رفتن به مطلب

مزاحمت از نوع بغل!!!!!!!

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 539
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فقط به اشکن بودنش فک میکنی دیگه.....:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

هينو بگو، من اون لحظه قلبم مثه يه گنجيشك داشت ميزد، اين تو چه فكريه :4564:

• Like 1
لینک به دیدگاه
فقط به اشکن بودنش فک میکنی دیگه.....:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

هينو بگو، من اون لحظه قلبم مثه يه گنجيشك داشت ميزد، اين تو چه فكريه :4564:

از آنجایی که دید ما و بینش ما خیلی وسیعه تمامی جوانبو میبینم و همانا که این نشانه ایست برای کسانی که ایمان میاورند:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
از آنجایی که دید ما و بینش ما خیلی وسیعه تمامی جوانبو میبینم و همانا که این نشانه ایست برای کسانی که ایمان میاورند:ws3:

مااااااااام یه سری از جوانبشو میبینیم که اینجا زن و بچه رد میشه نمیشه گفت!!!!!!! :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:برای کسانی که ایماان هنوز نیاوردن مفیده......:167:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مااااااااام یه سری از جوانبشو میبینیم که اینجا زن و بچه رد میشه نمیشه گفت!!!!!!! :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:برای کسانی که ایماان هنوز نیاوردن مفیده......:167:

یه دفعه هم من دیدم یه پسره سوار موتور بود از پشت سر (حساب کنین سرعت موتور با سرعت دست جمع میشه) زد توی سر یه دختر که دختره بیهوش شد اون نامردم در رفت شاید اون دختر خیلی سن داشت 13 سالش بود.:ws25::ws25::ws44:

• Like 7
لینک به دیدگاه
یه دفعه هم من دیدم یه پسره سوار موتور بود از پشت سر (حساب کنین سرعت موتور با سرعت دست جمع میشه) زد توی سر یه دختر که دختره بیهوش شد اون نامردم در رفت شاید اون دختر خیلی سن داشت 13 سالش بود.:ws25::ws25::ws44:

بسهههههههههههه دیگههههه.....نگییییییییییدددد......:ws27::cryingf::ws27::cryingf:

• Like 2
لینک به دیدگاه

بسهههههههههههه دیگههههه.....نگییییییییییدددد......:ws27::cryingf::ws27::cryingf:

اینم یه جریان که توش حال پسره گرفته شد

13 سالم بود اول دبیرستان بودم یه روز اومدم با دوچرخه از مدرسه خونه دم در خونه یه پسره رو دیدم که حدودن 19 سالش بود و با یه موتور اومده بود دخترا رو اذیت میکرد

خلاصه داشت با یه دختر حرف میزد

راستش من شرمنده کل مردای ایرانم ولی دختر بازی تو کوچه ما ممنوعه هر جای دیگه خواستین بفرمایین

زدم بیرون و رفتم سر کوچه خونه پدر بزرگم بود یه در زدم برگشتم به پسره گیر دادم من 6 سال ازش کوچیکتر بودم ولی خروس جنگی بودم زورم بهش نمیرسید دعوامون شد که عموم اومد بیرون و گفت چی شده گفتم گفت ولش کن بره پسره رو دعوا کرد که بره که یهو بابام از سر کوچه اومد تو بابای من ناظم هنرستانه این شرورایی که هیچ جور تربیت نمیشن اونجا درستشون میکنه اومد گفت چیه گفتم این پسره تو این کوچه مزاحم ناموس مردمه

گفت به تو چه برو خونه تون

پسره که نمیدونس این بابامه پر رو شد گفت این بچه اومده به من فلان و...... که یهو دیدم پسره رو هواس

یکی از بابام میخورد یکی از دیوار بابام موتورو ضبط کرد گفت میری سند میاری بهت بدم این دزدیه باباتم ور میداری بیاد باهاش صحبت کنم

پسره خیلی لات بود ولی زد زیر گریه عصری ننه شو اورد موتورو برد

بعله کوچه ما کوچه قدیمیه همه همو میشناسن 40 ساله تو این کوچه دزدی نشده کسی هم بخواد مزاحم بشه ترجیحا تو این کوچه نمیاد

سعدی میگه

ترحم بر پلنگ تیز دندان

ستمکاری بود بر گوسفندان

• Like 6
لینک به دیدگاه

یه شب همون سالی که برف سنگینی اومده بود من و دوستم داشتیم می رفتیم ددر برق همه جا رفته بود ! یوهو یه دختره اومد و نفس نفس گفت "آقا این مرد منو نیم ساعته داره تعقیبم می کنه و دست بردار نیست! خونه ی ما ته همین کوچست! مواظبم باشید تا من برسم خونه!"

