رفتن به مطلب

سوالات خود در رابطه با solidwork را اینجا مطرح کنید

S.F

ارسال های توصیه شده

دوستان فقط سوالات خودشون رو در این تاپیک قرار بدهند تا از آشفتگی مطالب جلو گیری بشه .

سعی کنید سوال رو کامل مطرح کنید . اگر به همراه تصویر باشه بهتر است.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستان

من وقتی وارد بخش تحلیل سالید میشم و میخوام قطعه رو تحلیل کنم

این ارور میاد(عکس ارور رو گذاشتم)

چیکار کنم که حل بشه؟:ws52:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

و

لینک به دیدگاه

خطا های رو دیدم .

باید بیشتر توضیح بدید که دقیقا چه نوع تحلیلی مد نظرتان بوده .

تا جایی که من متوجه شدم . شما شرایط اولیه را درست و کامل معرفی نکرده اید .

نسخه نرم افزار رو هم بگید .

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
خطا های رو دیدم .

باید بیشتر توضیح بدید که دقیقا چه نوع تحلیلی مد نظرتان بوده .

تا جایی که من متوجه شدم . شما شرایط اولیه را درست و کامل معرفی نکرده اید .

نسخه نرم افزار رو هم بگید .

مشکل رو حل کردم

ارتباطی به شرایط اولیه نداشت

من یک ایل رو به lmمعرفی نکردم و لودینگش مشکل داشت که حلش کردم

نسخه 2010فول وsp4بود

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

میخوام بدونم شما هم این مشکل رو دارین یا نه؟

1- وقتی موس رو توی پنجره گرافیکی سالید حرکت میدم سی پی یو میره رو 60 یا 50 روی یکی از هسته ها که خیلی زیاده. توی تمام ویندوزها xp,vista,7 , سالیدهای 2008و2009و2010 همین طوره.

2- 1 تا 2 ثانیه طول می کشه که پنجره اندازه گذاری تو اسکچ باز بشه .

اگر این مشکلات رو ندارین مشخصات سی پی یو و رم و کارت گرافیکتون را بگین.

لینک به دیدگاه

سلام . نه . تا حالا همچین موردی نداشتم .ولی می شه موارد زیر رو بررسی کرد .

1- چون چند ورژن و چنر نسخه از ویندوز وسالید رو امتحان کردید . پس احتمال داره که مشکل سخت افزاری باشه .

موارد زیر رو بررسی کن .

1- رزولوشن .

2- 32 یا 16 بیت بودن گرافیک . .بزار رو 32

3- درایوی که نرم افزار رو نصب کردی . فت یا ان تی اف اس . ؟ روی درایو های متفاوت امتحان کردی .؟

4-مشخصات سیستم مورد نیاز رو توی همین فروم گذاشتم .-

solidworks reqiurement

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

از بخش support سایت Solidworks میشه مقدار مینیمم و مقدار پیشنهادی رو پیدا کرد.

کلیک کنید....

مشخصات سیستم خودمم:

CPU : دو هسته ای-هر کدوم 2.2 گیگا هرتز از سری E Intel

RAM : دو تا 1گیگ فکر کنم گیگا باشه.

Geforce 8400 : VIDEOو 512 مگابایت.

لینک به دیدگاه

شما وقتی موس رو روی یک پارت خالی حرکت میدید نگاه کنید ببینید CPU usage چقدر میشه. لطفا اعلام کنید.

مشکل cpu usage بالا، توی تمام ورژنهای ویندوز و 3 تا ورژن سالیدی که دارم وجود داره. مشکل اندازه گذاری در محیط اسکچ فقط در xp و برای 2008 وجود نداره.

مینیموم سیستم سالید کارت کوادرو میخواد ولی همه از همین کارت های جی فورس استفاده میکنن.

--------------

DualCore,3.4 Ghz, 2Gig ram(DDR2),GeForce 9500GT(1Gig DDR2)
لینک به دیدگاه

والا cpu usage من 12 % است . (cpu 4 هسته ای . 3.2 )

درباره کارت گرافیک باید بگم . اون مارک کوادرو و سایرمارک های گواهی شده از طرف سالید در ایران بالای 300 تومان وبعضا تا 700 هزار تومان قیمت شنیدم . خاصیت این کارت ها این که شما می تونید از قابلیت ریل گرافیک ویو ( تویهمین فروم دربارش آموزشو مقاله دادم Real View Graphics ) استفاده کنید .

حالت حداقلی که من پ ش

1- حتما cpu چند هسته ای باشه

رم حداقل 2 . 2تا 1 بهتر از یکی 2

گرافیک هم حداقل 1

فضای خای ویندوز ترجیحا 15 گیگ .

