رفتن به مطلب

مزاحمت از نوع بغل!!!!!!!

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

به نظر من غريزه جنسي هم يك نيازه و همه جوانها هم اين غريزه را دارند و بايد به اون توجه بشه واقعا قديمي ها حرفاي خوبي ميزنند

قديميها ميگن چطور براي خودت خوبه ولي براي همسايه نه؟

واقعا انسانهاي مذكر ومونث به هم براي براورده كردن اين نياز احتياج دارند حالا اين نياز توسط چه كسي و چگونه براورده بشه تفاوت داره كه بايد در اين زمينه بحث بشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 539
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر من غريزه جنسي هم يك نيازه و همه جوانها هم اين غريزه را دارند و بايد به اون توجه بشه واقعا قديمي ها حرفاي خوبي ميزنند

قديميها ميگن چطور براي خودت خوبه ولي براي همسايه نه؟

واقعا انسانهاي مذكر ومونث به هم براي براورده كردن اين نياز احتياج دارند حالا اين نياز توسط چه كسي و چگونه براورده بشه تفاوت داره كه بايد در اين زمينه بحث بشه

غریزه درست اما نباید مزاحم ناموس مردم شن واسه غریزشون که

مگه الان مرد زن داره نمیره دنبال....؟

مگه الان سن ازدواج بالا نیست؟

ازدواج نباید با هدف ارضای نیاز جنسی باشه.چون دوام نخواهد داشت.

ازدواج برای تکمیل نیاز ها و احساسات و .....باید باشه فقط نه س ک س.

به نظر من باید این مکان ها باشه.

سیب گندیده رو باید از بقیه جدا کرد.

:ws52:

مبهم جان اسم خانه فساد و اصلا وجود اینها تو هر دوره از تاریخ تو هرجای دنیا لازمه

باید باشه

اما جامعه ایده آل جامعه ای هس که ..................... اون بالا گفتم

ببین نیگا نکن تو کشور ما اقایون اگرم یه روزی بخوان این کارور بکنن یه بعدی به قضیه نیگا می کنن و مجوز ایجاد خانه فسادو تو هر یه کیلومتر به یه کیلومتر میدن

تو جامعه نزدیک به ایده آل اولین کار اینه که به نهاد خانواده ارزش بسیاری گذاشته میشه به نقش زن به حرمت مادر بودن به حرمت پدر شدن و.......

بعد سراغ اموزش و پرورش میره اونجارو مکانی برا یاد دادن راه ورسم زندگی می کنه بعد انواع و طیف وسیعی ازمشاغل مورد نیاز جامعه رو فراهم می کنه که خب خودت خوب میدونی شغل همین جوری با تزریق پول خام به صنعت به وجود نمیاد باید کل سیاست اقتصاد اجتماع و سیاست خارجی و خیلی چیزای دیگه دست به دست هم بده تا یه کشور از نظر صنعت و اشتغال زایی رو به رشد بشه شغل ایجاد بشه و نیاز جامعه به افراد کاری تو هر طیفی -نه صرف مثل کشورما که هی دانشجوی بیسواد تربیت می کنه - ایجاد میشه

از اون طرف صنعت فعال باشه افراد زودتر صاحب مسکن میشن درنتیجه زودتر ازدواج می کنن

رسانه ها باید مدام بر لزوم داشتن یه زندگی سالم تنها از مسیر تشکیل خانواده شکل بگیره

اما از اون طرف تو هر جامعه ای افراد بزهکار افرادیکه به هر دلیلی نتونستن تو یه خانواده تربیت درستی داشته باشن وجود خواهد داشت برا این افراد و نیازهای اونام باید مکانهایی مثل خانه فساد قمارخونه کاباره و خانه های هدایت بزهکار کارن به سمت داشتن زندگی سالم و این جور چیزا باشه

الان اینکه کانادا یه کشور نسبتا ایده آل هس واسه همین چیزاست بین کشورهای اروپایی و امریکایی کانادا رتبه اول رو در ارزش گزاری به نهاد خانواده کسب کرده و بنیان خانواده اونجا محکم تر از بقیه جاها هس و البته از این منظر ایران خوشبختانه تا امروز رتبه خیلی خوبی داره که متاسفانه داره با ندانم کاریهای بعضیا تنزل پیدا می کنه

