رفتن به مطلب

سوالات خود در رابطه با solidwork را اینجا مطرح کنید

S.F

ارسال های توصیه شده

ببخشید. من ندیده بودم این رو

خوب الان س بخشش کنیم

1- چرا اصلا پاک کردی مهندس. رو همون میشه اضافه کرد. (این برا دقعه بعد)

2- ی سری فایل تو سیستم 32 ویندوز درست میکنه. اونا رو هم پاک کردید؟ (نحوه درست و صحیح پاک کردن سالید، پاک کردن و خالی کردن ریجیستری هاشم هست)

3-همخانی نسخه سالید به نسخه ویندوز رو مطمئنید؟

*** پیشنهاد: ویندوز رو عوض کنید. اول سرچ کنید ک چ ویندوزی با پ سالیدی همخوانی داره و بعد نسخه سالید ورکس پریمیم رو نصب کنید.

ممنون از راهنمایی تون :icon_gol:

ولی من همون روز مشکلم حل شد ، ارور رو ی سرچ انگلیسی تو گوگل زدم و ی سایتی راه حلش رو قشنگ توضیح داده بود

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مشکل از Sql Server بود که رو حالت manual بود و باید دستی ران میشد و برای همین نرم افزار نمی تونست بهش کانکت شه ، استارت کردم و رو حالت اتوماتیک گذاشتم و درست شد.

تو سرچ ویندوز عبارت services رو تایپ میکنیم و رو قسمت SQL Server (TEW_SQLEXPRESS) استارت میکنیم تا Runnig شه.

در رابطه با سوال دومتون ، راسش من با این نرم افزار Your Uninstaller Pro 7.5.2014.03 نرم افزار هارو پاک میکنم

ویندوزم 10 هست و سالید 2016 هم راحت نصب شد

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

من یک فایل sldprt دارم که وقتی بازش میکنم مثل این میمونه که یه فایل stl رو باز کردم. فقط یک عکس میاد با دسترسی به تقریبا هیچی. نه خطی نه نقطه ای نه سطحی. مثل اینه که یک فایل stl رو با پسوند sldprt ذحیره کرده باشند. دوستان کسی با همچین موردی برخورد کرده تا حالا ؟

اینم لینک اسکرین شات سالیده

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

من یک فایل sldprt دارم که وقتی بازش میکنم مثل این میمونه که یه فایل stl رو باز کردم. فقط یک عکس میاد با دسترسی به تقریبا هیچی. نه خطی نه نقطه ای نه سطحی. مثل اینه که یک فایل stl رو با پسوند sldprt ذحیره کرده باشند. دوستان کسی با همچین موردی برخورد کرده تا حالا ؟

اینم لینک اسکرین شات سالیده

درود

همونطور که گفتین فایل stl هستش و یک بار ازش ذخیره مجدد گرفتن به sldprt تبدیل شده در عمل کار خاصی نمیتونید روش انجام بدید

لینک به دیدگاه

باسلام.وقتی با دستور spline در سالیدورک ی منحنی میکشم دستگیره های راهنما رو روی نقاط نشون نمیده.هرکاریم کردم نشون نداد. گزینه add tangency controlام تو نور ابزار اسپلاین غیر فعاله.باید چکارش کنممممم؟؟؟؟:ws52::ws52::ws52:کارم خیلی گیره اگر کسی میدونه لطفا زودتر بگه.مرسییییی:girl_angel:

لینک به دیدگاه
باسلام.وقتی با دستور spline در سالیدورک ی منحنی میکشم دستگیره های راهنما رو روی نقاط نشون نمیده.هرکاریم کردم نشون نداد. گزینه add tangency controlام تو نور ابزار اسپلاین غیر فعاله.باید چکارش کنممممم؟؟؟؟:ws52::ws52::ws52:کارم خیلی گیره اگر کسی میدونه لطفا زودتر بگه.مرسییییی:girl_angel:

درود

ورژن سالید ورکتون چنده؟

و یه تصویر از صفحه بذارید

لینک به دیدگاه
سلام. ورژن 2016 Premium.

8gs_1.png

اول روی خط کلیک کنید

کادری در سمت چپ باز میشه

پایین کادر گزینه proportional هستش که تیکش باید غیرفعال باشه

1j55vw0x17jbzxjq918.jpg

لینک به دیدگاه

اون تنظیماتو قبلا انجام داده بودم. تیکشم غیر فعاله ولی بازم همون داستانه:icon_pf (34):اون گزینه های relax spline و reset all handle هم غیر فعاله. کلن هر گزینه ای مربوط به اون دستگیره ها میشه غیرفعالن:ws52:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

با سلام

میخواستم بدونم قطعه ای که با حالت educational (آموزشی) طراحی شده و عکس کلاه بالای نمودار درختی هستش رو چجوری میشه به حالت عادی تغییر داد و اون علامت کلاه نباشه! :ws52:ضمنا هنگام باز کردن فایل هم این پیغام رو میده:

warning: the file is from educational version.this file is for instructional use only

هرکس هر اطلاعاتی در این باره داره لطفا بگه بهم ممنون. اگه امکانش بود به ایمیلم هم جوابتون رو بفرستین تشکر.