آقا دیدیم یه یارو قلچماغ با شلوار کردی سنبادی و کاپشن چرم و هیکل آرنولد اومد تو کوچه!

ما هم به دختره گفتیم! شما خیالت راحت باشه!

خلاصه اینکه چون دیرمون شده بود و حوصله ی دردسر نداشتیم وارد عمل نشدیم و به خدا سپردیم قضیه رو!

از اون موقع تا حالا عذاب وجدان دارم!!!:icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه
اینم یه جریان که توش حال پسره گرفته شد

13 سالم بود اول دبیرستان بودم یه روز اومدم با دوچرخه از مدرسه خونه دم در خونه یه پسره رو دیدم که حدودن 19 سالش بود و با یه موتور اومده بود دخترا رو اذیت میکرد

خلاصه داشت با یه دختر حرف میزد

راستش من شرمنده کل مردای ایرانم ولی دختر بازی تو کوچه ما ممنوعه هر جای دیگه خواستین بفرمایین

زدم بیرون و رفتم سر کوچه خونه پدر بزرگم بود یه در زدم برگشتم به پسره گیر دادم من 6 سال ازش کوچیکتر بودم ولی خروس جنگی بودم زورم بهش نمیرسید دعوامون شد که عموم اومد بیرون و گفت چی شده گفتم گفت ولش کن بره پسره رو دعوا کرد که بره که یهو بابام از سر کوچه اومد تو بابای من ناظم هنرستانه این شرورایی که هیچ جور تربیت نمیشن اونجا درستشون میکنه اومد گفت چیه گفتم این پسره تو این کوچه مزاحم ناموس مردمه

گفت به تو چه برو خونه تون

پسره که نمیدونس این بابامه پر رو شد گفت این بچه اومده به من فلان و...... که یهو دیدم پسره رو هواس

یکی از بابام میخورد یکی از دیوار بابام موتورو ضبط کرد گفت میری سند میاری بهت بدم این دزدیه باباتم ور میداری بیاد باهاش صحبت کنم

پسره خیلی لات بود ولی زد زیر گریه عصری ننه شو اورد موتورو برد

بعله کوچه ما کوچه قدیمیه همه همو میشناسن 40 ساله تو این کوچه دزدی نشده کسی هم بخواد مزاحم بشه ترجیحا تو این کوچه نمیاد

سعدی میگه

ترحم بر پلنگ تیز دندان

ستمکاری بود بر گوسفندان

تو این همه کوچه یکیش و تو این همه پسر تک و تو ک خوش غیرت پیدا میشه....:girl_in_dreams: :girl_in_dreams: :girl_in_dreams:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یه شب همون سالی که برف سنگینی اومده بود من و دوستم داشتیم می رفتیم ددر برق همه جا رفته بود ! یوهو یه دختره اومد و نفس نفس گفت "آقا این مرد منو نیم ساعته داره تعقیبم می کنه و دست بردار نیست! خونه ی ما ته همین کوچست! مواظبم باشید تا من برسم خونه!"

آقا دیدیم یه یارو قلچماغ با شلوار کردی سنبادی و کاپشن چرم و هیکل آرنولد اومد تو کوچه!

خلاصه اینکه چون دیرمون شده بود و حوصله ی دردسر نداشتیم وارد عمل نشدیم و به خدا سپردیم قضیه رو!

ای نامردااااااااااااااااااااااااا:cryingf: :cryingf: :cryingf:

اصلن به من چه.....:ws46:مگه نه؟؟؟:girl_in_dreams:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ديگه اين چيزا تعجب نداره تو اين دوره زمونه، هم يه سري پسرا پررو شدن، هم دخترا...