به خاطر مشکلاتی که تو جامعه هس جوونا دیگه نمی خوان تشکیل خانواده بدن بیشتر سعی می کن نیازهای غریزی خودشونو به صورت موقتی رفع کننن

علت اینکه بحث صیغه و ازدواج موقتم این اواخر زیاد شنیده میشه و روش تاکید میشه اینکه که اینا از پاسخگویی به نیازهای جوونا عاجز ماندن

اما خب ادم عاقل به بچه هایی که نتیجه این صیغه بازیا و ازدواج های موقتی بوجود میاد توجه می کنه و...................................

اهوم الان منظور ایهانم فهمیدم درست میگی:ws37::icon_gol:

لینک به دیدگاه
امروز از دوستم یه چیزی شنیدم که دقیقا این شکلی شدم :jawdrop:

می گفت دیروز دوست خواهرش داشت با یکی دیگه تو پیاده رو راه می رفت که از پشت شنید یکی داره می دوه کنار می ره که طرف رد شه ولی پسره با سرعت نور دختر بیچاره رو یهو می گیره بغلش با هر چی زور داشته فشارش می ده:jawdrop: دختر بیچاره هم جز جیغ کار دیگه ای نمی تونست بکنه ! بغل دستیشم هنگ کرده بود که عاقبت پسره رضایت می ده ولش می کنه و فرار می کنه دختره هم می دوه دنبالش بگیرتش کتکش بزنه پلیسم تو این هیر و ویر پیداش می شه ولی نه دختره تونست بگیرتش نه پلیس ......همچین در رفت که هیشکی بهش نرسید....................

ای خدا آدم چه چیزایی که نمی شنوه آخه این چه وضعشه :w00:

والا هر جور شنیده بودیم جز این خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه:banel_smiley_52:

پسره واقعا روانی بود :icon_pf (34):

خوش به حال دخترهههههههه........:ws3:..............:4chsmu1:

بعضیا جه شانساییی دارن:w16:

لینک به دیدگاه

من در صورت دیدن یه همچین مواردی فرق نداره سعی میکنم که اون پسر رو یکمی مورد رحمت قرار بدم...... :167: :167:

:ws3:

حالا بسته به حالم داره که از ضربات پا استفاده کنم یا مشت ......... :banel_smiley_4:

اگر حوصله نداشته باشم از ضربات مشت اونهم متوالی و سریع و کاربردی ..... :ws3:

ولی ضربات پا رو اونهم از نوع کی یاتو و چرخشی رو بسیار دوست دارم....... :167: :ws3:

به هر حال نقاط حساس به دردش رو کمی آشنا میکنم با ضربات خاص.......... :167: :w16:

تا حواسش باشه که با ناموس مردم غلط های اضافی نکنه .......... :167: :w00:

آره قربونش......... :w16:

لینک به دیدگاه

من در صورت دیدن یه همچین مواردی فرق نداره سعی میکنم که اون پسر رو یکمی مورد رحمت قرار بدم...... :167: :167:

حالا بسته به حالم داره که از ضربات پا استفاده کنم یا مشت ......... :banel_smiley_4:

ولی ضربات پا رو اونهم از نوع کی یاتو و چرخشی رو بسیار دوست دارم....... :167: :ws3:

به هر حال نقاط حساس به دردش رو کمی آشنا میکنم با ضربات خاص.......... :167: :w16:

شما مگه وکیل وصی ناموس دیگرانی؟ :ws52::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

آقا رضا قوانین کشوری همچین اجازه رو به شما نمیده:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بله جناب هستم ..........

