رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من پوستم خیلی حساس هست.گاهی حتی وقتی ضدآفتاب هم می زنم می سوزه :icon_pf (34):

ازکرم های دیگه هم گاهی خیلی کم پیش می یاد استفاده کنم.استفاده هم بکنم تا می رسم خونه سریع پاک می کنم. اما باز هم پوست حساسی دارم.

• Like 4
لینک به دیدگاه
درسته اما رازیانه برای مردان هم مفید چونن خاصیت درمانی داره و برای عامل ریزش موی مردانه (آلوپشیا) هم موثره چون از فعالیت آنزیم 5 آلفا ردوکتاز جلوگیری می کنه و نمیگذاره که دی هیدروکسی تستسترون که عامل اصلی ریزش موی مردانه هست تشکیل بشه:icon_gol:

توی بعضی از شامپو های ضد ریزش از عصاره رازیانه استفاده میشه:w16:

:a030::ws37:

اون عرقی که مشابه بود برای آقایون عرق نعناع هستش:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:a030::ws37:

اون عرقی که مشابه بود برای آقایون عرق نعناع هستش:w16:

من که گفتم عرق نعناست:ws3:

raftam amoozeshi baraye sarbazi .sookhtam va kheyli siah shodam.chi kar konam

وقتی ملانین سازی در پوست زیاد بشه باعث میشه که رنگ پوست تیره بشه که کاری فعلا به مکانیسمش نداریم

شما با مصرف مرتب ضدآفتاب و دوری از نور آفتاب و استفاده مداوم از کرم های روشن کننده می تونه تا حدی بهت کمک کنه.....

البته بهت بگم که مثل فبل نمیشی اما می تونه رنگ پوستتو روشن تر کنه دوست عزیز

• Like 3
لینک به دیدگاه
دلااااااام:w410:

برای موهای زیر پوستی چی کار کنیم؟

خوب معمولا موهای زیر پوستی وقتی ایجاد میشه که اصلاح مو به صورت عمیق انجام گرفته باشد ولی خوب میتونی از اسید استیل سالیسیلیک استفاده کنی.دوبار در روز و به مدت یک هفته این کار رو بکن و روی سطح پوستت بمال تا موهایی که برگشته توی پوست آزاد شود.

یا اینکه می تونی هر بار بعد از حمام به اون قسمت هایی که موی زیر پوستی داره مرطوب کننده بزنی یا اینکه به بدنت لوسیون یا کرم بدن بزن.

• Like 3
لینک به دیدگاه
من پوستم خیلی حساس هست.گاهی حتی وقتی ضدآفتاب هم می زنم می سوزه :icon_pf (34):

ازکرم های دیگه هم گاهی خیلی کم پیش می یاد استفاده کنم.استفاده هم بکنم تا می رسم خونه سریع پاک می کنم. اما باز هم پوست حساسی دارم.

پوست های حساس خیلی بیشتر احتیاج به مراقبت دارن

باید مرتب تمیز بشن و شسته البته با شوینده های مخصوص

نباید به هیچ عنوان تحریک بشه پوستت

مشکلت چی هست تبسم جان؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

وقتی می رم تو آفتاب گاهی وقتا پوستم می سوزه.بعدشم حالت سوختگی و تورم و خشکی پیدا می کنه.

راستی راهی برای کم کردن عرق صورت هست؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
وقتی می رم تو آفتاب گاهی وقتا پوستم می سوزه.بعدشم حالت سوختگی و تورم و خشکی پیدا می کنه.

راستی راهی برای کم کردن عرق صورت هست؟

برای رفتن توی آفتاب حتما از ضدآفتاب استفاده کن

سینره ضدآفتاب 30 زده مخصوص پوست های حساس هست.البته خوبیش هم اینه که 4 ساعته هست.

بعدش هم حتما بشور و از مرطوب کننده های صورت استفاده کن

عرق کردن خوبه باعث تنظیم دمای بدن میشود،مواد زائد رو هم از بدن دفع می کنه ....

ولی اگر می خوای که کم کنی عرق کردنتو از محلول آلومینیوم کلراید استفاده کن.دائما از دئودورانت(مام)،کرم،ژل های شستشو استفاده کن مخصوصا در فصل گرما....

عرق کردنت موضعیه یا کل بدنت؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
برای رفتن توی آفتاب حتما از ضدآفتاب استفاده کن

سینره ضدآفتاب 30 زده مخصوص پوست های حساس هست.البته خوبیش هم اینه که 4 ساعته هست.

بعدش هم حتما بشور و از مرطوب کننده های صورت استفاده کن

عرق کردن خوبه باعث تنظیم دمای بدن میشود،مواد زائد رو هم از بدن دفع می کنه ....

ولی اگر می خوای که کم کنی عرق کردنتو از محلول آلومینیوم کلراید استفاده کن.دائما از دئودورانت(مام)،کرم،ژل های شستشو استفاده کن مخصوصا در فصل گرما....

عرق کردنت موضعیه یا کل بدنت؟

الان اسپری ضدآفتاب Aven فاقد چربی مخصوص پوست حساس می زنم

نه بیشتر صورتم عرق می کنه.

ژل شستشوی سینره هم می زنم.مخصوص پوست چرب.چون پوستم چرب هست.

