رفتن به مطلب
  • 0

کمک برای انجام پایان نامه شهرسازی

Moment

سوال

سلام به همه بچه های شهرسازی:w16:

استارت این تایپیک رو زدم تا اگر کسی از بچه ها در انجام پایان نامش به مشکل برخورده بیاد اینجا مشکلش رو بگه و با هم فکری هم به همدیگه کمک کنیم

در ضمن خواهشا اینجا تبدیل نشه به جایی برای رد و بدل کردن فایل:w000:

فقط سوال در زمینه پایان نامه:whistle:

از همه بچه های شهرسازی هم دعوت میکنم که بیان اینجا وگرنه به زور متوسل میشم:ws3:

امیدوارم بتونیم با کمک هم به سوالاتی که برامون پیش میاد جواب بدیم... راستی قرار نیست من سوالی جواب بدم من فقط از دور نظارت میکنم ببنم بچه ها چقدر به موضوع مسلط هستنws3.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ ها 183
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

ارسال کنندگان برتر این سوال

ارسال کنندگان برتر این سوال

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام موضوع پایان نامه من ارزیابی عملکرد سیستم brt بر ساماندهی شبکه حمل و نقل شهری

میخوام از صفر شروع کنم ولی نمیدونم چطوری میشه کمکم کنین؟

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام موضوع پایان نامه من ارزیابی عملکرد سیستم brt بر ساماندهی شبکه حمل و نقل شهری

میخوام از صفر شروع کنم ولی نمیدونم چطوری میشه کمکم کنین؟

موضوع پایان نامت خیلی خوبه

میشه بگید چه مقطعی هستید و نمونه موردیتون آیا تهرانه؟منطقه خاصی مد نظرته که کار کنی؟و اینکه اطلاعات پایه رو به دست آوردی یا تازه میخوای دنبالش بری؟

من یه مدت فعالیتم کم میشه ولی هر وقت بیام بهت کمک می کنم

لینک به دیدگاه
  • 0
موضوع پایان نامت خیلی خوبه

میشه بگید چه مقطعی هستید و نمونه موردیتون آیا تهرانه؟منطقه خاصی مد نظرته که کار کنی؟و اینکه اطلاعات پایه رو به دست آوردی یا تازه میخوای دنبالش بری؟

من یه مدت فعالیتم کم میشه ولی هر وقت بیام بهت کمک می کنم

کارشناسی هستم. نمونه موردیم مشهد انتخاب کردم.هیچ اطلاعاتی ندارم تازه میخوام شروع کنم

ممنونم ازتون منتظرتون میمونم

لینک به دیدگاه
  • 0
کارشناسی هستم. نمونه موردیم مشهد انتخاب کردم.هیچ اطلاعاتی ندارم تازه میخوام شروع کنم

ممنونم ازتون منتظرتون میمونم

من تا حالا مشهد نیومدم و نمیدونم که brt داره یا نه

ولی حتما داره که میخوای عملکردش رو ارزیابی کنی

حالا پروپوزال نوشتی یا اونم فعلا شروع نکردی؟

روش ارزیابی خاصی مد نظرته؟

به نظرم به اطلاعات زیادی واسه پایان نامت نیاز داری که میتونی از معاونت ترافیک شهرداری همشو بگیری

اطلاعاتی مثل تعداد اتوبوس های فعال در سیستم brt

حجم مسافرین جابه جا شده توسط brt

تعداد ایستگاه ها و محل اونا و...

لینک به دیدگاه
  • 0
من تا حالا مشهد نیومدم و نمیدونم که brt داره یا نه.....متاسفانه نداره.با استادم که صحبت کردم گفت میتونی پیشنهاد بدی.

ولی حتما داره که میخوای عملکردش رو ارزیابی کنی

حالا پروپوزال نوشتی یا اونم فعلا شروع نکردی؟اونو نوشتم و تحویل دادم.نمونه موردیمو مشهد زدم میشه عوض کنمش بزنم تهران؟

روش ارزیابی خاصی مد نظرته؟نه هیچ روشی

به نظرم به اطلاعات زیادی واسه پایان نامت نیاز داری که میتونی از معاونت ترافیک شهرداری همشو بگیری

اطلاعاتی مثل تعداد اتوبوس های فعال در سیستم brt

حجم مسافرین جابه جا شده توسط brt

تعداد ایستگاه ها و محل اونا و...

مرسی ممنون.این اطلاعاتو سعی میکنم زودتر پیدا کنم.

لینک به دیدگاه
  • 0
مرسی ممنون.این اطلاعاتو سعی میکنم زودتر پیدا کنم.