:a030:

بنده احساس مشئولیت شرعی دارم.......... :a030:

پس هر کسی رو که بخواد پاشو از گلیمش درازتر کنه به جای قلم پاهاش گردنش رو میشکنم........ :w16:

امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز واجب هستش...... :a030:

قوانین مملکتی هم که عزیزان گرامی در پلیس امنیت اخلاقی ناجا شبانه روز مشغول به انجام آن هستند کاملاً درست هستش و همینجا از این عزیزان تشکر میکنم که جلوی مزاحمان نوامیس مردم رو میگیرند...... :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :a030:

چرا قربان...... :w16:

بنده مجوزش رو هم میتونم داشته باشم........ :a030:

برای جلوگیری از تعدی به ناموس مردم و کمک یگانهای گرامی ناجا :icon_gol::icon_gol::icon_gol: و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :icon_gol::icon_gol::icon_gol:همیشه کمک خواهم کرد...... :w16: :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اشخاص این چنینی رو هم در هر جایی سفارشی در خدمتشون هستم........... :w16: :a030:

با مجوز شرعی......... :icon_gol:

با مجوز قانونی...... :icon_gol:

با رعایت تمام موازین شرعی :icon_gol: و تمام موازین قانونی کشور:icon_gol: ............ :a030:

آره قربونش............ :w16:

لینک به دیدگاه

بله جناب هستم ..........

پس هر کسی رو که بخواد پاشو از گلیمش درازتر کنه به جای قلم پاهاش گردنش رو میشکنم........ :w16:

این طرز برخورد ها که نمدونم گردنشو میشکونم و پاشو . . . مربوط میشه به دوران ماقبل تاریخ . . . :banel_smiley_4:

با این چیزا باید ریشه ای برخورد شه . . .! :banel_smiley_4:

ولی خب . . .! باشه . . .!:banel_smiley_4:

راستش من نمیتونم رابطه ای بین امر به معروف و نهی از منکر و جلوگیری از مزاحمت با نوامیس مردم پیدا کنم . . .! :ws52: ضمن اینکه نهی از منکر واقعی کلی مراتب و احکام و آداب داره که میگه اول کار نباید دست و پا شکوند! (تازه این مرتبشم احتیاج به اجازه ی حاکم و مسئولین و پلیس و حتی فردی که مورد مزاحمت قرار گرفت داره . . .!):banel_smiley_4:

ولی خب . . .! اینم باشه . . .!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بله جناب هستم ..........

قوانین مملکتی هم که عزیزان گرامی در پلیس امنیت اخلاقی ناجا شبانه روز مشغول به انجام آن هستند کاملاً درست هستش و همینجا از این عزیزان تشکر میکنم که جلوی مزاحمان نوامیس مردم رو میگیرند...... :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol: :a030:

چرا قربان...... :w16:

بنده مجوزش رو هم میتونم داشته باشم........ :a030:

برای جلوگیری از تعدی به ناموس مردم و کمک یگانهای گرامی ناجا :icon_gol::icon_gol::icon_gol: و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :icon_gol::icon_gol::icon_gol:همیشه کمک خواهم کرد...... :w16: :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اشخاص این چنینی رو هم در هر جایی سفارشی در خدمتشون هستم........... :w16: :a030:

با مجوز شرعی......... :icon_gol:

با مجوز قانونی...... :icon_gol:

با رعایت تمام موازین شرعی :icon_gol: و تمام موازین قانونی کشور:icon_gol: ............ :a030:

آره قربونش............ :w16:

میشه من هر وقت خواستم برم بیرون شما هم با من بیاید:ws3:

لینک به دیدگاه

اگه 2 تا پسر باشن وقتی 2 نفر یه دخترو ادیت میکنن ادب کنن دیگه کسی جرات نمیکنه از این کارا کنه

خوب قوانین کشور این اجازه هم نمیده مزاحم ناموس مردم شی :w00:

تازه ما دبیرستان بودیم یه سرباز جلو مدرسمون گزاسته بودن خود ناکسش از همه بدتر بود:w00:

لینک به دیدگاه
اگه 2 تا پسر باشن وقتی 2 نفر یه دخترو ادیت میکنن ادب کنن دیگه کسی جرات نمیکنه از این کارا کنه

شما مطمئنی این سیستم جواب میده . . .!!؟؟؟ :banel_smiley_4::ws52:

خوب قوانین کشور این اجازه هم نمیده مزاحم ناموس مردم شی :w00:

قوانین هیچ کشوری این اجازه رو نمیده . . .!

دوران شاه (طبق شنیده ها البته . . .!) با اینکه حجاب اجباری نبود کمترین مزاحمت به نوامیس مردم وجود داشت . . .! میشه بگی چرا!؟

تو کشورهای دیگه ، تقریبا این چیزا بی معنی شده!