• Like 3
لینک به دیدگاه
الان اسپری ضدآفتاب Aven فاقد چربی مخصوص پوست حساس می زنم

نه بیشتر صورتم عرق می کنه.

ژل شستشوی سینره هم می زنم.مخصوص پوست چرب.چون پوستم چرب هست.

aven خیلی خوبه که استفاده می کنی

مرتب هم از ژل شستشوی سینره استفاده بکن چون در بلند مدت نیازتو به شستشو کمتر می کنه.

از محلولی هم که گفتم برای عرق کردنت استفاده بکن فقط چون پوستت حساسه اول جایی که می خوای بزنی تست بکن و اثرش رو بعد از 24 ساعت ببین اگر خوب بود استفاده بکن و اگر نبود نه.....

هر بار هم که می خوای استفاده کنی باید تست کنی

ار هیچ داروی خوراکی و یا تزریقی برای کم کردن عرقت استفاده نکن

• Like 3
لینک به دیدگاه

بچه ها من دچار مشکل فنی شدم و الان هم با .*#ف ی$ت&&ر شکن میام توی سایت سسرعتم پایینه ببخشید اگر دیر جواب میدم به سوالات تا ایشاله مشکلم برطرف بشه تحمل کنید

برای کسانی که از کرم ضدلک و روشن کنندشون راضی نیستن بگم که شرکت فیس دوکس کرم روشن کننده جدید زده که با تکنولوژی نانو ساخته شده و به علت ریز مولکول بودنش جذب سریع و دوره درمان کوتاهتری داره

کرم روشن کننده (پیگمازوم) فیس دوکس قدر لایه برداری بالایی داره و به عمق پوست نفوذ می کنه

اگر خواستین می تونید امتحان کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

برای کسانی که از کرم ضدلک و روشن کنندشون راضی نیستن بگم که شرکت فیس دوکس کرم روشن کننده جدید زده که با تکنولوژی نانو ساخته شده و به علت ریز مولکول بودنش جذب سریع و دوره درمان کوتاهتری داره

کرم روشن کننده (پیگمازوم) فیس دوکس قدر لایه برداری بالایی داره و به عمق پوست نفوذ می کنه

کرم روشن کننده واقعا خوبه؟

من حس می کنم استفاده ازین کرم ها باید طولانی باشه .فک می کنم اگه از کرم کمتر استفاده بشه بهتر باشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

آقا قربونت این موی سر من خشک ..چیکار کنم که نرمتر بشه؟ الان روغن بادام میزنم ولی اونم خیلی چرب می کنه نظر دکتر چیه؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
ممنونم از توضیحات خوبتون

محلول آلومینیوم کلراید رو از داروخونه بخرم؟ شبیه اریترومایسین هست؟

آره داروخانه ها دارن

نه نه اریترومایسین که کاملا فرق داره اشتباه نخری ی وقت

• Like 2
لینک به دیدگاه
کرم روشن کننده واقعا خوبه؟

من حس می کنم استفاده ازین کرم ها باید طولانی باشه .فک می کنم اگه از کرم کمتر استفاده بشه بهتر باشه.

آره خوبه چرا بد باشه

ببین تبسم جان کرم ها بیشتر جنبه پیشگیری دارن

مثلا شما تا قبل از اینکه پوستت چروک بشه باید کرم ضد چروک برنی.....

حالا روشن کننده هم همینطور البته نمیگم جنبه درمان نداره ها ،داره ولی بیشتر پیشگیریه

مراقبت پوستی هم مثل مراقبت از دندان هاتونه شما باید همیشه مسواک بزنی تا دندان های سالمی داشته باشی پوست هم دقیقا همینطوریه:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آقا قربونت این موی سر من خشک ..چیکار کنم که نرمتر بشه؟ الان روغن بادام میزنم ولی اونم خیلی چرب می کنه نظر دکتر چیه؟

نظر دکتر رو نمی دونم ولی من نظرم اینه::w16:

باید از شامپو های مخصوص موهای خشک استفاده کنی......

طرز استفاده شامپو:حداقل باید کف شامپو 4 دقیقه روی سرتون باشه تا خوب موادش جذب ریشه و فولکول موهاتون بشه

بعد از استفاده از شامپو باید از نرم کننده عمیق موی سر استفاده کنی چرا میگم عمیق چون تاثیرش بیشتر و دائمیه بیشتر نرم کننده های توی بازار نرم کننده از نوع سریع هستن که من توصیه نمی کنم

طرز استفاده از نرم کننده عمیق مو:باید حداقل 15 دقیقه روی سر باشه تا خوب جذب بشه

بعد از حمام هم از سرم های موجود توی بازار استفاده کن و سرم رو روی ساقه موهات بزن این کارهایی رو که گفتم انجام بده تا موهای نرمی و لطافتشو بدست بیاره

روغن بادامی رو هم که میزنی خیلی خوبه ولی چون میگی دوست نداری موهات چرب بشه میتونی از مواردی که در بالا گفتم استفاده کنی

• Like 5
لینک به دیدگاه
آره داروخانه ها دارن

نه نه اریترومایسین که کاملا فرق داره اشتباه نخری ی وقت

ممنونم می دونم

منظورم این بود از نظر محلول و بودن ظاهر شبیه هم هستن

چه طوری باید آلومینیوم کلراید رو استفاده کرد؟قبل از ضدآفتاب؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...