عنوان پایان نامت یه جوری بود که فکر کردم مشهد بی آر تی داره و تو میخوای عملکردش رو ارزیابی کنی

اگه میخوای مشهد رو کار کنی فکر کنم یه کم باید عنوانت رو دستکاری کنی

اینکه کجا رو انتخاب کنی به خودت بستگی داره، فکر کنم تهران رو اگه برداری و بتونی اطلاعات حمل و نقلش رو گیر بیاری راحت تره، ولی اگه مشهد رو برداری باز هم به یک تجربه مثل تهران نیاز داری تا بتونی مقایسه کنی و به همین خاطر اطلاعات تهران رو نیاز داری

لینک به دیدگاه
  • 0
عنوان پایان نامت یه جوری بود که فکر کردم مشهد بی آر تی داره و تو میخوای عملکردش رو ارزیابی کنی

اگه میخوای مشهد رو کار کنی فکر کنم یه کم باید عنوانت رو دستکاری کنی

اینکه کجا رو انتخاب کنی به خودت بستگی داره، فکر کنم تهران رو اگه برداری و بتونی اطلاعات حمل و نقلش رو گیر بیاری راحت تره، ولی اگه مشهد رو برداری باز هم به یک تجربه مثل تهران نیاز داری تا بتونی مقایسه کنی و به همین خاطر اطلاعات تهران رو نیاز داری

همین مشهد انتخاب میکنم به جاش برای مقایسه از تهران استفاده می کنم

لینک به دیدگاه
  • 0

من این سر تیتر هارو از یه پایان نامه اینگلیسی ترجمه کردم .به نظر شما کدوم از اینا به درد پایان نامه خودم میخوره؟

معرفی

نیاز به حمل و نقل عمومی نوآورانه

عناصر تصمیم گیری brt

چرا brt را انتخاب کنیِم؟

ادغام عناصر brt

brt در فرایند برنامه ریزی حمل و نقل

بیانیه مشکل

نیاز به سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری

هدف از مطالعه

اهداف

روش شناسی

مطالعه ادبیات

جمع آوری داده ها

اجرا

محدوده و محدودیت ها

عناصر brt

راه های اجرا

نقش راه در حال اجرا در brt

ویژگی های در حال اجرا راه

اجرای گزینه های راه

ایستگاه

نقش ایستگاه در brt

ویژگی های ایستگاه

گزینه های ایستگاه

وسایل نقلیه

نقش وسایل نقلیه در brt

ویژگی های وسایل نقلیه

گزینه های خودرو

مجموعه کرایه

نقش مجموعه کرایه در brt

ویژگی های مجموعه کرایه

مجموعه کرایه

سیستم های حمل و نقل هوشمند (its)

نقش سیستم های حمل و نقل هوشمند در brt

ویژگی های آن

سیستم های حمل و نقل هوشمند (its

عملکرد سیستم از عناصر brt

زمان سفر

زمان در حال اجرا

ایستگاه ساکن زمان

هویت و تصویر

هویت نام تجاری

ایمنی و امنیت

لینک به دیدگاه
  • 0
من این سر تیتر هارو از یه پایان نامه اینگلیسی ترجمه کردم .به نظر شما کدوم از اینا به درد پایان نامه خودم میخوره؟

معرفی

نیاز به حمل و نقل عمومی نوآورانه

عناصر تصمیم گیری brt

چرا brt را انتخاب کنیِم؟

ادغام عناصر brt

brt در فرایند برنامه ریزی حمل و نقل

بیانیه مشکل

نیاز به سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری

هدف از مطالعه

اهداف

روش شناسی

مطالعه ادبیات

جمع آوری داده ها

اجرا

محدوده و محدودیت ها

عناصر brt

راه های اجرا

نقش راه در حال اجرا در brt

ویژگی های در حال اجرا راه

اجرای گزینه های راه

ایستگاه

نقش ایستگاه در brt

ویژگی های ایستگاه

گزینه های ایستگاه

وسایل نقلیه

نقش وسایل نقلیه در brt

ویژگی های وسایل نقلیه

گزینه های خودرو

مجموعه کرایه

نقش مجموعه کرایه در brt

ویژگی های مجموعه کرایه

مجموعه کرایه

سیستم های حمل و نقل هوشمند (its)

نقش سیستم های حمل و نقل هوشمند در brt

ویژگی های آن

سیستم های حمل و نقل هوشمند (its

عملکرد سیستم از عناصر brt

زمان سفر

زمان در حال اجرا

ایستگاه ساکن زمان

هویت و تصویر

هویت نام تجاری

ایمنی و امنیت

همه اینا به کار شما میتونه مرتبط باشه

اول بایستی پروپوزالت رو بنویسی

وقتی بیان مسئله می نویسی و بعد سوالات و اهداف و فرضیاتت رو میاری خود به خود یه سری از این تیترا پر رنگ میشن و یه سری دیگه به موضوعت ربط پیدا نمی کنن، اونموقعس که تصمیم می گیری کدوما رو بیاری