(من با تمام ورژن های 2003 تا 2010 کار کردم . تک تک شونو . و پ ش من ورژن هم 2007 ..به هزار و یک دلیل )

در ضمن من الان amd دارم . قبلا اینتل بود . من به شما اینتل رو پیشنهاد می کنم . یکم گرون تر هست .اما بهتر جواب می ده .(این تجربه شخصی من و اصللا اثبات تخصصی نداره )

لینک به دیدگاه

ورژن 2010 .وین 7 -64 بیت . سالیدمم 64 بیته .

اما . به نظر من بهترین حالت همون ورژن 2007 است . و البته اگه رمت کمتر از 2 هست . فقط اکس پی نصب کن .

لینک به دیدگاه
سلام

میخوام بدونم شما هم این مشکل رو دارین یا نه؟

1- وقتی موس رو توی پنجره گرافیکی سالید حرکت میدم سی پی یو میره رو 60 یا 50 روی یکی از هسته ها که خیلی زیاده. توی تمام ویندوزها xp,vista,7 , سالیدهای 2008و2009و2010 همین طوره.

2- 1 تا 2 ثانیه طول می کشه که پنجره اندازه گذاری تو اسکچ باز بشه .

اگر این مشکلات رو ندارین مشخصات سی پی یو و رم و کارت گرافیکتون را بگین.

سلام و عرض ادب.....

:a030: :icon_gol:

عرض شود ببخشید من اومدم اینجا..... :icon_redface:

عرض شود خدمت شما که لیست موارد زیر رو میشه بگید تا ببینیم مشکل از کجاست؟

1- CPU:

2- RAM:

مارک رم و Bus اون رو هم بگید.....

3- VGA:

خوب با این موارد میشه احتمال داد که:

1- درایو خودتون رو که نرم افزار رو روی اون نصب کردید Defragment کنید.

2-حداقل فضای خالی برای کار با نرم افزار رو برای درایو C بیشتر از 3GB و برای درایوی که نرم افزار نصب شده بیشتر از 4 گیگا بایت قرار بده.

3- فکر کنم که نرم افزار تخصصی شما یه نرم افزار پردازشی گرافیکی هستش پس موارد زیر رو هم انجام بده:

1- موقع کار با نرم افزار حتماً Antivirus سیستم رو غیر فعالش کن و یا نرم افزار رو به لیست Trusted (لیست نرم افزارهای مورد اطمینان) اضافه کن.

2- با نرم افزارهایی مثله TuneUp Utilities 2010 سیستم رو برای بهترین نوع عملکرد از نظر سرعت بررسی کن.

3- در صورتی که کارت گرافیک سیستمت پایینه اون رو به صورت سخت افزاری ارتقاء بده و اگه هم از سری های 7 و 8 و 9 و یا سری های 200 nVidia استفاده میکنی آخرین Updateهای درایوهای کارت گرافیک رو نصب کن. تاثیر این Updateها برای بازی ها حداقل 20٪ و برای نرم افزارهای تخصصی که نیاز به پردازش گرافیکی دارند حداقل 19٪ خواهد بود. برای دانلود آخرین Update ارائه شده برای کارت های گرافیکی nVidia از لینک زیر استفاده کن:

این Update به تاریخ 2010.07.19 اراده شده و دارای استاندارد 258.96 WHQL میباشد و روی کارت گرافیک های GeForce 6, 7, 8, 9, 100, 200, 300, and 400-series desktop GPUs قابل نصب است و‌کارایی این Update به شرح زیر است:

New in Release 258.96

• Adds support for GeForce GTX 460.
  • Adds additional performance increases for GeForce GTX 400 Series GPUs in several PC games (these improvements are in addition to the previously reported Release 256 improvements). The following are examples of some of the most significant improvements measured with GeForce GTX 480. Results will vary depending on your GPU and system configuration:
    • Up to 11% in Aliens vs. Predator (1920x1200 4xAA/16xAF – Tessellation on)
    • Up to 7% in Crysis: Warhead (SLI – 1920x1200 4xAA/16xAF – Gamer)
    • Up to 4% in H.A.W.X (SLI – 1920x1200 4xAA/16xAF – Very High)
    • Up to 10% in Just Cause 2 (SLI – 1920x1200 4xAA/16xAF - Concrete Jungle)
    • Up to 6% in Metro 2033 (1920x1200 4xAA/16xAF – Tessellation on)
    • Up to 7% in Metro 2033 (SLI – 1920x1200 4xAA/16xAF – Tessellation on)
    • Up to 10% in S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (1920x1200 4xAA/16xAF)
    • Up to 12% in S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (SLI – 1920x1200 4xAA/16xAF)
    • Up to 4% in World in Conflict (SLI – 1920x1200 4xAA/16xAF)

[*]Upgrades PhysX System Software to version 9.10.0224.

[*]Upgrades HD Audio driver version 1.0.15.0 (for supported GPUs).

[*]Includes numerous bug fixes. Refer to the release notes on the documentation tab for information about the key bug fixes in this release.

