رفتن به مطلب

مزاحمت از نوع بغل!!!!!!!

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 539
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 7 ماه بعد...
یکی از دوستای منو که تو خیابون بوسیده بودن !!!

این دیگه تهش بود

2 روز تو شوک بود بنده خدا:icon_pf (34):

اوخ اوخ این دیگه تهش بودااااااااااااااا:icon_pf (34):

سلام فاطمه

میبینی روزگارو:icon_redface:

آله....................:icon_redface:

چه روزایی بود :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
امروز از دوستم یه چیزی شنیدم که دقیقا این شکلی شدم :jawdrop:

می گفت دیروز دوست خواهرش داشت با یکی دیگه تو پیاده رو راه می رفت که از پشت شنید یکی داره می دوه کنار می ره که طرف رد شه ولی پسره با سرعت نور دختر بیچاره رو یهو می گیره بغلش با هر چی زور داشته فشارش می ده:jawdrop: دختر بیچاره هم جز جیغ کار دیگه ای نمی تونست بکنه ! بغل دستیشم هنگ کرده بود که عاقبت پسره رضایت می ده ولش می کنه و فرار می کنه دختره هم می دوه دنبالش بگیرتش کتکش بزنه پلیسم تو این هیر و ویر پیداش می شه ولی نه دختره تونست بگیرتش نه پلیس ......همچین در رفت که هیشکی بهش نرسید....................

ای خدا آدم چه چیزایی که نمی شنوه آخه این چه وضعشه :w00:

والا هر جور شنیده بودیم جز این خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه:banel_smiley_52:

پسره واقعا روانی بود :icon_pf (34):

:ws28::ws28: کمبود محبت داشته :ws3:

لینک به دیدگاه

واییییییییی خدای من:))

یاد یه چیزی افتادم

واسه منم یه همچین اتفاقی افتاد حدودا

یه روز با خواهرم بیرون بودیم داشتیم میرفتیم تو یه کوچه منم داشتم با خواهرم حرف میزدم

یهو یه پسره اومد از پشت بغلم کرد و گفت خانوم تورو خدا شماره بده

منم چنان جیغی کشیدم که خودشم ترسید

برگشتم دیدم داداشم بوده:)))))))))

بعدش دیگه هممون مردیم از خنده

بنده خدا کلی ازم کتک خورد:دی

لینک به دیدگاه
واییییییییی خدای من:))

یاد یه چیزی افتادم

واسه منم یه همچین اتفاقی افتاد حدودا

یه روز با خواهرم بیرون بودیم داشتیم میرفتیم تو یه کوچه منم داشتم با خواهرم حرف میزدم

یهو یه پسره اومد از پشت بغلم کرد و گفت خانوم تورو خدا شماره بده

منم چنان جیغی کشیدم که خودشم ترسید

برگشتم دیدم داداشم بوده:)))))))))

بعدش دیگه هممون مردیم از خنده

بنده خدا کلی ازم کتک خورد:دی

:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

منم چند سال پیشها با خواهرم وایساده بودیم یه دفعه یه پسره از تو ماشین پیاده شد اومد لپم و گرفت کشید بعدشم دوید رفت سوار ماشین شد و رفت منم مونده بودم الان باید چکارش کنم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
منم چند سال پیشها با خواهرم وایساده بودیم یه دفعه یه پسره از تو ماشین پیاده شد اومد لپم و گرفت کشید بعدشم دوید رفت سوار ماشین شد و رفت منم مونده بودم الان باید چکارش کنم:banel_smiley_4:

حتما لپ تپلی بودی :ws3:

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws44::ws44:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

شهرزاد 2012

به نظرم باید رشه روشناسایی کنیم. تاچه وقت باید چشممون به نوک انگشت موضوع باشه ؟

تازمانی ما به این نتیجه گیری ها عادت داریم عندر خم این کوچه موندیم که موندیم!!

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

می گفت دیروز دوست خواهرش داشت با یکی دیگه تو پیاده رو راه می رفت که از پشت شنید یکی داره می دوه کنار می ره که طرف رد شه ولی پسره با سرعت نور دختر بیچاره رو یهو می گیره بغلش با هر چی زور داشته فشارش می ده

آره این کتک زدن جدیدا بین همه مُد شده،خواستم تاپیکش کنم،دیدم قبلا زدی،سوژه خوبی بود از دستم پرید. :sigh:

لینک به دیدگاه
آره این کتک زدن جدیدا بین همه مُد شده،خواستم تاپیکش کنم،دیدم قبلا زدی،سوژه خوبی بود از دستم پرید. :sigh:

برای منم جالبه واقعا چه اذتی میبرن از این کار

ادم اگه قرار مجازات شه بهتره بخاطر جرم یا گناهی باشه که لذتی رو براش به همراه داشته باشه

وگرنه تیکه انداختن و تنه زدن و یا انگولک کردن حین حرکت چه لذتی میتونه داشته باشه:w000::w000::w000:

لینک به دیدگاه
برای منم جالبه واقعا چه اذتی میبرن از این کار

ادم اگه قرار مجازات شه بهتره بخاطر جرم یا گناهی باشه که لذتی رو براش به همراه داشته باشه

وگرنه تیکه انداختن و تنه زدن و یا انگولک کردن حین حرکت چه لذتی میتونه داشته باشه:w000::w000::w000:

بابا لذت چی میفهمه یارو چیه! چرا هی این حرکتو تحلیل میکنید. یه مرض روحی روانیه که باید درمان بشه! البته بنده با یک کشیده نر و ماده درمان میکنم به صورت رایگان! هر کی خواست بیاد پیش خودم. :ws3:

لینک به دیدگاه

آخی خوب تاپیکش کن تاپیکای تو یه چیز دیگه ست :ws37:

یا همین جا ادامه ش بده!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...