لینک به دیدگاه
  • 0
من پروپوزالمو نوشتم

خب الان باید بتونی تیترای مناسب رو جدا کنی واسه پایان نامت

دوست داشتی پروپوزالت رو برام ایمیل کن تا کمکت کنم:w16:

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام به همه بچه های شهرسازی:w16:

استارت این تایپیک رو زدم تا اگر کسی از بچه ها در انجام پایان نامش به مشکل برخورده بیاد اینجا مشکلش رو بگه و با هم فکری هم به همدیگه کمک کنیم

در ضمن خواهشا اینجا تبدیل نشه به جایی برای رد و بدل کردن فایل:w000:

فقط سوال در زمینه پایان نامه:whistle:

از همه بچه های شهرسازی هم دعوت میکنم که بیان اینجا وگرنه به زور متوسل میشم:ws3:

امیدوارم بتونیم با کمک هم به سوالاتی که برامون پیش میاد جواب بدیم... راستی قرار نیست من سوالی جواب بدم من فقط از دور نظارت میکنم ببنم بچه ها چقدر به موضوع مسلط هستن:ws3:

سلام دوست عزیز. موضوع پایان نامه من در مورد برنامه ریزی شهرهای جدید و نمونه ی موردی ام شهر جدید سهند تبریز، اگر می تونید یه کم اطلاعات در مورد شهر جدید سهند به من بدید. ممنونم.

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام دوست عزیز. موضوع پایان نامه من در مورد برنامه ریزی شهرهای جدید و نمونه ی موردی ام شهر جدید سهند تبریز، اگر می تونید یه کم اطلاعات در مورد شهر جدید سهند به من بدید. ممنونم.

شرمنده داداش ببین بچه های دیگه دارن...من که ندارم

لینک به دیدگاه
  • 0
شرمنده داداش ببین بچه های دیگه دارن...من که ندارم

دوست عزیز. اطلاعاتی در مورد آماده سازی بخشی ار محدوده ی منطقه 22 داری؟ حالا هر محدوده ایی از منطقه 22 و با هر مساحتی شد، اشکال نداره. ممنون میشم اگر نمونه ای داری در اختیارم بزاری؟

لینک به دیدگاه
  • 0
دوست عزیز اطلاعاتی که شما میخاین تو قسمت اعضای طلایی سایت موجوده:a030:

خانم مهندس من الان 14 امتیاز دارم با این امتیاز می تونم عضو طلایی بشم؟

لینک به دیدگاه
  • 0
خانم مهندس من الان 14 امتیاز دارم با این امتیاز می تونم عضو طلایی بشم؟

دوست عزیز برای امتیاز طلایی یا باید فایلها و کارهایی رو که معمولن تو سایتهای دیگه نیستن( مثلن طرحهای هادی، تفصیلی و ... یا حتی پروژه هایی که خودتون کار کردینو) بزارین یا از این لینک شرایط عضویت طلایی استفاده کنین:a030:

لینک به دیدگاه
  • 0
دوست عزیز برای امتیاز طلایی یا باید فایلها و کارهایی رو که معمولن تو سایتهای دیگه نیستن( مثلن طرحهای هادی، تفصیلی و ... یا حتی پروژه هایی که خودتون کار کردینو) بزارین یا از این لینک شرایط عضویت طلایی استفاده کن

بسیار مچکرم از راهنمایتون. :icon_gol: ولی نمی دونم چه جوری فایل بزارم؟ میشه راهنماییم کنید؟

لینک به دیدگاه
  • 0
دوست عزیز برای امتیاز طلایی یا باید فایلها و کارهایی رو که معمولن تو سایتهای دیگه نیستن( مثلن طرحهای هادی، تفصیلی و ... یا حتی پروژه هایی که خودتون کار کردینو) بزارین یا از این لینک شرایط عضویت طلایی استفاده کن

بسیار مچکرم از راهنمایتون. :icon_gol: ولی نمی دونم چه جوری فایل بزارم؟ میشه راهنماییم کنید؟

درود بر شما

اول توجه داشته باشید که فایلی که می خواید بذارید باید کمیاب و مهم باشه ، در غیر این صورت امتیازی بهش تعلق نمیگیره :ws37:

برای گذاشتن فایل توی بخش طلایی، باید به این بخش دسترسی داشته باشید (10 امتیاز) . وگرنه نمی تونید خودتون فایل بذارید !

ولی به دلیل اینکه شما هنوز امتیاز لازم برای دسترسی به این بخش رو ندارید، باید فایل هاتون رو در اختیار مسئول اصلی این بخش (Mohammad.A) قرار بدین (آپلود کنید و لینکش رو بدین به ایشون) ، تا فایلتون رو از طرف شما توی این بخش قرار بدن ، توجه داشتیه باشید که هم اسم شما به عنوان ارسال کننده ی فایل معرفی میشه و هم امتیازش بهتون تعلق میگیره ، فقط ایشون تاپیکش رو میزنن چون شما دسترسی ندارید :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...