رفتن به مطلب

مزاحمت از نوع بغل!!!!!!!

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

آخه اون پسره بود که ضرر کرد نه من چون قدش خیلی بلند بود وقتی منو بغل کرد تی شرتی که تنش بود جای صورت من روش به طور کامل موند:ws28:

تو سنت زیر 10 سال نیست احیانا؟؟؟؟؟:ws52: :ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 539
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلیییییییی زحمت کشیدی......:ws47:.ولی مامان گفته از غریبه شیزی نگیرم بوخولم.....:4chsmu1::4chsmu1:

غریبه چیه؟

تی بگ شناسه بابا ! حاج تئودور بگول از اخویای معتمد ما تو فکس ریوره !

نخوری از دستت رفته ها ! خود دانی!

آخه اون پسره بود که ضرر کرد نه من چون قدش خیلی بلند بود وقتی منو بغل کرد تی شرتی که تنش بود جای صورت من روش به طور کامل موند:ws28:

زورت نرسیده یه ونگوشی چکی لقدی بهش بزنی الکی داستان می نویسی؟!

مگه صورتت تو سطل رنگ بوده که جاش رو تی شرت پسره مونده؟! :ws3:

لینک به دیدگاه
غریبه چیه؟

تی بگ شناسه بابا ! حاج تئودور بگول از اخویای معتمد ما تو فکس ریوره !

نخوری از دستت رفته ها ! خود دانی!

زورت نرسیده یه ونگوشی چکی لقدی بهش بزنی الکی داستان می نویسی؟!

مگه صورتت تو سطل رنگ بوده که جاش رو تی شرت پسره مونده؟! :ws3:

زور چیه دلت خوشه انقدر قدش بلند بود اصلا نتونستم ببینم چه قیافه ایه تو میگی چک و لقد:banel_smiley_52:

الان اگه لباس کسی با صورت یه دختر برخورد کنه حتما نیاز به شستن داره این امر عادیه:w00:

لینک به دیدگاه
زور چیه دلت خوشه انقدر قدش بلند بود اصلا نتونستم ببینم چه قیافه ایه تو میگی چک و لقد:banel_smiley_52:

الان اگه لباس کسی با صورت یه دختر برخورد کنه حتما نیاز به شستن داره این امر عادیه:w00:

آهان از اون لحاظ!

اشکال نداره . ولی منکه پسرم همیشه یه چاقو تو جیبم هست . تا حالا هم خیلی به دردم خورده.

اگه خدایی نکرده دختر بودم یه اسپریی چاقویی ناخونگیری چیزی همیشه همراه داشتم. به درد میخوره تو این جنگل وحشی.

:167:

لینک به دیدگاه

خداییش کشور ما چیزهای عجیب غریب زیاد داره

توی همه دنیا اینجور آدمهای روانی پیدا میشن و این ربطی به پوشش خانومها و نوع آرایش کردنشون نداره

وقتی که پسرها و دخترها رو از هم جدا میکنن و از ارتباط سالم و دوستانه داشتن با هم منعشون میکنن نتیجش دقیقا همین هنجارهای اجتماعی میشه(دقیقا نظریه فرویدیسم توی ایران شکل گرفته)

به نظر من هر کس چه دختر و چه پسر باید توی پوشش و تیپ خودش آزاد باشه چون نمیشه گفت چون این آقا اینطوری کرده پس خانومها باید با صورتهای مثلثی از خونه بزنن بیرون!!!!!!!

باید توی جامعه ما فرهنگسازی صورت بگیره تا دیگه اینقدر دختران ما مورد اذیت و آزار قرار نگیرن

باید به جنس زن در جامعه بها داد و بیشتر از آقایون براشون ارزش در نظر گرفت

من به شخصه دلیل این کار رو فقر فرهنگی میدونم

لینک به دیدگاه

خب حالا كه بحث خاطره تعريف كردنه بذارين منم يكي بگم كه ناكام از دنيا نرم.....

والا رفته بودم بيمارستان كه يهو ديدم يه طرف صداي درگيري مياد و دارن يه نفر به قصد كشت ميزنن،منم كه پايه ي دعوا با سرعت رفتم اونجا كه يه چندتا لگد و مشتم من حواله كنم..... :167::ws28:

خلاصه وقتي رسيدم ديدم حسابي از خجالت نگهبان بيمارستان در اومدن..... :w16::167:

جريان كه جويا شدم فهميدم رفته بوده پرستار بيمارستان رو جلو همه گرفته تو بغل ماچ كرده..... :icon_pf (34):

بنده خدا دختره داشت زار ميزد....خيلي خجالت كشيده بود.....

از اين نامرديا همه جا هست.....

ادارات و سازمانهاي ما هم خيلي وضع درست درموني ندارن......

مواردش هست كه نميشه گفت....

غير مجازه......

لینک به دیدگاه

جامعه ما پر از تحریکه.