من خودم يه دفه داشتم با خواهرم تو خيابون، توي پياده رو ميرفتم، داشتيم حرف ميزديم، خواهرم سمت ديوار بود و منم كنارش... فقط يه آن يه سايه سنگين رو حس كردم، ديدم پسره از روبرو ميومد اومده تو صورتم، ميخواست بوس كنه....

منم خدايي بود خيلي به موقع فهميدم، همچين خودمو انداختم تو ديوار، اونم تا 1ميليمتريِ من اومد! خداروشكر به هدفش نرسيد :brodkavelarg::brodkavelarg::brodkavelarg:

:w58::w58::w58:

:jawdrop:چه صحنه اکشنی:ws3:

icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

چه چيزا كه ادم نميشنوه!دوره آخر الزمون ميگن همينه؟!

• Like 4
لینک به دیدگاه
امروز از دوستم یه چیزی شنیدم که دقیقا این شکلی شدم :jawdrop:

می گفت دیروز دوست خواهرش داشت با یکی دیگه تو پیاده رو راه می رفت که از پشت شنید یکی داره می دوه کنار می ره که طرف رد شه ولی پسره با سرعت نور دختر بیچاره رو یهو می گیره بغلش با هر چی زور داشته فشارش می ده:jawdrop: دختر بیچاره هم جز جیغ کار دیگه ای نمی تونست بکنه ! بغل دستیشم هنگ کرده بود که عاقبت پسره رضایت می ده ولش می کنه و فرار می کنه دختره هم می دوه دنبالش بگیرتش کتکش بزنه پلیسم تو این هیر و ویر پیداش می شه ولی نه دختره تونست بگیرتش نه پلیس ......همچین در رفت که هیشکی بهش نرسید....................

ای خدا آدم چه چیزایی که نمی شنوه آخه این چه وضعشه :w00:

والا هر جور شنیده بودیم جز این خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه:banel_smiley_52:

پسره واقعا روانی بود :icon_pf (34):

چه خرتوخری بوده اونجاااااااااااااا!!! :ws47:

اوخیییییییییییییییییییییییییییییییییییی پسره دلش بغل میخاسته خب! :persiana__hahaha:

مهندس جان تو شنیدی من خودم 2 سال پیش دیدم.اون لحظه هنگ کرده بودم فکر میکردم دوربین مخفیه

:ws47::ws47::ws47::ws47::ws47::ws47:

• Like 4
لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

بازم از این ماجراها بگین خیلی حال میده بازم بازم:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

باشه يادم بياد من حتما ميام ميگم :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

بازم از این ماجراها بگین خیلی حال میده بازم بازم:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

این یعنی بگیم یا نگیم داری دعوامون میکنی؟

اوا سارا خانم سلام :w410:

این اواتارتون مهربون تر از باشگاه مهندسان :w410:

• Like 2
لینک به دیدگاه

تو این همه کوچه یکیش و تو این همه پسر تک و تو ک خوش غیرت پیدا میشه....:girl_in_dreams: :girl_in_dreams: :girl_in_dreams:

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری

بر حذر باش که سر میشکند دیوارش

:ws53:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ديگه اين چيزا تعجب نداره تو اين دوره زمونه، هم يه سري پسرا پررو شدن، هم دخترا...

من خودم يه دفه داشتم با خواهرم تو خيابون، توي پياده رو ميرفتم، داشتيم حرف ميزديم، خواهرم سمت ديوار بود و منم كنارش... فقط يه آن يه سايه سنگين رو حس كردم، ديدم پسره از روبرو ميومد اومده تو صورتم، ميخواست بوس كنه....

منم خدايي بود خيلي به موقع فهميدم، همچين خودمو انداختم تو ديوار، اونم تا 1ميليمتريِ من اومد! خداروشكر به هدفش نرسيد :brodkavelarg::brodkavelarg::brodkavelarg:

:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

خسته نباشی :w00::w00:

نمیشه آگهی نبینیم و همین الان بگی:ws3:

چه خوب این تاپیکو زدما :ws3::ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
این یعنی بگیم یا نگیم داری دعوامون میکنی؟

اوا سارا خانم سلام :w410:

این اواتارتون مهربون تر از باشگاه مهندسان :w410:

ببخشید شما:ws38:

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...