تازه ما دبیرستان بودیم یه سرباز جلو مدرسمون گزاسته بودن خود ناکسش از همه بدتر بود:w00:

خودت که جواب خودتو دادی!!! :ws52:

لینک به دیدگاه

بعضی اوقات کرم از درخته، بعضی اوقات هم عوامل بیرونی باعث به وجود اودن کرم میشن!!!!!!!!!!

(کرم منظور جرمه، درخت شخص شاکی و عامل بیرونی متشاکی هستش)

بخوایم از این منظر نگاه کنیم

اینا دستمون میاد

اولا خود دخترا باید خودشون رو در معرض خطر قرار ندن (نگفتم حجاب، ولی دیگه کسی که با شلوارک میاد بیرون اینارم باید به جون بخره)

دوما سطح هنجارهای جامعه این ناهنجاریها رو به وجود میاره پس اگه فرهنگ سازی بشه با مسائلی مثه آزاد بودن (ضابطه مند) روابط دو جنس این مشکلات کمتر میشه!!!!!!!!

سوما بعضی ها که هنجارها رو زیز پا میزارن دچار بیماری هستن و باید تحت درمان قرار بگیرن!!!!!!!

لینک به دیدگاه
امروز از دوستم یه چیزی شنیدم که دقیقا این شکلی شدم :jawdrop:

می گفت دیروز دوست خواهرش داشت با یکی دیگه تو پیاده رو راه می رفت که از پشت شنید یکی داره می دوه کنار می ره که طرف رد شه ولی پسره با سرعت نور دختر بیچاره رو یهو می گیره بغلش با هر چی زور داشته فشارش می ده:jawdrop: دختر بیچاره هم جز جیغ کار دیگه ای نمی تونست بکنه ! بغل دستیشم هنگ کرده بود که عاقبت پسره رضایت می ده ولش می کنه و فرار می کنه دختره هم می دوه دنبالش بگیرتش کتکش بزنه پلیسم تو این هیر و ویر پیداش می شه ولی نه دختره تونست بگیرتش نه پلیس ......همچین در رفت که هیشکی بهش نرسید....................

ای خدا آدم چه چیزایی که نمی شنوه آخه این چه وضعشه :w00:

والا هر جور شنیده بودیم جز این خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه:banel_smiley_52:

پسره واقعا روانی بود :icon_pf (34):

:ubhuekdv133q83a7yy7

لینک به دیدگاه
شما مطمئنی این سیستم جواب میده . . .!!؟؟؟ :banel_smiley_4::ws52:

قوانین هیچ کشوری این اجازه رو نمیده . . .!

دوران شاه (طبق شنیده ها البته . . .!) با اینکه حجاب اجباری نبود کمترین مزاحمت به نوامیس مردم وجود داشت . . .! میشه بگی چرا!؟

تو کشورهای دیگه ، تقریبا این چیزا بی معنی شده!

خودت که جواب خودتو دادی!!! :ws52:

اره مطمنم جواب بده

اگه هر کدوم از پسرای ما وقتی میبینه دوستش داره متلک میگه بهش بگه ممکنه واسه ناموش خودش پیش بیاد یا تذکر بده خیلی کم میشه حداقلش اینه که دوستش جلو این دیگه متلک نمیگه

اما اگه مامور بزارن بدتر میشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اره مطمنم جواب بده

زیاد مطمئن نباش . . .!

این روشیه که هنوز تو ایران به کار گرفته میشه ولی جواب نداده . . .!

اگه هر کدوم از پسرای ما وقتی میبینه دوستش داره متلک میگه بهش بگه ممکنه واسه ناموش خودش پیش بیاد یا تذکر بده خیلی کم میشه حداقلش اینه که دوستش جلو این دیگه متلک نمیگه

این میشه فرهنگ سازی . . .! چیزی که - بخاطر وجود یه سری آدما که فک میکنن همه چی با زور جواب میده - این روزا دیده نمیشه!

اما اگه مامور بزارن بدتر میشه:banel_smiley_4:

چون با این مشکل ریشه ای برخورد نشده . . .!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...