هر تحریکی هم ارضا به دنبال داره...

وقتی راه مناسبی برای ارضا نباشه فساد و نا امنی زیاد میشه...

اون پسر آدم .....زاده ای بوده ولی باید حکومت یه فکری میکرد.

مثلا ایجاد خانه فساد در بیرون از شهر ها!

لینک به دیدگاه
آهان از اون لحاظ!

اشکال نداره . ولی منکه پسرم همیشه یه چاقو تو جیبم هست . تا حالا هم خیلی به دردم خورده.

اگه خدایی نکرده دختر بودم یه اسپریی چاقویی ناخونگیری چیزی همیشه همراه داشتم. به درد میخوره تو این جنگل وحشی.

موافقم:w16:

من دارم واسه همینه تا حالا کسی جرات نکرده بهم دست بزنه:167:

لینک به دیدگاه
آهان از اون لحاظ!

منم همیشه سوهان نا خون دارم.....:hanghead::hanghead::hanghead:

لینک به دیدگاه
خداییش کشور ما چیزهای عجیب غریب زیاد داره

توی همه دنیا اینجور آدمهای روانی پیدا میشن و این ربطی به پوشش خانومها و نوع آرایش کردنشون نداره

وقتی که پسرها و دخترها رو از هم جدا میکنن و از ارتباط سالم و دوستانه داشتن با هم منعشون میکنن نتیجش دقیقا همین هنجارهای اجتماعی میشه(دقیقا نظریه فرویدیسم توی ایران شکل گرفته)

به نظر من هر کس چه دختر و چه پسر باید توی پوشش و تیپ خودش آزاد باشه چون نمیشه گفت چون این آقا اینطوری کرده پس خانومها باید با صورتهای مثلثی از خونه بزنن بیرون!!!!!!!

باید توی جامعه ما فرهنگسازی صورت بگیره تا دیگه اینقدر دختران ما مورد اذیت و آزار قرار نگیرن

باید به جنس زن در جامعه بها داد و بیشتر از آقایون براشون ارزش در نظر گرفت

من به شخصه دلیل این کار رو فقر فرهنگی میدونم

کلا جامعه ایده آل جامعه ای هس که برا هر دسته از افراد با هرگرایش فکری -روحی و غیره جا ومکان ابراز وجود باشه طوری که اگه رفتارش از منظر روانشناسی غیرمتعارف هس به سمت متعارف بودن سوق داده بشه این نظر منه حالا فروید هم اینو گفته از مال من کپی کرده :ws3:

لینک به دیدگاه

از کجا میدونن که تو کیت چاقو داری تا مزاحمت نشن؟

در ضمن شهر شما مثل تهران نیست که یکی مزاحمت ایجاد کنه و بقیه نیگا کنن.

تو شهر شما مزاحم رو له و لورده میکنن:167::167::167:

لینک به دیدگاه

قرار نیس که رو پیشونیم بنویسم ملت اینجانب مسلحم نزدیک نشید

وختی حس کنم خطر نزدیکه سلاحمو در میارم یواشکی اگه دیدم طرف پررو بازی در میاره.....:167:

اما مثل مال بچه ها من بغل مغل و این جور چیزا ندیدم

لینک به دیدگاه
جامعه ما پر از تحریکه.

هر تحریکی هم ارضا به دنبال داره...

وقتی راه مناسبی برای ارضا نباشه فساد و نا امنی زیاد میشه...

اون پسر آدم .....زاده ای بوده ولی باید حکومت یه فکری میکرد.

مثلا ایجاد خانه فساد در بیرون از شهر ها!

ببین به نظر من این مکانا خوب نیست چون یه پسر جایی که بره ازدواج کنه میره اینجور جاها یا یه مرد زن دار میره اینجور جاها و بنای خانواده سست میشه

به نظر من باید سن ازدواجو به 22 یا 23 برسونن مثلا شغل خوب بدن به پسر بعد لیسانس یا حمایت کنن اینطوری نه سیخ میسوزه نه کباب

ااا مگه تو نمیدونی حمل سلاح سرد و گرم جرمه:w00:

من یه چاقو ضامندار داشتم اقا پلیسه مهربون ازم گرفت تذکرم داد:banel_smiley_52:

اره منم شهرستان بودم خیلی کمتر بود اما تهران نه

تو شهرستان طرف میشناسن کس و کارش کیه میدونن مزاحمت ایجاد کنن دخلشونو در میارن اما تهران نه

لینک به دیدگاه

رشد چشمگیر آسیبهای اجتماعی به دلیل برخوردهای امنیتی

ایسنا: مدیرکل دفتر امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی ایران گفت: برخوردهای سیاسی امنیتی به آسیب‌های اجتماعی سبب رشد چشم‌گیر آن شده است.

