رفتن به مطلب
  • 0

کمک برای انجام پایان نامه شهرسازی

Moment

سوال

سلام به همه بچه های شهرسازی:w16:

استارت این تایپیک رو زدم تا اگر کسی از بچه ها در انجام پایان نامش به مشکل برخورده بیاد اینجا مشکلش رو بگه و با هم فکری هم به همدیگه کمک کنیم

در ضمن خواهشا اینجا تبدیل نشه به جایی برای رد و بدل کردن فایل:w000:

فقط سوال در زمینه پایان نامه:whistle:

از همه بچه های شهرسازی هم دعوت میکنم که بیان اینجا وگرنه به زور متوسل میشم:ws3:

امیدوارم بتونیم با کمک هم به سوالاتی که برامون پیش میاد جواب بدیم... راستی قرار نیست من سوالی جواب بدم من فقط از دور نظارت میکنم ببنم بچه ها چقدر به موضوع مسلط هستنws3.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ ها 183
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

ارسال کنندگان برتر این سوال

ارسال کنندگان برتر این سوال

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام دوستان کتابی برای انجام پایان نامه با موضوع طراحی آبخوری برای کودکان و موضوع دوستم هم طراحی چراغ شهری با عملکرد شارژ گوشی و نشیمن گاه هست ولی کتابی در این زابطه پیدا نکردیم اگر کمکی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام بچه‌ها

کسی نمونه ای از نقشه فعالیت‌ها داره؟:ws52:

من برای پایان‌نامه‌ام باید نقشه فعالیت‌های یه سایت رو تولید کنم ولی نمیدونم فرمت کار باید چطوری باشه:hanghead:

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام پایان نامه من درباره تاثیرحمل و نقل غیرموتوری در توسعه پایدار شهری است

من الان مشکلم اینه ک مطلبی درباره پیشینه و تجربیات جهان و ایران این موضوع ندارم کسی میتونه کمکم کنه میسی:4564:

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام پایان نامه من درباره تاثیرحمل و نقل غیرموتوری در توسعه پایدار شهری است

من الان مشکلم اینه ک مطلبی درباره پیشینه و تجربیات جهان و ایران این موضوع ندارم کسی میتونه کمکم کنه میسی:4564:

سلام

درباره تاثیر اینگونه از حمل و نقل بر توسعه پایدار به نظرم بهترین منبع کتابهای یان گل هست، دو پروژه در استرالیا رو به صورت کتاب چاپ کردن، چند کتاب دیگر هم دارن که همگی درباره آمدوشد غیرموتوری و تاثیر آن بر توسعه پایدار هست.

در ایران نمونه های این کار بسیار اندک هست، به طور جدی ما در ایران تنها چند طرح با این مشخصات (البته در مقیاس کوچک) داریم که شما باید اونها رو تحلیل کنید.

یه مطلب مهم که تو بسیاری از پایان نامه های ایرانی مکررا به صورت اشتباه تکرار میشه این هست که فکر میکنن تو پیشینه تحقیق باید یه لیست کتابشناسی یا مقاله شناسی درباره موضع ارائه بدن...در حالیکه تو ماهیت خودش اصلا نباید چنین کاری صورت بگیره...اما به هرحال صورت میگیره...و کسیهم نیست که جلوشو بگیره...

شما دقت کنید دچار این قضیه نشید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام

درباره تاثیر اینگونه از حمل و نقل بر توسعه پایدار به نظرم بهترین منبع کتابهای یان گل هست، دو پروژه در استرالیا رو به صورت کتاب چاپ کردن، چند کتاب دیگر هم دارن که همگی درباره آمدوشد غیرموتوری و تاثیر آن بر توسعه پایدار هست.

در ایران نمونه های این کار بسیار اندک هست، به طور جدی ما در ایران تنها چند طرح با این مشخصات (البته در مقیاس کوچک) داریم که شما باید اونها رو تحلیل کنید.

یه مطلب مهم که تو بسیاری از پایان نامه های ایرانی مکررا به صورت اشتباه تکرار میشه این هست که فکر میکنن تو پیشینه تحقیق باید یه لیست کتابشناسی یا مقاله شناسی درباره موضع ارائه بدن...در حالیکه تو ماهیت خودش اصلا نباید چنین کاری صورت بگیره...اما به هرحال صورت میگیره...و کسیهم نیست که جلوشو بگیره...

شما دقت کنید دچار این قضیه نشید.

