

معمولا این گیر کردن ها بخاطر نصب نرم افزار های جدید مثل آنتی ویرووس و ... هست.

لینک به دیدگاه
آهان پس explorer.exe اجرا میشه.

احتمالا یه نرم افزاری چیزی نصب کردی که پروسه ای رو زمان لود شدن سیستم اجرا میکنه و اون باعث هنگ کردن سیستم میشه.

باید از طریق Safe mode بیای بالا.

به این صورت که بعد از روشن کردن سیستم ، بطور متوالی F8 رو بزن تا لیست باز شه و با انتخاب گزینه ی Safe mode در اون لیست ، از این طریق وارد شو.

بعد کار های زیر رو انجام بده :

Start--->run--->msconfig و دکمه ی enter رو بزن.

برو قسمت Services و اون پایین ، گزینه ی Hide All microsoft services رو بزن . بعد میبینی تعداد گزینه ها کم شده. تمامی گزینه ها رو غیر فعال کن.

بعد برو قسمت Startup و گزینه ی Disable All رو بزن تا همه ی تیک ها برداشته بشه.

در نهایت Apply و ریستارت.

به کاری که شما انجام دادی میگن Clean booting . یعنی بجز پروسه های ویندوز ، هیچ پروسه ی فرعی ایی اجرا نخواهد شد.

بعد ببین سیستم بالا میاد یا خیر.

اگه بالا اومد ، دوباره میری وارد msconfig میشی و یکی یکی گزینه ها رو تیک میزنی و ریستارت میکنی تا ببینی بعد از فعال کردن کدوم سرویس ، سیستم دوباره هنگ میکنه و سرویس مشکل دار رو تشخیص بدی.

معمولا این گیر کردن ها بخاطر نصب نرم افزار های جدید مثل آنتی ویرووس و ... هست.

آخه چیزی نصب نکردم که بخواد اینجوری بشه...

الانم هر چی f8 زدم چیزی نشد...

الان یه صفحه سیاه رنگ باز شده برام که منتظر اینتر بزنم تا مراحل بعدی رو انجام بده...بالاشم نوشته windows error recovery

لینک به دیدگاه

سلام به همه.دو تا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید.1.من ویندوز جدید نصب کردم (اکس پی)ولی کامپیوترم صدا نداره مشکل از کجاست باید چیکار کنم؟؟؟

2.کل صفحه ی کامپیوترم بزرگ شده(مثل نشانگر موس و آیکون ها و پنجره هاو......) از کجا تنظیم کنم که حالت نرمال داشته باشه؟؟؟

لینک به دیدگاه
آره میاد...

آنتی ویروس داری؟؟

اگه داری چیه؟

لینک به دیدگاه
سلام به همه.دو تا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید.1.من ویندوز جدید نصب کردم (اکس پی)ولی کامپیوترم صدا نداره مشکل از کجاست باید چیکار کنم؟؟؟

2.کل صفحه ی کامپیوترم بزرگ شده(مثل نشانگر موس و آیکون ها و پنجره هاو......) از کجا تنظیم کنم که حالت نرمال داشته باشه؟؟؟

صدای ویندوزت به خاطر اینه که درایور کارت صوتی سیستمت رو نصب نکردی ، اگه نصب کنی حله

ولی بزرگ شدن صفحه رو نمیدونم چون خیلی وقته با xp کار نکردم،احتمالا تنظیماتت بهم خورده...

اول رو سیستمت ویندوز 7 داشتی؟؟قبل این که xp بریزی؟؟

لینک به دیدگاه
صدای ویندوزت به خاطر اینه که درایور کارت صوتی سیستمت رو نصب نکردی ، اگه نصب کنی حله

ولی بزرگ شدن صفحه رو نمیدونم چون خیلی وقته با xp کار نکردم،احتمالا تنظیماتت بهم خورده...

اونم کارت گرافیکش نصب نیست حتما:ws38:

لینک به دیدگاه

اول رو سیستمت ویندوز 7 داشتی؟؟قبل این که xp بریزی؟؟

نه قبلنم xpبود.حالا چه جوری باید درایو کارت صوتی رو نصب کرد؟؟با استفاده از سی دی مادربورد کامپیوتر؟؟؟؟یه کم توضیح میدید؟؟

لینک به دیدگاه
اینو دانلود کن فکر کنم حل میکنه این مشکل رو

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای داتلود کردن باید پول دادicon_pf%20(34).gif

چیکار کنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
برای داتلود کردن باید پول دادicon_pf%20(34).gif

چیکار کنمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

:ws38: مجانیه که

تو خود سایتشم نوشته مجانی

الان دانلود کردم خودم حجمشم کمتر از 1 مگه

یه بار دیگه تست کن

حالا نشد نرم افزار مشابه زیاد هست:

لینک به دیدگاه
:ws38: مجانیه که

تو خود سایتشم نوشته مجانی

الان دانلود کردم خودم حجمشم کمتر از 1 مگه

یه بار دیگه تست کن

حالا نشد نرم افزار مشابه زیاد هست:

اولش مجانیه

وفتی وارد صفحه دانلود میشه میاد که اگه یه ساله میخوای اینفدر پول بده:ws3:

عجب دزدایی پیدا میشنا!!!

لینک به دیدگاه
نه قبلنم xpبود.حالا چه جوری باید درایو کارت صوتی رو نصب کرد؟؟با استفاده از سی دی مادربورد کامپیوتر؟؟؟؟یه کم توضیح میدید؟؟

آره همون cd مادربرده اگه نصبش کنی حله ، اگه درست نشد که مشکل از کارت صوتیه ، و مشکلت میشه سخت افزاری که باید بدی به متخصص یا واست تعمیر کنه یا کلا عوضش کنه..

لینک به دیدگاه
سلام خدمت دوستان عزیز

متاسفانه امروز بعد اینکه وارد اینترنت شدم سیستمم به تروجان SoundMix آلوده شده نمی تونم پاکش کنم.

در صورت امکان کمکم کنید

باتشکر :icon_gol:

:ws52:

لینک به دیدگاه
quote_icon.png نوشته اصلی توسط vahid88 viewpost-left.png

سلام خدمت دوستان عزیز

متاسفانه امروز بعد اینکه وارد اینترنت شدم سیستمم به تروجان SoundMix آلوده شده نمی تونم پاکش کنم.

در صورت امکان کمکم کنید

باتشکر :icon_gol:

:ws52:

ممنون از همه دوستانی که کمکم کردن :icon_gol:

تونستم مشکل رو حل کنم.:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...