حسن موسوی در همایش ملی آسیب‌های پنهان در سنندج گفت: رقم معتادان در ایران بسیار بالاتر از ۲ میلیون نفر است اما ۱۶ سال است که همین رقم تکرار می‌شود.

به گفته او طلاق در ایران در سال گذشته ۱۷ درصد رشد داشته که استان یزد بالاترین نرخ را دارد.

این مقام مسئول در سازمان بهزیستی افزود: شاخص زندانیان در جهان در ازای هر ۱۰۰هزار نفر، ۱۴۰ نفر است در حالی‌که در ایران ۲۰۰ نفر است.

همچنین ۳۰ درصد مراجعات به نهادهای مختلف اورژانس در ایرا ن به همسر آزاری، کودک‌آزاری و سالمند آزاری مربوط می‌شود

لینک به دیدگاه
ببین به نظر من این مکانا خوب نیست چون یه پسر جایی که بره ازدواج کنه میره اینجور جاها یا یه مرد زن دار میره اینجور جاها و بنای خانواده سست میشه

به نظر من باید سن ازدواجو به 22 یا 23 برسونن مثلا شغل خوب بدن به پسر بعد لیسانس یا حمایت کنن اینطوری نه سیخ میسوزه نه کباب

اا

مگه الان مرد زن داره نمیره دنبال....؟

مگه الان سن ازدواج بالا نیست؟

ازدواج نباید با هدف ارضای نیاز جنسی باشه.چون دوام نخواهد داشت.

ازدواج برای تکمیل نیاز ها و احساسات و .....باید باشه فقط نه س ک س.

به نظر من باید این مکان ها باشه.

سیب گندیده رو باید از بقیه جدا کرد.

لینک به دیدگاه

مبهم جان اسم خانه فساد و اصلا وجود اینها تو هر دوره از تاریخ تو هرجای دنیا لازمه

باید باشه

اما جامعه ایده آل جامعه ای هس که ..................... اون بالا گفتم

ببین نیگا نکن تو کشور ما اقایون اگرم یه روزی بخوان این کارور بکنن یه بعدی به قضیه نیگا می کنن و مجوز ایجاد خانه فسادو تو هر یه کیلومتر به یه کیلومتر میدن

تو جامعه نزدیک به ایده آل اولین کار اینه که به نهاد خانواده ارزش بسیاری گذاشته میشه به نقش زن به حرمت مادر بودن به حرمت پدر شدن و.......

بعد سراغ اموزش و پرورش میره اونجارو مکانی برا یاد دادن راه ورسم زندگی می کنه بعد انواع و طیف وسیعی ازمشاغل مورد نیاز جامعه رو فراهم می کنه که خب خودت خوب میدونی شغل همین جوری با تزریق پول خام به صنعت به وجود نمیاد باید کل سیاست اقتصاد اجتماع و سیاست خارجی و خیلی چیزای دیگه دست به دست هم بده تا یه کشور از نظر صنعت و اشتغال زایی رو به رشد بشه شغل ایجاد بشه و نیاز جامعه به افراد کاری تو هر طیفی -نه صرف مثل کشورما که هی دانشجوی بیسواد تربیت می کنه - ایجاد میشه

از اون طرف صنعت فعال باشه افراد زودتر صاحب مسکن میشن درنتیجه زودتر ازدواج می کنن

رسانه ها باید مدام بر لزوم داشتن یه زندگی سالم تنها از مسیر تشکیل خانواده شکل بگیره

اما از اون طرف تو هر جامعه ای افراد بزهکار افرادیکه به هر دلیلی نتونستن تو یه خانواده تربیت درستی داشته باشن وجود خواهد داشت برا این افراد و نیازهای اونام باید مکانهایی مثل خانه فساد قمارخونه کاباره و خانه های هدایت بزهکار کارن به سمت داشتن زندگی سالم و این جور چیزا باشه

الان اینکه کانادا یه کشور نسبتا ایده آل هس واسه همین چیزاست بین کشورهای اروپایی و امریکایی کانادا رتبه اول رو در ارزش گزاری به نهاد خانواده کسب کرده و بنیان خانواده اونجا محکم تر از بقیه جاها هس و البته از این منظر ایران خوشبختانه تا امروز رتبه خیلی خوبی داره که متاسفانه داره با ندانم کاریهای بعضیا تنزل پیدا می کنه

به خاطر مشکلاتی که تو جامعه هس جوونا دیگه نمی خوان تشکیل خانواده بدن بیشتر سعی می کن نیازهای غریزی خودشونو به صورت موقتی رفع کننن

علت اینکه بحث صیغه و ازدواج موقتم این اواخر زیاد شنیده میشه و روش تاکید میشه اینکه که اینا از پاسخگویی به نیازهای جوونا عاجز ماندن

اما خب ادم عاقل به بچه هایی که نتیجه این صیغه بازیا و ازدواج های موقتی بوجود میاد توجه می کنه و...................................

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...