موفق باشید

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام برنامه ريزي منطقه اي ارشدم موضوع پايان نامه اسون ميخام

من دو موضوع آسون پیشنهاد می کنم :

1. تاثبر مولفه های تابع رگرسونی تحلیل جمعیت بر شاخصه های مهاجرپذیری و مهاجرفرستی با در نظر گرفتن توابع استوکس و همپوشانی نواحی مرزی :w58:

2. علم بهتر است یا ثروت :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 0
من دو موضوع آسون پیشنهاد می کنم :

1. تاثبر مولفه های تابع رگرسونی تحلیل جمعیت بر شاخصه های مهاجرپذیری و مهاجرفرستی با در نظر گرفتن توابع استوکس و همپوشانی نواحی مرزی :w58:

2. علم بهتر است یا ثروت :ws52:

موضوع اول خیلی خوبه :ws3:

سلام برنامه ريزي منطقه اي ارشدم موضوع پايان نامه اسون ميخام

راستش من خودم به شخصه موضوع خاصی به ذهنم نمیرسه الان. ولی امیدوارم عناوین پایان نامه های دانشگاه های مختلف کشور بتونه کمک کنه که جرقه ای رو تو ذهنتون بزنه :w16:

http://www.noandishaan.com/forums/thread127906.html

لینک به دیدگاه
  • 0
موضوع اول خیلی خوبه :ws3:

راستش من خودم به شخصه موضوع خاصی به ذهنم نمیرسه الان. ولی امیدوارم عناوین پایان نامه های دانشگاه های مختلف کشور بتونه کمک کنه که جرقه ای رو تو ذهنتون بزنه :w16:

http://www.noandishaan.com/forums/thread127906.html

ممنون از راهنمایینون:a030:

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام دوستای گل شهرساز...پایان نامه من در مورد طراحی محله مسکونی جدید با رویکرد پایداری اجتماعی هست من الان مشکلم اینه که مطلبی درباره تجربیات جهان و ایران این موضوع ندارم و هرچی سرچ میکنم در مورد توسعه پایدار مطلب میاد...:banel_smiley_4:کسی میتونه کمکم کنه ؟ممنونم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام دوستای گل شهرساز...پایان نامه من در مورد طراحی محله مسکونی جدید با رویکرد پایداری اجتماعی هست من الان مشکلم اینه که مطلبی درباره تجربیات جهان و ایران این موضوع ندارم و هرچی سرچ میکنم در مورد توسعه پایدار مطلب میاد...:banel_smiley_4:کسی میتونه کمکم کنه ؟ممنونم:a030:

سلام

یکی از همکلاسیام ترم پیش توی کار طرحش همین رویکرد رو داشت و روش کار میکرد،الان بهش دسترسی ندارم تا اطلاعاتش رو بگیرم،فوری لازم دارین؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام

یکی از همکلاسیام ترم پیش توی کار طرحش همین رویکرد رو داشت و روش کار میکرد،الان بهش دسترسی ندارم تا اطلاعاتش رو بگیرم،فوری لازم دارین؟؟؟

واقعن؟؟:hapydancsmil:فوری که نه... ینی تجارب هم داشته طرحشون :ws52: ممنون میشم اطلاعاتشون رو ازشون بگیرین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام

موضوع پایان نامم بررسی شهر سالم در برنامه ریزی شهر زابل هستش

لطفا اگه اطلاعاتی در مورد شهرسالم دارین بفرستید ممنون میشم لطفاااااا:ws3::a030::ws37:

امیدوارم مطالب زیر کمک کنه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread111216.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread122668.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread77062.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread67.html

لینک به دیدگاه
  • 0

خواهشا کمکم کنییییییییید....

با سلام

من دانشجوی ترم آخر ارشد طراحی شهری هستم و در حال تکمیل پایان نامه ای با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار با رویکرد هویت تاریخی و پایداری اجتماعی" . نمونه مطالعاتی خود را هم میدان عتیق اصفهان در نظر گرفته ام. اما برای تکمیل بخش مربوط به مصادیق ایرانی و خارجی شدیدا دچار مشکل شده ام و به کمک نیاز دارم. از دوستان خواهشمندم تا اگر مقالات و منابعی در این زمینه می شناسند بهم معرفی کنند. نمونه هایی که باید معرفی و شرح داده شوند باید ازلحاظ ویژگی های اقلیمی -تاریخی- جغرافیایی- کالبدی و ... مشابه میدان عتیق اصفهان باشند یا حداقل یکی ار ویژگی های خاص آن را داشته باشند و البته میدانی پیاده مدار باشند. مخصوصا میدان هایی که از حالت سواره محور به پیاده محور تبدیل شده اند. اگر بهم منابع خارجی معرفی کنید که خیلی عالیه.

ممنوووووون

لینک به دیدگاه
  • 0
چجوری پرسش نامه هامو تحلیل کنم؟؟؟؟؟نرم افزار بلد نیستم

بستگی به هدفت و سوالای پرسشنامه داره :ws38:

ولی معمولاً واسه تحلیل های کمی پرسشنامه ها از همون spss استفاده میکنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...