New in Release 256 Drivers

• Adds support for OpenGL 4.0 for GeForce GTX 400 Series GPUs.
  • Adds support for CUDA Toolkit 3.1 which includes significant performance increases for double precision math operations. See CUDA Zone for more details.
  • Adds a new NVIDIA Control Panel setup page for SLI and PhysX for ultimate control over multi-gpu configurations.
  • Adds a new NVIDIA Control Panel feature for ultimate control over CUDA GPUs, allowing the user to effectively choose which GPU will power each CUDA application.

Additional Information:

• Supports the new GPU-accelerated features in Adobe CS5.
  • Supports GPU-acceleration for smoother online HD videos with Adobe Flash 10.1. Learn more
    .
  • Supports the new version of MotionDSP's video enhancement software, vReveal, which adds support for HD output. NVIDIA customers can download a free version of vReveal that supports up to SD output
    .
  • Supports OpenCL 1.0 (
    ) for all GeForce 8-series and later GPUs.
  • Supports OpenGL 3.3 for GeForce 8-series and later GPUs.
  • Supports single GPU and NVIDIA SLI technology * on DirectX 9 and OpenGL.
  • Supports GPU overclocking and temperature monitoring by installing NVIDIA System Tools software.

*Note: The following SLI features are only supported on Windows Vista and Windows 7: Quad SLI technology using GeForce 9800 GX2 or GeForce GTX 295, 3-way SLI technology, Hybrid SLI, and SLI multi-monitor support.

در صورتی که از کارت های گرافیکی ATI استفاده میکنی میتونی جدیدترین Updateهای ارائه شده برای این کارت های گرافیکی رو از لینک زیر دانلود کنی. فقط شرمنده خودت باید مدل و مارک اون رو مشخص کنی و بعد با کلیک روی View Results میتونی Update رو دانلود کنی.

مطلب دیگه اینکه برای این نوع نرم افزارها حتماً جدیدترین نسخه از شتاب دهنده گرافیکی Microsoft یعنی DirectX رو نصب کن. برای این مطلب هم میتونی از لینک پایین استفاده کنی:

خوب خدمت شما عرض شود که این تا اینجا...... :a030:

حالا اگه باز هم مشکلی بودش بگید ان شاء الله که بتونم کمکی کنم...... :ws21: :ws52: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

مشکل به احتمال 99 درصد از کارت گرافیک است. همانطور که دوستان گفته اند آخرین نسخه driver های کارت گرافیک را گرفته و نصب کنید. ان شا الله مشکل بر طرف می شود.

لینک به دیدگاه

ممنونم دوستان. من هر کاری که فکرشو بکنین انجام دادم اما مشکل حل شدنی نیست. سرچ کنید می بینید خیلی ها این مشکلات را دارند. حتی بعضی از کسانی که کارت گرافیک مخصوص CAD یعنی quadro با درایور certified استفاده میکنن هم همین مشکل رو داشتن. به نظر میرسه مشکل سالید باشه. کتیا و پرو مشکلی ندارن.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
ممنونم دوستان. من هر کاری که فکرشو بکنین انجام دادم اما مشکل حل شدنی نیست. سرچ کنید می بینید خیلی ها این مشکلات را دارند. حتی بعضی از کسانی که کارت گرافیک مخصوص CAD یعنی quadro با درایور certified استفاده میکنن هم همین مشکل رو داشتن. به نظر میرسه مشکل سالید باشه. کتیا و پرو مشکلی ندارن.

الان که امتحان کردم دیدم مال منم میره رو 50-55!

فکر کنم سالید واقعاً یه چیزیش هست....خوبه با خوده شرکتش در میون بذاریم.:ws38:

لینک به دیدگاه

این مشکل سالهاست که برای بعضی سیستم های حتی قوی هم وجود داره و رفع نشده. برای سجاد چون 4 تا هسته داره شاید سرشکن شده روی هر 4 تا هسته. یا شاید هم ورژن 64bit این مشکل رو نداشته باشه. کلا وقتی با سالید کارمیکنی انگار داری عکس یا فیلم رندر میکنی. مثل بید میوفته روی CPU.:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
این مشکل سالهاست که برای بعضی سیستم های حتی قوی هم وجود داره و رفع نشده. برای سجاد چون 4 تا هسته داره شاید سرشکن شده روی هر 4 تا هسته. یا شاید هم ورژن 64bit این مشکل رو نداشته باشه. کلا وقتی با سالید کارمیکنی انگار داری عکس یا فیلم رندر میکنی. مثل بید میوفته روی CPU.:banel_smiley_52:

خوب میشه رو ویندوز 7 نصب کرد....ولی اصولاً نباید تو ورژن 2010 اینجوری بشه...چون یه بخش اختصاصی برای رندر داره که تا حدودی تکمیلتر از کتیاست.:ws38:

لینک به دیدگاه

منظورم رندر واقعی نبود. منظورم این بود که وقتی با سالید داری مدل سازی میکنی انقدر از cpu کارمیکشه که انگار داره رندر میکنه! در ویندوز 7 هم همین مشکل هست، فرقی نمیکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...