تصاویر پیوست شدند

لینک به دیدگاه
اون تنظیماتو قبلا انجام داده بودم. تیکشم غیر فعاله ولی بازم همون داستانه:icon_pf (34):اون گزینه های relax spline و reset all handle هم غیر فعاله. کلن هر گزینه ای مربوط به اون دستگیره ها میشه غیرفعالن:ws52:

با سلام

میخواستم بدونم قطعه ای که با حالت educational (آموزشی) طراحی شده و عکس کلاه بالای نمودار درختی هستش رو چجوری میشه به حالت عادی تغییر داد و اون علامت کلاه نباشه! :ws52:ضمنا هنگام باز کردن فایل هم این پیغام رو میده:

warning: the file is from educational version.this file is for instructional use only

تصاویر پیوست شدند.

هرکس هر اطلاعاتی در این باره داره لطفا بگه بهم ممنون. اگه امکانش بود به ایمیلم هم جوابتون رو بفرستین تشکر. mhjafari1391@gmail.com

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام

من هرچه تلاش میکنم نمیتونم از شبیه سازی سالید استفاده کنم. در هنگام کلیک بر روی دکمه سیمولیشن ارور زیر رو میده:

Failed to create parametric component

تاحالا ویندوزم رو چند بار عوض کردم چه 64 بیتی و چه 32 بیتی، دو سه تا ورژن سالیدورک رو هم تست کردم. قبلا درست کار می کرد اما بعد یک بار ویندوز عوض کردن، دیگه مثل قبل نشد و کار نکرد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

در ضمن الآن ویندوز 7 که 32 بیتی هست نصبه و سالیدورک 2012

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه
سلام

من هرچه تلاش میکنم نمیتونم از شبیه سازی سالید استفاده کنم. در هنگام کلیک بر روی دکمه سیمولیشن ارور زیر رو میده:

Failed to create parametric component

تاحالا ویندوزم رو چند بار عوض کردم چه 64 بیتی و چه 32 بیتی، دو سه تا ورژن سالیدورک رو هم تست کردم. قبلا درست کار می کرد اما بعد یک بار ویندوز عوض کردن، دیگه مثل قبل نشد و کار نکرد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

در ضمن الآن ویندوز 7 که 32 بیتی هست نصبه و سالیدورک 2012

خیلی ممنون

درود

همیشه به ویندوز مربوط نیست

گاهی به نحوه ی طراحی مربوط میشه

لینک به دیدگاه
درود

همیشه به ویندوز مربوط نیست

گاهی به نحوه ی طراحی مربوط میشه

سلام

من چند سال آنالیز کردم با سالید و میدونم که تستم مشکل نداره، ولی در هر صورت یه نمونه ساده که تست میکنم یک مکعب مستطیل هست که یک وجه را می خوام فیکس بگیرم و یک وجه دیگر را تحت نیرو.

اما کلا توی حالت آنالیز نمیره و به محض کلیک بر روی سیمولیت اروری که گفتم رو میده.

متشکر از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

دوستان من یه قطعه رو دارم میکشم بلد نیستم یه کات شیب دار بدم هر کاری بگی انجام دادم ولی نمیشه لطفا اگر میتونید یه راهنمایی کنید ممنون میشم

فایل اصلی

فایل طراحی شده من

نقشه اصلی کار

لینک به دیدگاه
سلام

دوستان من یه قطعه رو دارم میکشم بلد نیستم یه کات شیب دار بدم هر کاری بگی انجام دادم ولی نمیشه لطفا اگر میتونید یه راهنمایی کنید ممنون میشم

فایل اصلی

فایل طراحی شده من

نقشه اصلی کار

کسی نیست کمک یده؟

لینک به دیدگاه
سلام

فایل اصلی

فایل طراحی شده من

نقشه اصلی کار

کسی بلد نیست؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان.

من از وقتی سالیدورکس را در ویندوز 10 نصب کردم دو مشکل دارم

1-فایل های سالید در مای کامپیوتر به صورت پیش نمایش نمیشه ببینم.

2-در قسمت استاندارد تولباکس قطعات استاندارد وجود ندارند و ارور failed to creat toolboxlibrary object میدهد.لطفا راه حل مشکلو به من بگید.باتشکر

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام خسته نباشید . نرم افزار سالید ورک رو دو ورژن 2017 و 2016 رو نصب کردم وقتی وارد نرم افزار میشم و قسمت پارت رو انتخاب میکنم وارد پروژه جدید که میشم اشاره گر موس رو که روی هر گزینه ای میگیرم یه ثانیه بعد مشخص میکنه رو کدوم گزینه هستم ینی سرعتش خیییلی کند شده شدیدا به رفع مشکلش نیاز دارم لطفا راهنمایی کنین ویندوز 10 ایسوس cpu7200u رم 8 گیگ کارت گرافیم cori5 انویدیا

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام، من یه مشکلی تو تحلیل استاتیک دارم؛ اکثر مواد موجود در material library یه سری مشخصه های لازم رو ندارن و نمیشه ازشون استفاده کرد(با قرمز مشخص کردم). یه سری مواد هم اصلا نیست تو کتابخانه مواد. اون قسمتی که سبز مشخص کردم هم رفتم ولی فایده ای نداشت.

material_library.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...