رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اقای البرز خوابه.دو سال بعد جواب میدن

خب فعالیت های انسان که باعث بیشتر شدن گرما و در نتیجه گرم شدم زمین میشه قبلا هم گفتم یکی دود کارخانه هاس که هم الددگی و هم گرم شدن را در پی داره.یکی دود ماشینها.وخیلی چیزای ریز دیگه

یه سوال اومد تو ذهنم

گازهای گلخانه ای که باعث گرم شدن زمین شدن آلودگی دارن؟؟و این اثرات آلودگی شون هست که خطرناک تره یا گرماشون؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بله اثر کاملا مستقیم و بد جور خطرناکی دارن....یه سوال از شما و خانم آناهیتا دارم...اگه دی اکسید کربن رو با آب قاطی کنیم چی بدست میاد؟/

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 298
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

hit[/MENTION]a;1371523]اسید کربنیک. اسیدی بسیار خورنده که در ph های پایین خطرناکتر هم هست.

آفرین...حالا با جذب بالای کربن دی اکسید جو توسط فیتو پلانگتون ها اقیانوسا دارن اسیدی میشن...که روند کاهشی تولید فیو پلانگتون ها شروع شد...این یعنی اقیانوس های زلال و خالی از حیات..در نتیجه مرگ تدریجی همه جانداران..

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1371527]آقا البرز خبر خوشت این بووووووووووووووووووووووود؟:sad0:

صد امتیازم که ندادین ولی میگم...با پِوهشگری صحبت داشتم که تونسته گاز دی اکسید کربن رو رسوب بده ..این یعنی اینکه قراره ملیون ها تن گاز مخرب از جو با زمین منتقل بشه...جالب اینجاست که هنوز خیلی جاها از این طرح استقبال نکردن؟؟

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1371527]آقا البرز خبر خوشت این بووووووووووووووووووووووود؟:sad0:

صد امتیازم که ندادین ولی میگم...با پِوهشگری صحبت داشتم که تونسته گاز دی اکسید کربن رو رسوب بده ..این یعنی اینکه قراره ملیون ها تن گاز مخرب از جو با زمین منتقل بشه...جالب اینجاست که هنوز خیلی جاها از این طرح استقبال نکردن؟؟

لینک به دیدگاه

رسوب بده؟؟ یا جذب کنه؟:ws38:

لینک به دیدگاه
من اینجور که متوجه شدم از جو به زمین انتقال میده و داخل زمین رسوب میدن که دیگه تو جو نمونن:whistle:

آره رسوب دادن مولکول های هر رگازی بسیار سخته...اما این محقق عزیزمون تونسته این کار. با سبکترین گاز ها انجام بده...اتم سنگین تر کربن و مولکول دی اکسید کربن خیلی به راحتی جواب میده.

لینک به دیدگاه
آره رسوب دادن مولکول های هر رگازی بسیار سخته...اما این محقق عزیزمون تونسته این کار. با سبکترین گاز ها انجام بده...اتم سنگین تر کربن و مولکول دی اکسید کربن خیلی به راحتی جواب میده.

دلیل اینکه هنوز یه عده استقبال نکردن چیه؟؟هزینه زیادی داره؟:ws52:

لینک به دیدگاه
دلیل اینکه هنوز یه عده استقبال نکردن چیه؟؟هزینه زیادی داره؟:ws52:

با نظر ایشون موافقم ،چرا از یه همچین طرح اجرایی وبا ارزش زیاد استقبال نشده؟؟ :icon_pf (34):بنظرم هرچقد هزینه بر باشه بازم ارزش سرمایه گذاریو داره

لینک به دیدگاه

خیلی دوسیت دارم مستندی رو که ترجمه کردمو در همین زمینس بدست دوستان برسونم..در صورت تمایل به پی بردن عمق فاجعه وارسالش به دوستان مشتاق درخواست بدین تا براتون با فرمت 3gpارسال کنم.

لینک به دیدگاه
من اینجور که متوجه شدم از جو به زمین انتقال میده و داخل زمین رسوب میدن که دیگه تو جو نمونن:whistle:

اره مث اینکه رسوب دادن منظور بود خیلی کار عجیبی هس اگه واقعا شدنی باشه به نظر چیز خیلی عجیبی میاد تو مقیاس بزرگ که غیر ممکن به نظر میرسه:w58:

لینک به دیدگاه
اره مث اینکه رسوب دادن منظور بود خیلی کار عجیبی هس اگه واقعا شدنی باشه به نظر چیز خیلی عجیبی میاد تو مقیاس بزرگ که غیر ممکن به نظر میرسه:w58:

هیچ کار بزرگی بی زحمت بدست نمیاد...دیوار ساختن بسیار سخت اما خراب کردن بسیار راحت..بلایی که ما داریم سر خونمون زمین میاریم خطر ناکتر از هر چیزه..قبلا هم بحث شد. یکی از اثرات بد تولید کربن برهم زدن شیمی اقیانوس هاست و متعاقیا از بین رفتن فیتو پلانگتون هایی که تولید هفتاد درصد اکسیِِِِِِژن جو رو به عهده دارن..این یعنی آغاز فرو ریختن شکوه حیات.

لینک به دیدگاه

حالا دوستان چه خودشون و چه با دعوت از همه دوستان با هر رشته و سلیقه ای دعوت کنیم به راه های کم کردن تولی گاز های گلخانه ای...باور کنید کوچکترین حرکت ها هم بزرگ میتونه باشه

لینک به دیدگاه
هیچ کار بزرگی بی زحمت بدست نمیاد...دیوار ساختن بسیار سخت اما خراب کردن بسیار راحت..بلایی که ما داریم سر خونمون زمین میاریم خطر ناکتر از هر چیزه..قبلا هم بحث شد. یکی از اثرات بد تولید کربن برهم زدن شیمی اقیانوس هاست و متعاقیا از بین رفتن فیتو پلانگتون هایی که تولید هفتاد درصد اکسیِِِِِِژن جو رو به عهده دارن..این یعنی آغاز فرو ریختن شکوه حیات.

اره حرف حساب ج نداره ولی خیلی واسم جالب شد بدونم چ جوری اینکارا میخان بکنن تو مقیاسی که خودت میدونی دیگه:ws38:

لینک به دیدگاه
حالا دوستان چه خودشون و چه با دعوت از همه دوستان با هر رشته و سلیقه ای دعوت کنیم به راه های کم کردن تولی گاز های گلخانه ای...باور کنید کوچکترین حرکت ها هم بزرگ میتونه باشه

اقا یه سوال خواهشا با چمانزنید چ اهمیتی داره دنیا گرم بشه اکو سیستم به هم بریزه وه هممه چی خراب بشه در سال هایی که ما زنده نیستیم:w000:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...